Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
16. dec 2009

peti, zalté to je 🙂 ja by som chcela tiež byť dieťa 😀 a ako sa poznám tiež by som chcela náklaďák Rockyho a vláčik 😀

slavenas
16. dec 2009

na to sa aj ja teším, lebo minulé vianoce som myslela že to bude viac vnímať a nula bodov , tak teraz už určite bude veselo, som to videla aj na mikuláša , ked sme došli k naším tak tam ju čakali 3 baličky a od radosti výskala a behala ako odtrhnutá som nechápala - detská radosť , niečo úžasnéééééé 🙂 🙂 🙂 🙂

katika1
16. dec 2009

slav nevnímala minulý rok? Riško hej podla mna.. a aj rozpráva, kde stál stromček a ako blikal a ako tam boli darčeky.. a ked ich tam minulý rok zbadal, úplne pišťal a hned ich trhal, aby zistil, čo v tom je 🙂

slavenas
16. dec 2009

kati dobrý výber .... taký chlapčenský 😀 😀 😀 😉

slavenas
16. dec 2009

kati vážne, ona si na minulé vianoce vôbec nepamätá

katika1
16. dec 2009

slav ja viem, ja som furt chcela takéto.. čo tam s nejakou barbie sa budem kafrať 😀 preto si neviem predstaviť mať dceru, lebo ja mám z tých ružových vecí alergiu 😝 a bábik, čo plačú a pýtajú papať a podobne ani nehovorím 😅

slavenas
16. dec 2009

ani na darčeky , stromček , svetielka no na nič teraz sú to pre nás úplné novinky 😀 😀

katika1
16. dec 2009

moja bude malý grázel, ako som bola ja 😅

katika1
16. dec 2009

slav tak aspon budete mať premieru 😀

slavenas
16. dec 2009

Vanes je taká že ona chce aj dievčenské aj chlapčenské hračky , boli sme v dráčiku a ona za mnou došla že toto mami.... a v jednej ruke auto a v druhej bábu 😅 😅

peta28
16. dec 2009

aj Timka chce auto, ale teda som jej nijake zatial nekupila a asi jej uz ani nekupim, lebo ma hracie habadej

slavenas
16. dec 2009

peti bude mať vláčik 😉 😉

katika1
16. dec 2009

slav, také je najlepšie, budete mať z oboch druhov a ked sa zadarí syn, nemusíte kupovať 😀
inak aj Riško má ružový kočík.. ale na svoju obranu poviem, že inej farby nemali 😀 😝

peta28
16. dec 2009

no ten sme jej uz dali ked sme prisli 😉

peta28
16. dec 2009

Timka je zas uplne zblbnuta do tej vrtacky, tak ked sa svokra pytala ze co ma malej kupit tak som jej povedala ze vrtacku a ona jej to vobec nechcela kupit, ze to je chalanske. Tak bude musiet Timka pockat na nejaky iny sviatok

katika1
16. dec 2009

Peťa to je blbosť, oni to nevnímajú ako chlapčenské a dievčenské.. keby Riško straaašne túžil po bábike, ja by som mu kludne kúpila.. 🙂
vysvetli svokre, nech neškatulkuje 😝

peta28
16. dec 2009

jasne ze to je blbsot, ja tiez neuznavam toto delenie, dievcenske, chlapcenske.. ja by som jej ju najradsje kupila, nech ma radost, ale fakt ma toho az dost na tento rok , tak som myslela ze to bude super ked to kupi svokra, ona nemusi vymyslat ze co kupit a Timka sa bude tesit

katika1
16. dec 2009

jasné, ved aj jej to ulahčíš 😉

peta28
16. dec 2009

nuz ale niekedy to nie je take jednoduche s tymi svokrami, tak budeme mat asi 160 babiku.. co uz

lejla77
16. dec 2009

Ahojte 🙂

dakujem za gratulacie, ste zlate 😵

peta:
krasne tricko, krasny vlacik

katika1
16. dec 2009

peťa 😝 dnes mi zas trpne brucho celý deń 😔

slavenas
16. dec 2009

kati to vážne ... 😔 inak ja si to predstavujem asi tak ako ked mám nervy, tiež mi vtedy trpne brucho , fuj nepríjemné

maji4
16. dec 2009

Ahojte aj ja sa pripájam ku gratulácií takže Lejla všetko naj naj najlepšie 😉 😉 😉

Peti ten vláčik je svetový 😵 😵 😵

Katka to auto je tiež super 😵 😵 😵

Aj ja sa strašne teším na Vianoce keď niekde zbadá Lilianka stromček vo výklade tak ju neviem do neho odtrhnúť len pozerá a pozerá a kričí jej vianočný stromček Ježiško aj nám donesie a prečo ešte nedoniesol......no zlaté je a keď tam uvidím ešte pobalené balíčky -koniec sveta moje sú Lilianke donesie.....

maji4
16. dec 2009

a tiež si si Lianka nič nepamätá z vianoc akurát keď uvidí fotku tak jej čosi to príde na um ale inač nič 😔 😉

peta28
16. dec 2009

Lejla aj ja sa pripajam ku gratulacii 😉

Kati tak vsak len teraz si zacala s talbletkami, nie? Asi to treba len vydrzat.. ale drzim palce nech je to lespei, nech mate kludne sviatky

maji4
16. dec 2009

Peti a ja si myslím ,že to poštovné je strašne vela ...ved jej skús napísať či to dáva poistiť alebo čo ...prečo má také vysoké poštovné to si prirátala za cestu že musí isť na poštu alebo čo??

peta28
16. dec 2009

uz som sa s nou dohodla ze nech mi to posle doporucene v obalke 1 triedou za 1,40 a tolko som jej aj zaplatila, vsak to uz co ma byt ze za jednu handru v ramci BA zaplatit postovne vyse 70 skk? Nechapem preco to chcela davat do balika.

letuskah
16. dec 2009

caute
Lejla vsetko naj naj k narodeninam 🙂

Peti to postovne je asi poisteny balik, mne tak jedna baba davala na vyber 1,6 obycajny a 2,60 poisteny

Kubko si z minulorocnych vianoc tiez nic nepameta, mozno ked ozdoby vyberieme tak si rozpameta lebo ich rozoberal a vesal na seba ale inak nic tak tiez bude premiera 😵
a musim mu zohnat tu srobovaciu helikopteru lebo sme dnes boli u susedov sa hrat a ju tam objavil tak 15 minut sedel ani sme o nom nevedeli a sroboval, aj sme ju museli doniest domov inak by som ho odtial nedostala 😵

letuskah
16. dec 2009

u nas snezi, som chcela ist autom na nakup a na postu ale sa bojim tak zas budem navlacat tasky 😔

peta28
16. dec 2009

Letu ake keby to bolo nejake obrovske, tak ok do krabice, ale jadnu handru?