Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

retaux
5. feb 2010

Nika: aj Lucka neznáša, keď fúka alebo keď na ňu sneží. Takže aj my dnes len doma budeme. 😠

Peťa: u nás je zápis do škôlky od 15.2.-15.3. a treba vyplnenú prihlášku (potvrdenú od dr.) a občiansky preukaz priniesť. Ale tiež majú napísané, že to musí byť zákonný zástupca dieťaťa, kto to tam prinesie.

katika1
5. feb 2010

a ideme tam, či čo???

peta28
5. feb 2010

Ret lebo to ma vcera zmiatlo, lebo ja mam trvale bydlisko v Ruzinove a nuz v Novom meste a kedze chcem rano o 6.00 posllat chlapa tak neviem ci mu zozeru ked mu dam moj OP.. a mne sa teda tam rano stepovat nechce
Inac je to cele chore toto, co je to za kravinu ze sa pise cas prijatia prihlasky? Kolko takychto prihlasom uz maju prijatych v sufliku pred 1.3???

nika07
5. feb 2010

peta to je pravda

u nas je v prvom rade podmienka, že musím byť zamestnaná, aspoň tak mi to tvrdili 😨

peta28
5. feb 2010

Nika ano aj to sa pise do prihlasky, niekde treba ja potvrdenie od zamestnavatela

peta28
5. feb 2010

teda do jasiela som davala hned na prihlasku trebalo potvrdit kedy nastupujem do prace

nika07
5. feb 2010

tak sa teším

lenkamt
5. feb 2010

čaute.

takže chrípka, už grcia aj Verča 😅 v nedeľu má ísť na lyžiarsky 🙄

na imuno klasika , objednané na 8, dostali sme sa odtiaľ 9.15 😝 jasné že nič nezhodnotila, nechápem načo nás tam akože kvôli tomu mumpsu posielali, povedala že však aj očkované deti môžu chytiť choroby proti ktorým boli očkované, no a ďalej neriešime ani jedna. 😀

aspoň som sa jej spýtala či keď teraz nebývajú choré treba niečo nasadiť pred nástupom do škôlky, no tak mi odporučila 3t pred nástupom imunoglukán 😉

ja na veľkú noc do dudiniec idem, ostatné sa nevyjadrujú tak neviem dokedy sa ide čakať či bude official stretko 😠 lebo potom už môžu mať aj plno 😠

bilushka
5. feb 2010

Dobre ranko-Peti pre teba uz tazky den, ked si od piatej hore 😉 ,
normalne milujem Baileynu Zinusku este viac, lebo odkedy sme cakali na porod, tak sa to tu takto pozitivne zvrhlo a este aj vecer kolko ste popisali.

Leni, v prvom rade nech vam na vysetreni vsetko dobre dopadne a preco ste tam isli a co vam budu zistovat?

Dobre ze pisete o skolkach, ze treba doniest aj rodny list a pod., mne by to ani nenapadlo a teda my to tam ani napisane nemame a ze si kontroluju aj bydlisko a zamestnavatela som tiez prekvapena. To, ze uprednostnuju zamestnane zeny je sice protizakonne, ale ktoze by to uz dnes riesil, ze ano 😅

Ja ani nie ze odsudzujem, ale strasne sa cudujem zenam ako Belohorcova, aj ta Kollarova frajerka teraz-ze doslova par dni po porode a uz su v telke, novinach, na plese, davaju sa fotit, ja mam snad este hnusnejsie a bolestivejsie spomienky na sestonedelie ako na porod-aka som bola ubolena, pozasivana, strasne som krvacala a mohli sme nosit len tie ich vlozky, ziadne "normalne" a stale som mala zo seba pocit, ze smrdim, kolko bordelu zo mna este ide atd.

Ideme von, musim nakupit na vikend.

zuzana76
autor
5. feb 2010

ahojte

co dnes varite? mne sa nechce ist na nakup , tak uvarim z toho co mame doma - teda kuraci perkelt s haluskami a zemiakova polievka 😀

bilushka
5. feb 2010

Kati, Leni-nemozem vam poslat vyuctovanie, lebo mne stale pise pri nasej objednavke ze processing a teda co je hlavne, ze mi este stale nestiahlo prachy z uctu, tak snad z toho nakoniec daco bude 😖
O vsetkom vas budem priebezne informovat 😉

Ja horim zase nedockavostou, lebo kamoska budu mat mozno kiahne, tak chcem dat nakazit aj maleho, len ona je nestastna, lebo ma doma 3 a pol rocneho chalana, ktory to uz ma mozno v sebe a potom pol rocne babatko, tak ona sa modli, nech to ten starsi nema. Ja uz by som mala toto rada za sebou este pred skolkou.

Leni, ja kym sa nieco opytam, ty mi aj odpovies-o tom imuno teraz myslim 🙂

Stretko-my by sme isli, ale preco zase do Dudiniec mimo sezony, tie sme si mohli nechat, ked uz bude aj kupko otvorene. A Leni nie, nemam alternativu 😀 😀 😀 😀

nika07
5. feb 2010

Lenka a v akom termíne chceš ísť do mlynárky?

a ešte kto sa hlási?

bilushka
5. feb 2010

Leni, ale tebe uz relativne nic nie je a dvojickam tiez, iba Vercu to chytilo?
No chuda zlate, snad nakoniec pojde na ten lyziarsky, vy tusim pred kazdou akciou ked niekam idete si to musite odgrcat.

lenkamt
5. feb 2010

Nika - no na veľkú noc 😉

Bilu - teoreticky nemusíme ísť do dudiniec, ibaže kým sa rozhýbeme tak bude veľká noc všade plná 😝 ja by som šla aj do tatier na wellnes trebárs 🙂

fakt mi všetky akcie najprv predgrcáme.... dvojičky nič, lietajú jak besné 😅

lenkamt
5. feb 2010

tak si tu niečo dohodnite ak sa nerozhodnete do utorka , ja idem do dudiniec 😀 idem upratovať, chlapa som vyhnala do čínskej pre obed 😀 😀 😀 takže Zuzi, ja nevarím nič 😀

nika07
5. feb 2010

piatok - pondelok?

nika07
5. feb 2010

zuzi my máme od včera granadír, takže asi tiež nič
a Linda mi začala odmietať jesť polievky

bilushka
5. feb 2010

Ja na wellnes hocikam 😵
Pohladam nieco cez obed, sesterka bola teraz v nejakom novom penzione v Galante, aj priamo tam mali bazen a ona bola s detmi este aj v tej Galandii-akvaparku a ze celkom v pohode ceny, tak zistim to aspon, alebo mozeme ist do Tatier, ale to nas povinne musia prist kuk aj Taslerovci, to budu mat blizko.

nika07
5. feb 2010

bilu, tak hľadaj

ozaj a čo stolár 😅

nika07
5. feb 2010

Bilu, tak pre nas Galanta asi nie 😀 a myslím že ani mima by nešla 😀

peta28
5. feb 2010

my sme sa zajtra objednalai konecne do ten Darsany na ju ajuversku masaz.. mam tu 100 eur poukazku tak nam to vyjde na hodinovu masaz a ze este jeden z nas si moze dat masaz tvare.. takze ja
malu davam k mame a budeme mat romantiku s muzom... jupii.. sa tesim vcera sme mali romantiku ked sme o 22.30 tepovali sedacku co sa mala pogracala, lebo ona tolko svici a stale je v pohybe ze to nie je az normalne

nika07
5. feb 2010

jej Peti super, tak si to užite 😉

zuzana76
autor
5. feb 2010

babulky, mne sa zda,ze uz citim malinke, uz to bolo akurat teraz dost vyrazne, uz sa mi zdalo neikolkokrat predtym, ale teraz si uz myslim,ze to bolo naozaj babo

katika1
5. feb 2010

takže ja sa opýtam večer mm na stretko..
galanta - ceny relatívne v poho - vstup do galandie 10 evri a za dieťa nič..
a patince? alebo podhájska? alebo neviem.. dalej nepoznám 😅

zuzana76
autor
5. feb 2010

Leni, do cineksje by som isla aj ja na obed 😀

zuzana76
autor
5. feb 2010

pisem jak tatarka -do cinskej

katika1
5. feb 2010

a ja som posledné dni závislá na olivách 😅 tak sa malý teší, lebo ich zbožnuje 😀

katika1
5. feb 2010

my ideme v nedelu do čínskej na obed 😵

nika07
5. feb 2010

zuzi, super, teším sa s tebou 🙂