Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

avara_salvatore
11. jan 2011

@isabelako ale už je to o dosť lepšie musím poklopkať.. 🙂 ja len neviem čo s tymi jazvami fakt..lebo to na chrbte mam až take diery uplne.. a ten saler je až od 18 či ako nie??.. takže to sa možem rozlučiť.. lebo čim starsia jazva tym mensia uspesnost

avara_salvatore
11. jan 2011

nie saler.. :D ale laser :D: :D :D opravujem sa :D

isabelako
11. jan 2011

@avara_salvatore
Ale není- já jsem na to chodila v šestnácti, hned jak budeš moct, tj. půl roku po dobrání( možná i dřív) ¨na to jdi- já asi půjdu spíš an ten chemický peeling, je to strašný oboje,ale tohle funguje hodně a do hloubky 😉

isabelako
11. jan 2011

@avara_salvatore
Jasně, chápu, já taky píšu chyby jezdim na rotopedu 😉

avara_salvatore
11. jan 2011

@isabelako vážne dá sa ten laser už takto skoro?? .. och.. tak to by som poriadne vyhrala 🙂))

isabelako
11. jan 2011

@avara_salvatore
To víš, že se dá, mě to zrovna v pondělí říkala doktorka, že se to dá snad hned, co to v těle přestane působit, ale je to strašný- i když po tom, co jsme si zažili, se to dá vydržet, bolí to a spálí tě to,ale určitě ti to pomůže 😉

avara_salvatore
12. jan 2011

@isabelako aspon ze to pomoze... och.. vau.... no tak ja som dneska bola na gelove nechty.. a prefarbila som vlasy... :/ neviem ci mi to pristane.. :/ nikto mi nevie povedat kazdy len co ja viem aj hej... joooooj

isabelako
12. jan 2011

A koukni se na mail, poslala jsem ti fotky 😉 😅 😔 no snad se mě nelekneš 🤐

isabelako
12. jan 2011

Zlato, nejde mi ti odeslat mail, zkusím to ještě za chviličku, pošleš mi fotku- nechtíky, vlásky, jsem na to zvědavá, wow

avara_salvatore
12. jan 2011

@isabelako jasné 🙂) ale az zajtra .. teraz som uz unavená 🙂

isabelako
12. jan 2011

@avara_salvatore
Tak honem, jdi spinkat, kdo by se divil tvému malinkému tělíčku, že je tak unavený, když máš na sebe šíleně vysokou dávku 😒 Tak hlavně, že to pomůže, čau zítra 🙂

isabelako
12. jan 2011

Nevím,proč se mi ta fotka ještě nikde neobjevila, so that´s me without make up today 😵

lukino585
13. jan 2011

@avara_salvatore a ten kostihoj na jazvy si skusala ? ja pouzivam ten vitamin E a celkom tie jazvicky blednu aj miznu 🙂 kremy s kolagenom su vraj nato super a mozes to uz aj pocas liecby ...ale tie ceny su riadne vysoke 😒

lukino585
13. jan 2011

@isabelako ty mas taku vysoku davku na miernu formu ?? 😲

isabelako
13. jan 2011

@lukino585
Hele já neměla moc mírnou formu, jen mi to rychle zabralo, vysoké dávky mám proto, že jsem strašně světlej typ a spálí mě sluníčko i bez Roa, tak abych byla do léta po...Což není dobře, počítám, že za rok to budu muset určitě opakovat, ale co se dá dělat, alespoň, že to zabírá teď 😉

avara_salvatore
13. jan 2011

@lukino585 kremy s kolagenom??..ato urcite?? wau .. hm..a ten vitamin E to ako ...mas lieky alebo mast alebo co?:D

pele82
13. jan 2011

@isabelako
Ahoj isabelko , ako dlho beries roa ? .. resp ako dlho ho este budes brat .. pocitam ze s 60mg na den to asi nebude na dlho ?

isabelako
14. jan 2011

@pele82
19.1. to budou 2 měsíce, ale začínala jsem na 30 , pak 40. 50- teď mám od po 60 😉

lukino585
14. jan 2011

@avara_salvatore ano urcite 🙂 teda neviem presne ako to funguje ...ale podobne ako pomahaju vyhladzovat vrasky tak posobia aj na jazvicky 🙂 ale cenovo su mimo mna 😀
vitamin E mam v takych kapsulach v olejovej forme ...uz som to tu skor hodil na plochu ...asi dve stranky dozadu..

lukino585
14. jan 2011

ja mam dnes ludia presne 4 mesiace za sebou 🙂 uz len dva a mam to ,dufam, za sebou uplne 🙂 trosku mam teraz zlepsenie ale stale sa mi sem tam objavi nova vyrazka ☹ no mam taky pocit, ze tu najhorsiu fazu uz mam za sebou , sice vyzeram strasne ...same cervene flaciky a male jazvicky ...ale aspon to vsetko uz vyslo von 🙂 hlavne uz chcem mat pokoj , ze sa mozem sustredit na ine veci a naplno si uzivat zivot 😀

isabelako
14. jan 2011

😉 😉 @lukino585
Luki, ten kolagen je i v krému z DM Drogerie od firmy Balea- za 10 Kč, nevim, za kolik Eur 😉
A neboj, brzy budem řešit úplně něco jinýho 😀

isabelako
14. jan 2011

Teda za 100 Kč

avara_salvatore
14. jan 2011

pfúú🙂 dneska mam 128 den den a z toho 5. den co uzivam 40 mg... ach... ja vam tak zavidim ludia ze sa vam to vsetkym upravuje... :/ nenormalna zavist....

lukino585
14. jan 2011

@isabelako nooo...musim vyskusat 🙂 ja som videl najlacnejsi za 40 eciek 😀

@avara_salvatore avii...ved ked pozeram na tvoje fotky ..tak sa mi zda, ze sa ti to uz dost zlepsilo 🙂

lukino585
14. jan 2011

uz ked tu mate vsetci fotky ...som si aj ja upgradol 🙂

isabelako
15. jan 2011

Avii- neboj, zlepšuje se to, dostaneš se z toho, podívej se, kolik ti je , až ti bude jako mě, tak už si to nebudeš ani pamatovat 😉
@lukino585
Luki- ty jsi -ako je to po vašem- pekný, moc pekný chalan 🙂

lukino585
16. jan 2011

@isabelako si myslis ? 😅 dakujem ...ved ty si tiez ,po vasom . hezka holka 😉

street
16. jan 2011

@avara_salvatore Neboj sa,aj Tebe sa to určite zlepší 🙂 .

Tak zajtra to budú presne dva mesiace čo užívam 40mg dávku denne a hodnotím to dosť pozitívne.Prvé výsledky som mal tak za 2-3 týždne,že som si všimol,že sa mi prestáva tá tvár zapalovať a dosť fajn.Dosť ma to prekvapilo,že tak skoro,ale som rád.Najlepšie to bolo po takých piatich týždňoch liečby.Nové vyrážky iba sem tam,skoro vôbec.Teraz po tých cca 60 dňoch je myslím dobré,ale sem tam sa mi objaví nová vyrážka.Len ma strašne hnevajú tie flaky na tvári.Mám pocit,že tie mi nemiznú.Zajtra však idem ku kožnej tak sa jej na to spýtam.Ale neviem aké vedľajšie účinky máte vy,ale ja mám strašne suché pery a hlavne okolo nich.Kožná mi dala nejaký premasťujúci krém,nejaký Excipial základný a keď si dosť namastím tak je to úplne v pohode,ale keď si to nedám na noc tak ráno je ten pohľad do zrkadla zaujímavý.

A ináč aký balzam na pery doporučujete?

lukino585
16. jan 2011

@street podla mna sa pokozka pomalsie regeneruje , ked beries ROA , napr. minule som sa trosku porezal pri holeni a normalne sa mi to do par dni zahoji a teraz to aj po mesiaci vidno .... na suchu pokozku ...Cetaphil ...na pery labello ...teraz mam kamilkovy a sa mi zda, ze zatial najlepsi 🙂

street
16. jan 2011

@lukino585 A ten Cetaphil je na predpis,alebo voľne v lekárni?Ja mám na poličke Labell naskladaných veľa,ale podľa mňa mi žiadne nejako veľmi nepomohlo.Napijem sa musím si ho dať,dačo zjem tiež,proste každú polhodinku si s tým patlám ústa,už ma to dosť hnevá.A zase nejaké lesklé nechcem,lebo potom budú po mne všetci pozerať,čo sa mi tak lesknú pery 😀 .Mám aj také"For men",ale to je asi najhoršie.Bléé,celé ústa mám z neho biele.Dačo zajtra asi zase kúpim,ale čo už mať suché ústa je daň za dúfam peknú tvár 🙂 .