Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
9. nov 2009

slav nože sa pochvál aj ty s mierami.. 😀 my si ich tu už poznáme naspamäť 😀

lenkamt
9. nov 2009

Kati - 😀 však ju uvidíš na stretku, podľa mňa 38ička

katika1
9. nov 2009

aj podla mna 38 😀 😀 😀

bilushka
9. nov 2009

Aj podla mna 38, ale po tukozrutskej diete uz bude odo mna pytat tie gate, uvidite 😀 😀 😀

katika1
9. nov 2009

slavka nechudni!!! 😠 aspon nie do stretka, nech nemám komplexy 😅

slavenas
9. nov 2009

som v rozpakoch... ešte že tie veľkosti sú také nerovnako veľké 😀 😀 tak aj 38 sa nájde 😉 😉

lenkamt
9. nov 2009

Bilu ty čo si si dala na fb že vdaná? ste mali romantický víkend a si v dobrej nálade zverejnila túto skutočnosť? 😀
môj muž ma tak vytočil že sa budem zase dlho tváriť nezadaná 😝 😅

slavenas
9. nov 2009

kati ja chudnem aby som nemala ja komplexy 😀 😀 😀 ale už nie už som skončila

katika1
9. nov 2009

lenka 😀 ved ja som jej to aj okomentovala 😀 asi mali fakt romantikuš víkend 😀
ale ak sa to zatajuje podla nalady, tak ja to dnes idem zatajiť 😠

bilushka
9. nov 2009

Leni, ty to vzdy vies uzavriet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Nie ze romanticky vikend, ale MM sa konecne dal nahovorit na fb-lebo stale aka je to blbost, ze to nie je bezpecne a teraz je tam zalogovany ako Meno Priezvisko, ja neviem preco ma ten chlap mi stale na verejnosti robit hanbu😀

lenkamt
9. nov 2009

idem si ho pridať za priateľa 😀 😀 😀 takého ešte nemám 😀

katika1
9. nov 2009

aj jaaa 😀 😀 😀 😀 😀

katika1
9. nov 2009

bilu ja ho neviem nájsť 😲

bilushka
9. nov 2009

preco ste sa nikto nepozastavili nad vetou: "preco ma ten chlap mi stale na verejnosti robit hanbu"
😀 😀 😀 😀 😀

ved v mojich priateloch si ho najdite, ide to?

katika1
9. nov 2009

nejde.. neni tam 😲

katika1
9. nov 2009

bilu nože mi povedz, čo ty riešiš s opatovským 😲 😀

bilushka
9. nov 2009

Kati, fakt? 😲
Ja neviem ako sa mu to podarilo utajit sa...

Jaaaaaaaaaj, s Robikom by som ja rada poriesila nejake veci 😀

letuskah
9. nov 2009

caute
som vas preletela lebo ste sa nejak rozsupli

Mima ja som Kubkovi len kvapkala Nasivin ak sa zadarilo a tie kvapky Libenar, na noc a pred obedovym spanim Fenistil a dva krat denne po 8 kvapkach vitamin C, inak nic a na noc som mu do odparovaca na radiator kvapla cajovnikoveho oleja do vody

a uz citim ze zas budem mat brutalnu nadchu, som si lahla na chvilku a zacinam soplit 😠 to je zas tyzden v kely...

a varila som chudacke jedlo, polievku a cestoviny s oprazenou struhankou, cukrom a maslom ale je to dobreeeeeeee, mnam, som chcela spravit s makom ale nemam ho na com pomliet tak struhanka 😵

lenkamt
9. nov 2009

teda ja tam frajerím s janom lašákom a petrom smrekom a bilu že opatovský 😕

ja som ho tiež nenašla, tak mu pekne doporuč svoje krásne priateľky 😀

katika1
9. nov 2009

lenka 😀 😀 😀

bilushka
9. nov 2009

Kati, Leni-ja uz vidim, aky bude zasa dolezity, lebo je tam zahlaseny dve hodiny a uz sa o jeho priatelstvo trhaju najvacsie sexice a nevedia ho najst 😀

peta28
9. nov 2009

:Prosim Vas mam jeden dotaz.

Stesa registrovali do toho noveho DM bonusu??? Lebo mali by poslat tie poukazky na zlavy a ja ich cakam a nikde. V novembri by mali mat zlavu na kalendare ktore si tam chcem dat urobit a bojim sa ze to nestihnem.Mate ich niektora?? Pripadne ak ich nepotrebujete nemozte mi ich prosim podarovat?? 😅 😅 😅

katika1
9. nov 2009

bilu 😀 😀 😀
peťa ja nie 🙂

peta28
9. nov 2009

Moj muz je na fb ale ja ho teda zasadne v priateloch nemam 😀

bilushka
9. nov 2009

Peti, ja som tam registrovana, ale domov mi este nic neprislo, inak by som ti rada pomohla, lebo ja take potrebovat urcite nebudem.

katika1
9. nov 2009

peťa to fakt??? 😀 😀 😀 😀 prečo?

bilushka
9. nov 2009

Peta, ze ja ho v priateloch nemam 😀 😀 😀
Vies kolko som ja mojho lamala, lebo jeho kolegovia su tam aj s manzelkami pozahlasovani a potom si spolu pisu a komentuju vlastne fotky (haluz, co???) a moj bol vzdy proti tomu, ze to je ako databaza osobnych udajov on-line.

peta28
9. nov 2009

no dobre,tak idem pisat do DM.. kde su kupony magori

letuskah
9. nov 2009

peta ja sa chystam, akurat si mi to pripomenula, tak ak by dosli mne skor tak ti ich dam, tiez to nebudem asi potrebovat

bilushka
9. nov 2009

Peti, toto si mala Pribilincovej povedat do Svadby snov, ze viete co Evicka, po piatich rokoch manzelstva som rada, ked ho nemam na ociach a vyhybam sa mu aj na facebooku 😀 😀 😀 😀
To tam urcite este nemali, hned by stupla sledovanost...