Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

bilushka
9. feb 2010

Leni, aj ja uz uvazujem, ze idem pisat aspon Slavke SMS, ze nech pride na kona, bo debata tazka sa tu ide strhnut 😀

Ja sa na tvojho muza fest tesim, konecne ho uvidim !!!

Pozitivne je, ze sme len 4 rodiny, tak sa nam az tak tazko nebude zhanat ubytko.

lenkamt
9. feb 2010

idem uložiť deti
idem si spraviť večerný tanier - kúpila som si tri druhy syru 😵 😵 😵

a potom sa tu strhne veselá debata 😀

idem napísať do tej sorey že aké nám spravia veľkonočné báličky

bilushka
9. feb 2010

Nikam nechod, uz mi zacina slapat a pisala som uz aj Slavke, nech sa dostavi 😀

lenkamt
9. feb 2010

no však ale deti tu už trepú niečo o význame kojenia 😀 treba ich dať spať 😀

bilushka
9. feb 2010

Kati a sem by ste neprisli?
http://www.schweintaal.sk/

lenkamt
9. feb 2010

vonkajší bazén??? sa budeme korčuľovať 😀

inak story od kožnej:
znamienko vybrať iba to na prsníku, kvôli tomu že sa mi trie o podprdu 🤐 na ekzém na rukách mi dala krém a na tvár sa mi pozrela že čo vlastne chcem, tak jej vravím - 2x za mesiac sa vyhádžem ako pubiška ak aj teraz v nedeľu /podľa mňa stres/ tak si dala okuliare 😀 že teda čo, no ja baby neviem, ale ja si pripadám strašne fľakatá a vyrážková, tak mi dala len nejaké obklady na zmiernenie začervenania a v piatok mám prísť na krv na helicobactera 😝 a nechceli mi veriť že mám tri deti 😀 čo ma potešilo plus som v čakárni stretla známeho, ktorý ma potešil že ma chválili chalani na intri aká som kočka na fb fotke 😀 a tipovali mi 19rokov 😀 😀 😀
možno sa taká narodila , možno je to photoshop 😀 😀 😀

zuzana76
autor
9. feb 2010

leni, no mozno mas s tou olivkou aj pravdu, dalo sa pozriet aj medzi nozicky dobre a nic tam zatial vidiet nebolo, no ale to este moze dorast 😀

bilushka
9. feb 2010

Jaj, tam je iba vonkajsi, no tak to nic, jasne.

Neznasam vsetky kozne, co si myslia, ze za ekzem aj akne moze Helicobacter, mne to vysetruju pravidelne raz rocne a stale sa im to nezda, akoze ho nemam.

zuzana76
autor
9. feb 2010

moja svokra mala helicobactera, zistili jej to na koznom tiez a potom musela ist na sondu, tiez mala pupaky

lenkamt
9. feb 2010

Bilu - vieš čo ja sa ani nedivím že sme také puberty 😀 aspon stále vyzeráme na 16 😀

Zuzi - teraz sa už helicobacter nevyšetruje sondou, len z krvi alebo dokonca dychu, som čítala 😀

zuzana76
autor
9. feb 2010

leni, no neviem ako kde, ona to mala pred 2 rokmi a musela na sondu

o tom dychu som pocula aj ja,ale ze aj tak psolu na sondu, tak ja neviem

bilushka
9. feb 2010

Mne to doteraz vzdy robili z krvi, ale je aj take vrecko, do ktoreho sa dychne a hned to zobrazi, ci ho clovek ma alebo nie-to je super, ze?

Leni, myslis ze povod nasej demencie mam hladat prave v tom fejse? 😀

zuzana76
autor
9. feb 2010

a teraz mam pupaky aj ja 😀

lenkamt
9. feb 2010

ja by som to nazvala - sme veselé a hravé, žiadna demencia, ok? 😀

no tak to radšej krv ako fúkať do vrecka, mna aj pri fúkaní balonov naťahuje 😀

volala mi Verča /zase/ to budú účty, že idú na diskotéku a nejaká ich kámoška im nasprejovala vlasy nejakým farebným sprejom , tak že má melír 😀 a že na budúci rok ide zase, už teraz sa hrozím tých lyžiarských a škôl v prírode za 5rokov 😅 🤐

slavenas
9. feb 2010

ahojte

prepáčte 😔 ale boli sme na rodinný nákup , čo sa deje ?

mam čítať dozadu ?

katika1
9. feb 2010

čaute trubky 😀 ten Schweintaal je krásny..
a lenka aj ja asi potrebujem okuliare na ten tvoj fejs 😝

zuzana76
autor
9. feb 2010

leni, veru boj sa, my sme prichytili decka, ako preliezali chalani z jednej izby do druhej cez balkony na asi 4 poschodi v hoteli, dobre co? radsej nemysleit, keby sa im posmykla noha, 2 noci sme nespali a robili kontroly, to bola hruza, nebol to lyziarsky ale len vylet v Tatrach

zuzana76
autor
9. feb 2010

to boli taki 14-15-16 rocni, hruuuuza, rozumu nikde ale vymyslali strasne

bilushka
9. feb 2010

Slavka ahoj.
Som rada, ze pocuvas rozkazy.
Ide o to, ci by ste isli aj inam na stretko.
A nemam uz gin.
Hilfe!

lenkamt
9. feb 2010

si ma Zuzka potešila 😅

Slávka, čítaj, to máš rýchlo, treba si upresniť ubytko, lebo mladá zase robí problémy 😀

katika1
9. feb 2010

aj ja chcem gin!
lena 🙄 počúvaj ma ty vypočítavá žena 😀 ma neser, lebo naozaj skončíš sama pri tom poháriku 😀

katika1
9. feb 2010

a mne sa velmi páči tá viktoria v Galante 😎

bilushka
9. feb 2010

Šťanda, prvy vecer platis, si nemysli ze usetris, to co usetrite na ubytku to ti prvy vecer prechlastame-za ochotu sa s tebou furt natahovat 😀

šťanda som musela napisat s makcenmi, lebo bez nich to bolo Standa, prvy vecer platis 😀 😀 😀 😀
Jakej Standa?

zuzana76
autor
9. feb 2010

leni, ty mas aspon babu, chlapci su este horsi v tom vymyslani

ja budem so synom asi chodit na kazdy vylet 😀

bilushka
9. feb 2010

Mne nejako rychlo zaslapalo dnes 😅

zuzana76
autor
9. feb 2010

ze Standa 😀 😀

ja som sa napchala krabimi tycinkami

lenkamt
9. feb 2010

s Bilu je dnes srandaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

zuzana76
autor
9. feb 2010

to asi ucinkuje ten gin 😀

lenkamt
9. feb 2010

aká galanta,?????? to mi ušlo 😕

slavenas
9. feb 2010

takže pozerala som ten rozpis čo poslali z toho Mýta nepočitala som to ale opatí sa to ? NIe je lacnejšie ubytko a strava a potom každý čo bude chcieť ?

aj tie tatry sú super

a jasne že som otvorená novým možnostiam 😀 😀 😀

uf som sa zľakla že čo sa deje 😅 😅 😅