Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
2. nov 2009

leni dala som m u tam takú truhlicu..
a zábranu máme, ale na tú postielku vobec nepasuje 🙄
a zajtra sa chystám ku gyndošovi 😔 furt, ked sa posnažíme, začnem na druhý den krvácať 😔 nechápem, čo to može byť 😔 a to som dnes pri sťahovaní postielok nehovorila malému,že malú postielku dáme bábatku 😀
už spinká junior.. celkom dobre to zvládol v novom 🙂

slavenas
2. nov 2009

kati super že si tu, mám na teba otázku. Súpravička kitty mala v MC úspech a tak mám úlohu od báb čo tam chodia sa ťa spýtať či sa dá ešte nejaké oblečko pre baby aj chalanov objednať?? Dakujem 🙂 🙂

slavenas
2. nov 2009

zuzi môžme hocikedy keď Vám to bude vyhovovať. 😉

katika1
2. nov 2009

slav jasné, dá, ale musím ti nafotiť
a aké asi velkosti???

aaa kočky, z čoho može byť to večné krváácanie podla vás?

lenkamt
2. nov 2009

že ti to vybral tak že tam máš niečo pobabrané 😔 a musí sa to zahojiť podľa mňa 😉

slavenas
2. nov 2009

a moje dieťa už 3 den išlo spať hladné , lebo, okrem ranného mlieka, odmieta jesť ...

letuskah
2. nov 2009

kati wow a nezlieza z postele? my sme skusali u muzovej tety ci zaspi na normalnej postely, aj obliecky mu detske kupila, plysaky nahadzala a vzdy zliezol a dosiel ku nam...

zuzi klobuk dole ako si to zratala, ja nemam ani v pate ceny potrevin ani takych co casto kupujeme a uz vobec nie sladkosti...

mmem neboj do 12. mas cas a idealne by bolo keby sa babatocko narodilo den vopred teda na moje narodky, ja by som sa tesila, ze mu to odkazujem 😀 😀 😀 ale drzim palce, musi to byt o hubu ked este okolo druheho treba skakat, nie ako ked sme cakali prve a ked sa nam nic nechcelo tak sme lahli, vylozili nohy a bolo...

letuskah
2. nov 2009

kati tiez myslim ze to z toho vyberania mas citlive...

slavi kubko tak chodi bezne, aj dnes len termix som mu nanutila okolo 11stej

slavenas
2. nov 2009

tak to su menšie deti ale asi 86-92 a menšie

kati ja vôbec netuším z čoho to môže byť , volala si sním či nie a ideš rovno k nemu ? Tiež ma napadlo že či ti tam niečo neporanil .

lenkamt
2. nov 2009

som zabudla pochváliť Mmem tortu a fotku 😔

Mmem - krásna torta a si kočka na novej foto 😵

ani naše tri dni skoro nič nejedli, dnes už pekne 😕 asi to bolo splnom 😀

katika1
2. nov 2009

zmizol mi príspevok 🙄
zajtra tam, idem, lebo dnes mi nemá kto postrážiť malého
a moja mama to máva, ale ona má hormonálne poruchy.. a ja každú keketinu dedím po nej, takže sa nebudem čudovať 🙄

letu nezlezie, on si to nejako nedovolí.. to ti aj bilu potvrdí, že ked ho dám napríklad do kúta, tak tam bude stáť a neodíde. Tak preto tam ostane. Skor sa bojím, že v noci v polospánku bude loziť ku mne 🙄

katika1
2. nov 2009

mmem si krásna na novej fotke!

slavenas
2. nov 2009

a mám mrchu a som s tejto mojej malej zloty dosť nervózna , musím sa nejako ukludniť 😔 😔

super že Riško zvládol zaspávanie v novej postieľke, ked si teraz tak uvedomujem moje dieťa ešte nespalo nikdy inde len v detskej postieľke (okrem toho ked bola babatenko malinké a niekedy spala pri mne v posteli ) tak sa dosť bojím ako zvládneme prechod na normálnu lebo mám pocit že jej je tá postieľka už malá.

letuskah
2. nov 2009

kati fiha, ja ked dam kubka do izbicky vyrevat tak ako sa otocim uz masiruje za mnou s revom ze uz je vyrevany 😕

tak kubko mal tie teploty so splnu 😕

mmem aj ja chvalim fotku, to auticko je svetove, to by sa aj kubkovi pacilo

a jedlo do mrazaku, ja som mala kuraci perkelt a kuracie prsia dusene so stavou a to mi mama robila, a furt som kuracie jedla s volacim 😝 ale tiez sa uz nepametam co som jedla len to kuracie so stavou viem lebo to mi mama navarila cely kotol a sme sa toho nevedeli zbavit 😀

letuskah
2. nov 2009

slavi kubko tiez len v postielke a on inde nezaspi, moze byt neviem ako unaveny ale vzdy sa pyta do postielky...

lenkamt
2. nov 2009

ten spln je aká sviňa 😀

katika1
2. nov 2009

hej spln neznášam! Moj vtedy vždy horšie spal 🙄 a vtedy sa mu zvyknú prerezať zuby 🙄

letu ja ani neviem ako sa to naučil.. proste má strach odísť, ked ho niekam dám ako trest, alebo ako spinkať😕

letuskah
2. nov 2009

hovado spln 😠 😠 😠

katika1
2. nov 2009

bilu je kde? 😕

bilushka
2. nov 2009

No my este nespime a to uz od stvrt na osem je hore a boli sme aj cvicit aj behali po vonku, aspon ze papa normalne, lebo take ako pise Slavka ze iba mlieko na rano a potom pol dna nic uz mam tiez za sebou a tiez som bola nervozna, ze co s nim robit.

Ale on je chudacik teraz uplne pomyleny, lebo Katka bola u nas dva dni a on odvtedy chodi, ze nejde spat do postielky, ze tam pojde Risko a ze on chce ist do kocika 🙄
Keby si aj ine veci tak pamatal!!!

Risuliak maly je poklad na Striebornom jazere, to je tak rozumne dieta baby, ze ja neverim ani co teraz pise Katika, ze je hnusny, priklad: zobral si z predsiene odrazadlo motorku, ze sa na nej ide vozit po byte a ja mu ze Risko, nevoz sa po obyvacke, ved motorka ma spinave kolieska a Katka mu tiez, Risko odloz tu motorku, teta sa bude hnevat a on ju isiel odlozit a prisiel za mnou, ze teta nahnevaj sa, uplne zlaticko 😵
Alebo pohryzol Alexa Miminho, Katka ho dala do kuta a on tam stal a revaaaaal ale ani sa z kuta nepohol, verite ze take deti existuju? 😕

Tu teplotu mal asi zo zubov hnusnych, svine budu tie deti trapit do posledneho 😠

Zuzi, mne sa velmi paci ten zoznam na balicek co si napisala...a bublifuk je este aj lacnejsi ako jedno euro, to za 50 centov sa da taky obycajny uz zohnat...

bilushka
2. nov 2009

Kati, teda to krvacanie je divne, som zvedava, co ti povie lekar zajtra, ja nemam tiez tucha, co to moze byt...

Idem pozriet este Moncine fotky.

lenkamt
2. nov 2009

ozi tie balony kľudne vynechajte bo Alex a ešte niekto sa boja 😉

Bilu - moja Verča bola takáto, tieto malé mršky sú zlobrice zlé, zlé, zlé, ale čo už sú to moje posledné deti tak si ich idem užívať so všetkým čo k tomu patrí, aspoň si to budem pamätať, lebo z Verči si pamätám len spanie a nejedenie 😅

som zvedavá na tie bitky na stretku 🤐

my stoličky ešte ani chýru ani slychu 😝 dúfam že pôjdu v decembri 😝 😠

bilushka
2. nov 2009

Moj sa bit urcite nebude, Zuzka musi vytvorit nejaky intelektualny kutik, kde sa bude Matejko s Patkom hrat, on aj ked chce nejaku hracku fest fest vela, tak hypnotizuje dieta kym nezlezie, alebo prinajhorsom ju zoberie a lahne si na nu, nech mu ju nikto nezoberie 😀
Uplne ze priebojny typ 😀 😀 😀
Jedina vyhoda je, ze tusim najneskorsie chodime spavat, tak potom sa zahra, ked deti odidu 😀

Mmem, to si sama robila tu tortu? 😲
Krasna!!!!

lenkamt
2. nov 2009

a stále kukám na tie fotky z chipákov, veľmi príjemné spomienky, idem si ešte na youtube k tomu prehrať hero od iglesiasa 😀

letuskah
2. nov 2009

kubko uz stolicky ma davno ale len tie prve tusim, ja mam v tych zuboch taky zmatok ze az takze uz to neregistrujem, nastastie sme so zubami nemali trapenie len bol nervoznejsi ale inak nic extra. esteze tak

lenkamt
2. nov 2009

Bilu - Lucia mu pomôže 😀

Ivka bola dnes v žiline na pohovore, vyzerá to sľubne tak drže palce 🤐

zuzana76
autor
2. nov 2009

dovarene, doupratovane, najedeni, tak idem citat co ste napisali

bilushka
2. nov 2009

Leni, ty si koza 😀 😀 😀
A som uz prisla na to, kto nam uvrestanym bude robit ukludnujuce medium, ked uz Bailey nejde, no predsa Zuzkaaa! Ja si ju predstavujem taku rozvaznu zenu, Zuzi nesklam ma!

letuskah
2. nov 2009

kubko ma vezme za ruku a spytavymi ockami na mna hladi a ze mama chcem tu hracku, ale po stvrthodine prehovarania si ju nakoniec vypyta, malokedy vytrhne z ruk to sa mu musi ozaj oplatit 🙂

bilushka
2. nov 2009

Drzime palce Ivuske, to su strasne nervy s tou pracou, nezavidim 😔