Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
2. nov 2009

kati aj tak su všetky deti rovnaké ô- ved su jedno znamenie 😀

lenkamt
2. nov 2009

Kati - neviem zatiaľ nepoznám 😀 ale vyzerá slušne 😀 to mi milé fb prisúdilo 😀

slavenas
2. nov 2009

bilu k tým vysielačkám, ja som mala dilemu že či dosť veľký dosah a tak som muža donútila u našich aby prešiel cez celý dom ( poschodový ) a ešte aj na dosť veľký kus ulice a počuli sme sa, tak dúfam že to bude stačiť - musím byť pripravená nie ? Skoro ma prizabil . 😔

katika1
2. nov 2009

jááááááááj tak jemna a slušná ako my.. to ma nenapadlo 😀

nika07
2. nov 2009

vy beriete vysielačky, ja že deti budu tento krát strážiť tatkovia, a my budeme kvákať a chľastať 😀

slavenas
2. nov 2009

kati plne sa stotožňujem s tvojím názorom na mňa 😵

lenkamt
2. nov 2009

Nika - takú mali babu tiež predstavu na prvom stretku ale nakoniec sme to my vzdali a chlapi kvákali a chľastali, takže radšej vysielačky 😉

bilushka
2. nov 2009

No Letu podla mna si tichsia ako Bailey, neviem ci je to len moj pocit 😅

Ozaj a ved ked nam vypracu tu zimnu zahradu ako slubovali, tak tam by sme si mohli aj kolo kolo s detmi zahrat a taku mikulassku besiedku im spravit, nie?

Boze zase tie porody pocuvat, uz minuly tyzden som to tu mala, celu dovolenku v Turecku sme rodili a kojili a zase ma to caka na stretku 😀 😀 😀 😀

nika07
2. nov 2009

tak to sme dopadli 😠 , ja som môjho pripravila na to, že pôjde spať 😀

slavenas
2. nov 2009

nika tak to bude pre neho prekvapko od teba - že nebude musieť isť do postele ... 😀 😀

bilushka
2. nov 2009

Nika, kdezeeeee, chlapi spolu a my spolu a deti na drote 😉
V Radave sme my sedeli v takom saloniku, chlapi v bare na pive a potom vzdy prisiel niekto skontrolovat, co sa v druhom tabore prebera, obvykle to bolo v zenskom tabore ako chlapi nepomahaju a v chlapskom tabore ako su zeny precitlivele a rozmaznavaju deti 😠

lenkamt
2. nov 2009

ešte štyri týždne a budeme baliť 😵 😵 😵

nika07
2. nov 2009

tak to bude mm vo svojom živle, on je strašne ukecaný 😀 😀 😀

bilushka
2. nov 2009

Peti, suhlasili ste nakoniec s tym natacanim u vas?
Minuly tyzden sme to kukali s babami v telke, tak uz sa na vas tesim!

bilushka
2. nov 2009

Nika, heeej???
Aj moj a Katikin, ale zatial mam pocit ze najviac je vzdy pocut Katikinho, ale ked som mu to v Bojniciach povedala, tak mi povedal ze omyl, najviac je pocut mna 😀 😀 😀

katika1
2. nov 2009

nika a v Bojniciach chlapi pootvárali dvere na izbách, aby počuli detiská a spravili si chodbovicu 😀
a my sme o polnoci šli triezve spať a oni ožratý o druhej za nami 🙄 inak mamičkovské stretko 😀
takže vysielačka je spolahlivejšia 😀

zuzana76
autor
2. nov 2009

ideme do obchodu, kupit brumika a pecivo 😀

slavenas
2. nov 2009

ja sa už tak t e . . m , ani to sem nejdem celé napísať aby s to nepos... 😉

katika1
2. nov 2009

😲 😲 😲 Bilu ja zdilam názor mojho manželíka 😀 😀 😀 ved mne z tvojich hlášok minulý týžden gin liezol nosom von 😀

a moj je takú ukecanec??? 😅 😀 už potom viem, prečo Riško tolko rozpráva 😅

lenkamt
2. nov 2009

baby mali by sme ísť aj do turecka spolu 😀 lietadlo by bolo celé naše a hotel tiež 😀 Kati a šli by sme do toho vášho aby rusi videli že kto je tam pánom 😀

nika07
2. nov 2009

bilu vidíš a ja by som na tvojho nepovedala, že je ukecaný 😀

katika1
2. nov 2009

lenka 😀 akože to by bola pecka dovolenka 😀 z každého kúta by šla téma hovienka 😀

slavenas
2. nov 2009

presne toto čo opisujete je štýl toho môjho , jemu je jedno on aj na chodbe večer strávi , hlavne že je veselo 😅

lenkamt
2. nov 2009

mne nepríde Bilu ukecaná 😀 to Rišo viac 😅

to akože moje deti sú po kom neukecané 😕 😅 asi po mužovi 🤐

katika1
2. nov 2009

Nika Juraj je hrozne ukecaný, on je len pod papučou a bilu ho vždy prehluší, to preto sa Ti zdá tichý 😅 😀

nika07
2. nov 2009

no už vidím, že z nás u Mlynárky budu mať iný zážitok 😀

nika07
2. nov 2009

Kati 😀 😀 😀

lenkamt
2. nov 2009

Nika - tomu ver 😀 do Maxima v bojniciach nás už nigdá nevezmú 😝 😀

katika1
2. nov 2009

lenka 😠
inak častne prehlasujem, že ja neviem čo sa to s Bilu deje na stretkách, ale ona sa tam vobec neprejavuje 🤐 😅 🙄
to ked som s nou sama, tak sa jej huba nezavrie 😀 ale mna strašne bavíííí ju počúvať 😀

no ale že mojho chlapa vyhlásite za ukecanca by som nečakala 😅 ale ked sa tak nad tým zamyslím, občas som mala pocit, že ja ani nestíham mu skočiť do reči a potom ked k niekomu idem si to vynahrádzam a vkuse meliem 😀

katika1
2. nov 2009

no do Maxima veru nie 😔 podla mna už žiadne netové stretko 😅 😀