Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

mmem_
5. feb 2010

zuzi a ty sa rozpravas s malym po spanielsk?

meganik
5. feb 2010

caute som spat zo skoly 😝 doma celkom v pohode, takze Nika asi sa potvrdili tvoje vcerajsie slova, ze budem prekvapena, lebo aj postel je ustalana, takze wau 🙂

peti, tu u nas vobec nepisu, ze treba priniest rodny list a obciansky, takze si to overim na DOD, prip. sa s riaditelkou dohodnem, ze im doklady da overit, aby mohli prihlasku odovdzat nasi, ked sa pojdeme kuk, jedine na co ma upozornili bolo, ze sa ma dokina zvlast vyjadrit k tomu, ci mame vsetky povinne ockovania, lebo ze hlavne o to im ide, ze kvoly tomu aj zvyknu vracat prihlasky

my nechodime moc do restik, pravdupovediac som mala z toho obavy, ako by mi tam Natalka obsedela, ale naposledy sa herecka sama vypytala papat do restiky a evidentne si to uzivala, lebo pekne sedela za stolom na velkej stolicke a dokonca jedla s priborom, co doma vo zvyku moc nema, kedze ma v jednej ruke pribor a s druhou rukou sa krmi 😎

meganik
5. feb 2010

a este som vam chcela povedat, ze sa dneska v skole u nas vo velkom rozoberal fb, a ze si treba dat do poriadku ochranu sukromia a fotiek, kedze teraz si mozu aj cudzi ludia prezerat vase fotky, spoluziackinho syna (maloleteho), kt. tam dovolila sa zaregistrovat, ze bombarduju ziadostami o stretnutie zrejme nejaky uchylaci a ze aj tie skupiny, do kt. sa pridavaju maminy, kt. sa chcu pochvalit svojimi detickami su nebezpecne, kedze im davas pristup k profilu, fotkam atd-proste raj pre pedofilov 😖 , neviem kolko je na tom pravdy...ale teda ja uz som si profil upratala 🤐

meganik
5. feb 2010

no a teraz dufam, ze mi tu zas biluska napise, ze sem hadzem same negativne spravy 🤐 😅

idem si robit zemiakove placky, mam na ne neskutocnu chut

zuzana76
autor
5. feb 2010

mmem obcas, par slov vie, niekedy mi sam od seba povie,ze sa chce rozpravat a ptoom sa na sebe smeje, ked to nevie zopakovat, ale to su skor len naucene vety, nerozumie

este ze ja si na FB ziadne fotky nedavam, ja som si ten rpofil sice upravila tak,ze ma mozu vidiet aj kontaktovat len priatelia, dokonca ani priatelia priatelov nie, ja tomu velmi nedoverujem, teda FB myslim

katika1
5. feb 2010

čaute.. ja som bola vytriediť vecičky po Riškovi pre sestru(dnes dostane dalšie - 3 mesačné dieťa) a baby mňa chytila takáááá nostalgia 😔 😅 😔 ja chcem babatko 😔 tie malé dupky a košielky a svetríčky 😔 a nech je také krásne a úžasné ako bol Rišiak 😵 😝

a kedže jej musím vrátiť autosedačku, znánam na nete nejakú lacnú a obyč.. zatial mám jednu vyhliadnutú. Nechcem za to dávať vela, kedže je to len do druhého auta a nebude v nej vela 🙂

bilushka
5. feb 2010

Meg, ake si ziskala info o tej Krikovej?
Super, ako to zvladli dnes bez teba, maju nacvik na buduci tyzden 😉
Potom muzovi povedz kludne o tom centre, tam chodievaju bezne aj oteckovia-sama som bola prekvapena, kolko oteckov tu v okoli je na materskej.

Kuknite zbezne aspon tieto ubytka:
http://www.hutiraslovakia.sk/relax_ubytovanie.htm
http://www.michal.sk/sk/

Mmem, ty mi nerob nerva, dva mesiace po porode ze spinning 😨
Ake plavky si si nakoniec objednala, aj Mima sa pridala?

bilushka
5. feb 2010

http://www.gejdak.sk/

a tu sme uz niekedy nechceli ist?
http://www.villavictoria.sk/
sa mi to zda byt nejake zname, najma ten detsky kutik, co tam maju...

Tak koncim, pokritizujte, pokukajte...vyberte 🙂

nika07
5. feb 2010

bilu mne sa celkom páči ten Michal

nika07
5. feb 2010

a aj Gejdak

lenkamt
5. feb 2010

čaute 🙂

Meg - veľa ľudí teraz odchádza z fb, lebo úchyly a podobne, ale o tom je celý internet a fakt je na každom že do akého rizika chce ísť 🙄 teoreticky si môže moje deti odfotiť aj nejaký úchyl na kúpalisku 😖 ja som sa dnes napr. našla na fb na fotkách zo sobotnajšej akcie 😝 ja mám priatelia priateľov pri všetkom, ale asi tiež dám len priatelia - dík za info 🙂

mne sa páči gejdak akurát ma nasrala posledná fotka wellnesu - tie čúzy mohli mať aj väčšie bruchá 😀

katika1
5. feb 2010

gejdak je pekný 🙂
a súhlasím s Lenkou 😉

lenkamt
5. feb 2010

no ja som momentálne najviac za to mýto - to hodila kedysi Nika do témy stretká, a ona má na takéto veci dobrý nos 😵 ako aj Katika a Mima 😵

aj cenovo aj vzdialenosťou sa mi to zdá najlepšie 😉

Kati súhlasíš s fb alebo s čúzami??? 😀

katika1
5. feb 2010

aj aj 😀

bilushka
5. feb 2010

To Myto vyzera very good, este som ani nekukla ceny asi preto som taka nadsena 😅
My to nemame moc daleko, co hovori nas planovac cesty?

nika07
5. feb 2010

leni mne to bolo nejaké povedomé, a aj ten hotel fim sme tuším už mali

nam je to v podstate jedno, kam pôjdeme, len hlavne nech je tam prostredie per deti 😀

zuzana76
autor
5. feb 2010

caute, mna boli hlava

muz ma nadchu, tak sa ani nehra s drobcom , ach jaj a spat pojde tak najskor o 22.00, kedze spal do 16.30

lenkamt
5. feb 2010

Zuzi - ☹ dúfam že to nič nebude

Bilu - vy 149km, ja 100km

katika1
5. feb 2010

ale tam sú drahé apartmány 😝

nika07
5. feb 2010

bilu ved môžeme zobrať ten veľkonočný balík v MÝTE to sa mi celkom pozdáva, aj junior by tam mal čo robiť

lenkamt
5. feb 2010

Kati v balíčku iba +20e na osobu 😉

mne sa to zdá fajné, a je tam aj squash 😨 chlapi sa vybujačia 😀

nika07
5. feb 2010

Kati ved aj my potrebujeme apartmán

lenkamt
5. feb 2010

apartmán potrebujeme hlavne my, tak sa nepredbiehajte 😀 ja som pri apartmánoch na prvom mieste, jasan?

zuzana76
autor
5. feb 2010

leni, jasne,ze nic, to mavam teraz v tehu z hormonov 😀

zuzana76
autor
6. feb 2010

ahojte

tak muz je chory, takze cinska sa nebude konat

varim slepaci vyvar a zemiakove placky / vcera mi prisli na chut, ked Meg o nich pisala/

nika07
6. feb 2010

zuzi tak rýchle uzdravenie muživi, a dávaj si na seba pozor 😉

ja som dnes robila rybu , zemiaky a zeleninu na pare, som mala chuť 😀

nika07
6. feb 2010

mužovi 😠 😀

bilushka
6. feb 2010

Pekny vikend,
tak nasa family sa prihlasuje tiez zavazne na to velkonocne stretko...
Dufam, ze ste boli vsetky take uspesne a zoznam zucastnenych bude pribudat 😎

Zuzi, muzikovi skore uzdravenie, zase musis lietat okolo dvoch deti, chuda moje.

Nikus, na taky obed na pare ja som zvedava, kedy dostanem chut, asi az ked skoncim so zlcnikom v nemocnici, inak by som to asi nezjedla, aj ked viem, ze je to zdrave a bla bla 😀

Kati, a musite mat apartman, ved na stretkach mame ranajky-potom zgrupenie a volny pokec, teraz uz bude jar, tak sa pojdeme trochu prejst, obed a zase nejaky spolocny program/bazen a vecer uz zase sedime a chlastame spolu, zoberies vysielacky (musim si ta podchytit, aby si zase nezabudla) a budete obaja s Risom sediet dole a maly spat hore 😉 No ale vyjadrite sa k ubytkam viacere, lebo zo vsetkych, co su na tejto strane nie je ani jedno vyslovene take, ze sa mi nepaci a ze tam by sme nesli, takze nebudem do toho kydat.