Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

katika1
27. jan 2010

peťa to cvičenie 😀
leni no asi som fakt slepá 😲

a školku tiež budem riešiť sponzorským, ak ho nevezmú 😝
a to po prihlášku si mám ísť skorej, alebo v den zápisu??????????????????????

bilushka
27. jan 2010

Maji a Adamkovi chutilo to rizoto, ci ti ho tradicne okaslal?

bilushka
27. jan 2010

Kati, u nas prihlasky skorej nedavaju, ale vyriesili to tak, ze ich capli na internet, takze si ju mozeme vytlacit a potvrdit od lekarky skor a v den, ked sa oficialne zacnu vydavat prihlasky im ja uz zanesiem vyplnenu, lebo sa pocita aj poradove cislo, kolka si odovzdala prihlasku, ale nemyslim, ze budem jedina, kto to tak spravi 😅

katika1
27. jan 2010

kurník, u nás nikto nevie, ako to je.. ja tam asi nabehnem sa opýtať, no ale koho tam mám zhánať? tam mám vtrhnúť do triedy, či čo???

mimi.k
27. jan 2010

Bilushka, požul jednu lyžičku a vypľul ju na vypratý poťah, tak som mala nervy a dala som ho spať bez jedla. Ale aj tak ešte nespí a jesť vôbec nepýta 🙄 .

bilushka
27. jan 2010

Adamko je roboticke dieta, on fici bez spanku a bez jedla 😀

Kati, ved si zavolaj, moc nie su nadseni, ked im niekto rusi rezim, oni stale maju program, tak aby na teba neboli podrazene hned len co prides.

mimi.k
27. jan 2010

V ZA je to zasa tak, teda aspoň u nás, že asi týždeň sa dávajú prihlášky a potom sa do nejakého termínu odovzdávajú. Vôbec sa neberie do úvahy, kto to rýchlejšie podal, oni ich potom všetky posudzujú naraz...

mimi.k
27. jan 2010

Bilushka, bohužiaľ to tak vyzerá. Ja keby som ho nedala spať, tak nespí.
A ešte vykrikoval, že poďme na kávu 😀 sa asi s Matejkom dohodli... 😎 😀

bilushka
27. jan 2010

Aj podla mna je blbost posudzovat este aj podla poradoveho cisla, potom vznikaju hysterie, ze treba o siestej stat pred skolkou 🙄

Ale ani my este nespime.

mimi.k
27. jan 2010

Akurát som sa Ťa chcela spýtať, ako ste na tom...

katika1
27. jan 2010

ja to kašlem.. ešte aj podráždené na mna majú byť, že tam chodím 😝 neznášam tento systém.. ešte dobreže im človek nevlezie do riti, aj tak ti decko nevezmú 😝 😀

mimi.k
27. jan 2010

Kati, ja by som tam išla normálne len na skok vtedy, keď rodičia chodia pre deti. Veď sa s nimi nemusíš dlho vykecávať, nie? 😉 To je podľa mňa najlepší čas..

bilushka
27. jan 2010

Tak ale musis aj ty ich chapat, ze je jedna ucka na neviem kolko deti, tak sa nemozu zdvihnut a ist ti robit prehliadku, ale neverim tomu, ze ked sa dopredu objednas, tak ti povedia, ze nemozes prist.

bilushka
27. jan 2010

Alebo ako Majka pise, vtedy ked si chodia pre deti, vtedy je tam uz aj menej deti a maju volny rezim.

mimi.k
27. jan 2010

A podľa mňa je inak najlepšie tam aj tak poslať chlapov. Na tých nie sú také "drzé", lebo držia formu 😅

bilushka
27. jan 2010

Hej hej a este su aj na makko, ze aki vzorni oteckovia, co sa o to zaujimaju 😀

mimi.k
27. jan 2010

Ja keď som u našich, chodievam občas pre neter do škôlky (tam, kam chcem dať Adamka) a vtedy sú tie učky v pohode, viac-menej stoja vo dverách a vyprevádzajú deti...mám pocit, že vtedy by sa dalo... 😉

mimi.k
27. jan 2010

My sme už s Bilu. dohodnuté, že keď nám ich nezoberú, pošleme chlapov, lebo sú strašne otravní 😀 😀 😀 klony 😀

bilushka
27. jan 2010

Alebo Kati ked su na prechadzke si ich odchyt a popytaj sa co chces.

bilushka
27. jan 2010

Mimi, to nepis nasu tajnu taktiku, co mame naplanovanu 😀
Ale lutujem tu riaditelku dopredu, ak nam ich nezoberu a nabehne tam chlapske vybavovacie komando 😀 😀 😀

mimi.k
27. jan 2010

Bilushka, 😀 😀 😀

bilushka
27. jan 2010

"Mamina, idem prekvapivo kakat" 🙄

A mna prekvapivo zase poraza 🙄

peta28
27. jan 2010

Bilu 😀
Ale podla mna vezmu vsetky deticky, este osm teda nepocula ze by niektore nezobrali, okrem teda mojej kamaratky v Ivanke, ale ta davala prihlasku uz neskoro ked uz boli vsetky skolky v Ivanke obsadene..

katika1
27. jan 2010

bilu 😀
inak aj ja mám v pláne poslať chlapa, lebo mmusím uznať, že on to s ľudmi fest vie 😵 😀

akurát kukám našu dedinskú školku na nete a vyzerá celkom fajn 🙂
http://msduha.webnode.sk/

zuzana76
autor
27. jan 2010

ahojte

bilu a ako sa prekvapivo kaka 😀 , to su teda hlasky 😀

mna boli bruch, aj pri patkovi ma takto bolievalo, ako keby svalovica, ale to mi asi rastie, aj krize, no nemohuca som

zuzana76
autor
27. jan 2010

a stale by som len jedla a jedla

zuzana76
autor
27. jan 2010

a to zase bude reci, ze nemam upratne 😠 , ked dojde muz z roboty, ale ja fakt nevladzem 😔

bilushka
27. jan 2010

Uz som si bola pradlo pozbierat, takze logicky by som mala ist zehlit, ale asi to klasicky necham az na vecer.

Dnes by som chcela ist pozriet do Avionu, neboli ste niektora tento alebo minuly tyzden, ci je to tam totalne vybrakovane?

Zuzi, no fakt sa vykakal a az potom zaspal, ja uz ani nepatram, kde ktore slovo pochytil a hlavne ako si to potom v hlavicke pospaja 🙂 Vykasli sa na upratovanie, ked sa ti nechce a boli ta brucho.

bilushka
27. jan 2010

Peti, IP.

katika1
27. jan 2010

veru zuzi, kašli na to!aj mna bolievalo brucho inak.. 😝