Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
8. dec 2008

kocky, tak ked uz hovorite o kojeni, ani ja som nemala stastie po prvykrat dva mesiace a a u josha len 3 tyzdne, no nic , aj tak su z nich chlapiska...
no co uz ktora z vas by dokazal vyprodukovat 120ml mlieka tyzden po porode? 😉

no priroda dokaze byt niekedy kruta....

dzanka3
8. dec 2008

didi tie recepty su supeeer
dakujeeeeeeeem

norik1
8. dec 2008

Z teba odpadneeeeem Dididi to si kde vyhrabala🙂 Uz ta nikto netromfne he he

norik1
8. dec 2008

uz som to poslala mm do prace nech mi to zajtra vytlaci 😀 😀

zuzka1.
9. dec 2008

didi hviezdis!!! 😀 diky 😀

dzanka3
9. dec 2008

dobre ranko
my sme mali strasnu noc po ockovani....stale buntosil mrncal...aj cipok dostal a nic.....
tak ja ako po muzike som a to nemusim ani nikam chodit 😎 😠

zuzka1.
9. dec 2008

NAs maly bol dzanka po prvej davke ok, ale druha mala nejaku zlu rekaciu na nho, a mrcal tiez celu noc, ale chvalabohu len jednu, po tej druhej mal aj teplotku. To prejde uvidis, dnes uz bude snad ok, a nas mal aj zatvrnute stehienka, tam osm davala octanovu mast.
inak vcera sme treskli z postele, plakal tak v norme, ziadne extra vrieskanie, ale mal modrinu na cele, tak som mu tam dala tiez octan a dnes uz nema nic!!chvalabohu, ved zajtra idmem na poradnu!

dzanka3
9. dec 2008

jeej zuzka zase sas ucil lietat? ty mas ale velke sidlo...po kom to dieta asi ma????😀 😀
no tento mrnci nejak stale...asi je nevyspaty ale spat nechce len jeduje 🙄

aj on bol poprvom ockovani ok a teraz - no hroza....

ja ho uz nenechavam na posteli - na zemi na dekach byva ked chcem nieco porobit a uz aj v lehatku ho privezujem lebo aj odtial sa uz vie zosuchnut - minule mu uz nohy trcali az zemi sa dotykal 😉

zuzka1.
9. dec 2008

no na zemi sa udre tiez, ale predsa aspon nie z vysky. on zabori hlavu do zeme, potom sa vytahuje nohami hore, cely sa prevrati a udre s aaj tak!!!!on je expert riadny, ved baby co ho zazili co stvara cely den, maju dost. on nevydrzi ani stotinu sekundy len tak lezkat bez pohybu!!ale je to sranda, ho sledovat, tie jeho tahy!
Dzanka nech vas to rychle prejde, my sme mali noc bez zobudenia!!!musim pozriet ci nevysli zubonky, ked spinka ltak dobre. lebo vcera s ami to pod tymi dasienkami rysovalo na dva kopceky malinke zubkate, tak uvidime.

norik1
9. dec 2008

Mne dnes maly strepal z pultu, skopol na zem plienku, ja som sa po nu zohla...darmo ze som ho rukou pridrziavala....normalne som na prasky....tak som sa klepala ze som ani k doktorke nevedela odsoferovat... udrel si temeno vzadu na hlavicke, t aaaaaky rev strasny...doki ho vysetrila, aj usg mozgu mu urobila, povedala ze vsetko ok ale ze ho mam dva dni sledovat....ale pritom nic, ani bozulu nema...len bol potom hodinu taky prestraseny ze ani nemukol, len pozeral okolo seba....Zuzi my mame riadnych certikov teda, nas Filip presne sadne do tvojho opisu, nebude lezat len sa vrti, kruti, dviha zadok, nohy, ruky... boze citim sa na poldeci 😔

zuzka1.
9. dec 2008

norik a ked mi niekto povie, ze takch padov este bude ma ide porazit, ale co ichpriviazeme???
a potom, aby sme nepili 😀 😀 😀

zuzka1.
9. dec 2008

ozaj buduci tyzden si idem dat spravit moj vianocny darcek!!!krasnu 26cm kerku na nohu, sa neviem dockat a na vyrocie dalsiu

norik1
9. dec 2008

Teraz musim davat pozor ci nie je spavy a ci nevracia....ale co je vracat? klasicky ked si po jedle odgrcne alebo prudom?? Ja sa este teraz klepem, ani neviem ako budem vecer spat... Inac sa rehli, hra sa s hrrackami...teraz zaspal tak uvidime aky bude ked sa vyspi.... Zuzi a ked si predstavim ze takych padov este bude....sa uz teraz klepem...

A aku kerku si ides dat?

zuzka1.
9. dec 2008

mam na nohe jednu taku malu, to chcem dorobit a dat tam aj tu druha, ja ich mam 6, manzel 10 a este sme neskoncili!!!!To je ako zavislost 😝

norik1
9. dec 2008

Takze to fakt ma na ruke vytetovane Samuel?

zuzka1.
9. dec 2008

hej, ja si dam presne to iste na chrbat pod to co tam uz mam, on ma aj moje meno vytetovane, a vselico ine, hruuuuza s nami, to som mala este aj piercing!!!ale iba 3 dni, sa mi to zapalilo a sup ho k chirurgovi vybrat, hnusna bolest , ale moja chyba

norik1
9. dec 2008

Jeeeskove oci Zuzi a neboli to? V lete budete ako dva obrazky 😀 😀 😀

zuzka1.
9. dec 2008

no to on je uz teraz, ja zas nie az tak moc. ako kde a ako kedy.
Ale da sa to prezit, bolavy zub je horsi

norik1
9. dec 2008

Ta to co sa s konom deje? Mne to dajak haprovalo...

norik1
9. dec 2008

Halo ha ha ha, halo lo lo lo... kde ste kto? 😵 😵

dzanka3
9. dec 2008

ahojte
my uz doma od mojej mamy...maly je vyspestovany a teraz tu vresti na zemi ze preco asi nie je na rukach????

v aute pekne pozera a potom spinka - nastastie sa mu v sedacke paci 😵 😵 😵

zuzka ved sa nafot a ukaz co mas ake obrazky po sebe..??? 😕

zuzka1.
9. dec 2008

no poviem muzovi nech to pofoti, mne s astrasne pacia vsetky moje obrazky, nemenila by som za ciste telo za nic na svete, dam az ked budem hotova, ok??
aj mne blbol konik!!!!sranda!!!!esteze je to uz ok.
Aj nasmu malemu s apaci, v aute skoro vzdy zaspinka.
Zajtra drzte palce, ideme na krvicku a poradnu, som zvedava kolko to moje fifipierko ma, tipujem nejakych 6,7kg maximalne!!!

norik1
9. dec 2008

No Zuzi mozno ze budes zajtra prekvapena 🙂 drzim palce, dufam ze zeliezko vam islo trosku hore 🙂

dididi30
autor
9. dec 2008

ahojte

robila som vanilkove rozky a linecke kolaciky, nikdy vice, roboty ako na kostole, tacilo
😒

a vy co ste robili?

zubky uz su? 🙂 nase este hajaju 😀

dzanka3
9. dec 2008

😀 😀 😀 moja mama sama sa ponukla ze ked napecie aj mne posle 😀 😀 😀

tak sa tesim ja asi len jeden druh urobim asi tie rozky vanilkove co ste tu recept hodili 😵

no a ja sa ani necudujem ze maly bol mrzuty celu noc - ja az naobed ked zuzka napisala ze mal tvrde stehienka som aj Matkovi kuk a aj on mal hned som octanovu mast dala...vyzera ze uz je to OK....

zuzka1.
10. dec 2008

no Dzanka moze byt ze ho to bolelo, ked nimi kopkal, aj nas bol z toho nesvoj, ked to mal take tvrde.
Idemem k tomu lekarovi a moji chlapi este spia, porazi ma. 😝
potom sa ozvem

dididi30
autor
10. dec 2008

ahojte,
zuzka budem na vas mysliet 😉

erikasadek
10. dec 2008

ahojte baby , dobre rank vam prajem...
tak co ubky, davaju o sebe vediet ci sa este stale skryvaju 😉

co mate nove?

my sme este stale sami;;doma... 😒

norik1
10. dec 2008

Cawte my sme uz aj plavat boli, maly buntosil od piatej takze po plavani odkväcol a este furt spi...boze nic nerobim len ho kontrolujem a pozeram ci dycha, ci nie je iny ako inokedy... muz nmic nezbadal 😔 takze asi sa navonok tak nejavi...ale maly bol vcera cely den taky vystraseny, sedel v stolicke a len na mna pozeral...juj mamuse hroooozne vycitky svedomia hrooozne 😝 😝 😝 fuj zla mama

erikasadek
10. dec 2008

norik, nevycitaj si to, nioe si zla mama, aj to sa stava, hlavne, ze je v poriadku...... 😉