Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
12. nov 2009

ahojte 🙂

baby tak snehule majú aj v deichmane a ani nie sú drahé, zajtra ide kolega do nemecka pozrie mi tam a ak nič tak si kúpim asi tie z deichmanu.

Slávka už vieme čo pijeme keď dôjde gin - slivku 😀

Letu - zajtra odmeriam 🙂 dík si zlatá, teraz na to ale nemysli a lieč sa 😉

bilushka
12. nov 2009

Zuzi, ty si jej to krasne napisala, ze mamicky, z coho zijete? Z lasky k dietatu 😵

katika1
12. nov 2009

zuzi presne som tam aj ja chcela napísať, že ja žijem z lásky, ale potom som sa na to vyprdla 🙂
pekne 😉

zuzana76
autor
12. nov 2009

tak maly uz spi

maji, pusinku som ododvzdala 🙂

bilu, kati, no co uz odpovedat na taku otazku , strasna tema, ja som ju citala uz vcera a ako som precitala o tom telefonovani a tancovani, tak som si hned vedela dotvorit obraz "damy "

Slavka, neboj, uz si nromalka Slavka a ziadne ovocie, inak maly zboznuje slivkovy kolac, tak to asi zato 😀

letuskah
12. nov 2009

tak po konzultacii s muzovym bratom lekarom mam zejme chripku, podla symptomov a podla liekov co mi predpisali, ma ju aj bratrancova pratelka a co ma trapi najiac pravdepodobne aj tehotna sesternica. ona zatial u lkara nebola lebo sa boji ze sa tam infikuje niecim inym. v nedelu smeboli na rodinnej husacine a od vtedy my tri mame priznaky.najhorsie je ze mojho otca vsera ockovali proti hripke a ak to ma uz v sebe tak si neviem predstait co z otho bude. dufam ze neochorie ani on ani kubko...

leni kym som infekcna tak sa nicoho nedotknem doma ale do stretka to budes mat 😉

na slivke som sa zasmiala 😵 😵 zlate tie deti ako si nieco zapametaju
kubko si vcera v aute ako ho muz viezol k nasim vyspevoval Ozenil sa hapatapa... helenu... vytrhol jej zubok 😀 😀 😀 😀 a ze celu cestu to omielal ani na skundu sa nezastavil 😀

mishelin
13. nov 2009

ahojte 😖 hlasim sa po kazdohodinovom nocnom stavani 😖 neviete mi poradit co v takom pripade ked sa maly budi kazdu hodinu a len by cucal? 😖 ved to je az prilis casto,ved mu uz ani poriadne nic neslo 😒

no to ide byt den neviem cim sa idem nadopovat 😝

mishelin
13. nov 2009

letu-fuha ale vas to chytilo volako,tak sa len liecte..kubko zlaty 😀
slivka 😀 😵

mishelin
13. nov 2009

a inak tiez som nedavno citala na BB o zenskej co asi 3 mamickam nevratila peniazky a vydavala sa za mrtvu 😔 potom sa priznala ze klamala 😔 😝 idem si to pozriet ze ako to pokracuje chceli nan u podat trestne oznamenie 😝

katika1
13. nov 2009

ahojte.. letu 😲 to ma mrzí, že chrípka!!!! Lieč sa!!!
My dnes ideme do Lc a malý tam furt ochorie 😝 tak dúfam, že teraz ho to obíjde 😝

mish a za čo nevratila?

zuzana76
autor
13. nov 2009

dobre ranko

mish fuha, kazdu hodinu, este matne pamatam na tie casy, aj my sme to tak mavali 😒 ☹
on si asi malo vytiahne a potom o hodinu je zase hladny, my sme to tak mali strasne dlho, este aj predtym ako som odstavovala, tak papal casto v noci, ale to mal uz rok aj pol az tristvrte a to uz bolo viacmenej o zavislosti

ak si velmi unavena, tak mu vecer davaj UM , nech ho to viac zasyti a potom aj v noci mu teda asi urob UM a mozno pospis aj 3 hodiny - fakt neviem, kedze ja som UM nedavala , ale vraj vaic zasyti

zuzana76
autor
13. nov 2009

Letu, skore uzdravenie ☹

mishelin
13. nov 2009

kati to bolo nejak tak ze baby si objednali od nej veci a zaplatili dopredu,ona neposlala ani tovar a uz nevideli ani penaize svoje,jedna myslim ze 10 eur druha 28 a ta tretia neviem..a prihlasila sa pod inym nickom ako ze je kamoska tej co im dlhuje a ze ta dotycna umrela pri nehode vtedy v brnme kde zahynuili dve slovenky..lenze tym babam nesedeli datumy tej nehody lebo ona im pisala maily este po tej nehode tak vedeli ze ich klame no to je otras niektore zeny 😝 uz co si nevymyslia..a teraz ich namotala ze 10 im posle a zatial nic neprislo tym babam....to jer teda pristup 😠 🙄

mishelin
13. nov 2009

zuz aj mna to napadlo lebo to sme trpeli vsetci traja aj patko 😔 mi vravi mama daj mu uz dudu nak neplace,bo je plany neda sa spat 😖 chuda

mishelin
13. nov 2009

baby ak tu ste niektora skuste ci vam pojude spustiti ordinaciu bo ja si cchem kuknut zo vcera a nejde mi tžo spustiit 😉

mishelin
13. nov 2009

ozaj zuzka daj vediet ci ti prisli gate vcera som ich poslala doporucene 1.triedou 😉 a dakujem,nestihla som ich ani vyuzit 😅 mozno nabuduce 😀 😀 ale nie to isto nie,lebo mytus ze druhe babo spava lepsie sa nepotvrdil zatial u nas 🙄 a do tretice sa nato uz nedam nabalamutit 😀 😀

zuzana76
autor
13. nov 2009

mish, jasne dam vediet, no velka skoda,ze si ich nevyuzila, mohla si povedat skor ☹

zuzana76
autor
13. nov 2009

inak s tou babou 🤐 , to je nehoraznost

zuzana76
autor
13. nov 2009

http://www.sme.sk/c/5107754/za-komunizmu-trpeli...

ja som akurat citala toto, je hrozne co sa dialo a aj deje, a nielen tu ale aj na slovensku , aka strasna nespravodlivost je

lenkamt
13. nov 2009

dobré ráno 🙂

Mish - no skús mu dať um, koľko bude spať po ňom. ak viac taj je chyba v kojení, ak rovnako tak bohužiaľ máš nespavé deti a majú to v géhoch - určite po tvojom chlapovi 😅 😖

mne je fakt niekedy ľúto do akého sveta som to priviedla moje deti 😠 ☹

Letu - to mi je ľúto, lieč sa 😉

tá Bailey sa tu ešte neukázala 😠

katika1
13. nov 2009

mish 😝 trubka riadna 😝
podla mne tiež mu občas šupni um.. aby si aspon trošinku pospala

mishelin
13. nov 2009

a leni tede ten sunar ty si bola spokojna si vravela bo ja neviem ze ake je naj 😖 😅

lenkamt
13. nov 2009

ku kojeniu odporúčajú bebu ha alebo nutrilon ha, ale podľa mňa je ten sunar super, len je sladučky a mohlo by sa ti stať že nebude chcieť potom ťahať um, ja neviem Mish ja s kojením nemám skúsenosti 😖 tak sa ti moc do toho nechcem kafrať 😅

zuzana76
autor
13. nov 2009

mish nejde mi to spustit

katika1
13. nov 2009

mish podla mna skús radšej najskor nutrilon 😉 ak je sunar sladký, bude chcieť to

zuzana76
autor
13. nov 2009

mish ja som potom po roku sem-tam davala malemu sunar, a aj ked bol sladky, najviac mu chutil lebo som skusala aj francuzske mlieko a Nutrilon, tie mu nechutili, sunar sa asi najviac chutovo podobal na Materske mlieko, tak on pil aj sunar aj prso

mish napis Annag, ona ti poradi urcite

zuzana76
autor
13. nov 2009

inak ja osobne som velmi velke zasytenie po Um nespozorovala, ked som mu dala Sunar vecer, tak bol hore za 2 hodiny tak ci tak a niekedy aj skor

jedine raz, ked mal asi 3 tt, tak nam cely den vrestal, reval a nas vecer napadlo,ze asi nemam mliekoa stracam ho, kedze sme sa vratili z nemocnice, tak som mala stresy, tak rychlo o 21.30 muz utekal kupit Nutrilon do lekarne, vecer asi okolo 23.00 som mu ho dala a spal az do 5.00 rana bez zobudenia 😀

zuzana76
autor
13. nov 2009

no a teraz by si uz prso nedal, uz jedine Sunarcek 😀 , strasne mu chuti, som si povedala,ze do 3. rokov mu ho este budem kupovat, ved Sunar nie je az taky drahy a ked sme to tak pocitali, tak nas to vyjde len o nieco viac ako keby pil normalne mlieko

lenkamt
13. nov 2009

Mish fakt skús napísať Annag 😉

dnes idem skúsiť tie jablkové lievance, polievku ešte máme. cez víkend netuším 😖 a cez obed idem na vianočné nákupy a tak 🙂 no a Verča si zabudla desiatu tak sa musím ísť previezť do školy, keď príde mamina 😠

katika1
13. nov 2009

zuzi ale ked bol babo, mohlo ho to zasýtiť..
ale ked mal rok a pol to už bola závislosť 😉

katika1
13. nov 2009

Peti, daj vedieť, či ti došla platba 🙂
snád sa Peťa nedá vyhlásiť za mrtvu 😲 😀 😀 😀