Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
7. dec 2009

ja maxiš súhlasím so stretkom na velkú noc, kedže velkú noc nenávidííííííííím!!!!
tentovačku som ja nevidela do ritky!!! aspon pekná bola, ked už sme ju chceli tým chlapom natrepať do bazéna?

katika1
7. dec 2009

Bilu aj ja to tak vidím 😀 😀 😀 😀

slavenas
7. dec 2009

si viem predstaviť našich chlapov ako všetkých tam prv riadne oblbli , vysaunovali sa a odišli a nikomu nebolo divné že nič neplatili

bilushka
7. dec 2009

Kati, ved ta, co sedela za pultikom pri bazene, taka tmavovlasa, symposka celkom.
Im hned porozpravala, ze aj ona ma doma take male dieta, ze sa za nim ponahla a Slavkin muz, ze ale ved aspon pol hodinku nas pustiteeeeeeee a ona ze no dobre pol hodinku a Peto na mojho chlapa-ze co myslis Juraj, bude nam stacit 40 minut? 😀 😀 😀 😀

lenkamt
7. dec 2009

pridala som steny, tak rýchlo mrknite, lebo mi to určite vymažú panie a slečny adminky 😀

katika1
7. dec 2009

bilu 😀 😀 😀
leni pekné, ale nechcela si tmavomodrú??? 😕

bilushka
7. dec 2009

Leni, pekne-ale ved su svetlunko modre, to ma od baklazanovej velmi daleko, ako plasil tvoj chlap.

lenkamt
7. dec 2009

ja skúsim na veľko noc vybaviť tak, žeby som šla s MOJIM chlapom 😀 a Ivka s Paličkom, to uvidíte duo opatrovateľov 😉 potom sa budeme chodiť všetci naraz saunovať, Ivka s Paľkom to zvládnu 😉 prípadne zoberieme aj Baďu - to je tá Verčina kámoška čo sa mi semtam stará o dvojičky 😀

slavenas
7. dec 2009

leni rýchlo som kukla ... a pekné

to je celý môj chlap , toto mi robí stále 😀 😀

lenkamt
7. dec 2009

chcela som bledo modré a záclona bude tmavo-bledo-modrá, doplnky kadejaké modré, ja som to chcela k tým obrazom - ako je pozadie za tými tulipánmi.
baklažánovú povedal Paľko - ibaže on má nejakú poruchu na očiach , že zle vidí farby 😅

katika1
7. dec 2009

my vezmeme tú neter a budeme mať pokoj aj my 😎

slavenas
7. dec 2009

ked vezmeme aj Baďu tak sa Veronika aspon nebude musieť starať o "tvoje deti" 😀 😀 ( to je super hláška , sa na tom stále smejem )

bilushka
7. dec 2009

Palko ma poruchu na ociach 😀 😀 😀 😀
Skapem od smiechu, uz si pripadam zase ako v tom horucom bare nad vinom, ze rozoberame taketo debiliny 😀

lenkamt
7. dec 2009

hlavne že sa starala o vaše deti 😀 ona proste chcela už v piatok sedieť s nami a ohurovať vás príbehmi 😀 a keď som jej nedovolila tak sa zdula a nechcela ich postrážiť 😝

katika1
7. dec 2009

lenka tak má riadnu poruchu potom 😀
a inak slavka tiež som rada, že som vás spoznala, ste fest sympatický pár 😎

bilushka
7. dec 2009

Verca je super jednicka, ja ju zeriem, skoda, ze sme jej nedali viac priestoru 😀
Ale ze sa vobec nehanbi, tolko dospelych na nu pozera, smeje sa a ona tie svoje pribehy so zapletkami rozprava a do toho este tie jej specialne efekty, no bombova je, fakt iba otvorit flasu vina a dat tomu dietatu priestor, o zabavu je postarane 😀

lenkamt
7. dec 2009

to nie je na smiech , on je NAOZAJ trochu farboslepý, nechápem prečo sa ho Ivka pýtala nato akej je to farby 🤐
tiež trubka 😖

ja si myslím, že Adulak, Nika a Slávka boli veľkým prínosom tohto stretka, príjemne to tam oživili, lebo ich pôrody sme mali v priamom prenose 1x 😀

letuskah
7. dec 2009

Leni s tym tvojim velkonocnym planom suhlasim 😵 😵 😵 😵
ale aj s mikulasskou tradiciou, mne sa to ozaj velmi pacilo 😵
idem prezriet fotky a vecer dodam ak bude kubko spat
teraz nam tu pilia a vrtaju a som mu kazala nech rychlo zaspi kym ujovia nevrtaju a on si spieva baja baja

inak Kubko nazval ponika Padroš ale uz ho vola Pedro 🙂 a som uplne z neho prejvapena, ze aj s detmi sa hned nahanal, do vody siel bez zdlhaveho prehovaranie, ponika sa nebal aj ho pohladkal a este aj Mikulasovi poukazoval pokazene svetla, lebo ved nebude traposit s nejakou basnickou nie?

jaj a ma aj sople, poobede ideme na nakup tak kupim ten solmucol, uz sa mi lekarnicka celkom slusne plni 😝

bilushka
7. dec 2009

Vsetci novacikovia boli fantasticki-aj Slavkovci, ale aj Adulakovci 😵

mima07
7. dec 2009

caute
nejako hojne je vas tu
chcela som pridat fotky ale nestiham sak ja ich mam 180 😲

letuskah
7. dec 2009

😀 😀 😀 porody v priamom prenose

bilushka
7. dec 2009

Mimus, pridaaaaaj, ty si bola hlavny fotograf 😉

katika1
7. dec 2009

jáj a spisujem petíciu - kto je za to, aby Letushka aj niečo porozprávala na stretkách??? 😀 😀

letuskah
7. dec 2009

mima ja 250 a to som skoro nic neodfotila 😝

letuskah
7. dec 2009

kati haha ja len za uplatok 😀 😀

bilushka
7. dec 2009

Kati 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Teraz si to zabila, ako by povedal Rytmus 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
7. dec 2009

baby tie sympatie sú vzájomné 😵 😵

katika1
7. dec 2009

veru aj adulakovci 😎 aj norika, ibaže tá sa tiež moc neprejavovala 😠

katika1
7. dec 2009

bilu 😀 😀 😀 už počúvaš aj rytmusa? 😀

lenkamt
7. dec 2009

no tak to Peťa rovno môže písať že aké akcie nám vedia spraviť od štvrtka do pondelka 😉 😉 😉 😉

inak veľkým plusom bola aj cesta, 1h45min úplne pohoda rovná cesta, deti spali skoro celú dobu 😵
to sme už horšiu mali sem blízko do bojníc 😝 zápcha v prievidzi + kľukolatá na vracanie 😝