Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
27. feb 2009

ja som sa tolko slivky nachalstala na subore, ze uz ju moc nemusim...a borovicky, to bol este len humus 😝 😝 😝

zuzka1.
27. feb 2009

domucu lubim aj ja, aj mm som to naucila pit a zapijat ,ked tak len cistou vodou 😀 mnamka a tachut po slivkach, jablkach alebo hruskach, mnam

norik1
27. feb 2009

co myslite, Dzanka si vzala plavky ked isla von? 😀 😀 😀

zuzka1.
27. feb 2009

norik 😀 😀 😀 asi dvojdielne?ci cele???radsej dvojdielne, inak bude cela mokra nie

norik1
27. feb 2009

hej hej, ved v celych by sa musela namocit cela 🙂 😀

amatula
27. feb 2009

baby vy ste hnusoby 😝 aj ja chcem ist von ked krpec vstane...ale u nas by sa viac osvedcila gondola ako plavky 😕 😅

a domovinu nemozete zapijat!!!!potom necitite ako píse 😀 😀 😀 😀 to musis hrknut do seba a cakat ci nevypali dieru v bruchu 😀 😀 😀 😀 😝

alon111
27. feb 2009

a vy ste vsetky tu, potvory jedne 😠

norik1
27. feb 2009

tu sme tu sme🙂

dzanka3
27. feb 2009

halooooooooo?
sak nevim kde skor napisat - to je s vami robota.....
no sak plavky som nemala ale take rybarske cizmy by miu bodli 🙄 po kolena mokra som dosla!!!!este ze mam hrube snehule a nepremokli 😀

monkula
27. feb 2009

baby, aké som ja urobila šišky, no na prvú cenu.... 😎 😎 😎

blau
27. feb 2009

monku okamzite posli 😵

monkula
27. feb 2009

blau, pozvala by som vás všetky.... keby ste neboli tak ďaleko ☹ ☹

blau
27. feb 2009

norik si mi pripomenula mojito, ked sme boli na Kube, tak nas s tym kubanci nalievali a koktejlovali sme Erika, to by bolo pre teba.

blau
27. feb 2009

To je hrozne, tak si idem predstavoz vat ako ich jem a zajtra si pojdem kupit. Ja moc sladke nemusim ale, ked si to napisala, tak mi prisla chut.
No tu baby dnes jarny den krasa teplucko, a ten moj maly vyvrhel nechcel sedet v kociku. Furt len na ruky alebo stat. Mna porazi.
Dnes bol s nim Mario vonku najprv ho vozil na bicykli a potom pridem a maly v paradnych nohaviciach si veselo stvornozkoval po zemi a blate. Do kelu tych dvoch nehat samych 😒

norik1
27. feb 2009

Dzanka tak ako si dosla po kolena mokra ked ti nepremokli snehule???? ja nechapem 😀 😀 😀 😀

erikasadek
27. feb 2009

monkula ty zijes.??? 😀

dzanka3
27. feb 2009

norik sak rifle mi nasiakli vodu do seba - ale to som necitila....hned som ich vyzliekla doma 🙄
a zas ste boli v polku ked maso upratujes do chladnicky?

este ze cez net nejde pach - jedla som cibulu a chleba tukovi a zapila pivo s tonicom...
muz je nejaky nakapaty - prevencia 😀 😀 😀

zuzka1.
27. feb 2009

chleba masteny s cibulou som nejedla niekolko rokov, by som si dasla.
dnes som maku otravovala, nech spravi tatarak!!!to milujem!

norik1
27. feb 2009

jaaaaj tatarak je skwela vec!!! mnam mnam Zuzi neryp do tigra!!!

Do Polska som vyslala mamu, mala som ist aj ja, ale to by museli byt s malym svokra s babkou a myslim ze po utorkovej navsteve vam je vsetkym jasne, preco som ozelela sialene nakupy u severnych susedov 😀 😀 😀

zuzka1.
27. feb 2009

norik ja ta uplne chapem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monkula inak servus, ty kde si?????????

monkula
27. feb 2009

ta žijem, žijem, uspím krpatú a som tu, MM išiel s kamarátmi oslavovať niekoho narodky.... tak budem sama...

amatula
27. feb 2009

masteny chleba scibulou a jednu domacu 😉 😀 naj prevencia

norik sak co si nenechala by nebol hladny raz 🙂 😀
ja som bola dnes vonku a u nas v skolke.dali mi prihlasku pre Boba.som zvedava ci ho aj zoberu...
zuzi ako skola??????

zuzka1.
27. feb 2009

amatula nad ocakavanie, opisovala som zase z matrialov co nam dala dzanka este k mature na strednej 😀 😀 😀

amatula
27. feb 2009

dzanka,, 🙂 ved to citit aj cez ten net ze to dobra triedna 🙂 🙂 😵

zuzka1.
27. feb 2009

to teda bola! 😀 😀 by som dopriala aj mojmu aj vasim detom taku "ucku"

dididi30
autor
27. feb 2009

caute

zuzka nevies kde je ta tema o tej helme?? nech to kuk 😉

norik1
27. feb 2009

hej hej, zalozime sukromnu skolu - Dzanka triedna a ja anglictinarka, mne sa triedna nechce byt... tolkych pubertakov a ich problemy riesit 😀 😀 😀

zuzka1.
27. feb 2009

to bolo v ramci nejakej temy, mylsim ze nasej, len neviem na ktoerej strane, norik sem dlaa link a potom mylsim, ze erika pisala ako a preco nie. nie som ista

dididi30
autor
27. feb 2009

zuzka 😒 tak asi nic ☹

baby kuk som vase fotecky, joj chlapi su nadherni 😵 😵 😵 😵

amatula
27. feb 2009

dididi kuk som tvoje motto v pase 😀 ake vystizne 😉