Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
3. feb 2010

tak ja idem cez víkend na nákupy asi, ja som ani také pekné dlhé svetre nevidela, som chcela niečo také že rolák a krátky rukáv aby podto mohlo ísť niečo s dlhým rukávom

slavenas
3. feb 2010

bilu prečo, on tam robí ? 😨 😨

retaux
3. feb 2010

Slavi: 😀 veru asi tak.

retaux
3. feb 2010

Leni: takých svetrov majú u nás kopec u číňanov. Teda aspoň mali pred vianocami.

lenkamt
3. feb 2010

ja nemám nervy z výpadku ale že mi hrá ako uvítací ton tá jeblá pesnička z reklamy 😠 už 2x som si aktivovala sugarbabes a furt tí škriatkovia 😀 😝

bilushka
3. feb 2010

Slavka, hej robi, ale za toto fakt nemohol, ani sa ho to netyka, ale ako dobra zena som mu napisala do mailu, ze co si milacik zase zabudol spravit a uz mal vyvrtku na mna 😀 😀 😀 😀

Leni a este si nam stale nepovedala, kam to vlastne ides.
Ale fasa ti vyberat nejake haby, aspon sme uz 5 stran zapisali o tvojich satach 😀

lenkamt
3. feb 2010

no však nikam, ale čo ak hej? 😀 rifle poriadne nezapnem, tak mi zostávajú už len sukne a elasťaky so svetrami 😀 keď ja neznášam chodenie po obchodoch , preto riešim všetko cez net 😕

katika1
3. feb 2010

bilu 😀 😀 😀 no a radte ešte farbu! mám taký pocit - potrebujem zmenu, len neviem akú 😝
leni mne sa dnes v noci snívalo aj to, že som si kupovala ryšavú farbu na valsy 😀 rusovlasá je ryšavá, či 😕

retaux
3. feb 2010

A čo ste vy všetky Orange? Ja ani neviem, že bol výpadok.

slavenas
3. feb 2010

ahaaa , tak teraz zvažujem či to povedať tomu môjmu lebo ked to nebude fungovať tak aspon bude mať komu vyvolávať, 😅 😅 😅 ale asi nepoviem ... lebo by som sa musela za neho zasa hanbiť 😅 😅 😅

lenkamt
3. feb 2010

Kati áno rusovlasá je ryšavá 😀

Ret - no asi sme všetky orange, Mima je myslím tečko 🙂

retaux
3. feb 2010

Idem ja už het, lebo zase len celé poobedie pred PC strávim 😔

lenkamt
3. feb 2010

baby poďme na veľkú noc do tých dudiniec, sa nekašlite, fakt už zase začínam mať absťák ako mi chýbate 😔

slavenas
3. feb 2010

kati ryšavá by mohla byť dobrá .

zuzana76
autor
3. feb 2010

jeeeeeej, tu sa nakupuje 😀

mne sa pci skoro vsetko co ste sem podavali, ibaze akurat nemam zaujem nakupovat, ale objednam si nejake tehu veci na jar, tak uz cakam, nech sa pusti tento sneh a mozem chodit s bruskom 😵

retaux
3. feb 2010

Kati: podľa mňa sa ti hodí práve toto, čo máš. Neviem si ťa predstaviť s inou farbou.

A ja som ešte nikdy v živote nemala zafarbené vlasy (ani šampón) a ani len melír.

slavenas
3. feb 2010

ja sa k stretku nevyjadrujem lebo zasa ma namotáte tak ako na gay bar v MT a potom z toho nič nebude 😅 😅 😅 , ked to dohodnete ja nemám problém 😀 😀 😀

bilushka
3. feb 2010

Leni, idem ti asi zavolat, chcem pocut tvoju teenagersku melodiu 😀 😀 😀

Slavka, to mas uz jedno, ty sa budes za svojho hanbit na jednej strane dratu a ja za svojho na druhej 😀

Kati, ja si na tebe tmavu neviem predstavit, mozno este fakt maximalne tu rysavu.

lenkamt
3. feb 2010

Bilu - kľudne mi prezvoň 😀 a u mangela mi vybav nech mi konečne nabehne push the button 😀 ma drbne z tohto, si ľudia čo mi volajú myslia že osprostela 😀

zuzana76
autor
3. feb 2010

ja som mala farbene vlasy len samponom a melir som mala, ale ten mi strasne znicil vlasy

mne sa katika ako blondinka velmi pacia ten silvestrovsky vohoz bol super 😵

bilushka
3. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Zavolala som Lenke, to je sranda, to co tam mas?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkamt
3. feb 2010

baby mne je ten gaybar strašne ľúto ale teraz naposledy to bol fakt pajzel, mladí teplí cigáni, kyslé víno a otras hudba, tam by som sa hanbila vás zobrať 🤐

Bilu - dobré nie? 😀

lenkamt
3. feb 2010

ti vravím - nech mi to Juraj preprogramuje, lebo píšem sťažnosť 😀

slavenas
3. feb 2010

leni 😀 😀 😀 tak ja osobne zasa nie som nejaká fajnovka ale teplí cigáni 😨 😨 tak to je už aj na mna veľa 😀 😀 😀

bilushka
3. feb 2010

Leni, ale ani toto nema na starosti a prosim ta nechci aby som mu vravela, ze chces mat pri zvoveni pussycatdolls, bo klesnes o dve priecky nizsie v jeho hodnotovom rebricku 😀 😀 😀 😀

Ja hlasujem tiez za stretko, tieto debaty na mna ucinkuju blahodarne 😀

lenkamt
3. feb 2010

Bilu Sugarbabes 😀 😀 😀 Pussy preboha nie 😀

Slávka no normálne také tie gayprostitútky či ako to nazvať, možno keď sa oteplí tak začnú zase chodiť celebrity, predsa len v takýchto závejoch je z blavy ďaleko 😀

bilushka
3. feb 2010

Ta vidis, ze ja mam uplne medzery v disko hitoch???

Ze celebrity, Leni ak myslis toho rysaveho trpaslika, tak to uz je len star 😀

slavenas
3. feb 2010

baby ozaj tá sesternica má chlapčeka a ja stále nad tým rozmýšľam , že čo to má znamenať, ale vravím jej nech mi pošle mms , že ho chcem vidieť ... no a ona ho nechce fotiť a aj ked tam bol na návšteve jej brat tak mu to nedovolila , chápete čo to ?

lenkamt
3. feb 2010

Slavi - to sú nejaké povery

Bilu - no akože sorry ale my tu na dedine máme za celebritu aj ryšavého aj Mária z telefonickej súťaže ta3
😀

slavenas
3. feb 2010

... Chodúra myslíte ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀