Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
20. dec 2009

Ahojte,

ja som dnes piekla medovníčky

Maji už máte stromček 😨 idete na Vianoce k Vašim

Maji si vtipná 😀 😀 😀

Lenka, tak ked nová skrinka tak aj nový počítač 😀

maji4
20. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂

Lenka už zasa ten nešťastný počítač 😖 😖 😠 ☹ 😒

Nika áno ideme k našim a aby si tie hračky čo-to trošku užila tak sme jej ich dali už dnes no a môžem povedať že Lilianak bola z hračiek a hlavne z lega strašne nadšená ako zbada stromček tak povedala " jej prišiel konečne prišiel Ježiško 😵 😵 "
A ja k našim pôjdem 23 a prídem až 6 😵 a medzi tým 28 máme stretávku zo školy tak sa strašne teším ,že pokecáme 🙂

tak si oddýchnem pozabavam sa čo viac mi bude chýbať 😅

katika1
20. dec 2009

ahojte 🙂 my ideme dnes večer stavať stromček, tak nech sa malý teší 😵 nájde si ho ráno, lebo keby mal aj on stavať, tak to neskončíme nikdy 😅

malý má dnes fázu Michael Jackson, takže u nás sa dnes ani telka nesmie pozerať, len dvdčka Michaela.. a napodobnuje ho.. už si vie aj gule chytiť ako on 😀 😀 😀
ale mne tá fáza maxiš vyhovuje, ja by som ho pozerala non stop 😅

no a boli sme sa bobovať dnes a rýchlo sme sa vrátili! Mne bola straaašna zima. No už to vidím, že do štvrtku bude plus 5 🙄

zuzana76
autor
20. dec 2009

ahojte

my uz mame stromcek, sme postavili vcera, Patkovi sa velmi pacil a hned sa pod nim aj hral, parkovali pod nim auticka.

Poobede sme boli na prechadzke na Zobore pri studnicke, mne bola taka kosa, nemam poriadne cizmy, len take lepetinkovske na podpatku a s tenkou podrazkou a tak som sa vratila do auta pockat, ale tak do polhodky boli aj oni spat a vymrznuti 😀

zuzana76
autor
20. dec 2009

Leni, fiha, odisiel PC, tak aspon sa budes moct nerusene venovat upratovaniu a chystaniu na sviatky 😉

Katika, ze Michael Jackson 😀 , ja ho zase nemusim velmi, u nas v poslednom case len Cars

Maji, tak u rodicov vam iste bude dobre, bude o vas postarane a uzi si stretavku

maji4
20. dec 2009

Katka že gule chytiť ako Michael Jackson 😀 😀 tato by som rada videla prosím natoč ho 😵 😵

Zuzi dík a ja verím že užijem teda ak bude Lilianka Ok a nebude chorá tak si ju užijem a straaašne ale straašne sa teším na Vianoce kôli Lilianke lebo keď som videla ako sa dnes strašne tešila zo stromčeka 😵 😵 stále okolo neho chodila chytala ,obdivovala 😵 😵 😵

maji4
20. dec 2009

dnes bola teda riadna kosa ja som doobeda muža vyhnala von s Liliankou ale veru sa aj rýchlo vrátili lebo -8 je fakt zima 😔 a v tatrách má byť dnes v noci - 18 😕 😕

zuzana76
autor
21. dec 2009

ahojte

tak my mame riadne sople a hlieny, celu noc som nespala, malemu to zatekalo, rano som odsala, ale aj 3x vracal z tych hlienov - mlieko a sople vyvratil, co mu mam davat? moze byt Mucosolvan a Calciovy sirup? len to mam doma na hlieny

retaux
21. dec 2009

Dobré ránko!
Nestíham vás už dočítať, tak dúfam, že ste všetci zdraví. Nejako nič nestíham. Možno sa tu ešte objavím, keď budem môcť.

A u nás bolo dnes v noci -18°C 😲 😲 😲 Teda, tak ukazoval nás teplomer, čo máme vonku. A teraz ráno ukazuje -10. Ešteže sa Lucka včera vysánkovala, lebo dneska už asi ani nos nevystrčíme von.

maji4
21. dec 2009

AHojte 🙂 🙂

dnes je teda riadna kosa 😖 😖

Zuzi chudiatko rýchlo sa vyzdravte 😉 ja dávam Lilianke na sople SInupret .čo ja viem mucosolvan a acalciový sirup by som mu nedávala radšej skoč do lekárne a niečo sa popýtaj ale baby tu spomínali že je dobré ešte niečo ale teraz si ani za ten svet nespomeniem 😔

zuzana76
autor
21. dec 2009

vdaka, super, mam aj sinupret, tak mu dam to

peta28
21. dec 2009
peta28
21. dec 2009

Maji, papuce ma jeden chlapik v strednej ulicke na Mileticke na trhovisku a tie hracky v takej bude s domacimi potrebami a hrackami na konci trhoviska z tej strany ako je vchod ked ides odomna z prace. Ved ked budes na trhu zavolaj, budem ta navigovat kde maju papuce aj kde maju tie hracky.

Ma mam celkom nervy sam na seba, lebo kupila som v piatok malej tu vrtacku s tymi ocami , neviem ci taku mal Matejko alebo Risko. A teda ze ona nas bude mat hraciek dost a svokra nic nevedela kupit, tak ju muz zobral svokre, ze ona jej to da. Okrem toho ze ju ani netrklo sa ani opytat co to stalo a dat na to aspon euro ked uz jej to akoze ona da, tak mam nervy sama na seba, lebo Timka bude hladat vrtacku, o nicom inom nehovori co chce od Jeziska, stale len vrtacka vrtacka a ako ona vratala stenu a ze to jej jezisko donesie tak nakoniec ten jej vysnivany darcek nedam ani ja, len som ho zaplatila..

lejla77
21. dec 2009

peta:
tak to je na blbe. 😠 To by aj mna nasralo.
Ja zhanam vysavac, dnes musim vbehnut do Dracika - lebo tam som taky videla. Dufam, ze aj bude vysavat, videla som ho a nezobrala v sobotu - nasrata som sama na seba. A v nedelu som vysavala a maly mi stale bral vysavac tak som bola na nervy a som sa rozhodla, ze mu ho nabehnem kupit. Taka zmensenina klasickeho - Miele a stal okolo 880 Sk.

lejla77
21. dec 2009

A keby som sa rozkyvala skor, tak na nete som nasla za 570 Sk. ☹ Lenze my musime vsetko na poslednu chvilu. Ozaj, a svokrovcom sme kupili pekaren na chlieb.

lejla77
21. dec 2009

zuzi:
na hlieny je najlepsi Solmucol. A stale odsavaj dookola.

peta28
21. dec 2009

Lejla my mame ten detsky a malej to uplne staci .. nevysava naozaj, len take gulicky sa tam tocia, tiez sme minuly rok po Vianociach utekali, lebo Jezisko zabudol..

uz som inac aj rozmyslala ze tu vrzacku vezmem naspat, ale je mi to trapne, tak kaslem na to, dufam, ze mala nebude sklamana vo stvrtok ked bude tu vrtacku hladat a nenajde..

lejla77
21. dec 2009

peta:
ja by som poslala pre nu muza. Ze mala sa stale na nu pyta a tak, uhrala by som to, ze ona ju caka od Jeziska doma.

lejla77
21. dec 2009

peta:
neviem, ci by malemu stacil ten s tymi gulickami. A ten som velmi nechcela, lebo to by som mala gulicky vsade. A on keby zistil, ze mu to nevysava spinu, tak by asi zasa chcel ten moj. 😀

lejla77
21. dec 2009

peta:
alebo tu vrtacku vymen za nieco ine u svokry.

peta28
21. dec 2009

Lejla ved tie gulicky sa nedaju z neho vybrat, nam to nastastie stacilo ,elbo mama ho tiez vytiahne iba vtedy ked ja vysavam a tvari sa ze aj ona, zvysok casu je zapadnuty medzi hrackami
Dobry napad vymenit tu vrtacku, ale muz ma posle asi do riti ked mu to poviem. uz som mu to tak nenapadne rano hovorila ze skoda ze ju odniesol a ci ju nevezemmee spat, tak mi povedala ze nebude s tou vrtackou chodit hore dole ako idiot.. no musim to este nejako vymysliet.

lejla77
21. dec 2009

peta:
aha, to som nevedela, ze tie gulicky sa nedaju vybrat. Ale ten som videla len v ruzovom a pre chalana mi to pride blbe. 😀
Presvedc tvojho muza, ze nech ju vymeni, ze snad nechce, aby jeho dcera bola na Vianoce sklamana. Musis ju vybojovat naspät za kazdu cenu. 😉 Drzim palce. A povedz mu, ci sa chce pozerat na Timku, aka je nestastna, lebo nedostala vrtacku.

peta28
21. dec 2009

no asi to tak uhram nejako.
Uz som myslela ze pojdem a kupim este jednu a potom tu co dostane u svokry ze pojdem vratit.. no uz to kombinujem krizom krazom

lejla77
21. dec 2009

peta:
druhu by som nekupovala. Skus to uhrat na tu vymenu. Snad to muz pochopi. Musis to uhrat na malu, nie na seba, ze ty si s tym nespokojna. Urcite aj on chce pre malu len to najlepsie. 😉 a chce, aby sa doma tesila z Jeziska. A doma ho bude mat skor.
Ja mam tiez problem, este neviem, ci budeme doma, alebo u svokrovcov, lebo svokra chce, aby sme isli k nim. 😖 A neviem, ako to mam cele skombinovat. Lebo tiez chcem, aby mal maly aj doma Vianoce.

katika1
21. dec 2009

ahojte,
maji natočím ho 😀 a keby si videla ako napodobnuje moonwalk 😀 😀 😀

Peťa, my sme mali tú vrtačku. Svokra je teda fasa, ked nechcela kúpiť vrtačku, lebo je pre chalanov a teraz jej ju dá ona 😕

peta28
21. dec 2009

No mna muz urcite posle do prdele ked ho poslem k svokre spat pre tu vrtacku.. ale tak vsak idu vianoce tak ma snad neprizabije

peta28
21. dec 2009

ale co ine jej mam dat, mne je vsetko luto dat svokre co som pozhanala ze bude mat z toho Timka radost..

maji4
21. dec 2009

Peti bože ty máš problémy 😅 😅 ale dokázalo by to nasrať aj mňa ale ja by som to už neriešila ved to je super ,že bude mať radosť Timea a prečo si teraz pred Vianocami kaziť ako také vzťahy 😖 ja si myslím ,že tvoja svokra to vôbec ale vôbec nepochopí... (môj názor -to aby sa niekto neurazil) 😉

maji4
21. dec 2009

Peti asi viem ktorý obchod s hračkami myslíš ...no musímt am aj ja nabehnúť a niečo pokukať ale sa mi marí ,že ta mali drahšie hračky ako v dráčiku 🙄 no neviem presne musím pokukať ale aj tak dík a tie papučky....netuším 🤐

katika1
21. dec 2009

peťa, mala to aj tak nevie, že to je od teba a od nej.. doniesol to Ježiško, tak aj ked ta to štve, podla mna kašli na to 😝

aj ked nechááápem prečo nemože ísť do obchodu a niečo kúpiť 😕