Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
25. nov 2009

to chcem tak že do 3rokov to budú mať celé a potom po meste len podsedáky a na dlhšie cesty komplet, ale to vyberiem asi niečo pohodlnejšie, link som dala len na predstavu

katika1
25. nov 2009

inak aj nám už začína byť tesná autosedačka 😝
dnes trhá rekord v nespaní 🙄 ráno čvirikal o 7mej a cez den spal len hodinu a 15min 🙄 som dúfala, že aspon dve, dva a pol potiahne

a som dostala krásnu sms od bývalého k meninám 😵 potešila 😵
a moj druhý ex má dnes narodeniny a neviem mu napísať, lebo je vo väzení 🤐 😔 chudák 😔
mám to ja ale živly ex, čo? 😝

lenkamt
25. nov 2009

Kati - aký pestrý milostný život 😕 divoška 😀

katika1
25. nov 2009

lenka 😀 si nevedela, čo sa vo mne skrýva, čo? 😀

katika1
25. nov 2009

inak minule dávali, že len tí, čo majú nejaké iné vážne problémy, umierajú na tú chrípku 😕

lenkamt
25. nov 2009

nie doteraz som si myslela že tu vediem prím 😀

lejla77
25. nov 2009

Asi este nejaky cas vydrzime s touto, ale uz robim prieskum.

peta:
a vy tam mate pasy?

lenkamt:
no, len malemu ked tam len pas od auta, tak mi z nej vylezie.

lenkamt
25. nov 2009

mne sa vysúkajú aj z tých čo sú na sedačke, ak nie sú pritiahnuté tak že ani dýchať 😝

lejla77
25. nov 2009

Ale tiez si uz mozno pockam az na tu bez pasov, lebo mne sa zda, ze tie pasy su v rovnakej vyske, ake na tej mensej autosedacke, tak to potom nema vyznam. Lebo ja som aj hlavne chcela kvoli tym pasom, maly ma uz ramena vyssie, ako vychadzaju pasy zo sedacky. A nehovoriac o tom, ze uz ma 15 kg a ledva sa do nej natrepe

lejla77
25. nov 2009

leni:
hej, aj mne maly vytahuje ruky odtial a nemozem ho silnejsie pritiahnut, lebo potom mi tam nebude chciet vobec sediet

katika1
25. nov 2009

a moj sa pekne sedí v sedčke, nesnaží sa vysúkať.. yey yes yes, aspon v niečo je poslušnejší 😀 ani neviete ako ste mi spravili radosť 😀

nika07
25. nov 2009

Ahojte 😀

kati všetko naj,naj,naj k meninám 😵 😵 😵

k dnešnému spaniu, myslím, že dnes vyhráva moje dieťa - nespalo vôbec 😠 😠 😠 a tiež vstávala o 7,00 a to ideme dnes plávať som zvedavá ako vydrží ☹

sedačku ešte neriešim, nám je ešte dobrá

lejla prajem skoré uzdravenie
😉

katika1
25. nov 2009

nika 😵 dík 😵

zuzana76
autor
25. nov 2009

ahojteeee

Katkam vsetko najlepsie k menima, hlavne vela lasky a zdravia

my sme boli cele doobeda po lekaroch, teda ja, najprv na krv s patkom, nastastie vsetko ma ok, nie je chudokrvny ani nic, vraj ukazkovy krvny obraz, tak sa tesim

nika07
25. nov 2009

zuzi super 😉

lejla77
25. nov 2009

nika:
dakujeme

katika:
vsetko najlepsie k meninam 🙂

inac, malemu brala vyter z nosa a z hrdla a je negativny, tak som bola soknuta, ja som si myslela, ze on na mna prenasa bacile. Tak dnes som bola na vytere pre istotu ja.

lejla77
25. nov 2009

katika:
tak to si mozes gratulovat, ze ti pekne sedi. Moj podla nalady, ale väcsinou vystraja a ja mu robim bufet pocas jazdy, lebo on stale vykrikuje? maminka caj, nieco, nieco, nieco, cukriky, chlebik..... atd. Je to na nervy.

peta28
25. nov 2009

Lejla to je hrozne ako vas tie choroby stale dostanui.. ja 3 x hlasno klopem okrem tej hnusnej 2 - dnovej afty sa mala drzi perfektne
vsak ju aj pekne davkujem cebionom a imunoglukanom

na tej nasej su pasy a tiez sa da rozlozit na podsedak

mmem_
25. nov 2009

ahojte

zelam vsetko najlepsie bayliske a katike k dnesnym meninaaam🙂 nech ste zdrave a stale krajsie 😀

my zatial celkom ok, maly stale hladka babatko, uvidime dokedy mu to vydrzi 😀

maji4
25. nov 2009

Ahojte tak Lili na obed zaspala až po hodine a pol čiže o 13.30 a spala do 13.55 ale to len preto lebo som ju nechtiac zobudila 😖 😖 a teraz vymýšľa ,že dudku dudku...
Uvidím kedy zaspí ale takýmto štýlom až o deviatej 😖 😖

Lejla rýchle vyzdravenie vám prajem a super ,že máte doma net 🙂 🙂

letuskah
25. nov 2009

maji neboj, raz k tomu aj tak muselo prist ....
my uz snad budeme spat, dnes sa riadne doma vyjasil, behal a skakal tu ako sisino, este som ho zmordovala vo vani ale aj tak po pol hodine vykecavania sa straaaaaaaasne potreboval cikat a vytlacil asi 2,5 kvapky, zacina vymyslat potvora 😅

lenkamt
25. nov 2009

baby nedávno sa mi snívalo že som vyhrala loto, ešte mi to ocino 😔 kontroloval a povedal že áno vyhrala si, tak som si aj chcela kúpiť, ale som dnes zabudla a ten jackpot padol 😖 akože takýmto veciam neverím ale zimomriavky mnou prebehli 😕

Maji - to ste dobre na tom že zaspí, moje nezaspia, a ja s dvoma bez denného spánku nedokážem fungovať, možno skúsime keď bude mať muž dovolenku 🙄

maji4
25. nov 2009

Lenka to ti verím ,že s dvoma bez spánku...to by som ani ja nezvládla a keď ti mám pravdu povedať aj by som to ani neskúšala...ved v škôlke ich odučia neboj 😉 😉

A aj som to tiež včera chcela vzdať ale muža som poslala spať vedla ani moc nenamietal a v noci celkom v pohode...

a nakoniec zaspala o 7.40 😵 😵 😵

let aj naša tak vymýšľa a hlavne na obed keď má spať mamina cikať kakať ešte sa aj celá povyzlieka 🙄 🙄

maji4
25. nov 2009

Leni tak to si si mal podať...my sme minule mali také osraté auto od holubou asi fakt mal nejakú sračku ten holub tak ,že si podáme a ništ ale za risk to stálo 😉 😉

lenkamt
26. nov 2009

čaute.

my sme pred chvíľou vstali tak som hneď zaliala kávu a sedím pri pc 😀

Maji ono je to tak že z 12 cumľov už máme len tri a tie každú chvíľu tiež "prasknú" proste vyžužlané sa odrthne tá gumička 😅 nové nechceme kupovať, takže nás čoskoro čaká rošošo 😝

dnes idem chlapovi kúpiť farby, my v dudinciach on maľuje obývačku 😀 jupíííííííí Ivka idééééééééé 😀

katika1
26. nov 2009

čaute 😎
Lenka, dobre si si to zariadila!
ja som zas šla spať o 1nej a pila som víno, takže aj dnes budem ako ovalená 😝
no ale včera náš romantický večer skončil hádkou, nie pekne ako predvačerom, takže dnes budem zle ovalená 😔

katika1
26. nov 2009

Idem si ja spraviť silnúúú kávu 😔

lenkamt
26. nov 2009

a to čo??? 😕

idem si umyť vlasy a pôjdem pre verču do školy, ideme na preventívku k zubárke, a ešte si idem vypýtať lístok niekde lebo sa mi spravila taká divná hrčka na ruke 😝 to čo má verča na líci a ide s tým v pondelok na plastiku 😝

peta28
26. nov 2009

aj ja mam kafco a babovku som uz zozrala.. ja budem mat 100 kg o chvilku, ked si rano kupujem rano ranajky tak vacsinou kolacik lebo na nic slane nemam chut.. mozno tak acidko sem tam.
Leni to co aka hrcka? Mozno ako prisla tak zmizne..

Super ze Ivka ide 😉 uz len tyzden 😉