Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
6. jan 2010

ahojte

dnes sme si trochu snehu celá rodina užili, my s mužom sme totálne k.o ale ja stále nechápem kde toto naše dieťa berie energiu, lebo fičí ďalej 😨 😨

v sobotu ideme na ten ples a ja stále nemám lodičky , nejako si neviem vybrať, fakt neviem v čom pôjdem 😒

leni super fotky , jááááj ako je Vám dobre s Katikovcami , užite siiii 🙂 🙂 🙂

maji4
6. jan 2010

AHojte 🙂 🙂

My sme dnes v kuse sánkovali bobovali no super Lilianka sa strašne tešila ,že napadal sneh a ja s nou 😵 😵 hneď ráno ani oči nerozlepila poriadne a už kričala snežilo moc snehu napadalo sánkovať, bobovať už ideme 😵 😵 a dokolečka dokola sme sa vysánkovali a spala 2 hodiny 😵 😵 a poobede zasa a ako lahla tak zaspala 😵 😵

Leni Jej fotky su super 😉 😉 pozdravuj návštevu a užite si to 😵 😵

letuskah
6. jan 2010

caute
Peti ja som ti chcela volat ale uplne som na to zabudla, zajtra volam ale kedze cas chyba tak som ta chcela poprosit, ak nechces ten vrtulnik dat Timke tak ci by si mi ho poslala a ja ti prevediem zan aj za postovne peniaze.

baby ja som na nervy lebo kazdy den zistujem co nam bude treba a ja neviem ako sa pobalime, navyse je tam -10 stupnov, ziadny internet lebo programy rozne co ponukaju su hrozne drahe na to ze tam budeme max tri mesiace, tak jedine internet kafe no a neuvidim ordinaciu!!!!!!!

tiez sme sa boli sankovat a vecer boli susedovci tak kubko odkvecol do 10 minut, toto mi bude chybat, ze ked sa nudime tak vybehneme k susedom alebo oni k nam. no ale prezijeme

letuskah
6. jan 2010

Leni super fotky ale ten chlap vedla Risa moze byt hockto co presiel okolo, to nic nedokazuje!!! 😀 😀 😀

budete mi chybat 😔

letuskah
6. jan 2010

idem pisat zoznamy 😝 papa

lenkamt
7. jan 2010

ahojte.

Letu aj ty nám budeš chýbať 😔

včera sme boli ešte s Katkou slušne posedieť večer a dnes ma čaká druhá Katka 🙂 🙂 🙂

no a na fotke je môj muž, frajer sa fotiť nechce 😀

zuzana76
autor
7. jan 2010

ahojte

Leni pekne fotos, obe ste kocky katka aj ty a ja ti toho muza verim 😀

peta28
7. jan 2010

Letu posli adresu, aj ti ten vrtulnik zajtra poslem. Na postovne kasli, len neviem ci stihne dorzait ked este budete doma.

slavenas
7. jan 2010

ahojte

tak, tak letu budeš nám tu chýbať 😔 ale super že budete celá rodina spolu .

zuzi pekné foto 🙂 a ten obraz, to tvoj muž ako vytvoril ?

lenkamt
7. jan 2010

aj ja chcem vedieť ako sa robí taký kráááááááásny obraz 😕 a Paťko fešáčisko riadny 😵

zuzana76
autor
7. jan 2010

ram urobil muz z dreva, take latky, potom na taky karton , nie velmi hruby, ale pevny nalepil tapetu a potom to natiahol na ten ram, a zavesil na stenu 🙂

moja bola idea a muzova realizacia

lenkamt
7. jan 2010

to je tapeta??? 😕 😕 😕

zuzana76
autor
7. jan 2010

leni, ano, taka kvalitnejsia, ta jedna rolka stala tusim 20 eur, a takuto istu mame aj za LCD telkou, tak je to do serie

lenkamt
7. jan 2010

to musí vyzerať super 😵 šikovný manžel 😉 super tvoj nápad 😉

zuzana76
autor
7. jan 2010

vdaka

ideme do obchodu

maji4
7. jan 2010

AHojte 🙂 🙂

Zuzka Paťko je už riadny fešáčisko 😵 😵 a ten obraz fakt prekrásny 😵 😵

Let 😔 😢 ....je super ,že budeš s manželom ale aj tak ...rýchlo sa vráťte 😉

peta28
7. jan 2010

*****************************************************

LETU, ODISLA MI BATERKA NA MOBILE ....ZAVOLAM TI VECER KED PRIDEM DOMOV.

******************************************************

letuskah
7. jan 2010

Peti uz mas IP 😀 myslela som si 🙂

baby sef to muzovi neschvalil ale podrobnosti neviem, zatial teda necestujeme, no stresssss!!! uz som sa aj zacinala tesit 😀

letuskah
7. jan 2010

zuzi ta tapeta je svetova, tusim to skopirujeme, velmi pekne 😕

katika1
7. jan 2010

Čaute kočky 😎 Zuzi, krásne fotos a tapeta úžasná, tiež som to chcela spraviť - zarámovať tapetu ako obraz 🙂 krásne!

A chvalim aj lenkinu obyvku!!! Velmi sa mi páči sedačka.. ja som dnes v Martine videla jednu dokonalú - by som ju hned brala, ale nebudeme meniť novú 😅

A v Martine bolo super 🙂 Inak Lenkin muž je riadny fešák naživo! 😅 a malé herečky svetové ako vždy, najmä s hláškou "krista" 😅 😀

maji4
7. jan 2010

Ahojte 😉
Let a kedy to budeš vedieť na 100%že idete alebo nie??
Ked mám pravdu povedať ja by som sa na 3 mesiace nevedela zbaliť 😔

Katka A Lenka sa teším ,že Vám bolo super 😉

maji4
7. jan 2010

halo baby odkedy boli vianoce je tu strašne pusto 😢 😔

lenkamt
7. jan 2010

čaute,

v rk bolo super, ani neviem ako to ubehlo, Katka je prekrásna tehuľka, Grétka strašne zlatučké dievčatko, krásne rozpráva no baby a tásler akože neviem ako to napísať ale je ešte viac sexi ako bol 🤐 😀

apropo Kati - Nike v izbe ušlo a Grétka povedala pardon, nie ďakujem 😀

Katika, Bailey - čakám fotky, tam kde vyzerám pod vplyvom vymažte 😀

Letu - 😕

baileysa
7. jan 2010

ahojky,

fotky na fb pridane 😉

aj mne to strasne rychlo preslo, bolo super tieto nase levicata vidiet pokope, skoda, ze sme neboli na stretku...

gretke sa najviac pacila verca, tak to zreferovala vecer ockovi 😀 a este nespime 😔

letush, to akeeeee nervy 😕 ale aspon ked sa to podari, tak budete pripraveni a snad budete mat na zbalenie viac casu 🙂

zuzi, krasny obraz, ja mam tiez v plane ramovat tapetu, ale tak, ze bude v podstate vo farbe steny len nejaky vzor na nej a zaramovat do "starodavneho" ramu, len tu tapetu mi musi segra vyrobit 😉 🙂

katika1
7. jan 2010

leni, kočky sú ok? Riško začal poobede kašlať a už sa dvakrát z toho dogrcal 🙄 no tak dúfam, že ho to rýýchlo prejde!

A fotky dám zajtra, dnes striehnem pri nom, kedže furt sa dusí 🙄 ale len ked leží 😝

lenkamt
7. jan 2010

Kati - ☹ my sme v poho, dúfam že mu to rýchlo prejde

Bailey - krásne, vidím že väčšína so mnou neprešla 😀

baileysa
7. jan 2010

leni, akoze ze nepresla? som nechcela davat take "rovnake" len s minimalnymi zmenami, inak tie prve bol dost problem, tolko bab a furt niektora nieco sa ksichtila 😀

kati, drzim palce, nech to nie je nic vazne 😔

lenkamt
7. jan 2010

a stále sa smejem na tom aká som blondína idem do rk kvôli tomu aby som vrátila knihy a knihy zostali doma 😀 a som zas tak pozitívne naladená, že sa mi vôbec nechce spať 😕 😵