Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
26. jan 2010

Na to ich upozorním, aby nám to neprezradili 😉

baileysa
26. jan 2010

normálne ste má potešili s tými jedalnickami, ja som mala pocit, že gretka malo papa, ale nie je to až take tragicke:
ráno mlieko 250
kusocek peciva z mojich ranajok, kúsok z ranajok mm
desiata- presnidavka alebo jogurt
obed- necelý tanier polievky, niekedy iba pár lyzic, alebo druhé
olovrant-ovocie
vecera- kúsok chleba s niečím
večer ešte mlieko 250

ja mám pocit, že mi nechce jesť varene jedlo iba take somariny...

Meria 95cm ale netuším koľko váži ...nemáme bateriu vo vahe

bilush, okolo pol desiatej ide do postele, ale ešte vymysla, buď že tam nechce byt, že sa jej tam nepaci, že sa chce byt s nami v obyvacke... toto na nas vykrikuje... Alebo že si mám ísť ku nej lazkat...

a kedže som tu napísala, že nemáme problém s obednym spankom, tak dnes samozrejme nezaspala, ale aspoň pôjde večer skôr...

mimi mne sa teraz páči materiál na obliecky dzersej, mi to pripomína tričkovinu, podľa mna prijemne na dotyk, ešte nemám, ale chystam a na ne...))) a ešte aj mikrovlakno je fajn... Ja osobne nemám rada saten, sa mi to smyka... Ale to hlavne pri zehleni som nadavala... a farby: ja by som teraz chcela nejakú tyrkysovohnedu kombináciu ... minule v tv vraveli, že sú teraz moderne geometricke tvary a už iba take naznaky kvetov, nie kvetovane vzory... aj keď mne je to jedno, keď sa mi páči vzor, tak mi je jedno či móda či nemoda... Tie linky som neotvarala, sa mi to zle cez telefón

baileysa
26. jan 2010

ret, my sme neboli na 3d ani pri gretke ani teraz, ale ja som už hrozitansky zvedava, či sa bude mimco podobat na gretku, keď sa narodila... vôbec si to neviem predstaviť ...))))

bilushka
26. jan 2010

Bailey, tak asi sa kruh uzatvara, lebo my tiez presne to iste riesime v tom istom case.
Ma to uplne hodilo aj dva roky dozadu, co sme mali krce v bruchu uz od obeda, ako nam deti revali vecer, ked mali ist spat, pamatas?

bilushka
26. jan 2010

Ret a Bailey ja vas tak obdivujem v tomto, ako sa chcete nechat prekvapit, to je uplne v rozpore s mojou zvedavostou. Bailey a ved ty povedz ako nastavajuca mamicka, co citis, ze to bude, ja som uz aj pred ultrazvukom nejako citila, ze to bude chalan.

baileysa
26. jan 2010

bilush, veľmi jasne si na to pamätám, a desimmsa, lebo sa bojim, že aj tomdruhe ide byt take, lebo v brusku je presne take aktívne ako gretka, teda okolo pol noci začína žiť...

bilushka
26. jan 2010

No vies, aj mudre knihy pisu, ze deti kopiruju rezim rodicov a vy ste tiez taki nocni vtaci, ze pred polnocou nejdete do postele, tak si mimi robi zurky tiez 😀

nika07
26. jan 2010

naš jedálniček je podobný, len nepijeme mlieko
ráno začíname pribiňákom, ostatné ako všetky deti 😉

miery: výška95 cm a váha 13kg

lenkamt
26. jan 2010

bol tu kolega, baby ja to fakt nechápem že nikto zo žien nevidí že som pribrala, iba chlapi 😀 hneď prvá veta vo dverách - preboha ty si koľko pribrala? 😠 😀

naše vážia 15kg a za hlášku dňa považujem bailene - vo váhe nie sú baterky 😀 mám s tým osobnú skúsenosť, keď som sa u nej chcela provokažne odvážiť 😀

nám zelené halušky chutili 😉 🙂

momentálne pozeráme krtka 🙂 Verča doniesla 80% z projektu o trenčíne a 79% z previerky o trenčíne, som sklamaná, tak je zavretá v izbe a doučuje sa 😀

nika07
26. jan 2010

postelné obliečky kupujem v kike

lenkamt
26. jan 2010

bailene 😅 ale viete koho som myslela 😀

ja mám posteľné obliečky ešte z výbavy, takže žiadna moderná vec 😝 jedny čisto tmavo modré. ostatok kvietky, plameniaky a podobne 😝

nika07
26. jan 2010

leni ja mám kopec od svokry čo nam dala, ale pod tým sa nedá spať 😝

katika1
26. jan 2010

čaute.. ste sa fakt nemuseli toľko vykecávať, kto to má čítať 🙄
ja som dnes bola u gyndoša, mi dal injekciu do zadku, lebo krvácam mimo cyklu, tak normálne on bol zo mna na nervy, že prečo krvácam 😲 😅
a bral mi aj krv, takže som celá dopichaná 😀

a boli sme v mc.. baby ja tak nerada chodím tam, kde sú iné deti, lebo ja mám priebojné dieťa.. proste je taký, aký je, že sa nebojí a vezme si hocičo.. ale ked sú tam mamičky s ťuťkami deťmi, ktoré hned začnú rumázgať, tak som tam za kravu a moje dieťa za nevychovanca 😔 ale VŽDY ked niečo zlé robí ho napomínam, ale niekedy sa asi mne niektoré veci nezdajú zlé mne a iným ano, alebo čo
dnes napríklad malý videl jednu hračku - panáčika, čo sa mračil a on, že to je zlý ujo - tak išiel za jednou mamičkou a s krikom jej hovoril, že tam je zlý ujo a ona že "čo vrieskaš, nie som hluchá" 🙄 😔 no mńa to tak nasr..o
🙄 som zvedavá, ked začne jej dieťa rozprávať, či nebude občas kričať 🙄

mimi.k
26. jan 2010

Kati, 😕 aj si jej niečo povedala?

Baily, áno, aj ja by som chcela nejaké geometrické tvary a tak, ale nájsť niečo také a aj vo farbách, aké chcem, nie je až také jednoduché...mám pocit, že sa to všetko opakuje, na každej stránke nájdem väčšinou tie isté obliečky.
Čo sa týka saténu, tak ja mám jedny také, čo sme dostali ako svadobný dar, viem že stále vtedy cez 3 tis. a oni sa mi nešmýkajú, v zime hrejú a v lete chladia, sú na zips a netreba ich žehliť (ale samozrejme, že ja ich žehlím 😀 , ale len tak aby sa nepovedalo).
Ja ich chcem farebne nakombinovať na spálňu, preto tie farby 😉 .

katika1
26. jan 2010

mimi, nie, lebo ja sa furt za takéto hádam s niektorými matkami, ale už ma to nebaví.. 🙄
minule bola babka s ročnou vnučkou a malý sa s nou chcel hrať a stará ho stále posielala preč.. a potom do neho stará hodila autíčko, že na cho´d sa konečne hrať inde 🙄 tak to som vyletela riadne.. straaaašne som sa s nou pohádala a chvalabohu si ma každý zastal a aj starej sa pýtali, že či aj do školky pojde s malou a chraniť ju, aby sa s nou deti nehrali 🙄 🙄 🙄
no kadejaký ludia žijú na tomto svete 🙄

mimi.k
26. jan 2010

Kati, fúúúúúha, tak to je už ale iné kafé, to ako psíkovi, keď niečo hodíš...ja som sa našťastie ešte s takým nestretla... 🤐

mimi.k
26. jan 2010

Ja som minule išla s Adamkom za ruku a išla taká pani s vnučkou, o ktorú sa asi stará a hovorí jej, aby som to počula...že vidíš, ako je chlapčekovi dobre, on má maminku doma a Tvoja maminka aj s ocinkom musia byť v práci 😅 to som nepochopila, prečo to povedala....ani čo tým presne myslela...malej to určite nepadlo dobre, ani výchovné to rozhodne nebolo...tak asi nech si uvedomím, ako mi je dobre alebo čo 😕

katika1
26. jan 2010

mimi a nebola to petina svokra? 😅 😀

slavenas
26. jan 2010

kati 😠 😠 , no vieš niektorý ľudia sú riadne indivuduá 😝 😝 , ja do mc chodím bežne ale teda s ničím takým som sa doteraz nestretla , klop klop 😔 😔 , aaa neviem si teba vôbec predstaviť ako sa s niekým hádaš a už vôbec nie že stále .... 😨 😨

... že Petina svokra 😀 😀 😀

mimi akože poviem ti že aj chúďa dieťa to ako sa môže cítiť že ju rodičia musia byť v práci a nie s ňou, mna by porazilo z takej babky 😒 😒

zuzana76
autor
26. jan 2010

kati, nemam slov na niektore individua

a ze petina svokra 😀

slavenas
26. jan 2010

zuzi máme rovnaké myšlienky 😅 😅

maji4
26. jan 2010

Ahjte joj vy ste dnes ale plodné 😵 😵
ani neviem načo som chcela reagovať..... 😝

Peti máš ďalší zážitok...tak to je aká debilita človeka 😠 ale aj mne sa to už stalo 😠 😠

ach jaj škôlky normálne mám stres .....

dnes sme boli cvičiť a rehabilitačná ma vyhnala von a ako som zavrela dvere chvíľku vydržala a potom reeeeeeeeeeeeeev až sa zachádzala od plaču ...potom som ju 20 minút ukludnovala a prakticky sme tam ani poriadne neboli lebo potom cvičila len 5 minut a išli sme domou 😠 😠 😠

ale zajtra ideme zasa pláva tak sa tešíím 🙂 🙂

katika1
26. jan 2010

slav, už som vzdala to hádanie, ale včšinou do mc a podobne chodia matky, čo si myslia, že majú recept na výchovu a keď tam je náhodou dieťa živé ako moje, tak si šuškajú, aké zlé decko.. ale nie len na Riška.. na všetky, čo poslušne nesedia a nehrajú sa tri hodiny s jednou hračkou 😝

maji4
26. jan 2010

katka no pekne a čo si ejj na to povedala mna by to tiež nas..lo 😠 😠

katika1
26. jan 2010

maji nepýtaj sa.. velmi velmi sme sa pohádali.. 😝

maji4
26. jan 2010

katka správne ved nikto nebude utočiť na tvoje dieťa 😠 😠 ja som teda dosť výbušný tip a tiež by som asi rovnako reagovala 😝

retaux
27. jan 2010

Ahojte!
Katika: 😲 som normálne v šoku. To u nás by si v MC hľadala skôr také dieťa, ktoré sedí a hrá sa dlhšie s hračkou. Niektorí ľudia sú fakt divní. 🙄

Baily: tvoje mimi je aktívne hlavne v noci? Aj mojeee 😖 Normálne si už teraz predstavujem, že keď sa narodí a začne mať tie svoje 2 hodiny hyper, super aktivity každú noc od jedenástej, tak ma asi švihne. Lucka si zvyčajne v brušku kopkala tak pred večerom. No, dúfam, že si nájde lepší režim mimčo ešte kým je v brušku 😅

lenkamt
27. jan 2010

čavme 🙂

baby no čo s tým stretkom na veľkú noc, u mlynárky už vyvesili veľkonočnú akciu 😵

ja sa ráno pýtam dievok že čo budú robiť dnes v tej škôlke a ony že papať polievku a hajať 😀

a dnes máme výtvarkú v mc 😵 😵 😵 téma niečo že čierna ako uhoľ - tak už premýšľam čo staré na nich navlečiem 😀

Kati - ľudia su divní, ja si poznámky na hlučnosť a nevychovanosť mojích detí nevšímam, podľa mňa to nie je až také zlé, jednoducho sú to živšie priebojnejšie deti, však majú byť po kom, a takým ľuďom dnes patrí svet 😉

retaux
27. jan 2010

Leni: a idete dnes s babami do škôlky?

A ešte som zabudla k tej hlučnosti: naša Lucka NEVIE rozprávať potichu. Miliónkrát jej pripomeniem, aby bola tichšie, ale ona nie. Ona to proste nedokáže 😅

lenkamt
27. jan 2010

ideme dnes omrk hračky, deti, zobrať prihlášku a dohodnúť sa na 100% nástupe v septembri 😉
ja idem makať z domu 😝 zatiaľ, kolega povedal že ak pôjde tak mi prenajme niekde kanceláriu 😀

ja idem v piatok ku kožnej:
1. mám fakt nepekne vyzerajúce materské znamienko na prsníku
2. kozmetička mi povedala že už nemá čo čistiť a mám ísť ku kožnej - ja budem asi za pubertu do konca života 😝