Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
3. nov 2009

Toto boli asi nejaki umelci, tak si dali Da Vinciho 😀 😀 😀

retaux
3. nov 2009

Tak to zas boli Indiáni 😀

retaux
3. nov 2009

A že im také mená vôbec na matrike uznajú 😀

Ja som tiež hovorila, že keď sa nedohodneme na mene, tak dám Lucka2, Lucka3... A potom budem len doma kričať dvojka, poď sem 😀

nika07
3. nov 2009

ret výborný nápad 😀

slavenas
3. nov 2009

keby jem alebo pijem takto ide nosom tu pri vás 😀 😀 😀 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

baby, tak teda co ste tu vy dnes preberali 😀

spatne docitavam

lenkamt
3. nov 2009

Ret - 😀 u nás navrhovala Verča že budú 1.2.3. 😀 aby boli všetky na V, leto tri pekné na V sme nenašli 😅

idem robiť deckám zemiakové placky, lebo nielenže som im dala super základ do života ešte aj hladovať budú kvôli koňovi 😀

nika07
3. nov 2009

ja som dnes spravila palacinky a moje mladšie dieťa povedalo že " be ", no nie je to mäso,

nika07
3. nov 2009

takže idem uvariť niečo mäsové, aby nehladovala , najlepšie vyprážaný rezeň 😀 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

moj palacinky lubi, ale len ako zakusok po niecom masovom 😀

katika1
3. nov 2009

aj moj len po masovom
bože ako sa drhne 😖 a to skoro až sedí pri spaní teraz 😖

zuzana76
autor
3. nov 2009

mne sa nahodou paci velmi vela mien, ale samozrejme telenovelovske ako Esmeralda by som nedala, ale zase v spanielsku kludne aj Rodrigo, alebo Leticia, keby mal spanielske priezvisko

ozaj, niekto ste spominali,ze mate Dolce Gusto, my si to chceme kupit pod stromcek, ale v Metre robili taku promo akciu a tam som ochutnala a mne ta kava nechutila, ale mali 5 druhov, ja som mala Cafe latte a to mi teda vobec nechutilo, ake su tie druhe chute?

bilushka
3. nov 2009

Zuzi capuccino, ladove capuccino, cokolada, preso, cafe lungo, machiato a uz neviem.
Ale mne aj latte odtial strasne chuti.

nika07
3. nov 2009

zuzi ja ho mám,

latte ja tiež nemusím, ale capucino, alebo aroma, capucino ice, to si dám, a Maťo má rád čokoládu

ale ked príde k nám teta s kamarátkami tak len Latte robím 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

bilu vdaka, uvidime, muz je tomu nakloneny

katika1
3. nov 2009

ja lúbim to latte 🙂

zuzana76
autor
3. nov 2009

nika super, mne to latte pripomina tu kavu z MC Donalda , este keby dali navrch skoricu a mna z toho napisna na vracanie, ja enchapem

bilushka
3. nov 2009

Nika, mne prave to capuccino ice nechuti, lebo je moc sladke.
A cokoladu miluje aj maly, to mu vzdy po lyzicke musim davat a ked si aj ja odchlipnem z hrnceka, tak po mne blaci, nepi mi to 🙄 Akoze uplny teror mam doma 🙄

zuzana76
autor
3. nov 2009

bilu 😀

zuzana76
autor
3. nov 2009

prave ide k nam kamoska s malou, tak sa zatial lucim, ideme sa hrat

nika07
3. nov 2009

ešte som kupila jeden druh MOCHA, je to mlieko s cukrom, kakao a rozpustná káva,

bilu, ja vôbec sladkú kávu nepijem, ale to si dám so zmrzlinou a dá sa

bilushka
3. nov 2009

Nika, tak to mocha moze byt tiez dobre...
Hej, to ice kapucko je tak so zmrzkou ako zakusok vhodne, mne to bolo same moc sladke a ja som si to uz aj na teplo skusala spravit ale aj tak mi to moc nejde.

Kde kupujes naplne?
Ja som lacnejsie ako 5€ este nevidela, my kupujeme za tolko.

nika07
3. nov 2009

všade su ceny rovnaké, ja kupujem v NAY alebo v kauflande

dokonca aj cez internet ked si ich objednáš tak je cena taká istá

katika1
3. nov 2009

ježiš ja som už dva mesiace nekúpila naplne, furt zabudem 🤐 ste mi ale narobili chute

lenka a kolko kvapiek dávaš stoptussin a fenistil????

letuskah
3. nov 2009

tak som vas prebehla,
maly prave vyjeda krystalovy cukor z misky a ja som vdaka dnesnej navsteve u Majky nasla teplomer, ktory uz pol roka hladam a gel na dasienka, uz sme medzi tym druhy skoro minuly co som tento nevedela najst a teplomer som chcela kupit len som vzdy v lekarni zabudla...

a mna asi seklo v krizoch alebo co, uz par dni ma vseliako pobolieva ale teraz poobede sa ani pohnut neviem poriadne, ja asi kvoli tomuto naucim kubka spat v postely lebo zdvihat ho zakazdym a hlavne teraz sa neda...

mojmu muzovi sa teiz paci to dolce gusto ale my sme taki kavovi ze neviem ci by sme to vyuzili, kolko stoji cca ten pristroj?

katika1
3. nov 2009

a to zdraželo potom 😲 my sme to kupovali za 120sk a potom od známeho cez zamestnaneckú kartu v nay za 106 sk 😕

letuskah
3. nov 2009

kati Risko nech je rychlo fit, ja davam 14 kv stoptussinu a 8 fenistilu tusim, 3 krat denne alebo len dva krat podla toho ako je chory 😉

katika1
3. nov 2009

dík 🙂 už som mu dala

peta28
3. nov 2009

Baby dnes nemam cas sa ani vytoto.. stale nieco

ale mama fakturu z Mlynarky, zajtra Vam poposielam udaje k platbe uz konecne.
Staci ked so konca novembra nam to uhradite

No neviem kto sa ma pytal ci sa da platit kartou na mieste tak da

nika07
3. nov 2009

zamrzol mi net 😠

bilu prinesiem to na skušku tie kapsule MOCHA

Kati ked máš možnosť, tak to treba využiť