Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
30. okt 2009

Ahojte 😵 dnes to tu zas žije 😝
My sme boli maxiš spokojný u Bilushkovcov, až na to zmoknutie - bodlo by auto 😀 😅 a na to, že som sa cítila fest blbo, že včera nevedel Matejko zaspať, lebo mu jeho miesto okupoval Riško 😔

A Bilu navarila sote a bolo úúúžasné 😵 mňam!!!! 😵

Ešte raz ďakujeme!!!
A ja som večer úplne odpadla 😝 a ráno som nevedela vstať 🤐

lenkamt
30. okt 2009

žeby z ginu??? 😀

čaute 🙂

mňa včera deti totálne dorazili v nákupnom centre, po 4jazdách na vláčiku chceli ďalšiu a nedali si vysvetliť že už ideme domov, lenka sa normálne hodila o zem 😕 a lucia zúrivo vrieskala 😕
tak ja neviem že vždy keď vy niečo napíšete tak moje deti to začnú robiť 😅

katika1
30. okt 2009

lena 😠 včera som nechlastala 😀
aaa no to aj mne párkrát spravil, ale vyviedla som ho vreštiaceho von z nákupneho, švacla po riti a vysvetlila, že už nikdy tam neprídeme, ak sa nenaučí správať. Celkom zabralo 🙂

lenkamt
30. okt 2009

ja som spravila to isté, ale mala si vidieť tých ľudí ako na mňa súcitne pozerali že jedno vreštiace decko sa snažím zodvihnúť zo zeme a druhé mi vreštiace uteká preč 😅 😀

katika1
30. okt 2009

lenka to verím 🤐 ja si pamatám, ked tamzačal vrešťať, že normálne všetci stíchli, prestali piť kávu, prestali nakupovať a ešte sa aj z vrchných poschodí naklánali, že čo to.. a ked som ho takého vreštiaceho v zlosti ťahala von, celá červená, hanbila som sa ako pes 😔

lenkamt
30. okt 2009

idem zvrtnúť paradajkovú polievku a pôjdeme von kým svieti slnko 😵

zuzana76
autor
30. okt 2009

ahojte

my sme teraz vstali

idem sa dat do pucu, supnut lieky a kavu 😀 , dobra kombinaciaa 😀

letuskah
30. okt 2009

caute aj my sme vcera plakali ked sme ho vzali z vlacika, ale on chuda nikdy nechcel sa na tom vozit a vcera na tom sedel len tak a dosiel chlap s babom, babo usadil, hodil peniaz a vlak sa pohol a moje dieta ani nestihlo protestovat a tak sa mu to zapacilo ze nechcel ist dole ale bol aj unaveny lebo malo spal a dlho sme tam boli...

zuzi tak ze dobru chut ti prajem 😀 ja som si rano slahla panadol kym som kubkovi mlieko hriala, zapila duskom vody a tot moje ranajky 😝

letuskah
30. okt 2009

my sme hore od 5,30 😝 😝 😝 😝 😝

letuskah
30. okt 2009

juj mimi ja ti vzdy zabudnem napisat aby si mi poslala mailovu adresu, mam dake fotky vas, je to len par ale aspon nieco 😉

zuzana76
autor
30. okt 2009

letu, ja tiez kazde rano pred ranajkami pol hodku najskor L-thyroxin a Tachystin a potm cakam chvilu, zhruba tu polhodku a potom papam, dnes som ranajkovala obed - kuracie na olivach a smotane s ryzou 😀 a patko so mnou, prislo mi na chut, tak som rovno obedovala 😀

letuskah
30. okt 2009

zuzi no co budes zabijat cas trapnym ranajkovanim ked mozes rovno obedovat 😀

jaa si akura zohrievam plnenu papriku 😵 😵 😵 😵 😵

letuskah
30. okt 2009

zuzi ale to mas lieky co sa beru pred jedlom ze? to viem ze aj moj brat blar asi hodinu pred jedlom eutyrox ci ako sa to vola, to ho mama budila pred 6 a podla mna by odprisahal ze nikdy ziadne lieky nebral lebo si nikdy nepametal ze by ho niekto zobudil na liek 😀 otec sa zas kvoli liekom naucil ranajkovat a prestal pit rannu kavu 😕

retaux
30. okt 2009

Ahojte!
Dnes je tu ako pusto. Kde ste všetky?

Lenka: tak to ťa obdivujem, lebo ja mám čo robiť, aby som Lucku odtiahla, keď nervačí, nieto ešte ďalšieho rozzúrenca 😖

Lucka našťastie nikdy neplače, keď ide dole z vláčika. Vždy jej poviem, že ona sa už vozila a teraz sa idú ostatné detičky. A zlezie bez plaču. Až mi je to divné. Dúfam, že keď som to sem napísala, tak to tak aj zostane 😅

retaux
30. okt 2009

Dnes som bola v poradni. Doktor na mňa trochu čudne pozeral, keď som zahlásila váhu - schudla som kilo 😅 Ale miminko sa má dobre asi.

letuskah
30. okt 2009

kubko sa zobudil po hodine spanku s teplotou a teraz sa este vypytal spat, zatial 37,4 ale asi stupne, ma trochu sople tak som zvedava co z toho bude. idem si lahnut lebo to bude tazka noc asi...

mima07
30. okt 2009

caute
vsetko najlepsie simonkovi
letu rychlo sa uzdravte
pekny vikend 😉

zuzana76
autor
30. okt 2009

my sme boli vonku, krasne je, aj ked uz zima
ja som bola normalka oblecena uz v dlhej vetrovke a sal som mala a aj krpec zababuseny a ked som videla niektore zeny v kratuckych bundickach a este v obchode sa ma predavacka pytala- Uz je tak zima?
Som asi vyzerala ako prijdena zo Sibira, ale na takej 3-hodinovej prechadzke mi teda v bundicke bolo zima, najskor som mala kratku vetrovku a zamrzal mi zadok, tak som si bola preobliect dlhu.

Letu, ano, to musim pred jedlom na lacno, aby sa to dobre vstrebalo.

Ret, hlavne,ze babo je ok, ved aj Bluff co sem chodila, tak v prvom trimestri schudla, ona dokonca az nejako vela kg, tusim az okolo 5 kg co stale vracala, pamatas?

zuzana76
autor
30. okt 2009

Simonkovi prajeme vsetko najlepsie, hlavne vela zdravia a nech poslucha maminku

zuzana76
autor
30. okt 2009

Lenka, az teraz docitavam dozadu, ty brdo, ze si vedia otvorit okno 😨

no necudujem sa ti,ze si takmer zosedivela, strasna predstava, hlavne, ze bdel nad nimi strazny anjel a nic sa nestalo, skuste to nejako zabezpecit, moji svokrovci mali na oknach normalka mreze, sice divna predstava, v panelaku zamrezovane okno , svokra by tak najradsej mala aj u nas, stale nam vravi,ze musime dat na okna tie mreze, ale zase ked si spomeniem na tych nestastnych rodicov z NR, co im vypadli tie detciky, ti by urcite teraz mali aj zamrezovane okna, len keby ich syncek zil.

Neviem skuste tam dat nejaku retaz na zamok, ako su tam tie 2 klucky, teda neviem ake mate okna, ale my mame 2kridlove a klucky amme vedla seba a tam by sa dala dat retaz na zamok a zamknut aby sa to nedalo odomknut, to ma napadlo len take provizorne riesenie

letuskah
30. okt 2009

caute, kubko mal len zvysenu teplotu cly vecer a cely bol o nicom a prave som docitala o prasacej chripke tak jasne ze panika teraz...

a co ste vsetky odcestovali ci co? sak na tejto strane tu svietim ako ziarovcicka 😝

vcera som muzovi len tak medzi recou povedala ze mam plodne dni asi tak sa dnes dovliekol s ginom, tonikom a cipsami 😀 😀 😀

zuzana76
autor
30. okt 2009

fiha, letu 😅 , tak to nieco vesti , tak vam prajem romanticky vecer

zuzana76
autor
30. okt 2009

ja budem mat plodne dni niekedy zaciatkom buduceho tyzdna a moj muz bude akurat vo Francuzsku 😠

maji4
30. okt 2009

Ahojte 🙂 🙂

Všetko najlepšie Simonkovi 😵 😵 nech je hlavne zdravučký 😵 😵

Lenka 😲 😲 😲 to ti verím ,že ti až zle bolo 😔 tak to teda neni sranda ked to už vie tak to bude skúšať zas a zas....bože hlavne sa držte a zamkni tie okná alebo nejako ich zabezpeč ved som myslím ,že niekde čítala ,že sú aj detské poistky na okná... 😖 😖 držte sa!!

Let dúfam ,že nebudete chorý... 😖 😖 a príjemné pracovanie na malom hrášku 😉

Zuzi aj tu bola dnes kosa ja som sa obliekla ako po predchádzajúce ale keď sme vyšli von hneď som sa aj otočila aby som Lilianku prezliekla a aj som dobre urobila lebo na seba som nemyslela a ja som riadne vymrzla 😔 😔 už aj muž prišiel z roboty že ho bolí hrdlo a že prasacia chrípka 🤐

Aj Lilianak reve ako tur keď ju beriem z vláčika a kričí na celý avion že ešte vláčik a reve ako šialená tiež sa na nás každý obzerá ale ja to neriešim ved každý kto má deti vie čo to je....hlavne si ten rev nevšímam a snažím sa ju upútať na najý výklad alebo niečo podobné ...ale väčšinou jej na vláčik alebo niečo podobné dovolím až keď odchádzame keď už máme pokúpené čo potrebujeme a keď vyvádza tak ju odvlečiem do auta a ide sa domou a po ceste jej vysvetľujem ,že nabudúce musí byť dobručká lebo potom sa už nepôjdeme voziť...
ale zasa Lilianka si dá vysvetliť a dlho nevrieska ona je taká uvedomelá, fakt si väčšinou dá povedať i keď ma vie nahnevať do nepríčetna keď mi za chodu vláčika vystupuje a nastupuje 😠 😠 😠 tak vtedy ju beriem a ide sa domou...

maji4
30. okt 2009

Zuzi keď to tak blbo vychádza že bude preč cez tvoje plodné dni tak chodte s ním... 😎

Inač o tých liekoch aj môj otec odkedy berie lieky na cukrovku tiež normálne raňajkuje 🙂 🙂

zuzana76
autor
30. okt 2009

maly konecne zaspal, ved necudo, ked drichmal do 17.00 dnes 😀

maji, nemozeme ist s nim, idu autom, moj muz so sefom a cesta trva jeden den 😒 , idu az niekam pri atlanticky ocean, teda cez cele francuzsko

letuskah
31. okt 2009

caute
no neviem co to je ale Kubko mal v noci tiez len zvysenu teplotu, aj teraz, stale si pyta vodu. trochu je nesvoj ale nie je to nic extra, tak som zvedava. v pondelok pre istotu zavolam mudr.

zuzana76
autor
31. okt 2009

ahojte, letu, hmm, mozno nejaka viroza ak ju nema vysoku a ak mal vysoku, nemoze to byt ta exantema subitum? 6. choroba?

retaux
31. okt 2009

Ahojte!
Prišla som vám zaželať príjemný víkend 😉 a neprechladnite na cintorínoch.

Letu: tak nech to záhadné Kubkove zvýšenie teploty rýchlo prejde 😉 a žeby bola ďalšia tehuľka medzi nami 😵

Ja sa ešte nejako extra neobliekam a ani Lucku. Mňa práveže MM aj moja mamina vždy hreší, že ako naľahko Lucku obliekam. My ešte doteraz aj bez deky a nánožníka chodíme v kočíku 😅 čo už iné mamičky dávno zababušili deti. Ale Lucka nemá nikdy ani ruky studené ani líčka, takže to neriešim. Chúďa už si asi zvykla na to, že ju tak slabšie obliekam.

A k tomu schudnutiu - ja som pri Lucke schudla počas prvého trimestra 5 kg, ale vtedy sa nad tým nikto nepozastavil. Tak teraz nechápem, prečo riešia moje jedno kilo 😕 A doktor mi hovoril včera, že druhé tehotenstvo ženy znášajú oveľa horšie, než prvé. Vraj je to dokázané 😨

zuzana76
autor
31. okt 2009

ret, to asi preto znasaju horsie druhe tehu, lebo sa uz musia starat o prve dieta a nedbaju tak az na seba