Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

camelotka
9. apr 2009

Ahojte babenky.
Potrebovala by som od vas jednu radu. A to je, ako mam svojho 26-mesacneho synceka naucit chodit na nocnik. Uz som z toho zufala, pretoze nic na neho nezabera a bojim sa, ze nieco robim nespravne. Preto sa vas chcem spytat, ako ste pri svojich ratolestiach postupovali vy. Vopred vam velmi moooooooc dakujem

dzanka3
9. apr 2009

dobre ranko
ako sa tu mate?
erika no ako? bude ta baba?

zuzka tak im to dnes ukaz ako sa jazdi 😵 a ked budes mat vtipalka ako ja - co ma do zakazu posielal...v jednosmerke otocit....daj si pozoooor nedaj sa!!!! 😉 drzim palce aj s Matkom 🙂

norik1
9. apr 2009

Camelotka, jedine ak ti Amatulka alebo Erikasadek skusi poradit, my mame nocnik este len ako kus nabytku 😀 este ho nanho nedavam, lebo nechape naco to je...

camelotka
9. apr 2009

norik1 a mas na ne dajaky kontakt, prosim?

norik1
9. apr 2009

ved ony tu pisu do tejto temy 😉

camelotka
9. apr 2009

no problem je v tom, ze tu moc casto nebyvam

erikasadek
9. apr 2009

dzanka, ahojte.. no nebude dostala som kramy vcera prepac nenapisala som ti to.... 😉 som stastna..................

camelotka; no to je tazke... ale ma vek kedy by to malo ist v odstate rychlo a na trvalo..
neboj moj syn zacal chodit na ncnik ked mal 2 pol roka.. 😉

tu to nie je problem..

erikasadek
9. apr 2009

prva vec co by bolo dobre vediet , je ako ste natom presne ako sa sprva ked je na nocniku, apodobne daj viac podrobnosti.. 😉

blau
9. apr 2009

Ahoj, no k tomu plavaniu: on keby tam bol cely den tak by mu nevadilo.Ano bolo v pohode, potom sme si isly dat puding a potom zas do vody. Ako ste mi povedali, tak bolo mamickovska intuicia a instinkt ma viedli 😀
Vecer tu nebyvam, lebo Mario byva doma, tak sa venujem, lebo mu vadi, ked sa nevidime cely den a ja sedim pri pc. Amatulka tak nech ta oslava dobre dopadne. Zuzik dufam, ze si to zvladla super( o tom nepochybujem)
Dzanka ako sa dari? Dnes som videla super penazenku ale do toho obchodu asi nevleziem s kocikom, tak pojdem s M nech maleho povozi a ja si ju pojdem kupit.
Krasny den prajem. Ozaj to som nepostrehla, Eri ze by mrcha meskala. MOhla 😉 ja by som brala take tretie krasne BEJBY ako mas ty 😎 😵 😵 dufam, ze patikovi je dobre ozaj nebola sa dnes s nim u dokyny?

blau
9. apr 2009

isl

amatula
9. apr 2009

ahojte 🙂

tak dnes uz veget len mi ten moj nechce dovolit pri PC 😠

esteze moc nepisete stiham citat 😉
blau to ako moj ked nahodou vecer sadnem k PC ide ho roztrhnut......mi uz máme taki zvyk ze vecer sedime,kecame,ohovarame,dame panaka...a tak

camelotka moj Bobo na nocnik nechcel..............naucil sa na zachode..lebo ho bavilo ze moze splachovat 😉 a naucil sa super rychlo 😉 samozrejme za kazdy vydareni pokus bola malinka odmena a islo to sup sup 😉

zuzka1.
9. apr 2009

baby na plny pocet, v stredu na fizlaren dat sa odfotit a cakat 2 tyzdne, idem dat kafe, povegetit a podriemat a pridem docitat, maly spi.
dakujem za palceky 😲 😲 😲 😲

norik1
9. apr 2009

Dobraaaaaa!!! Gratulujeeeeeem!!!! A teraz hor sa na cesty, ty piratka, teda vlastne o dva tyzdne 😀 😀

erikasadek
9. apr 2009

blau dakujem.... za pekne babatko amatul a, aj ja, mam to iste doma sadnem konecne v klude za pc a jeho ide rozhodit.. 😠 a pritom si pozera svoj futbal...

no bola som u lekarky takze mam ezmenene mlieko, najlepsie a najdrahsie ake existuje asi. 😒 49 euro za jednu 450 g plechovku.. no co vam budem hovorit.. uvidime,.. toto uz musi sadnut.. je to jedien avec na trhu pre alergikov , velmi silnych.. ni eje tam mlieko vobec ale je to spravene na baze proteinov a inych amino kyselin ze to dava aspekt mlieka vyzivne... no uvidim echutovo , rovnako hnusne asi ako , tie pred tym..
inak sme anemicky takze nastupuje zelezo...
a zabudla som prisli joshove vysledky , na thalasemiu ak sa pamatate , s patom problem , tak josh je negativny nema;. tak som strasne rada....
aspon nieco.. no , zajtra musim ist na rontgen, jeho hrudnika, ma zvetsene jedno rebro takze chce to len skontrolovat nasadili sm evysoke davky vitaminu D, tak dufam ze to bude ok..
ja som si to vsimla pred 2 tyzdnami ze mu viac odstva, ako ma, teda je hrube to rebro..
no vraj ziadna panika pokial nemam rontgen, niektore deti , rychlo rastu amaju vysiu spotrebu vitaminu D, tak s amodlim..

mna asi porazi, preco nie sme normalni..

amatula
9. apr 2009

erika 😒 to je blbe fakt neviem ani co ti nbapisat ☹ strasny problem s tou alergiou...a este aj ine problemi....ale snad sa to rastom upravi.....drzim palce!!!!

zuzka ty uz po skuskach 😕 ja som nejak presvihla......to ti tak super ubehlo...gratulujem 🙂

moj Matulko chodííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😵 😲 tak so strachom ale spaciruje sa hore dole po izbe 🙂

amatula
9. apr 2009

tu zasa nikto 😕

pridete ked ja uz budem plnit povinnosti 😀

prajem veselu velku noc 🙂 😵

zuzka1.
9. apr 2009

amatulka chodi???sikulo may, nech sa teda poriadne rozbehne, mm kupe a krmi, ja dnes vegetim, boli sme vonku doteraz, ideme von, idem do sprchy, papa

erikasadek
9. apr 2009

jej mlatko chodi.............. super sikulka...
amatula moja nemas co pisat , ja vam tu pisem ako do butlavej vrby.. aspon ma to ulahci , lebo inak neviem..., takze sa nad tym netrap... staci ze sa vam vypisem.. 😉

zuzka, a nikto nepije na tvoju oslavu vodicaka.. 😠

norik1
9. apr 2009

Jeeeej Amatulka to je supeeeer!!! tak uz len chodit a chodit 😀

roasha
9. apr 2009

zeny,vy behate z temy do temy,a ja mam potom hokej,kto-co....? 😅 😀

norik1
9. apr 2009

my sme take rozdvojene 😀 😀 😀 nevernice - aj tu aj tam 😀 😀

erikasadek
9. apr 2009

povedz rovno sme schizofrenicki.. 😀

amatula
9. apr 2009

xi ja pijem 😀 a dam si aj na zuzkin vodicak 😀 😉
bru nocku ccicky 😉

erikasadek
10. apr 2009

dobre ranko...................;; druha strana........... 😝

zuzka ja som si dala kolu , nemozem nic ine... na tvoj vodicak.. 🙂

zuzka1.
10. apr 2009

ja som si dala vecer aj za vas!!
krasne ranko, mm som donutila dnes nerobit 😝

Vcera ked sme prisli domov, s ami nejakym sposobom odsrobovala gulicka z piercingu, a potom mi vypadla aj tycka, tak osm mala hodinu co robit, aby som si ju nasadila naspat, boi 3 hodiny rano!!!!!!!!!!!!! 😠
mam to zapaene, boli, pisala som tej babe ci si mozem dat na framykoin a uvidim. Zacina to ma pprebieheh ako ten predtym, tak neviem ci nebude musiet ist von.
Mne to asi neni sudene. uvidime, budem informovat.

erikasadek
10. apr 2009

zuzka, ty budes ako sito , ak neprestanes.. 😀

ale nie dufam ze bude sok, a nebude to mat taky isty priebeh ako minule.... 🙂

dzanka3
10. apr 2009

ahojte - pekny den prajem Vam 😵 😵 😵

zuzka gratulujem k vodicaku - vela stastnych km 😉

erika no co ty si popisala - keby ja tak beham po doktoroch asi ma slak trafi....snad to ozaj nebude nic vazne s Patkom a vyrastie z toho....a z Joshka sa tesim aj ja ze nema tu zahranicnu chorobu 🙂

amatula a tvoj matko uz beha pekne sam? a kedy sa postavil? nas matko este nestoji - zatial klaci na kolenach pekne vystrety...a obcas urobi taky mostik - na rukach a na spickach stoji 😀 😀 😀

amatula
10. apr 2009

ahojte 🙂

zuzky kde mas ten piercing? 😕 ja ani neviem kde si si to davala........ale vzdy sa to zapali,,,,ja by som to skusala vysusat detskim liehom...ten je dobry a neuskodi

dzanka moj Matko sa zacal stavat ked mal nieco po 8 mesiaci............vcera zistil ze moze prejst normalne a nemusi ist na styry 😵 😉 tak dufam ze sa nezlakne a bude robit len pokrok 😉

ake plany??vychutnat si volny den?????????

ja som upiekla este jeden rez a idem bryndzove tycinky 😉 😝 🙄

blau
10. apr 2009

mnaaaaaaaaaaaaaam bryndozve tycinky---milujem ich!!! Erika- to mlieko je ake drahe?? to je strasne ako si ty vyrobci mastia vrecka vlastne na nestasti inych. HMMM-nespravodlive.

zuzik ___DRAKULUJEME, a prajeme vela stastnych kilometrov. A kde robi tvoj muzik?

dzanka- tie mostiky su predzvesti chodenia,ale este to chvilku potrva. Luca tu beha hore dole, je zlaty a ked mu nieco nedovolim, tak sa rozbehne od nervov- vzdy ma stisnuty zadok nech netreskne...zatial sa mu dari.

ja mam uz pivo v sebe boli sme vonku, tak som sa dosmedovala.
amatulka- to je super , ze matko chodi. Ozaj dala si mu meno po tebe? Pekne. Ozaj pozdrav toho lodiara nepodareneho, ked s nim budete volat 😀

erikasadek
10. apr 2009

blau ty alkoholicka;. :- 😀 pivo...
amatula super si sikulka..... a j matko je sikulka.....

dzanka, mna uz davno slak trafia s doktorov vsetkeho behania...

blau je drahe, je to specialne mlieko, i ked to nie je mleiko.. vyroba podla mna je nakladna, podla toho , co tam pisu ako sa to robi.....

http://www.nutricia-na.com/ca_french/pages/neoc...

toto je to mlieko...