Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
16. mar 2009

no, tu babypoint idem okukat dnes do obchodu, ma celkom dobre ohlasy na nete...
http://www.bocianbaby.sk/index.php?idvyrb=157&a... take daco

zuzka1.
16. mar 2009

dobre ranko mamusky,
ake ste vy ikecane hned z rana!!!
amatulka aj mna cakaju okna nepodarene, ale aspon ked bude krajsie,
dnes idem do mesta, idem si kupit nejake supis pupis tpelaky, idem zajtra hopkat, dnes som uz cvicili a rnaajkovala!!!!
no hadam ma to aj bavit bude!
mm ide behat kvoli dnaovemu, ja zakotvim na kave, pockam ho a pak pridem.
co dnes varite, resp.zajtra?dnes asi vsetky dojedame z nedele! 😀

erikasadek
16. mar 2009

zuzi my nemame co dojedat.. tu nikdy nic nezostane.. 😀

a ja som od dnes uz iba na proteinovych sackoch. 😉 😎
okna boze umyla som ich pred tyzdnom keby ste ich videli, ako vyzeraju , v obyvacke, no akoby ich neak akrava olyzovala.. kazdy bozi den.. 😀

ja neviem ti moji maju zalubu , chodit s prstami po okne.. stale a roztahovat tam po nich cokolvek, hlavne ked su ruky spinave, hlavne po jedle.. 😀

amatula
16. mar 2009

norik tu cervenu ma segra 😉 myslim ze tato babypoint je dobra a aj dobre vyzera......

ja sa na tie okna asi tiez vykaslem,,len ma to stve ako vyzeraju 😝 na zaplakanie...ale mm hovori ze to nema zmysel aj tak ich ideme menit....len k tomu az sa dostaneme bude asi maj jun a to by bol des!

ja dnes nevarim len Matkovi zajacikovu polievocku 🙂

ale mám kopu zehlenia 🙄

dzanka3
16. mar 2009

dobre ranko
vidim ze vsetky sme uz skoro hore....ten krpec nas uz od 7.00 o hod bude vrndzat ze chce spat.....
my mame este odvcera fasirky a pyte - ale nejaku polievku by som mala asi sosovicovu?

a mm pytal ryzovi nakyp - ale my sme to doma nikdy nerobili - neviete nejaky dobry odskusany recept? a hlavne rychly v jednom hrnci 😀

a veru okna cakaju - ale aj ja cakam na lepsie pocasie 😵

erikasadek
16. mar 2009

dzanka ja poznam, aj jednoduchy a aj jeden super a le zlozitejsi...... 😉

dzanka3
16. mar 2009

erika poprosim ta ten jednoduchy 😀 😀 😀

norik mne sa aj tato paci - a potom ti zostane podsedaka a do druheho auta len podsedak dokupis...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4623354

erikasadek
16. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11592

hadzem ti par receptov.....

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=705

tento mam vyskusany, je naozaj dobry pre deti.. 😉

amatula
16. mar 2009

dzanka ano tu ma segra 🙂 😉 😀 nie tu co norik hodila link....ja asi este spim 😀

dzanka3
16. mar 2009

erika dakujeeem - vyzera dobre asi poobede vyskusam.....a davas cerecne? ja nemam asi dam broskyne mozem nie? a aj ta zemlovka vyzera dobre a rychlo...a to tiez uz davas detom ode kedy?

amatula mne sa paci - nie je ani draha a ma aj na hlavicku boky, aj na ruky polozit.....ale neviem z akeho je materialu - ale ved nemoze byt nejaka zla ked je to pre deti urcene....

erikasadek
16. mar 2009

dzanka, ja uz teraz nemozem, so solidarity ku joshovi.. ale pred tym som robila.. davala som joshovi od 8 mesiaca.... ochutnat.. ja soim im to robila na olovrant... 😉

erikasadek
16. mar 2009

ovocie davaj ake chces, moja aj broskyne su dobre s kompotu.. 😉

amatula
16. mar 2009

myslim ze je z dobreho materialu...ked ta nasa kacka uz v nej jedla asi vsetko 😀 a vzdy ked ju segra vycisti vyzera ako nová....a normalka ked chodime spolu vozim v nej Matka 😉 uz od pol roka 😅 ale je bezpecná 😉

dala by som si nakyp,,len keby mi ho mal kto spravit.......

ozaj zabudla som sa pochvalit,,uz sa nekojime a Matko vypije flasu mlieka a este place lebo este chce 🙂 🙂
musim sa teraz objednat na sono prsnikov.......len mi akosi nachodi mrcha 😕 dufam ze nebudem aj ja snž. 😅 ale predpokladam ze je to z toho zapalu....

norik1
16. mar 2009

hej pekna ja, babypointy vobec maju pekne veci, ved mam cestovnu postielku aj stolicku na jedenie od nich... ale problem je ze tato sa vobec neda polohovat na spanie a to by mi este taky rok-dva v aute chybalo. Preto som rozmyslala nad tou do 25 kg, co som hodila link a po tejto kategorii sa dava uz len podsedak...tato babypointka je kategoria l a ll a podsedak je kategoria lll...tak asi radsej polohovatelnu a potom kupim ten podsedak...

vo svojom aute mam tuto http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co... ta je do 18 kg, v tej bude aj castejsie jazdit, ale chcem este taku do mm auta, ktora tam bude ked pojdeme autom s mm a nemusime prehadzovat... alebo ked pojdem do roboty a mm pojde pre maleho do jasli - do coho ho da v aute?? proste musim...

blau
16. mar 2009

Ahoj nestiham moje zlate. Teraz sme sa vratili z nemocnice. ☹ ☹ Maly sa blaznil na posteli a rozsekol si obocie. 😢 😢 Najprv povedali, ze trebalo by jeden stich, ale nakoniec mu to len zalepiili. ☹ Bol zlaty ani moc neplakala to preto, ze sa nehybal tak mu to len zalepili. UZ sa pustil chodit, 😉 to je vek. 😖 Naozaj ho nemozem spustit z oci a preto pre mna ani konik tak lahko nehrozi. prajem krasny den vam vsetkym

norik1
16. mar 2009

jooj Blau tak to nas mrzi... maly certik je to!! ale to je dobre, ked bude velky tak sa nestrati 😀
Drzte sa a ked bude spinkat tak nas prid pozriet a zreferovat ako sa mate 😵

blau
16. mar 2009

on spinka hned ako sme prisli z nemocky, On mal totiz spat a miesto toho sa blaznil a potom si tresol to obocko o postel. muz ma upokojuje ze je to normal, ale ja mam vycitky lebo som pritom bola. Teraz som v este vacsom strehu ako predtym.
Norik my mame sedacku od 9-18kg maxi cosi priori z bazaru za 60euro. Kupili sme ju v super stave je dobra jedna z najlepsich, Nova stoji vyse 2ooeuro takze odporucam skus ebay.

amatula
16. mar 2009

ahoj blau je mi ho luto ☹ ale ako pises to je ten kriticky vek..aby si stale davala pozor...a predstav si ze mne donho este drape Dalibor a huska pod sem pod pod....a len tam kde mu nieco hrozí samozrejme......
vcera si hrizol hracku on donho drapkal..Matko spadol a rozrazil si dasienko ze mu este v noci tiekla krv 🙄


baby ja sa picnem 😀 chodia k nam predavat taki smelinari.zhabany tovar a take z druhej ruky...
som si tam kupila ryfle cigaretkovy strih..normalka su super a cena ze 1 euro 😀 😀 😀 😀 😎

zuzka1.
16. mar 2009

amatula to vazne????????????????
aj sem by mohli chodit! len neviem neviem, ja by som nebola asi kao cigareta ale ako dobra kubanska cigara 😀
blau chuda male, ale uz aj zabudol, co s astalo, co,??v tomto su deti uzasne!

dzanka3
16. mar 2009

amatula aky super nakup 😵
no blau vy uz zacinate - nas to ste caka - maly od vcera si vie sam sadnut ale obcas si to zle vyrata a prevali sa a buchne si hlavu o parkety - chvilu huci ja ho zabavam hrackami a potom uz sa hra.....

erika ryzovy nakyp hotovy - potom napisem co povie mm ci je OK - zatial vonia vyborne..... 😀 😀 😀

zuzka ked budes takto cvicit zachvilu budes ako cigareta slimka 😀 😀 😀

erikasadek
16. mar 2009

BLAU to mi je luto.. naozaj chudacik maly... poznam ten pocit.. viny nedavno pred ocami mi spadol josh a zlomil si predny zubktory mu len prave vysiel.. neboj , ber to ako pvu velku ranku.. ako ja hovorim si za chvilu ich bude vela;..... clovek aby sa len bal.. keby som mohla tak zane aj dycham...

zuzka1.
16. mar 2009

tak tak dievky, aj ja sa hrozim kazdeho jedneho padu!
dzanka aj nas maly tak padal na hlavicku, ked si zamotal rucicky, ale behom tyzdna bude zabehnuty!tak gratulujem ku sedeniu.
dobre hovoris, idem si dat brusaky a vypady, nech som vo forme, mimikyky sa zarucila, ze ak budem poctivo cvicit, pekne sa straovvoat, tak za 2 tyzdne bude vidiet vysledky! tak makam makam, som zvedava!ak sa to nepohne, budem hodovat mesiac 😝

norik1
16. mar 2009

no, idem ja na to ockovanie pomaly ale isto...pa pa podvecer babenky 😵

amatula
16. mar 2009

norik a aku mas ty lekarku ked chodis vzdy na poradne poobede??uz minule ma to zaujalo 😕

zuzka1.
16. mar 2009

ozaj v pondelok ideme do materskeho centra cvicit s malym na fit loptach, sme v skupine do 1 roka, kamoska nas objednala, ideme na 5 cviceni, ked sa nam bude pacit, prideme aj potom. som zvedava ako s abude malemu pacit

norik1
16. mar 2009

hej ona ma poradnu pre male deti v pondelky poobede, ked uz ani v inych cakarnach nie su chore deti... vsetky dokiny z tej chodby sa tak dohodli a tak kd tam ides s malinkym babätkom tak je prazdna budova 🙂

Zuziiiii dobreeee uvidis ze sa Saminkovi bude pacit, fit lopty su cool!!!

zuzka1.
16. mar 2009

aj nas doki to tak ma, ked ideme na krv,tak vzdy tak ksoro, ze este ani pekari rozky nemaju napecene a ked na ockovanie, tak tiez az poobede, ked su bacily vyvetrane

dzanka3
16. mar 2009

☹ a my medzi chorich vzdy 😒
a aj na infekcne nas poslala koza a potom povedala ze to predpokladala ze dr. bude na vizite..
norik a ako ste pochodili? aj Filipka ockovali?
zuzka a co Samko uz beha ci ako?

norik1
16. mar 2009

Filipko zaockovany, vypustil dve slzy, jednu od placu a druhu od rehotu a bolo po parade..

babule hor sa na aerobic, citam vas vecer 😵

cmuky

amatula
16. mar 2009

mi mame tiez poradnu rozdelenu ale je to jeden den od desiatej a stava sa ze pridu aj chorí 😒

tak to máte super ked mate poradnu aj poobede...

ja dnes asi koncim mali vrestíííííí ako divííííííííííííí 😠 😖