• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

9. marca 2017 
No ale take podkozne...ako sa potom stratia?
18. feb 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bud vyjdu na povrch abo sa behom par dni stratia, ale hlavne sa ich nechytaj ani nic.. maximalne cistit :slight_smile:
18. feb 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam :no co..sa nehraj aj ty na neviniatko :angry: :angry: :angry:
19. feb 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka toho zinerytu ja ho mam aj teraz predpisany a mne pomahal..lenze teraz ako beriem roacc.tak ma ta tvar velmi stipe ked si ho dam tak ja hodavam len tak na vyrazku ked sa urobi,on ju tak vysusi.. :wink:

a co sa tyka cervenych flakov tie by zaujimali aj mna..nie ze vsetci ako sme tu budeme chodit flakati jak take leopardy.. :angry: :angry: :angry:
19. feb 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi co?: :angry: :grinning:
19. feb 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriamka :s tymi podkoznymi by to aj mna zaujimalo..pytala som sa nato koznej a povedala ze to vsetko zmizne..ale zatial sa to nejak nechysta :angry:
19. feb 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi flakati,ale bez vyrazok :grinning:
19. feb 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela ze s tymi podkoznymi potom pojdem na cistenie.........ale ta kozm.by ma tak doryla este teraz ked mam citlivu plet-asi to nieje dobry napad.
debi fakt sa stratia aj tie?
19. feb 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja by som sa chcela spytat,ci niekto z vas co berie Roacutene alebo Aknenormin ma zvyseny cholesterol...nemyslim tak,ze by sa mu zvysil z tych liekov ale ci moze brat R. niekto kto ma zvyseny cholesterol-ako napr.ja :slight_smile:bo ja to mam dedicne,aj mamina ma aj babka..takze tak... dakujem :slight_smile:
19. feb 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luccy01: vieš čo ja som tiež mala zvýšený cholesterol tiež to mám dedičné po tatkovi ale mala som ho len mierne max. do tých 5,5 po mesiaci užívania roac. som ho mala už 6,1 :D dosť haluz že to takto može zmeniť krvný obraz. ale ak ho máš moc vysoký tak ti tie tabletky vobec nemusia dať aby predchádzali nejakým komplikáciam a inak tak isto to pôsobí aj na cukor v krvi.
19. feb 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam:ano mojko som sa nato koznej pytala bo aj ja ich mam dost apovedala mi ze to vsetko vymizne len treba cas a trpezlivost :unamused: :unamused: :angry: ..tak tak..ale fakt no u mna sa to nejak nechysta miznut...
19. feb 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweline:to by sa nemalo ak mas vysoke hodnoty
19. feb 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debi7775: ja viem ale normálna hladina cholesterolu je nejak od 3,7 - 5,2 a kedže ja ja som ho normálne večšinou mala jak som písala do tých 5,5 povedal že to nie je až nejak závratne vysoké takže to ešte môžem. a ked sa mi aj takto zvýšil povedal že uvidí nabudúce aké hodnoty budem mať a ak bude nadalej vysoké tak idem na dietku.
19. feb 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucyy,lekarka by ti mala vziat krv na testy a podla vysledkov uvidi ci ti moze liecbu nasadit alebo nie.Ak budes mat troska zvyseny tak si myslim ze mozes... :unamused:
19. feb 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Ja mám akné už prriblizne od 15 tich,teraz mám 17 .Pri dnešnej návšteve u Mudr.Hemzu,mi navrhol terapiu Roacutanom,Ke mse to tak z rodičmi študovali tam je dosť závažnych nežiaducich účinkov.Ale ako tak čítam Vaše príspevky tak povečine to všetkým trvalo zabralo.Zajtra mam isť na krvne testy a potom s nimi ku kožnému.Len nwm či budem moť aj nadalej vykonaváť naplno fyzicku aktivitu ,brigády a tak.Ak máte nejáke vhodné pozitívne aj negatívne informácie za každu jednu Vám budem vddačný.Pokojne mi napíšte aj na e-mail:hajtkovic16@azet,sk.Mozme súoločne diskutovať na temu Roacutane.DAKUJEM.
19. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kumbaja:ahoj vascina z tych nezaiducih sa ani nevyskutne..co urcite budes mat je suchost pier,koze..mozes mat na zaciatku zhorsenie pleti a u niekoho byva aj krvacanie z nosa a bolest klbov...to je asi tak to co mozes ocakavat :wink:
20. feb 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako pise debi :wink: no ja mam zatial len suche pery aj to zhorsenie-s tym rataj urcite
20. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ankam,eweline, dakujem vam za odpoved..tak pojdem na tie krvne testy a uvidim...snad to bude v normee aby som mohla zacat liecbu..papa
20. feb 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucyy01:ono ak budes mat zvysene tak tie lieky mozes tiez brat,toho sa neboj..len liecba bude trvat dlhsie ako u nas ostatnych lebo ti to dr musi davat len v malych davkach..napr budes brat maximum 20 alebo 30mg na den...a tak zvycajne sa berie aj 50,60mg denne :wink:
20. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ja beriem len 30 mg, vazim 57 kg, ked som si to prerátala, mala by som to brat skoro 8 mesiacov. Ale malo by sa to brat len 6 mesiacov. Neciete, ci sa davka zvysuje len ked to nezabera alebo sa vzdy zacina na mensom mnozstve?
20. feb 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zacina sa v mensom mnozstve-podla vahy.Ja tiez ebriem druhy mesiac po 30mg.ale mala by zvysit,len kedy.......... :grinning:
20. feb 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkka.liecba moze trvat aj dlhsie..nielen 6mesiacov,zalezi od toho ako sa ti to bude hojit..a ano urcite sa musi zvysovat davka..teda mala by sa..pokial nemas nejake zavazne zdrav.problemy
20. feb 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a aku vrstvu toho skinorenu davate?hrubu,tenku?ja davam tenku.Ale na tie flaky cervene si vatovou tycinkou dam toho viacej a zacali mi nejak viditelne miznut.Teda aspon mne sa zda.Alebo si len nahovaram? :grinning:
20. feb 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No.. som 6. den den po uzivani a uplne som prisla o hlas.. resp, boli ma hrdlo a chrchlem.. zacalo sa to asi druhy den po uzivani.. myslite ze to moze mat aj nieco s tym spolocne? :sweat_smile: Inak sa mi po tych 6. dnoch neurobilo nic nove a vsetko sa mi pekne zahojuje.. neviem ci to je zasluhou toho, ale verim tomu ze to bude len lepsie a lepsie :sunglasses:
21. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, nicolinka, aj ja som asi 6ty den po skonceni - teda ja som brala posledne 16.02. :grinning:
no ale mne nic neni :wink:
21. feb 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja som to myslela ze 6. den od zaciatku uzivania :D
21. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Maaji a ako?ty uz mas super plet?a flaky co?
21. feb 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zeny s tymi flakmi to ja vidim tak ze len makeup a makeup... :angry: :rolling_eyes:
21. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj debi,ani zo srandy to nehovor :angry:
21. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicoolinka, ahaaaaa :sunglasses: som to nejak zle pochopila ... ze by dosledok vysadenia R. ??? :grinning:

ankam: ale coby, mam fliacky, ale len slabucke no a jazvicky tiez ostali :frowning2: fnuk .... tak ale to vraj R neriesi :slight_smile:
21. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok