Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mima07
18. dec 2009

peti ano tak tie papuce musi este kupit

letuskah
18. dec 2009

bilu a co s nimi budu robit??? 😕

mima07
18. dec 2009

bilu take ako ponozky ale hrubsie a su to mackovia vsade maju ale len na dospelych 😠
bilu mam tu pri sebe blbecnik a robila som si poznamky iba mihala som si pamatala 😀
jaj a zabudla som napisat ze diky leni za basnicku o snehuliakovi

mima07
18. dec 2009

ja som uz stromcek kupila 😉

zuzana76
autor
18. dec 2009

zivy stromcek za 15 eur? 😕

moj brat kupil za 40 eur

bilushka
18. dec 2009

Letu, neviem, ci z nich potom budu stolicky hoblovat 😅

Ja som tie stromceky nevidela nazivo, ci su to vypelichane metly, ale na letaku vyzerali velke a huste 😀

slavenas
18. dec 2009

tak ja herpes mám od stredy 😠 😠 😠 a tiež som mala naposledy pred 3 rokmi

bilushka
18. dec 2009

Mimus, kedy ti pride velke dieta z cudziny?

peta28
18. dec 2009

Mima tieto papuce?
mam ti kupit? maju ruzove, hnede a modre od velkosti 22/23. My mame 24/25 , stali tusim 5,50

http://sk.fotoalbum.eu/levicata/a389581/00000041

katika1
18. dec 2009

ste tu všetky herpésové 😲 sa s vami nebudem bozkávať 😀

peťa - aká náhoda, práve mi volal mm a vraj kúpil vianočné cd Riškovi a vraj od bambulky 😀 vraj v panta rhei 🙂

peta28
18. dec 2009

no tak mrknem aj tam, ideme do polusu dnes nakupit tak sa tma zastavim. nejdeme este na vianocny nakup len taky vikendovy tka snad budeme rychlo a nebude tam mrte ludi

slavenas
18. dec 2009

to Cd kupim asi aj ja malej 😉

mima07
18. dec 2009

peti ano tie ak mas cestu okolo mozes ale vacsie o cislo ako mate vy bud modre alebo hnede
bilu v pondelok

peta28
18. dec 2009

mima az 26/27?? vsak to budete mat hrozne velike to je dvojcislo a Timka to ma s rezervou. Na trh pojdem az v pondelok uz pomaly utekam do jasli pre malu. Poslem ti ich potom postou, ci ako?

mima07
18. dec 2009

peti tak kasli na to ja sa tam zastavim musim to vidiet

peta28
18. dec 2009

oki 😉

lenkamt
18. dec 2009

ahojte 🙂

píšem vám z novej skrinky 😀

sadla sem ako riť na šerbeľ, keď bude aj sedačka pofotím 😀

Zuzka - veľká gratulácia 😵 😵 😵 držíme palčeky aby bolo všetko ok 😉

ja už len soplím a herpes na nose 😀 😀 😀 tak ma asi Katka nepobozká 😀

maji4
18. dec 2009

Ahojte Peti kde ti na tie veci chodíš??ja som tam nikdy nevidela také papučky a helikoptéru u vôbec nie 😲 😲 povec presne kde to kupuješ a aj ja tam zajtra skočím ved to neni možné mám to pod nosom a neviem kde čo majú 🤐

Lenka dnes som robila tie cigarety 😵 a sú svetové fakt Lilianke aj mne strašne chutia a aj mužovi a namiesto orechov som dala kokos + pšeničné klíčky 1:1 takže sú fakt suprové i keď s orechmi to musí byť iné ale radšej som ich nedala lebo u nás polovica rodiny orechy nejedávajú tak aby sa zjedli ale myslím že nebude problém predpokaldám že nestihnem ani mame odniesť 😔 také sú dobré 😉 😉

Zuzka GRATULUJEM a prajem vela pozitívneho myslenia , DRŽ SA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lenkamt
18. dec 2009

super Maji, som rada že ti chutia, my vlastne ani nepečieme, len medovníky a mačie oči, ostatné "zákusky" sú takéto typy 🙂

zuzana76
autor
18. dec 2009

ahojte

tak my sme sa uz 2x vychystali do postele a figa borova z toho, najskor bol strasne unaveny, uz o 18.00 zaspal v posteli na par minut, ale samozrejme bez pleinky a obleceny, tak ze ho prezleciem a dam mu plienku, nechnepocika postel, ale zobudil sa, vychystali sme sa do pyzama a ze ide spat- 2x sunar navarili a on si z nas striela 😀

dakujem za gratulacie, len nech to vsetko dobre pokracuje

maji4
18. dec 2009

leni a bolo to rýchle šup šup až na konci to namáčanie do čokolády a ja som ich posypala kokosom a druhú polovičku tými farebnými paličkami na zdobenie 😉 toho alobalu som sa bála čo ak si Lili zoberie a spapá aj ten tak radšej som to neriskovala 🤐

maji4
18. dec 2009

Zuzi neboj dobré to bude 😉

letuskah
18. dec 2009

mne uz zasibava co som po veceroch doma sama, uz som ako stara dievka, ked nieco na chodbe suchne uz som na kukatku a pozeram co sa deje, som vadna 😔

Maji ja mam taku kamosku, tiez Majka zhodou okolnosti, a ona ma tiez trh krizom krazom prelezeny a vie ktory vietnamec co predava za ake ceny, aj zeleninu a ovocie, ja zasnem jednoducho

letuskah
18. dec 2009

Leni gratulujem ku skrinke 🙂

letuskah
18. dec 2009

dnes pride chlap, teda ak odleteli lebo ze snezi na letisku tak neviem ale zatial nic nehlasil ani prilet ani ze ostali v nemecku, aj sa tesim ale taky binec ako tu mame dnes tu uz davno nebol, navyse nic navarene, nic v chladnicke, som to ja ale gazdina 😝 ale sa mi ani upratovat nechce ale asi daco rychlo poodkladam 😔

lenkamt
18. dec 2009

tak ja som práve absolvovala zmenáreň, Verča tu má kámošku tak sa hrali 😀 som namaľováná, učesaná a oblečená, no a pravdaže nechty na ružovo 😀 chlap povedal že vyzerám ako 15tka, ja by som to skôr tipovala na zárobok v uliciach 😀 hlavne že zadanie mali - nákup v obchodnom centre a káva s kamarátkami 😀

ked prišla skrinka tak dvojičky šli k nim, zostali tam 1,5h a ked pre nich chlap šiel tak revali že tam chcú zostať 😅

tak príjemný víkend baby moje 🙂

letuskah
18. dec 2009

aj Tebe Leni
vidim ze tu svietim sama tak idem aj ja, pekny vikend

nika07
18. dec 2009

ja som teraz dožehlila ☹

leni mala si hodiť foto 15tky 😀

aj ja potrebujem niekoho,kto by zabával moju dceeeeeeeeeeeeru ☹

maji4
19. dec 2009

Ahojte

Nika tebe poradím len ďalšie dieťatko 😵 😵

Dnes sme stavali stromček 😵 😵 a ták sa strašne teším na zajtrajšie ráno keď ho Lilianka zbadá a uvidí hračky pod ním 😵 😵 😵 zajtra dostane lego , puzzle a knižky a ostatok u babky 😵 😵

A dnes bolo vonku kráááááááááásne zasnežene 😵 😵 😵 Lilianak sa strašne tešila vonku zo snehu 😵 😵 a ja s nou 😵 😵

lenkamt
20. dec 2009

ahojte. tu to žije 😕

mne odišiel pc v novej skrinke 😀 tak budem dlhšie off, lebo žiadny opravár nemá čas 😠

teraz píšem od Ivky , budem tu aj vo štvrtok tak sa určite ukážem 😀
zatiaľ prajem príjemné prípravy, papa