Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

peta28
20. nov 2009

no pockaj Miji pokila sa ti vyjadri

maji4
20. nov 2009

ved čakám potom dám vedieť

bilushka
20. nov 2009

Maji a co sa stalo s tou Ruzenkou, co jej prisli rozbite pohare?

retaux
20. nov 2009

Ahojte!
Aj Lucka ešte pije mlieko z fľaše aj ráno aj večer (niekedy aj pred obedným spánkom), ale dudel už nemá. Zuby má zatiaľ rovné. Dúfam, že ich nebude mať po mne, lebo ja mám riadne kriváky 🙄

peta28
20. nov 2009

Maji si sa pekne rozbehla 😉 ako si jej to nendala v tom hodnoteni 😉

bilushka
20. nov 2009

Ta zena krajcirka mi napisala, ze ona uz sila prehoz z toho a ze je v pohode, tu je napr. obrazok:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=613094

Mam strasnu dilemu, ci to nemam stopnut, predsa je to 40€ 😒

bilushka
20. nov 2009

Kati, prisli ti teraz moje IP-cka uz som ti poslala 3, slovom DREI 😀

A ked nie, tak ti pisem tu, ze to bodynko chcem 😉

zuzana76
autor
20. nov 2009

ahojteee

maji, to je teda sila, nemam slov, ale urcite to ries nejako

zuzana76
autor
20. nov 2009

my sme boli vonku, maly zaspal akurat, idem si dat parene vuchty

peta28
20. nov 2009

Bilu ale to je na obrazku ine ako v skutocnosti, ja by som asi tiez vahala..

retaux
20. nov 2009

Zuzi: tak dobrú chuť 😀

zuzana76
autor
20. nov 2009

ret, su kupovane 😀

aj patko ma zatial pekne zubky, rovne a biele

ozaj nevadi, ked on tu zubnu pastu aj zje? on nevie vyplovat, ale davam mu minimum pasty

bilushka
20. nov 2009

Dnes sme super zeny, Zuzka kupovane buchty, ja kupovane pecene kurca 😀

Nas ma tiez dobre zuby, ale to suslanie bolo myslene skor do buducnosti.
Pastu je aj moj, neviem co mu na tom chuti, fuj 😝

peta28
20. nov 2009

Bilu ale ta detska je dobra.. aspon ta z DM jahodova 😀

zuzana76
autor
20. nov 2009

bilu 😀 , tak kupovane pecene kurca by som si dala asi skor, ale musim zjest tie buchty, mame ich tam uz 3 dni a dnes im konci lehota 😝

a inak sa zacinam citit dost depkovo a vinu hadzem na stitnu zlazu a este mam lekara totalneho flegmatika, vcera som si to tak zistovala, citala som si vsetky spravy od neho, tak v maji 2006 som mala hodnotu TSH 61 a norma je do 5 😠 , chapete to? a si pamatam,ze vtedy som isla k nemu mimo objednania a sestricka ma poslala prec, ze co som aka podrazdena, no som zvedava ako by sa ona citila, srdce mi busilo ako zvon, furt by som bola len spala

a norma na otehotnenie je tak okolo 1, maximalne do 2 a ja som mala v septembri 3,8, takze zato mam take dlhe cykly a nemam ovulacny hlien 😠

bilushka
20. nov 2009

Zuzi, ty mas zvysenu funkciu stitnej zlazy?
To preto si taka trieska chuda.
Divny je ten lekar, ze s tym nic nerobi, nie je u vas nejake sukr. centrum, tam by si si zaplatila rocny poplatok a obehala si to vsetko bez cakania...Takto iba po lekaroch chodis, v ambulacii si 5 minut co ta odpinkaju a v cakarni pol dna kym ta zoberu 😒

zuzana76
autor
20. nov 2009

bilu, nie ja mam znizenu funkciu stitnej - ked je to TSH vyssie , tak je to znizena funkcia a ked je nizsie tak je to zvysena funkcia, naopak je to.

norma je od 0,4/0,5- 4,0/5,0 v zavislosti od laboratoria, ale len okolo 1,0 je to priaznive na otehotnenie

nie je tu ziadne sukr. centrum, by som si naozaj zaplatila ale bohuzial a aj to su len 3 endokrinologovia v celej Nitre z toho 2 su v nemocnici, kde sa striedaju v jednej ambulancii a caka sa aj vyse polroka na termin

bilushka
20. nov 2009

No ja sa do toho nevyznam, viem ze jedno je ked si chuda a druhe ked si tucna 😀 😀 😀
Fakt NR take velke mesto a nema taku kliniku? 😕
Tak prid k nam, ved to je len hodinka cesty 😉
Kniziek mame dost, Patko si moze citat a teba nech poskrutkuju do poriadku, aby bola ta Olivka cim skor na svete 😵

zuzana76
autor
20. nov 2009

bilu 😀 , vies len to nie je prist len raz, to su neustale kontroly, dakujem 🙂

v utorok chcem zajst za mojou obvodnou lekarkou, TSH mi moze zistit aj ona a potom sa rozhodnem co dalej, najskor zautocim na endokrinologa a ked nebude ustretovy, tak ho budem musiet vymenit

maji4
20. nov 2009

Ahojte takže ešte stále neodpísala 😠 😠

Biluš s tými pohármi to bolo tak mojej mame som predávala také komunistické poháre sa chytila a ked to vyhrala tak povedala že zaplatí až o nejaký mesiac , ja že OK , potom o mesiac sa nič neozývala tak že zaplatí až o ďalší OK tak som čakala a potom povedala že ich nechce tak som jej prehovorila do duše...tak potom že OK si ich zoberie ale to sa fakt naťahovalo aj pol roka čo najprv hej potom nie a okolo toho ja som jej len napísala ,že mala hneď na začiatku napísať že ich nechce bola by som ich ponúkla tej druhej babe čo ich vážne chcela a keď som jej ich poslala vraj boli poškodené tak som jej povedala nech mi ich pošle aj také poškodené naspäť že aj poštovné jej zaplatí a , že nech sa neopováži čo i len kuknúť na nejakú moju aukciu a vraj ich vyhodila tak som jej povedala ,že nech mi pole aspoň tie nepoškodené a že vraj ich vyhodila všetky...takže krava na entú 😠 😠

letuskah
21. nov 2009

caute
Maji to ty mas ake skvele skusenosti s MMB 😝 teda ale ta prazdna krabica by aj mna vytocila 😠 som zvedava, snad sa to vyriesi vo vas prospech 😉

ja som dnes varila zamrazenu polievku a palacinky a idem si lahnut lebo dieta sa o 4 zobudilo ze chce mlieko a do 5,30 mi s tym pilil usi, ale som mu nedala akurat ze som uz nezaspala tak sa mi teraz zatvaraju oci...

Zuzi to nastve ze mas na figu lekara a ani nemas velky vyber ked chces zmenit 😠

peta28
21. nov 2009

Maji mas nieco nove?
U nas zazrak sa stal, dieta spi..

peta28
21. nov 2009

Ale pozeram Maji ze ona ti dala pozitivne hodnotenie na aukciach tak snad ste sa nejako dohodli. Inac takuto stavebnicu a voo velkom baleni so videla v all toys a nebolo to ani nejako extra drahe, mozno 5 eur, ale fakt velky sacok

maji4
21. nov 2009

Ahojte

Tak dnes mi písala vraj to je omyl že vraj dostali ako dar od babiek , a vraj si nevšimla že tam vnútri nič nebolo , ale vraj mi pošle peniaze naspäť...tak teraz neviem či vážne alebo ma naťahuje...mne nejde o tie drobné ale ja nechápem ako si to niekto nemôže všimnúť ved ja napríklad keď niečo predávam tak to 1000x kontrolujem či je to všetko ,či je to v poriadku, starostlivo to balím....
No ale strašne som bola vytočená 😒 😒

maji4
21. nov 2009

Peti no do alltoys sa do vianoc už nedostanem lebo môj muž neznáša chodiť do hypernovy vraj všade veľa ľúdí a tak....tak musím niečo poriešiť, ale som stále na tú skladačku namotaná lebo Lilianku baví takáto prkotina človek by si myslel ,že potrebujú tie deti neiem aké drahé hračky a nakoniec sa bude hrať len s nejakou somarinou....už to vidím ,že lego aj plastelína pôjde na posmech 😔

maji4
21. nov 2009

ja mám na zajtra vytiahnuté mleté mäso a neviem čo s ním... 😝 😝

lenkamt
21. nov 2009

plnenú papriku, mňam 🙂

čaute 🙂 zajtra ideme zas plávať, už teraz sa teším 😵 😵 😵 inak klasika víkend, zajtra sa už budeme vraždiť 😀

letuskah
21. nov 2009

leni vy tu pripravu na stretko beriete nejak vazne...
maji ja sa tvojmu muzovi necudujem, ja som zatrhla navstevy obchodakov kym nemrzne a nevymrznu vsetky virusy, vsetko objednam cez internet a co sa neda alebo bezne nakupy poriesim tu na sidlisku a kaslem na tesco a podobne... mne stacilo co som bola teraz chora, bratrancova priatelka je stale na atb akurat uz horucky nema ale vsetky baby v rodine sme to chytili za jeden jediny vecer, tak nechcem vediet ake svinstva sa daju v obchodakoch nachytat 😝

baby vsimla som si ze Kubko si ohryza nechty, hlavne takto na vecer, dnes sa mi potvrdilo ze si necumle len prsty ale ohryza, co s tym??? ked som mu strcila do ruky flasu s vodou a korku od vecere nedojedenu tak na to zabudol... chlap si ohryza nechty tak sa bojim aby si aj on neohryzal 😔

lenkamt
21. nov 2009

Letu - aj mne to robia, posledné dva týždne 😝 😕 ja som tiež v koncoch 🤐

a to plávanie už neberiem ako prípravu na stretko, ale ako otužovanie a zabíjanie času v jednom 😵 von sa nedá ísť, hmla celý deň , tma už o 15.30 takže to riešime takto 😉

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz