Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

adulak
12. mar 2009

caute zeny

som total na nervy 😒 mimco je o 2 tyzdne mensie a doky povedal, ze ked mi bude robit sono a bude zas o nieco zaostavat, ze pojdem do nemocky lezat 🙄 ☹ aj nejake lieky mi predpisal...takze sa mi zda ako keby som len lieky jedla cely den 😔

baily, ameli kaka 1x za den a niekedy aj 2x

mimi, tak ten tipek co ma prist...nezavidim. aj moj mm objednal auto na servisnu prehliadku zrovna o jednej, kedy ameli chodi spavat. tak som decko musela nalozit do auta a ist do servisu 🙄 bohovsky den to bol 😠 ameli mi potom cele popoludnie len pistala a bola na mne prilepena ako pijavica

peta, lejla, pekne ste sa stretli 😀 😀 😀

leni, vsak este vydrzte s tou sedackou pokial dvojky nepodrastu a az potom kupte novu. 😉 aj my uz mame taku, ze by potrebovala vymenit, ale este pockam kym vyrastie druhe deculo 🙂

mimi.k
12. mar 2009

Adulak, to ma mrzí s tým Tvojim miminkom...ale čo môžeš robiť, aby rástlo rýchlejšie? Možno jesť nejaké vitamíny. Segra mi hovorila, že teraz sa preto rodí toľko veľkých detí, lebo mamičky sa v tehotenstve prepchávajú vitamínmi 😕 Držím prsty, aby lieky zabrali.

Tak ujovia prišli traja, o pol hodinu neskôr a Adamko im robil uvítací výbor, tak som ho vybrala z postieľky a trápim sa s ním. Už sme prečítali všetky knižky...no a hlavný ujo teraz povedal, že musí ísť kúpiť nejakú súčiastku...takže to tu bude asi do večera potom..no a kúpeľňa, kde je kotol je už teraz v mierne povedané, hroznom stave 😅

zuzana76
autor
12. mar 2009

ahojteee

adulak a nemohla si otehotniet neskor? mat posunutu ovulaciu? ale ved 2 tyzdne nie je az tak vela, no ale hadam lekar vie co robi, tak papaj tie lieky a vela vitaminov

adulak
12. mar 2009

mimi, vsak jem aj vitaminy a aj omega 3 - zralociu chrupavku a mimco nechce priberat. uvidim co bude o tie 2 tyzdne na sone a az potom budem hysacit 😅

zuzi, neviem ci som mala posunutu ovulku, lebo pravdu povediac ani nevieme kedy sa nam to postastilo 😀 datum mi urcoval podla PM

lejla77
12. mar 2009

adulak:
2 tt je podla uplne normalne - ja som tiez tak bola a aj som 12 dni akoze prenasala.

adulak
12. mar 2009

a mala mi stale drichme, tak musim nieco urobit, lebo vecer nebude chciet zas spat 🙂

mimi, do vecera to hadam s adamkom zvladnete 😉 a moze aj pomahat - zavadzat ujom 😀 😀 😀 😀

peta28
12. mar 2009

Adulak, vsak tie merania su skreslene, ja by som si z toho tazku hlavu nerobila. To uz ku koncu tehotenstva sa predaa neda dobre zamerat a vzdy je to pol kila hore dole.
Teraz mi kolegyn ukazovala fotky aky syn sa narodil jej kamoske a 4,5 kg a 3 brady!!! No zlaty, ale nenorlalne tlsty a to fakt s tych vitaminov , niektore baby to prehanaju beru Calibrum, mami a neviem co vsetko dokopy a potom su take megadeti. Ja viem ze kazda chceme a sme aj chceli v tehotenstve pre nase deti len to najlepsie, ale nie je to trosku prehnane? Skor tie vitaminy prijat nejak v strave..

peta28
12. mar 2009

Adulak ,takze to si asi nebola ty s tou dobrou spravou .. takze vylucujeme dalsiu 😀 uz fakt netusim koho by sa to mohlo tykat 😉

mimi.k
12. mar 2009

Peti, ja som rozmýšľala nad kadekým: že by Grety? Tá tu už dlho nebola...ale aj Nika a kadekto... 😉

adulak
12. mar 2009

peta, s akou dobrou spravou? 😕 😕 😕 ze by mi nieco uslo? 😔

adulak
12. mar 2009

4 kilove babo by som veru nechcela 😅 ale musi to byt zlate tie 3 brady 🙂

zuzana76
autor
12. mar 2009

adulak, no majka, tu raz napisala, ze niektora ma dobru spravu a ze sa budeme s nou tesit a doteraz sa este ta osoba neprihlasila a my sme uz rozhodli patraciu akciu, ze kto by to mohol byt 😀

peta28
12. mar 2009

Adulak sme to tu rozoberali asi na 5 stran, Majka napisala, ze sa dozvedela dobru spravu od niekoho a stale nevieme aku

lenkamt
12. mar 2009

ach jaj, baby tak nakoniec moja sedačka dopadla 😀 v rohu ktorý je otočený k balkónovým dverám bola látka od slnka riadne oslabená, tak mi tak kofky vydlabali mega dieru v látke, kým som im robila olovrant 😅 teraz sú tie kúsočky látky prilepené leukoplastom 😀 no asi sme skončili s návštevami , lebo sa fakt hanbím v akom je tá sedačka stave 😅

Adulak - 2tt nie sú veľa veď to je nejakých akože 400g -600g, no tak bude mať akurátne 3kilá 🙂

zuzana76
autor
12. mar 2009

leni, dostat take potahy na sedaciu supravu, ze sa daju aj prat, tusim v quelle som to videla, ak nechces hned kupovat sedacku, ale az o rok- dva, ked budu deti rozumnejsie

lenkamt
12. mar 2009

fakt Zuzi, to ma mohlo napadnúť 😅

lenkamt
12. mar 2009

tak toto som našla:

rozdelím to, aby som zas nenarobila šarapatu, tak si to skopčite a dajte dokopy 😀

http://www.quelle.sk/sk/q4r/home/suche/FH_bmZoX...

maF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT0xMCYmZmhfc3RhcnRfaW5kZXg9MTAmZmhfc2Vjb25kaWQ9c2tfMT

YzODkyJmZoX2xpc3Rlcl9wb3M9MTQmZmhfbG9jYXRpb249JTJmJTJmcXVlbGxlX3NrJTJmc2tfU0slMmYlMjRzJTNkcG

8lNWN1MDE2NWFoJmZoX3JlZnZpZXc9c2VhcmNo//m-163892/index.html

zuzana76
autor
12. mar 2009

no, presne nieco take a videla som nieco take aj v Ikea, tusim

lenkamt
12. mar 2009

koho by som poslala do ikey??????????? 😀 baby v tom avione ste neboli??? 😕
asi fakt musím ísť do tej blavy 😠

zuzana76
autor
12. mar 2009

leni, no mas to tazke 😀

lenkamt
12. mar 2009

no veď 😀

zuzana76
autor
12. mar 2009

moje dieta uz rozprava po cesky- zase kukame S tebou mne bavi svet, ako inak, a on hovori - nemaji, casu

zuzana76
autor
12. mar 2009

dnes mi pri tom poobede zaspal, len som ho dala do postele a spal 😕

zuzana76
autor
12. mar 2009

sa cudujem,ze ho to este bavi 😀

lenkamt
12. mar 2009

naše sa práve nevedia rozhodnúť či krtka, lolka a bolka, medveďa, bambiho alebo mustanga, Lenka chce krtka a Lucka mustanga 😀

Bailey - pôjdeme po takomto čosi: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4744585

zuzana76
autor
12. mar 2009

😀 no to by som sa nevedela rozhodnut ani ja 😀

lenkamt
12. mar 2009

tak pozerajú medveďa 😀

Bailey - aj po takomto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5229868

lenkamt
12. mar 2009

a toto by som celkom brala namiesto sandálok: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3679806

akvabela
12. mar 2009

Ahojteee, som len na skok, aby ste ma vyradili z patracky, ktoru tu navodila Maji 😎 Som sem kuk po dlhsej dobe a potom som do noci docitavala, ci sa dozviem vo co go a nic som sa nevypatrala 😀 Ja si myslim, ze by to mohla byt snad aj ddadka 🙂

Yvett sa mi tu prave rozculuje, ze nevie vopchat akesi skladacky do malej krabicky, tak ma nerva a krici nejde, nejdeee.

Bai, Yvett kakava tiez tak 2 - 3 krat za den.

Mimi, prajem vela sil a nech sa da vsetko doporiadku.

Ret, super, ze si dostala termin, budeme na Teba mysliet, nech to vyjde!!!

Leni, co je to za rozpravku medved - macko usko? Je to aj na you tube?

Musim koncit, letim po Majku do skolky, pekny vecer!

susik77
12. mar 2009

Ahojte baby. Mali niekt. z vasich deticiek dlhsiu zapchu? mojej zacala min. tyzden, 4 dni vobec nekakala, skusala som sirup-lactulosu-ten je taky jemny, davala som podla navodu, 1 lyzicku a nic. tak som jej dala glycerin. cipok. ten zabral. Ale potom sa nam to opakovalo: znovu 3 dni nic. tak mi dr. povedala, ze tu lactulosu mozem davat dvojnas. davku, tak to zabralo. teraz jej davam kazdy den, dnes tiez normalne kakala po tom sirupe. len teraz neviem, ci jej to mam davat kazdy den, al. ci sa jej to same upravi. co myslite?inak stravu sme nemenili, ani cokolady vobec neje, tak neviem co sa deje. Aj pije dost vela neslad. cajov.