Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
9. nov 2009

bilu mala si spraviť ako ja .. ja som mu spravila mail, spravila som mu konto na fb a ja sa za neho prihlasujem a len sa ho pýtam na mená, čo mu chodia žiadosti o priatelstvo, že kto to je a či ich mám pridať 😀

peta28
9. nov 2009

akoze staci mi doma moj chlap a co ma co on vidiet mojich kamaratov vselijakych a tak.. a este visi aj na skype tak tam vidim aj ked ide na zachod , to staci ne??

katika1
9. nov 2009

peťa 😀
mne nevadí, ved nech sa díva na mojich.. aj tak sa tam nevyzná 😀

peta28
9. nov 2009

vska som jej aj povedala ze to co mam akoze po 12- stich rokoch staremu na balkone rozpravat do kamery??
my sme museli byt obaja uplne atypicky par oproti tym zalaskovanych co uz vysielali .. tak fakt dobre ze to aj zrusili

peta28
9. nov 2009

no co oko nevidi, srdce neboli.. mozno by ma to niekedy sralo kolko tam ma on kamaratiek tak radsje nech to ani neviem

bilushka
9. nov 2009

Baby, kde zozeniem drevenu alebo bambusovu rohozku do kupelne?
Mama chce na Vianoce, ze v Bratislave vsetko maju 🙄
Ja nemam ani sajnu, kde to mam zhanat 🙄

katika1
9. nov 2009

bilu kúpelnové študio, alebo jysk.. 😕

bilushka
9. nov 2009

Kupelnove studio mi nenapadlo, vidis akurat dnes som okolo jedneho isla, iba v Asku, Kike a Ikea som uz bola a tam nula bodov, v Mobelixe mali iba bambusovy koberec, preco si ona musi vzdy vymysliet taku blbost???

katika1
9. nov 2009

😀 no neviem.. skús aj jysk.. ale v kupelnovom by mohli veru mať

peta28
9. nov 2009

Leni volali mi z Obchodneho domu ze ta tvoja sprcha bude tak o 7-10 dni, tak som sa s nimi dohodla ze pridem potm naraz aj pre strojcek aj pre sprchu nehc nemusim chodit na 2 x
do stretavky to bude urcite

maji4
9. nov 2009

Ahojte 🙂 🙂

Mish Tobiasko je podarený a ja som si myslela ,že to je ejdno bábätko 😕 strašne sa podobajú 😉 😉

Let rýchlo sa vyzdrav 😉 😉

Peti ani ja ešte nemám ten DM kupon....

bil ja by som ti hádala 34 velkosť 🙄 🤐 😕 ved si chrdá ako lama 😠 😠 a tým ma štveš 😅 🙄 🤐 😔

maji4
9. nov 2009

Leni a ja ak budem mať druhé tak čo???podla toho čo napíšeš tak sa rozhodnem 😀 😀

bilushka
9. nov 2009

Maji, skoda, ze nejdes na stretko, mas u mna flasu vina za tu 34 😀 😀 😀 😀

maji4
9. nov 2009

biluš ale mna s tým fakt sereš!!! 😠

mima07
9. nov 2009

caute tu to zije 😲 😀
vsetko som precitala a aj zabudla 😀
letu diky ja davam sinupret a nieco do nosa vcera som prevarala kamilky dnes skusim cajovnik
mish aj ja som si myslela ze vsetko je tobi a to nie je 😲 😲

mima07
9. nov 2009

bilu som rada ze ostavam tvoja kamoska ja isto tie gate neobleciem ani po stojacky ani poleziacky 😀 😀 😀

lenkamt
9. nov 2009

Maji - ty budeš mať dve baby 😉

bosorka 😀 😀 😀

Bilu podľa mňa tie gate majú chybné číslovanie ty si čistá 36 😉 ja ich tiež radšej neoblečiem 😀

a baby Ivka mi dnes vraví - že ja sa fest už teším na to stretko 🙂

mima07
9. nov 2009

baby co mate chalanov hodte linky co ste im pokupili pod stromcek alebo co sa chystate 😉
dakujem

slavenas
9. nov 2009

lenka a ja budem mať čo 😅 😅

lenkamt
9. nov 2009

chalana 😉

maji4
9. nov 2009

lenka takže som utvrdrná že druhé nie 😠

slavenas
9. nov 2009

hmmm... nepotesil ste mne ... 😀

maji tak si to vymenme 😀 😀

lenkamt
9. nov 2009

baby veď ja som bola presvedčená že budem mať druhého chalana 😀

maji4
9. nov 2009

slavens OK 🙂 🙂

lenkamt
9. nov 2009

a zajtra robí babám copíky a fotím, lebo Katike sa nepáčili 😅

lenkamt
9. nov 2009

nerada by som prišla o fešného perspektívneho zaťa 😀

zuzana76
autor
9. nov 2009

ahojteee

tak toto nemyslite vazne, to kto ma citat tolko stran? zatial som zbezne presla, ale musim precitat tak, aby mi ani slovko neuniklo 😀

uz ani neviem na co mam reagovat

najskor Mishhhhh, Tobiasko je nadherny a nech sa mud ari a je dobre babetko, aby lepsie spinkaval ako Patko

Bilu tak 80 eur za prehoz a 10 eur za podsedak je podla mna strasne vela, v Ikei su prehozy aj za 10 eur na postel, taky by ti nestacil? ja nakupujem taketo veci zasadne tam a ked sa to znici , zaspini, zoderie, tak mi to nebude luto vyhodit

zuzana76
autor
9. nov 2009

neviem o akom DM kupone sa bavite, ale akurat si idem zistit,a ko mozem vymenit tie body co zbieram na tu akrtu, lebo uz tam mam vyse 150 bodov a za to dostanem nejaku zlavovu knizku, tak ale to bude teraz dost blbe, lebo v tych knihach budu urcite take veci co sa mi akurat nebudu hodit 😠

katika1
9. nov 2009

inak fakt.. lenka verila, že druhého bude mať chalana a vraj moj vie robiť iba chalanov.. čo z toho vyplýva? budem mať babu 😀 😀 😀
slav mne by sa tiež k tebe hodil chlapček 😵 a aj k majke 😵 😵 😵

zuzana76
autor
9. nov 2009

a ja co budem maaaaaaaat 😀 ?