Liek Roaccutane. Máte s ním skúsenosti?

nevesta
24. okt 2007

Dik za odpovede 😉

sypac077
15. máj 2013

@nicci254 ale určite majú aj oni nejaké chybičky, tu máte zaujímavú stránku, kde su celebrity fotene zblizka , tiež nie su dokonalí http://celebrityclose-up.com/

sypac077
15. máj 2013

@kdy to može byť náhoda, moc sa ti osypal? neholil si sa?

sypac077
15. máj 2013

@ali12377 tak si to vytlač opatrne doma, prepichni si to tenkou ihlou a pojde to, vydenzinfikuj alpou a potri to s aloe vera gelom... ale to až po roaccu

nicci254
15. máj 2013

@sypac077 aa tak celebrity jasne to su ludia ako my 🙂 ja si uz len hovorim ze su aj ovela horsie veci ako je moja plet a musim byt vdacna za to kto som a ako vyzeram a ludia ma maju radi nie pre to ci mam alebo nemam dokonalu plet 😎

sypac077
15. máj 2013

@nicci254 tak tak,... a nezabudaj, že sú natom ludia aj horšie čo sa týka kože, napr. po urazoch, popaleninach ...

pasteleria
15. máj 2013

@sypac077
a co si myslis o CEMM pre deti?

sypac077
15. máj 2013

@pasteleria neviem podla mňa je to obyčajná značka vitamínov nič vínimočne, pre deti je lepšie prijímať vitamíny zo stravy, pretože nemajú takú potrebu ako my dospelý , hlavne bohatú stravu(zeleninu, ovocie a podobne)
no tie multivitamíny neubližia, maju presný pomer dávky pre ich telo, takže preventívne to možeš dávať malej

pasteleria
15. máj 2013

@sypac077
a vigantol? to predpisuje lekarka, je to D3, ale nedavala som jej, ked bola mala, potom zistili, ze to malo nieco s pumpickou-tak mozno nastastie...

sypac077
15. máj 2013

@pasteleria teraz je D vitamín pre nu zbytočný, svieti slnko, za 15 minut vie kož získať cca 10000IU vitamínu D

pasteleria
15. máj 2013

@sypac077
no tak dobre, ze som jej to nedavala...
ale chcela by som pre nu nejake vitaminiky, aby viacej spapala, sice papa, ale furt sa mi zda, ze malo... tak ten B-komplex a inac, probiotika ju zapekali, tak tie uz nie.... ma rada ovocie a zeleninu, ale maso nema rada, ma malo zeleza, no ale mam taku knihu perfektnu: Cambell, Mc Bride: Syndrom travenia a psyhologie, tak tam uvadzaju, ze zelezo podavane zvysuje v creve bakterie, co sa zivia zelezom, takze ked sa prestane podavat, tak zelezo sa zas znizi...ja som dlho jej davala aktifferrin, tak po tejto knihe hned som jej prestala podavat, no a teraz sa snazim hlavne s masom, no ale to jej velmi nechuti-asi je vegetarian 😉 tak skusam aspon s tym B-komplexom, no ale sa mi nezda, ze jej zvysilo apetit. tak porad prosim

kdy
15. máj 2013

@sypac077 no udělala se mi po krku taková krupice, já si krk neholím , tak zafouslej zatím nejsem 😎 . Nevím z čeho to je, kdyby to bylo z těch vitamínů , tak by to asi naskákalo hned ? i když asi nemuselo . Beru je asi týden.

sypac077
15. máj 2013

@pasteleria aha to som nevedel, že je nepodarená na papanie 😀 v zelenine je vela železa, takže odtial ho dostane a ryby jej nechutia? po b komplexe sa zvyšuje chuť do jedla, to isté aj po pangamine
železo je doležite, to sú črevné bakterie aj tie sú velmi doležite

sypac077
15. máj 2013

@kdy to asi nebude z nich, ťažko povedať, skor nie ako ano....

kdy
15. máj 2013

@sypac077 prosím tě k čemu je ten aloe vera gel? máme ho doma , ale nepoužívám.

sypac077
15. máj 2013

@kdy na hojenie kože, ale najlepší je priamo z listu

kdy
15. máj 2013

@kdy myslíš, že bych ho mohl mazat na tu alergii (krupici) na krku ?

pasteleria
15. máj 2013

@sypac077
a pangavit original pivovarske kvasnice je asi podobne, uz to mam v kosiku na magister.sk. mas pravdu s tymi detskymi vitaminmi, mala tiez ich nemusi, zbytocne by som vyhodila peniaze na ten CEM M, jej nechutia dokonca ani NIMM 2 cukriky, tak ju nebudem nutit, radsej ta zeleninka a ovocie, uplne sa ludia cuduju, ked ju vidia s akou chutou papa to, co ine deti asi velmi nemusia....no len to zelezo....

jujko12345
15. máj 2013

@ali12377 s tou nadhernou pletou by som pochyboval samozrejme sa divaj po ludoch nad 18 rokov ....napr aj moj oco nemavall vobec vyrazky a dneska som sedel oproti nemu zlilizka a tiez ma take dierky pory po tvary aj sa mi zdalo ze jazvicky ale tak z metra to neni vobec vidno ,,,,ty na sebe to vidis lebo ked sa pozorujes zblizka aj pod urcitym uhlom svetla vidis tam tie ako keby jazvicky pory viem to z vlastnej skusenosti .....ti co maju akoze nadhernu bezchybnu kozu na tvary je strasne malo ludi ...to bolo aj u mna bol som asi jediny z triedy na strednej co mal taketo problemy ostatni boli cisty tak som tam aj potom tak sa citil ....viac som si zacal vsimat aj cudzich ludi a pomohlo mi to aj ked to trochu uychlne ale co uz 😀

jujko12345
15. máj 2013

@ali12377 s tym drobnymi vyrazkami nemas to take male biele vypukle jazvicky ?? ja mam take na krku vyzera to ako vyrazka len su to tie jazvicky

kdy
15. máj 2013

@jujko12345 nemyslím si,že jsou to jizvičky, je to jak když se osypeš a mám to až ted........pořád něco
mám to až za ušima

jujko12345
15. máj 2013

@kdy mne to povedala kozna ze to mam drobne vypukle jazvicky ...samozrejme ty mozes mat nieco ine

kdy
15. máj 2013

@jujko12345 a z čeho máš ty jizvičky?

jujko12345
15. máj 2013

z vyrazok ....ja tomu nechapem mal som obycajne vyrazky zapalene a po niekotrych mi ostali take biele male bodky ...vidno ich najma ked svieti svetlo ostro zhora nadol take ako keby hrudky

kdy
15. máj 2013

@jujko12345 já neměl na krku vyrážku

nicci254
15. máj 2013

nemate niekto skusenosti s maskou z bahna z mrtveho mora od znacky KAWAR?

ali12377
15. máj 2013

@jujko12345 nie, to čo ja mám, nie sú jazvy, sú to klasické komedóny, ktoré sa dajú aj vytlačiť

jujko12345
15. máj 2013

@ali12377 mam ich aj na chrtbtetam som si ich skusal vytlacit a sa mi len akurat zapalilo to cudo a krvacalo ale strasne to krvacalo ...vytvorila sa mi chrasta a ta bodka tam je stale ....samozrejme to moze byt aj milia ale to je zvlastne ze prave tamkde som mal vyrazky ...a kozna mi povedala na to ze to su vyvysene jazvicky po akne ............tak ona je odbornicka tak to asi je ☹

ali12377
15. máj 2013

@jujko12345 ja s týmto vôbec nemám skúsenosti, a neviem prečo niekomu sa vyrážky vyhoja jazvami, teda, že sa vyhoja tak, že sa zmení štruktúra pokožky,,,, mne sa vyhojili normálne,
ale podľa mňa dermaroller by mal byť výborný na takéto jazvy ;)

veronisss
15. máj 2013

Ľudia užívam Curacné. Aký je rozdieľ medzi Curacné a Roaccutane ? Už dnes mám posledný deň liečby. Pleť je nádherná ako nikdy, ale bojím sa, že sa mi to vráti. Brala som 30 mg 5 mesiacov, čo som brala ešte dlhšie akoby som mala. Všetci tu píšete o skúsenostiach s Roaccutane, ale má niekto skúsenosti naj s Curacné ? Vopred ďakujem za vaše reakcie a odpovede.🙂