Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
6. apr 2009

nedaju sa mi tam dat a mam nervy lebo to trva vecnost, ked budem na sk , tak hadam sa mi zadari 😅

norik1
6. apr 2009

Cafteeeee
no ja hlasim od 1.6 nastup do prace... cize budem tu ovela menej ale pridem 🙂 Tak si este musim uzit mesiac a tristvrt doma 😀 😀 😀

erikasadek
6. apr 2009

norik gratulejem.. budes nam chybat.. 😉

norik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dzanka3
6. apr 2009

norik??????????a to preco? nechcu ti drzat miesto? a Filipka co suchnes do jasiel?

monkula
6. apr 2009

norik, no, škoda, že nem§žeš ostať na MD..
No, ja som zvedavá, ako si budem hladať prácu s dvomi deťmi.... 😅 😅 😅
Baby, som sa pred chvíľkou smiala, Chiara kričala na bábiku, lebo nechce povedať Chiara, ale len mama a tata 😀 😀 😀 a teraz jej robí myšičku - prostitútku... 😀 😀

blau
6. apr 2009

Hoooj norik, tak do prace. Ak tam budes tak dlho ako moj a neozves sa za celych 11hodin ako on co 11 , 11 aj tristvrte, tak ma nahnevas 😠 😠 Chystam sa s nim nebavit, povedal mi, ze pride o 14-15tej. Dobreeeee ked sa sekol o viac ako 5hodin!!!! Ja neznasam nepresnost a ked sa niekto neozve. 😠 😠
Monkula co by najdes si pracu neboj s dvoma skor ako jednym, to si myslia, ze este ostanes tehoska. Ale s dvoma. POdla mna v poho. A co budes robit? Ci nevies?

monkula
6. apr 2009

Blau, neviem, ja som jarka porodila, keď som mala dvadsať, to sompracovala len v obchode, odtiaľ som odišla, netušiac, že som tehu, ale ola som v tzv. ochranej lehote, takže mi useli platiť materskú, úpotom som brigádovala, potom som pracovala ako recepčná, tri mesiace, a potom zase brigáda a potom ďaľšie tehu....
ale veľmi ťažko sa mi hľadala robota, všade nevinná otázka, a máte deti? Ste vydatá? keď som sa ohradila, že nemajú právo sa na to pýtať, tak sa len uškrnuli a už nezavolali.... 😖 😖 😖

blau
6. apr 2009

No vidis, teraz ked sa ta budu pytat ci mas deti povies mam 2 krasne zdrave a vy???? haha neboj, najde sa nieco. Ak mas chut robit, tak to bude v poho. Ja viem, ze u nas je to sice bieda, ale treba verit. 😉 Budem ti drzat palce.

monkula
6. apr 2009

ďakujem ešte budem doma celý tento rok a bud. do septembra... tak to teda plánujeme....

no nič, musím ísť umyť riad, fuj, sa mi nechce 😝 varila som lasagne anikto ich nechce jesť, nedáte si?

norik1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkula
6. apr 2009

norik, pošli čísla, zavoláme Ti... 😀 😀

blau
6. apr 2009

No tak uz sa vratil, spravila som mu prednasku. A on sa priznal, ze ho tam opili. Teda neni opity, ale pil od 18tej!!! On vobec nepije a v robote bol na bicykli. Velice sa mi tu ospravedlnuje, ale som ho uistila, ze ja sa mu tak budem ozyvat, ked budem na Sk!!! joj aka som nasrata! 😠 😠 😠

norik1
6. apr 2009

ved presne to mu urob a uvidi ake to je...to bol v novej robote? Tak to musel...ale ved stacilo zavolat a bolo by po probleme 😉

Monkula mas ho v kazdej reklame kde raketa startuje do zeme 😀

blau
6. apr 2009

ano v novej, do kelu ved to ho tu pucujem, ze mi nezavolal. Ale on mal veci neviem kde v skrinke a neviem co mal tam sefa a musel pozerat volake video, no a potom sa nalievali. Jaaaj aka som nastvana, slahaju mi plamene z nosa ako drakovi 😠 😠 Samozrejme, ze mu to spravim. On totiz neprizna, ale ziarli ked som doma, tak ho trosku podusim.

zuzka1.
6. apr 2009

norik to je aka reklama???
miesto ti zamestnavatel nemusi drzat 3 roky, len pol roka, ked si na materskej, od pol orka je RD a to uz nemusi

blau
6. apr 2009

Ma napadlo. ake ste znamenia? ked si tu tak rozumieme. Ja som panna a rozumiem si velmi s rakmi a pannami tiez. Ale aj ostatne znamenia su moji priatelia 😀 😅

zuzka1.
6. apr 2009

ja som lev-tiger

blau
6. apr 2009

jaj ano aj s levmi si rozumiem, mame vela v rodine. Ale v podstate ved neviem, ja si rozumiem s kazdym pokial to nieje ocividny blbec. 😀 😀

Zuzik a kde si si chcela dat ten piercing? tak kamoska z mankoviec si raz dala medzi prsia 😒 a mala aj na jazyku aj v bruchu

monkula
6. apr 2009

ja som rak a v čínskom pes.... 😉

blau
6. apr 2009

jaj som zabudla ja som opica 😎

monkula
6. apr 2009

a ja budem potetovaná.... 😎

zuzka1.
6. apr 2009

monkula ja mam 4ks tatoos, piericng nad peru hornu, hadam to v stredu konecne vide, aj ich chcel niekto vidiet, mala by som ich pofotit aj manzelove, ten ma ale 10-12

norik1
6. apr 2009

Zuzi si nevidela reklamu, co raketa leti v zemi a potkan sa rozplasti na prednom skle? A potom taky chlapcek telefonuje otcovi ze "tati, ta raketa normalne sla do zeme" ci ako to ide...

Inac podla noveho zakonnika prace ti zamestnavatel MUSI drzat poziciu tri roky... pred tym bolo pol roka drzat poziciu, do troch rokov akekolvek ine miesto vo firme 😉 aspon daco good od tej Tomanky 😅

erikasadek
6. apr 2009

ahojte moje zlate tak ste sa rozbehli.. 😀

zuzka tak ako jazda dopadla a celkovo den..

blau , plne ta chapam aj mna by to stvalo... 😠

ja som ryba, av cinskom som drak... 😉

dzanka3
6. apr 2009

😀 😀 😀 aj ja som rak 😀 😀 😀 a tiez som vacsinou presna ak sa niekam ide.....a mm je panna....a Martinko lev!
no nic idem spat - hladna som ako vlk -uz nech je rano a ja sa koonecne napapaaaaaaaaaaam

dobru nocku 😔

a zuzka a to tatoos to co je?akoze kerka? potetovana?si ako obrazok potom 😀

zuzka1.
6. apr 2009

no ja este nie, ale mm uz hej, chce si dat dokoncit celu ruku a potm sa uvidi. hej je to kerka,
no norik to si ma potesila s tou pracou, aj ked ja sa nechystam.
idem aj ja spat, uz s ami nechce testovat, zajtra zase cele, ak stihnem aj 2x, potom v stredu uz nebudem.
uz mi z toho sibe 😝
dobru zienky
inak erika den uz potom ok, nejak sa to ukludnilo a mm si ma chcel udobrit vecer, tak spravil jahody a banany so slahackou a cokoladou,
v lidli maju jahody a su vyborne

amatula
7. apr 2009

krasne ranko

takto ste sa tu rozpisali 🙂

norik ty uz do prace 😒 ......skoooda

inak ja som lev...zuzka ty si kolkateho?to budeme spolu chlastat aj s blau 😉

mi vcera na nakupoch..prisli sme domov po siedmej.....a chystacky aj dnes 😝
mm oslavuje tu 30....sobotu jeho strana.....a v nedelu moja strana.....lebo nas je strasne vela 😖 no na nervy...

dnes mozno pride svagrova(mm _sestra)tak pomoze....

tak packo zatim

zuzi daj potom foto ked budes ma oringl!!! 😉

zuzka1.
7. apr 2009

dobre ranko,
ja som 24.7. 😉 jj budeme pit, sa tesim, budem mat velkych 23 😎
dnes mame krasne, budem trstovat cely den, poobede ked bude maly spinkat sa budem opalovat. konecne predavaju aj u nas najlepsie krem/olej na opalovanie, je drahsi(ako na cypre), ale je suepr. PIZ BUIN sa vola, v takom hnedom obale.
Baby ake kremy na opalovanie pouzivate pre krpcov? ak pouzivate?

norik1
7. apr 2009

Cafteee 😉

na ja som kombinacia skorpion/had... dobra, nie? 😀 😀 😀

Zuzik ja som akurat kupila na madaroch Niveu Kinder v rozprasovaci, faktor 30... chcela som rozprasovac lebo pri vrtiacom sa dietati sa mi to zda nehorazne prakticke 😀 tiez bola draha jak fras 😠