Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
6. mar 2009

teda co sa stalo 😕 😕
zuzka a dzanka tu dnes neboli 😕 😕
dufam ze ste ok....ja uz sa strachujem ako o svojich 😀

bru nocku 😉 😔

erikasadek
6. mar 2009

aj ty aj ja, cudne ze zuzka tu nie... 😕

ja tiez nestiham deti chore a katastroficky den za sebou.. 😖

zuzka1.
7. mar 2009

ahojte mamuse, ospravedlnujem s aza moju vcerajsiu absenciu 😲
rano som bola na jazde, potom sme leteli zaniest maleho k mojej mamine, potom skok na kavu so spoluziackou, skola(uzasna prednaska z informatiky), potom skok pre krpca, kupanie, papanie, odchod na stretnutie s kamaratmi.
Citala som vas u mamky na notebooku kusok.
ake dnes plany????
ja idem upratovat a s malym von.
erika debilna poistovna, urcite sa to nejak vyriesi!!!!!!!!
depresie som sa bola jak koza noza, ale chvalabohu neprisla, ale zrovna spoluziacka, co som s nou bola vcera na kafe ma panicku uzkost, druha zas esocialnu fobiu, ale je to s nimi ok. maju tabletky. tiez to dostala po porode.

erikasadek
7. mar 2009

dobre ranko.. 😉

druha..... a mozno aj posledna.. 😀

ja idem na byt , pratanie, je moja najvatsia starost dnes...

amatula
7. mar 2009

ahojte 🙂
ja som varila a nesiel mi vobec kôn 😠 tak som z nudy aj kolac upiekla 😅
mm nieje doma.Dalibor tula z dedkom a ja tak doma...chcem si este upratat lebo zajtra chceme ist prec 🙂

ja sa liecim len erikinim homeo 😒 a tak niekedy sa zda ze super zabera ale potom sa nieco pokasle a nieje to bohvie co 😒 ale mm mi nechce dovolit uzivat lieky.ze to je uz navzdy 😕 no neviem......nevies zuzka nahodou kolko tie lieky uziva?ta kamoska.......a ako to znasa.....

zuzka1.
7. mar 2009

znasa ich dobre, len z nich na zacatku pribrala, teraz je na tom tak, ze si da raz za tyzden pol tabletky, predtym , ked to u nej vypuklo si davala kazdy den, vtedy sa nastahovali na 6 tyzdnov svokre, lebo tie tabletky zacinaju ucinkovat az po tej dobre. A dr jej pomohla vlemi, poradila jej ako a co ma robit, ked to na nu pride atd,

erikasadek
7. mar 2009

ahojte, amatula moja, naco sa liecis, s homeo? ak sa smiem spytat, a preco muz nechce dovolit lieky...? 😨

amatula
7. mar 2009

no na tu uzkost 😒 tak ja uz mam to najhorsie za sebou..na stastie,ale pri tejto chorobe staci málo a si v tom znova az po usi.....tak uzivam homeopatika...mm chce aby som stim bojovala sama(mysli si ze to je len tak hop)a nechce aby som zacala s dakimi AD........ja mam len strasny starch ze sa to zopakuje,z toho sa akosi neviem dostat 😒 mam aj odporucanie k psychoske ale to je na nervy.tam ked sa chces objednat vsetci maju plno a uplne odveci 😠 🤐
ale uz kaslite na to ved si chcete ulahcit zivot ..nie 😉
upiekla som pudingovy kolac so slahackou...keby ste blizsie vsetky vas pozvem 🙂 😲 😀

erikasadek
7. mar 2009

moja , ak niekedy budes chciet o tom rozpravat ta k sa prid vyrozpravat bud tu , alebo cez ip... alebo cez skype...

inak uz bezim na ten puding..............
😝 🙂

zuzka1.
7. mar 2009

amatula neviem ci mate rovnake stavy, ale ju to naucila prekonat psychoska aj bez liekov. Len hovorila, ze je to strasne vycerpavajuce. tie stavy jej nikdy netrvali viac ako 10min, ale hovorila, ze je to priserne!

norik1
7. mar 2009

babule ja som tu, ani men nesiel kon dnes svinuch jeden a utekam na trening na subor co som vam minule spominala

drzte sa pa pa vecer

amatula
7. mar 2009

zuzka je to priserne to ma pravdu ani to tolko netrva ale zda sa to ako vecnost ☹mna to draplo ked mal Mato ale tri mesiace 😒
to som sa uz naucila prekonavat,to preslo ale este mávam takí strach....to sa zle opisuje 🙄


norik aj ta niekde uvidime...nebudete v kapure 😀 moj tatko pozerá tak by som ta pozrela 😀

dzanka3
7. mar 2009

ahojte
prepacte som vas trochu zanedbavala.....ale aj som si vas pocitala a nejak nestihla napisat.....

co to citam amatula - ze nejake zle stavy - neviem si predstavit ake to asi mas....ale ver ze niekedy aj mna chytaju dobre jedi - ako teraz maly spal 45min a zacal revat a stale reval ako besny aj na rukach..az ked som ho rozbalila potom stichol...no co mu bolo???.....
aj mm stale v robote a ja s malym stale sama - pride ked uz vie ze maly spinka - nech si to tu precita! 😝 ....a este aj svokra pride a vsade pobeha obuta - a Matko potom vsetku spinu na seba vyzbiera ked sa plazi.... 😠

amatula a co krize? este bolia?

zuzka si robi vianoce....norik tancuje.....a blau co robi????
erika a ty ako? ze si ides stavat stan na letisku? ta urcite tiez dobre na-rali ze? 😠

erikasadek
7. mar 2009

dzanka ahoj;;;; 😉 chybala si tu...

jasne ze nastvana a poriadne... KEBY NEBOLA ZAplatena, tak sa nato vybodnem.. a este ta poistovna tak vcera bol moj zly den...

dzanka, tak to by aj mna nastvala, ta tvoja svokra nema rozum chodit v topankach.. po byte kde su deti..

dzanka3
7. mar 2009

ahoj erika - poistovna?idem kuk do zufaliek co je snou...
no nas.ala ma riadne - a muz to videl ze som - tak jej povedal ze sa mala vyzut.....no co uz sluzka poumyvala . ved umyvam kazdy ned ako pako 🙄

dzanka3
7. mar 2009

erika na slovensku sa zobudili uradnicky???
aj po dr. si kolko behala som citala...ale deti maju pekne miery ako si pisala......

a kocikom sa neda chodit ani po slovensku - bud je chodnik rozbity, alebo stoja na nom auta...alebo tam nic nieje a ideme po ceste a sofery nadavaju - a sak nech!

amatula
7. mar 2009

ahoj dzanka...ved ja som vas vcera spominala ze co svami ...uz som sa o vas bala...
krize bolia ale je lepsie...dala som si Nimesil a ten je super..ale strasna pecka 😒
o tom umyvaní nieco hovor..ja byvam s rodicmi a boli casi ked som stale umyvala kezdy den,,ale uz to kaslem..a ked vidia ze nerobim otorka tak si daju aj pozor aby bolo cisto 😉

tvoj mm stale tak pracuje....to je blbé 😒 moj sa tiez nejako nevenuje detom ze on to nevie .....ale aspom sa snazi byt snami a nakupy a obcas navarí 😉 mna by slahlo keby nebol stale doma,,hlavne teraz ked su dvaja,,by som ho asi picla 😉

dzanka3
7. mar 2009

amatula tak varit, upratovat, nakupovat - to len moja robota - ale aspon ze ked pytam peniaze vzdy da.... 😀 😀 😀 ...kolko krat ideme z kocikovania domov a kocik az praska vo zvaroch kolko nakupim - ja to mam ako taky nakladak!!uz len cakam kedy sa rosype 😀 😀 este ze mam peg perego a tam su velke kose na nakupy 😵
a ked kocik preklada vo vchode cez 5 schodov az my oci vybehuje - ved Mato ma obleceny hadam aj 12kg...kocik 8,5 a ten nakup 😖

a to co si prudky pohyb alebo co urobila ked ti tak seklo?

erikasadek
7. mar 2009

dzanka, ano, zobudili sa, len nechapem preco.. v zivote som so slovensk anic nepoberala, len ako sprosta platila povinne zo zakona.. a este aj tak , si na mna spomenu , aj napiek tomu ze ma vyradili s evidencie.. 😠

ja to vybavym.. neboj..

dzanka tak pochval manzela, este ze s ata zastal.. pekne od neho.. 😉

amatul amoja je mi ta luto s tymi krizami.... ☹

amatula
7. mar 2009

jaj dzanka 😀 😀 aj ja ked idem do mesta tak kocik narvany...ale uz tak casto nechodim ,teraz v zime....a mi na nakupy pekne spolu a tatinko vie niekedy lepsie ako maminka co doma treba 😅 😉
ja ked len handry nakupujem....
ja mam skoliozu a to ma tak vie drapnut obcas 😒 tie krize...

amatula
7. mar 2009

mamuse ja sa lucim....lebo zasa bude mm nadavt ze som len na koni
zajtra máme rodinny den.....ideme do mesta k svokre na obed,do kostola a potom niekam na kafco 😉

pekny vecer prajem 😉

erikasadek
7. mar 2009

mamatula tak len sa opatruj... 😉

norik1
7. mar 2009

mamuse tak som tu po celom dni... jaaaj zrazu po 4 rokoch som musela tazko spominat na kroky z Pozdisoviec jaaaaj tazke bolo hybat tou ritou he he normalne ze dve hodiny sme tam skakali jak pajaci 😀

zuzka1.
8. mar 2009

norik tak ty vo velkom zacnes normalne posilnovat a chudnut!!!
aj ja by som sa mala nahlasit do nejakeho suboru, pohopkam si a pojde vaha dolu!!
teraz ani neúriberam ani nechudnem!!!aspon, ze nepriberam!

erikasadek
8. mar 2009

ahojte, zuzka nevadi hlevne ze nepriberas, na jar sa tazko chudne.. 😉

amatula
8. mar 2009

ahojte...no tak tu dnes bolo ticho..... 😕 hlavne ze v zufalkach to zije......
co vsetky oslavujete mdž 😀 ja som aj kvietok dostala,ale az potom co som nahovorila Dalibora ze nech kupi babke 😠 tak som asi mm zahambila a kupil aj mne 😝
dnes super den...akurat ze Mato spal u svokry skoro tri hodiny....a Dalibor zjedol dva taniere polievky 😠 oni mi to snad robia naschval.doma nespia nejedia a potom sa kdesi stazuj ked mi takuto reklamu u svokry urobia 🙄

rano idem do mesta maju mat v Lidli take kvetinkove gumaky 😀 😀 😀 a ja ich strasne chcem 😀

erikasadek
8. mar 2009

amatula, ked tu nikto nie.. 😕

tak nechcem tu trpiet samomluvou....

ja som sama doma, muz na mna zabudol ako vzdy.. 😀

norik1
8. mar 2009

ja dnes ombedzujem konika lebo mm dnes zuri... ma nejaky zurivy den a uz 2x som hodila urazku, teraz pozera sport tak mam chvilu cas 🙂

MDZ??? To co je? Akurat s kamoskou sme si pogratulovali v telefone a tot vsjo 😀

zuzka1.
8. mar 2009

ahojte zienky, vsetko najlepsie nam vsetkym!!!!!Aby ze/nam dobre bolo!!!!!
my dnes v pohode, boli sme u nasich, potom tu bola stara mama muzova s ujom gratulovat, mal vcera meniny! tak sme prezrati chlebickov!
idem si robit testy do autoskoly, zajtra rano mam jazdu, potom pojdem do mesta nieco pokukat, nech padne do oka!
u nas nezabudol nikto pogratulovat, mm bol v zahrade vlastnorucne natrhat 5 kyticiek snezienok! svokor dal kazdej po 20Eur

blau
8. mar 2009

ahoj tak teda vsetko dobre... 😉 😉 Zuzka akeho ty mas naj svokra...nepomylil si to s 20korunackami? Ale nie robim srandu. Zlateho muzika mas. Prajem nech ti jazda dobre dopadne a nech ti nieco do oka padne 😵