Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
25. jún 2009

adi u nás stále prší ☹

adulik23
25. jún 2009

vydrz - o chvilu prestane 😉

ja isem kupit misiakovi gumaciky a ideme sa clapotat po mlakach 😀 😀 😀

nika07
25. jún 2009

my budeme ešte dnes sedieť doma 😢

slavenas
25. jún 2009

u nás už svieti 😀 😀 😀

letuskah
25. jún 2009

nika a nevies z coho to mala?

moje dieta sa vratilo do starych kolaji, nechce jest poriadne, nech si trhne nohou 😠

a to slnko to je co? mozete dat link na nejaky obrazok? nepoznam 😔

slavenas
25. jún 2009

letu 😀 😀 😀 tiez som sa musela rozpamätávať

slavenas
25. jún 2009

baby, kamoška má o mesiac 30 a robí takú menšiu-väčšiu oslavu a ja vôbec netuším čo jej mám kupiť alebo čím ju prekvapiť poradte prosím som v koncoch už mesiac hladám vhodný darček. 😒 😒

nika07
25. jún 2009

letus neviem, ale vraj je nejaká viroza,
alebo či jej nejdu zubky-stoličky
reakcia na očkovanie sa mi zdá už neskoro/prevenar minulý štvrtok/

fakt neviem, a ešte stále spí, čo je super

letuskah
25. jún 2009

slavi ja netusim ale ak budes vediet tak napis, lebo ja mam 30 v novembri a zachvilu sa ma budu vsetci vypytovat co chcem. inak my sme jednej kamoske kupili krem na vrasky ale to bolo viac z recesie nez vazne myslene...

nika07
25. jún 2009

slavenas to je dosť ťažké, zaleží na tom či chceš aby to bol nejaký osobný darček, alebo niečo do domácnosti

letuskah
25. jún 2009

nika vraj na prevenar nebyvaju reakcie ale mohla nejaku virozu chytit lebo predsalen ockovanie oslabi imunitu na nejaky cas, hlavne nech sa jej to neopakuje

slavenas
25. jún 2009

asi skôr niečo osobné by som chcela, už som rozmýšlala aj niečo zo srandy alebo recesie ... Jáááááj toto neznášam takýto stav . Už som rozmýšlala že jej dám nejakú poukážku napr . na nejakú nezvičajnú masáž .

letu tu sú dobré typy http://www.uzisito.sk/department.php také nezvyčajné

slavenas
25. jún 2009

sorry - nezvyčajnú 😅 😅 😅 😅

letuskah
25. jún 2009

slavi to je dobry napad taka poukazka, to by sa mi pacilo 😵 😵

zuzana76
autor
25. jún 2009

ahojteee

slavka a co takto jej predplatit nejaku kozmetiku, pedikuru, kadernika, proste v nejakom salone volnu poukazku na cokolvek co si vyberie, urcite sa to da niekde, teda pre mna by to bolo super, by som si oddychla a ani by som to nemusela zacvakat 😀

letuskah
25. jún 2009

len nech je to v nejakom odskusanom salone, lebo mne dal chlap na valentina poukazku na 5 masazi ale maser tak strasny ze som bola dva razy v marci a od vtedy nic a ani sa mi tam nechce

letuskah
25. jún 2009

zuzi a ste boli u tej doktorky? co povedala?

nika07
25. jún 2009

slavi s tou poukážkou je dobrý nápad

maji4
25. jún 2009

Ahojte tak dnes aj na obed aj teraz večer som musela pri nej ležať ja ☹ ☹ pri mužovi proste nie a nie sa ukludniť stále revala až hisáky a pýtala si maminku ☹ ja len dúfam ,že ju to čo najrýchlejšie prejde lebo ma to fakt obťažuje ja si nemôžem nič spraviť odkedy pri je len tak ničomne ležím tak som prečítala už jednu knihu a bola to fakt kravina 😠 😠

O Peti by som aj ja chcela vedieť bližšie ak sa vám neozve tak zajtra doobeda je cinknem....teraz sa mi zdá už dosť neskoro 😒

Tá poukážka na nejakú masáž alebo nejakú linfodrenáž by som brala aj ja 😵 😵 joj už aby som mala 30 😅 😅 😅

maji4
25. jún 2009

A mna už tu muž stresuje aby som začala baliť no neni šiši ved ideme až o skoro 2 týždne a on ma strasuje vždy vždy balím v den cesty a teraz ma tu stresuje 😠

slavenas
25. jún 2009

tak ale tu je už dobrý hic , ale super lepšie ako dážď

Vaneska mi tu plače pri krtkovi taká je zlatáááá ako s ním súcití , lebo pozerá takú časť kde havaroval na aute a odniesla ho sanitka a ona mi tu roní slzy ako hrachy.

slavenas
25. jún 2009

maji to s tým balením 😀 😀 zvláštne na chlapa

maji4
25. jún 2009

slavens aj ym sme dnes kukali tú časť a ona ukazovala na tu žabku ,že no no no kukať 😵 😵 😵 (akože najprv sa musí pozrieť či môže prejsť cez cestu 😵 😵 )

maji4
25. jún 2009

Slavens ved aj ja som z neho v miernom šoku ,že čo to stvára 😅 ale dúfam ,že ho to prejde 😅

slavenas
25. jún 2009

zlatá Lili 🙂 🙂
je to sranda aké sú tie naše deťúrence vnímavé

maji4
25. jún 2009

slavi veru aj man to prekvapilo 😉

maji4
25. jún 2009

slavens a zaujímave je aké sú tie deti už teraz citlivé 😵 😵

lenkamt
25. jún 2009

moje milovane 😀

nestiham citat, takze som len preletela - Zuzi všetko naj 🙂

Linduška je dufam ok, inak Lenke sa tlači očák a je mrndavá + ju doobeda 2x prehnalo 😝 no krása 😝

Moni - nestihla som napalit babmulku tak pre Mimi je to na tebe 😀

dufam , že Timka je už v poriadku a na vikend pojdu domov.

ja som dnes stihla kadernicku, pobalit a vecer sme sli na veceru do restiky + sme si zobrali jedlo zajtra na obed 😀 fest som šikovná 😀 v pohode sme sa zmestilo do velkeho a maleho kufra, zmestili sa aj šerble aj plienky 😀 ja mam len kratasy, suknu a 5triciek 😀 ostatni napodobne 😀 vsak keby nieco tam kupime 😅

lucim sa s vami, ozvem sa Bailey a dufam ze v sobotu bude stretko s Bilu a Mimi 🙂

tak moc nepiste a myslite na nas aby nas spolucestujuci nevyhodili za jazdy z lietadla 😀

slavenas
25. jún 2009

leni kráááááááásnu dovolenku Vám prajem 🙂 🙂

maji4
25. jún 2009

leni jej tak prajem šťastnú cestu a krááásnu dovolenku užite si ju hlavne 😉 😉 a super ,že ste sa tak super pobalili 😉 😉