Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
26. nov 2009

Verča proste odmietla a zo dňa na deň jej nechýbal asi tak ako ja som bez párok nevedela existovať a raz mi z nejakých prišlo zle a odvtedy ani vidieť. stále čakám že ich z tých cumľov natiahne a odhodia ich. ak nie tak asi neriešim , pochybujem že 15ročné decko bude chcieť zaspávať na cumli.

Bilu - ale mňa tie cumle neobťažujú, kojenie veľkých detí je niečo iné keď cumľú matku namiesto cumľa.

a krivé zuby ževraj tiež nie sú z cumľov. takže sa zahrám na mrtveho chrobáka a neriešim, tak ako verčinu fľašu s mliekom do 9rokov 😀

lenkamt
26. nov 2009

a keď sme už pri Verči , tak najsamlepšia v triede, samé jednotky pochvala z angličtiny, sj a prírodovedy 😵 doma nič nevie, ničomu nerozumie, angličtinu vôbec, tak som dnes šla za učiteľkami - v škole vie všetko 😕 dokonca ju angličtinárka predomnou vyskúšala, vedela rozprávať lepšie ako ja 😅
tak sme to potom s učiteľkou uzavreli ako že doma chce na seba upútať pozornosť 😔

retaux
26. nov 2009

To aj moja svokra dávala svojim dvojičkám až do 7-mich rokov fľašu s mliekom. Bránila sa tým, že keď im ju nedá, tak už jej piť mlieko nebudú. Všetci ju presviedčali, že keď ho majú radi z fľaše, vypijú aj z pohára. A nakoniec mala pravdu ona. Odvtedy mlieko nepijú.

lenkamt
26. nov 2009

ani Verča už mlieko nepije, predtým vypila liter denne 😉

lenkamt
26. nov 2009

no veď dobre, mám iný názor na cumle ako vy, ale zato prispievať môžte 😀

peta28
26. nov 2009

Leni tak ludry cinske tu nemamju nic, tak ak by si nahodou isla okolo cinaka a mali by za 2,5 tak mi prosim veznes jedny tie ponozko-papucky? Ak nebudu ani u vas vezmeme to od tej tetky na bazare....diiik

peta28
26. nov 2009

my sme teda nastastie nemali taketo problemy.. obisko nas kojenie a aj cumel. Timka cumlala 3 tyzdne.. ptom uz len vonku v kociku do pol roka max

lenkamt
26. nov 2009

Peti a aké číslo??? jedny či dvojo?

slavenas
26. nov 2009

ahojte " sestry " 😅 😀 či ako sa v takej sekte oslovujú - neviem 😨 😨 😀 😀

dnes sme tu mali stolárov montovali nám skrine do spálne tak som potom po nich ešte musela upratovať a až teraz som sa zastavila.

sedačku mávame štandardne za spolujazdcom ale ked ideme piati v aute (aj s malou piati) tak vtedy ju dávame do stredu , ale to sa stalo len pár krát, lebo práve že vtedy sa tam zmestia v pohode dvaja ľudia , aspon teda nám .

baby moja mamina veľa krát rozprávala že môj brat bol závislák na dudle a odučila ho tak že mu do vnútra toho dudla dala celú rascu a on si myslel že to sú húsenice tak už od vtedy nechcel, no jaké stresy nám tí rodičia robili ... 😀 😀

slavenas
26. nov 2009

a dieťa sa mi už zobudilo , takže oddych sa nekoná 😠 😠

lenkamt
26. nov 2009

s tou rascou to nie je zlý nápad 😀

peta28
26. nov 2009

tak ak budu za 2,5 tak mozes aj dva kusy, ak by mali rozny vzor .. velkost asi 22-23, vsak uvidis ake bude to chodidielko, ta baba pisala v inzerate ze cca 14,5 cm to ma.

lenkamt
26. nov 2009

ok, zoberiem meter, 14.5cm, dvoje za 2,5 😉

idem im dať jesť a skúsiť ich pofotiť na tie vianočné pohľadnice, lebo chcem tam všetky tri

peta28
26. nov 2009

Leni vsak to vidis od oka, vsak to je ako pre tvoje baby, mala nema zas nejaku extra inu nohu

bilushka
26. nov 2009

Slavka, ze husenice v cumli 😀 😀 😀 😀
Tvoji rodicia mi zacinaju byt velmi sympaticki, lebo su sadisti ako moji 😀

S tou sedackou je to inak aky napad, ze do stredu a potom sa zmestia 4 dospeli este do auta, musim aj ja vyskusat, ci by sa nam to tak dalo, ja mam ale skor pocit, ze nie 😔

Ake papuce sa zase zhanaju?

Aj ja surne potrebujem stolarov a nemam na ziadneho kontakt 😒
Potrebujem tiez dorobit skrinu a to je tak mala zakazka, ze nikomu mimo BA sa kvoli tomu sem neoplati chodit a merat to...no pomozte mi sektarky a poslite nejakeho majstra 😀

slavenas
26. nov 2009

bilu 😉 😀 a s tým stolárom ja ti asi neporadím , my poznáme tohto jediného a je z NR a sám vravel že robí zákazky len v NR a okolí a že ani nestíha ☹ , to by bolo asi najlepšie nejakého z Ba

leni ja som vedela že teba ten nápad s tou rascou osloví 😀 😀 😀

bilushka
26. nov 2009

Jehooo, kolko krasnych veci zase 😉
Kati, nemozes mat z toho problem, ked tam je vsade Nike, fajky a pod. a ty tam mas napisane, ze nie je original?

bilushka
26. nov 2009

Jeeeeeeej, krasne Peti 😵

peta28
26. nov 2009

a vselijake maju, myslim ze mala ich bude chciet ked su take ponozkove a Lenka ich videla u cinana za 2,5 tak jasne ze chcem hned dvojo
mne sa zdalo pred casom ze som tiez na Mileticke videla take nieco ale velke cisla a dnes som to obisla a nic..

peta28
26. nov 2009

a tato baba ich ma za 4,5 to uz je aky rozdiel

peta28
26. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7173786

tak pardon tieto moje ma za 5,31

bilushka
26. nov 2009

Mileticka sa uz velmi pokazila, ja som si tam kedysi davno aj slusne gate kupovavala v jednom stanku a nedavno ked som tam bola tak take ceny ako v normalnom obchode, ale hlavne aby si si to tam v zime za tou ich plachtou skusala, a polovica cinskej ci vietnamskej rodiny ma bude presviedcat, ako mi sedia, ked su mi napr. kratke 😠

bilushka
26. nov 2009

Peti, zabijem ta, uz som si tam aj ja nasla chalanske pekne s autickom:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6390273
😀

peta28
26. nov 2009

Este ze aj ti cinania dnes maju aj kamenne obchody 😉 pri nasich otvorili taky velky cinsky obchod a normalne kabinky

Zuzi uz ti prisla ta suprava z Neckermannu pre Patka? Tato baba ma celkom dobre ceny:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7041818

peta28
26. nov 2009

tie su pekne bilu, ta ich aj ta baba v Leviaciach co mam predbezne rezervovane ak Lenka nezozenie. Baba mi pisala ze v utorok ide pre tovar ahodi aj nove veci (ma bodynka aj 104 za 3 eur aj rolakove), tak ak si nieco vyberies mozem to objednat na raz, usporime na postovnom a donesiem ti na stretko

peta28
26. nov 2009

uz viem v com je rozdiel v cene, tie jedny su s kozenou podrazkou a tie druhe su len protismykove a nejaky polyuretan..

no idem pit na Katariinu

bilushka
26. nov 2009

Ze bodynka s rolacikom po 3€ 😲
Chutnucke inak velmi, aj ta rybicka aka je milucka.

Ty si ides od nej urcite objednavat nieco, ci iba ak ti Lenka nezozenie tie ponozky?

Inak babybazar aky vynoveny, este aj na to ma namotaj 😠 😀 😀 😀