Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
23. nov 2009

cauko
tak u nas sa vo velkom vrta a menia vchodove dvere, teraz maju pauzu tak som Kubkovi nakazala rychlo zaspinkat kym nevrtaju a zda sa ze to zabera... doobedu prsalo tak sme sa tu presuvali ale poobede vyzera ze aj hmla odide aj sucho bude tak pojdeme prec

vcera som mu usila peknu vesticku mencestrovu a to decko nevdacne ju nechce ani len skusit, hned ju dava dole a fakt sa mi podarila, pred tym som mu taku hrubsiu kupila v sekaci a ani to nechce na sebe, som mohla peniaze radsej na seba oplieskat 😠

Leni ja mam podozrenie ci to hryzenie nechtov nesposobilo to ze chlap zacal chodit prec na tyzdnovky, predtym bol aspon kazdy druhy tyzden doma, ale teraz len na vikendy bude tu... mozno ze aj u vas to je tym nie?

Mikulasa Kubko dostane len toho co na stretku bude mat akurat ak zozeniem tu helikopteru skrutkovaciu mu dam ale aj tak som planovala taketo veci riesit doma ked budeme presne kvoli tomu aby sa niektore dieta necitilo mimo ked ine budu otvarat haldy sackov a ono bude mat len ten jeden... no a od babiek asi daco dostane ale to ked bude u nich

letuskah
23. nov 2009

mu sme minuly rok kupili svokrovi taku digi klucenku, zmesti sa tam par fotiek a sa potesil, on je na taketo vselijake vychytavky technicke, skusim navrhnut muzovi ten ramik lebo nemame tusenia co mu kupit... a s mojou stranou rodiny mame dohodu ze darceky sa kupuju len detom, takze aj usetrime peniaze aj nervy, akurat mojim rodicom dake drobnosti kupim ale inak len neteriam

a z toho co pisete mi ten zakon pripada, ze zase sa to tyka len niekoho a my z toho vypadneme, ale beriem to tak ze ked to bude pre mna aktualne tak sa dozviem co treba a teraz kvoli tomu nebudem presne planovat kedy dieta a kedy nie...

katika1
23. nov 2009

leni a nezletia z toho?
nespím, ale v lete som tu skoro vobec nebola 😅 tak mi ušli, také doležité veci ako napríklad toto 😀

letuskah
23. nov 2009

ja som na vcerajsi Bilushkin popud poobjednavala darceky zvysne, tento tyzden este chlapovi zadovazim kym tu nebude a Kubkovi dokupime ten vlacik, to chcem aby isiel chlap poobede kuknut do tesca a kupit a hotovo, uz len pobalit, napiect, ozdobit strom a vianoce mozu zacat 😀

a budem piect perniky ale chcem spravit taku chalupku s Kubkom, aj ju ozdobime. neviete kde dostanem farby potravinarske?

lenkamt
23. nov 2009

Letu - farby majú dobré aj v lidli 😉

podľa mňa si to moje robia z nudy, napr. keď pozerajú telku - cumle majú len na spanie tak to riešia takto 😝

Kati - pozri si prosím môj album, tam sú vyfotené obidve detské ako sme ich prerobili, dievky majú zábranu na posteli. ešte prerobiť obývačku a môžme žiť ako ľudia 😀 to znamená, že už by mi mohla prísť konečne tá sedačka na každodenné spanie 🙄
no a viem že si tu dlho nechodila ale ako prvé si si mala zistiť všetko o mne 😀 svojej naj kámoške 😀

mima07
23. nov 2009

zuzi musis odist na matersku do patkovych 3 rokov babo sa moze narodit aj potom 😉 ak to nestihnes musis sa pripojistit lebo nebudes splnat podmienku 270 dni byt poistena cize ak sa ti nepodari urobit pauyu a na rok nastupit do zamestnania 🙂 ked si na pn tak to sa do toho nerata
moj dostane aj doma ale len adventny kalendar a take velke kinder vajco

katika1
23. nov 2009

tak prepáč 😀
už vidím tú zábranu a ešte mi povedz ako sa tam možu zmestiť dve, ked mojmu decku je úzka postel aj pre neho samého.. a cestuje po nej furt. On by tam dokopal každého, kto by s ním spal v jednej posteli 😅 😕

letuskah
23. nov 2009

kati to je asi len o zvyku, moje dieta aj ked spi na nasej manzelskej tak sa tam okrem neho uz nikto iny nezmesti ale ak by bol zvyknuty ze tam spavaju dvaja tak neni problem

lenkamt
23. nov 2009

normálne jedna má hlavu na jednom konci , druhá na druhom 😉 zatiaľ v pohode, potom pôjde jedna na matrac dole tak ako ste to mali vy keď ste boli u nás 😉 no a potom pôjde zábrana hore a jedno decko s ňou 😀 to je môj plán na budúcich 5rokov 😀

zuzana76
autor
23. nov 2009

mimus, aha, takze mam na to uz len jeden cyklus 😀 , to je teraz v decembri a to by vychadzalo na september a to by som teda v tom auguste alebo koncom jula isla na matersku, inak to teda nevychadza 😀

no ale nebudem kalkulovat lebo sa nakoniec prekalkulujem

katika1
23. nov 2009

wow leni.. fakt sa čudujem, že sa navzajom nepobudia 🙂 šikovnice 🙂

letuskah
23. nov 2009

zuzi najvyssi cas 😎

lenkamt
23. nov 2009

Zuzi - presne , nerieš, ale aj tak je to svinstvo, zase robia rozdiely, akože matka ktorá je v kuse 6rokov doma tak dostane o 100euro viac a tá ktorá by otehotnela 1.týždeň po materskej v práci to už nestíha či ako 😠

tým otehotnela v práci som nemyslela priamo v práci a s kolegom 😀

peta28
23. nov 2009

No treska z Ryby .. super obed 🙄
Aj ja sa tesim ako budeme tento rok s malou piect, minuly rok bolo este skoro, ale tento rok to uz bude snad lepsie. Este som chcela zohnat v Draciku alebo niekde taky maly detsky valcek na cesto , ale vsade je to len cela sada, tak ju asi budem musiet kupit.

Letu, tak ked Kubko vesticku nechce, odfot ju na bazar a je to 😉

zuzana76
autor
23. nov 2009

letu 😒 som zvedava

zuzana76
autor
23. nov 2009

leni 😀

veru radsej nic neriesit a budem rada aj ked otehotniem kedykolvek

letuskah
23. nov 2009

leni 😀

peta ja som to zhanala minuly rok a nenasla som ani sadu 😔 on aj tak nechce valkat ani plastelinu tak ja mu vyvalkam a nech si vykrajuje...

sak uvidim este s tou vestou na jar a ked nic tak ju predam a uz mu nic nekupim a neusijem 😠 😠 😠

zuzana76
autor
23. nov 2009

ideme von, nejako mi chyba kyslik

bilushka
23. nov 2009

Ahojte,
konecne pracovny tyzden, ze to tu zije 🙂

Letu, som rada, ze som ta inspirovala ku kupe vianocnych darcekov, ale sme tento rok vsetky sikovne, ja si aj tak myslim, ze je to zasluha Peti a Lenky, ktore uz od augusta hadzali linky, co sa im paci.

Moj na stretku tiez dostane len ten balicek, ved potom by stratilo zmysel kvoli comu by sme im davali robit rovnake balicky, ale doma este dostane aj od dedkovcov a od rodiny...

Ja vobec neviem, co mam chlapovi kupit na narodky, on ma hned po Vianociach a ked sa ho opytam, tak mi povie, ze keserske nalepky na auto a podobne debiliny 🙄 Uz som aj tak povolila a na Vianoce som mu kupila clenstvo v tom ich Geocaching klube 🙄

bilushka
23. nov 2009

Peti, digi ramik je nakoniec Agfa, aj so zlavou nas vysiel na nejakych 40€, uz sme ho aj rozbalili a nahrali tam fotky, len zase ja som sklamana, lebo musi byt stale strceny v elektrike, ja ze je to na baterku, ze sa to iba dobija, tak samozrejme zase nie som spokojna s tym ako to vyzera, ze z toho trci stale snura.

katika1
23. nov 2009

Bilu Tvoj chlap nemá chybu 😀 tie jeho požiadavky 😀
moj ma narodky zajtra 🙂

a ten rámik som ja nakoniec nechala tak práve kvoli tomu káblu 😉 žerie to elektriku a aj to nevyzerá svetovo s tým káblom 😝

lenkamt
23. nov 2009

Bilu - tak to nie je bohviečo, ja som kupovala taký čo si mamina môže zobrať do kabelky 😀 keď ide ku kámoške , alebo tak a chce sa pochváliť vnučkami 🤐

bilushka
23. nov 2009

Nasi by si to aj tak nikam nebrali, ja to beriem len cisto z toho estetickeho hladiska, ze sa mi to nepaci.

Kati a co si kupila Risovi?

lenkamt
23. nov 2009

no ja riešim tému nespokojnosť s mk, fakt to tu ide dolu vodou, ešte si počkáme na rozdelenie, úpravu, ako na modrej streche a už sa teším ako mi pod fotky budú písať vyjadrenia cudzie ženy 🤐 tak potom už fakt mažem albumy a bavím sa s vami len na fb ☹

bilushka
23. nov 2009

Ja inak ked MM poviem, ze mu kupim nieco na oblecenie alebo kozmetiku a parfem, tak mi povie, ze z toho budem mat radost akurat ja a nie on, ze to su homosske darceky 😠

bilushka
23. nov 2009

Leni, to aky problem zase? 😲
Modra strecha som zaregistrovala ze je prerobena a ze nikomu sa to nepaci, lebo je to neprehladne ci co, ja tam nechodim a teraz este aj kona idu dat do laty?

katika1
23. nov 2009

leni to fakt to chcú tak spraviť 😲
Bilu moj má rád také darčeky 🙂 som mu kúpila taký luxusnejší koženný opasok 🙂 krááásny 🙂

lenkamt
23. nov 2009

môj si kupuje modely lietadielok sám, takže ja mám pokoj 😀

Bilu - ja by som mu kúpila tie kraviny čo chce na to kešerenie, inak v eve/adamovi bol o tom článok, tak som poučená, na stretku môžem s Jurajkom viesť duchaplné rozhovory 😀

letuskah
23. nov 2009

bilu sak ked nevies co mu kupit kup co sa tebe paci, ja to tak robim a aj muz to tak robi

lenkamt
23. nov 2009

Bilu - no slepačinec, klasika 😀

asi tvojmu donesiem nejaké zbytočné kinderhračky na stretko 😀