Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
23. jún 2009

mmem tá torta je super .
Ja by som jej chcela spraviť krtka takú potiahnutú marcipánom , len tam je ten marcipán čierny, tak tiež som minule hladala na nete rôzne nápady , lebo to bude moja uplne prvá torta v živote - som ale odvážna že, no čo prinajhoršom vyhodím 😅 😅

letuskah
23. jún 2009

ja som chcela mamu poprosit nech u nich na zahori zase objedna tortu ale vidim ze sa chystate piect a o co som ja horsia pekarka? 😀 o dost 😀 ale nevadi, daco poriesim ale urcite nebudem natahovat ziaden povlak lebo sa mi to zda prilis komplikovane, skor nadzabem nejaky krem a ozdobim slahackou 😀

mmem torta sa mi paci 😵

baby kolko trva kym sa da dieta dokopy z grcaciek? lebo uz piaty den negrca len hnackuje a furt je o nicom, nespokojny, umrncany, nijaky... mna to hrozne vycerpava lebo neviem ci ho brusko boli ked sa spytam vseobecne alebo cielene ci ho boli tak povie ze nie...

slavenas
23. jún 2009

tu každú chvíľu prší

letu Vaneska ked mala tú virozu tak vracala a hnačkovala 2 dni a potom ešte mala riedku stolicu dalšie 3 ale potom jej to už prešlo. Ja som jej v tie dni uplne vysadila mliečne výrobky a na ráno a večer som jej dávala miesto mlieka ryžový odvar trochu prisladený a pilo to ako mlieko.

a ja som tiež slabá kuchárka ale odvaha mi nechýba 😅 😀

katika1
23. jún 2009

čaute 😎 čo nové? 🙂 a ktoré augustovky čakajú to isté ako prvé ? 🙂
fešandy už šli do Turecka? 🙂

katika1
23. jún 2009

Timke želám skoré uzdravenie a aj všetkým chorúšikom 😔

katika1
23. jún 2009

letu nepoteším ťa asi ale riško bol ešte asi mesiac taký nespokojný po viroze 😝

tintinka
23. jún 2009

ahojte. tak ja tu prispievam teda velmi zriedka, ale tiez sa pridavam ku kosicanke. cakame dievcatko a doma mame chlapa 😉

katika1
23. jún 2009

Tintinka gratulujem 🙂

maji4
23. jún 2009

Ahojte tak pred zaspávaním nezabralo ai ,že mamina ide kakať ani knižka a ni ,že idem niečo navariť proste nič len revala a revala tak tam hneď nabehol muž a do minúty zaspala 😲 😲 😲
Ja som medzitým išla s košom a stretla som sa s kamoškou vonku tak sme asi pol hodinu pokecali ...aj som sa čudovala čo nepočujem z okna nič ,že by palkala a ona už dávno spala 😵 😵 no som straaaaaaaaaašne zvedavá na zajtrajšie obedné zaspávanie 😖 ale dúfam ,že už nebude vymýšlať 😖 😖

tintinka gratulujem k tehu a aj k čakaňiu opačného pohlavia aké máte doma 😵 😵

Aj ked stále dnes poprškávalo tak som stihla byť s Lili vonku aj doobeda aj poobede doobeda sme boli kúpiť rohlíky a poobede sme išli na poštu tak si trošku pochodila 🙂 🙂

mimi ty si zlatúšik vždy vám chcem napísať ,že ten zázrak mám už doma od pondelku a vždy mi to príde na rozum až keď vypnem komp takže je to úplne super fakt super dnes som mala svalovicu ako hovado ale normálne cítim ,že to asi pomôže 😵ved uvidím soms a pomerala tak o mesiac som zvedavá kolko pôjde dole 😉

maji4
23. jún 2009

let no neviem my ako sme prekonali vracačky tak už bolo super ale netrvá to už nejako dlho??

maji4
23. jún 2009

ret tá torta je uplne superová a nevadí ,že sa neštastne zdeformovala hlave ,že chutila 😉 😉

ja si teda na tortu netrúfam ja som ešte ani z kysnutého cesta nič nerobila 😔 😔

maji4
23. jún 2009

môje jediné pečenie je bábovka 😀 😀 a aj to len hrnčeková aby som nemusela nič vážiť 😅

mima07
23. jún 2009

letu a co mu davas a co papa?
maji len cvic som zvedava
moj maly sa dnes vrtel na rotane ze by mi chcel nieco naznacit 😀 😀

letuskah
23. jún 2009

kati moc si ma nepotesila

mima ty mas kazdy chvilu inu fotku a ja vzdy cumim kto je to tu novy 😀
papa ryzu, zemiaky, slepaci vyvar, zobka si cornflakesy a kupila som mu nemliecnu ryzovo mrkvovu kasu tak aj to papa, inak lejem vodu a bio gaja
a po konzultacii s Majkou idem zajtra k lekarke s nim, dufam ze sa mi vycura vo vani lebo v poslednom case sa mu nechce.

mima07
23. jún 2009

letu 😀 sak mam nove vlasy tak ma syn cvakol ale je uz dost tma a este som v domacom obleceni tak mozno kd si imyjem hlavu dam inu 😀 😀
letu a smectu mu davas? nam pomohla najlepsie v ciernom caji

letuskah
23. jún 2009

hej aj smectu, ranny boj je smecta a poobedny bio gaja a celo denny voda 😠

aha takze to je take nenapadne nakopnutie aby sme chvalili 😀 tak chvalime 😀

mima07
23. jún 2009

letu nemusite nie je tam nic moc vidiet 😀 ale synator mi ukazal program kde sa daju celkom dobre upravovat fotky tak mozno dam aj nejaku starsiu 😀 😀

katika1
23. jún 2009

mima aký fasa účes si nahodila 😲 čumííím

mima07
23. jún 2009

katika dakujem to ja nie to mam novu kadernicku a bola vraj so mnou spokojna lebo som sa dala na vsetko nahovorit 😀 😀 synator sa chysta na mejdan do novych zamkov mozno ´mu budem robit sofera

letuskah
23. jún 2009

prave som dozehlila asi 100 praciek, idem sa postazovat a odchadzam
tyzden beham okolo choreho decka, vcera okolo choreho chlapa a on mi prave vycita ze nedostal nic na den otcov 😕 😕 😕
dobru noc vsetkym

maji4
23. jún 2009

Ahojte tak sa hlásim ,že sme si práve čerstvo objednali dovolenku 🙂 🙂 takže ideme 4 do Lignana do talianska tam kde sme boli vlani 😵 😵
zajtra musím poriadne pokukať lekárničku čo musím ešte dokúpiť 😒

mima jej ty si aká kočka na tej fotke 😵

maji4
23. jún 2009

let ja som mužovi dala čokoládu a žuvačky 😅 😅 mi povedal sám som si kúpil sám si zožerem 😅

katika1
23. jún 2009

mimaaaaaaaaaaaa že šoféra
čo tak sa zúčastniť mejdanu???? a pozvať ajmna??? peknú tetu???? 😀 😀 😀 😀

lejla77
24. jún 2009

Dobre ranko,

kocky, Peta sa neozvala niekomu? Snad sa uz maju lepsie.

retaux
24. jún 2009

Ahojte!
Letu: mne MM včera to isté vyčítal. Že prečo on nič nedostal na deň otcov? Že ja som od neho darček na deň matiek dostala 😅

Maji: super s tou dovolenkou. A kedy idete?

letuskah
24. jún 2009

caute boli sme u mudr, vzala mu vyter, vysledky az v pondelok, zatial len prisnu dietu a probio kvapky.
ale zastavili sme sa v obuvy a kupila som mu sandalky a papuce, sandale su take dost zvlastne ale daju sa super pootvarat a ponastavovat, ze nemam problem mu ich obut, jemu su vsetky vpredu na narte uzke.
a teraz sa vypytal spat

Maji a kam presne idete, myslim hotel lebo ja som muza nahovarala na lignano akurat ze 4 asi uz nestihneme 😀

letuskah
24. jún 2009

pod cislom 0-1-699 541 MB

letuskah
24. jún 2009
maji4
24. jún 2009

ahojte 😉 let super, že mu zobrala výter 😉 😉

ideme 4-teho čiže 3 v noci a na týždeň autom let je to apartmán Rin počkaj nájdem ti to 😉 a prečo by ste nestíhali ved aj ym sme to len včera objednávali 😉