Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
10. apr 2009

baby pridem neskor idem odviest pata do skolky apotom s joshom na rontgen potom sa vam ozvem ako dopadol rontgen.. daj boze ze to nie eje rachitismus.............

dzanka3
10. apr 2009

ahojte
erika kuk som v zufalkaxh ze Josh je v poriadku - sa tesim s tebou 😵
ja som pre zmenu vsade kde ma slnko videlo vyhadzana - sami pupacik....a pod krkom - v dekolte ma to este aj svrbi - otras ☹
aj som nejaka zmorena z toho slnka - tak sme ho cakali ale uz by som aj pod mrakom prijala 😵

blau
10. apr 2009

erika rachitizmus, bol kedysi davno. Urcite to to nebude. Neboj. Inak moc sme tu toho nepopisali, ked sa Norik vrati z Floridy, aby mala co citat. Napr.Zuzka si mysli, ze ked ma vodicak, tak uz sem nemusi pisat. Alebo amatula, za to ze si dobra kucharka a sme ta tu vychvalili, tak na nas kasles? A dzani no jeden prispevok aj ked svieti slnko...urcite si cierna ako kominar.
Baby zajtra pridu moji``cool´´ svokrovci, ma tu bude porazat, ale nech sa s malym vytesia. Svokra ho vezme na vlacik to sa mu paci ohromne. Jazdi taky minivlacik v meste pre deti do koliecka a je to tam nadherne vyzdobene same vypchate zvieratka, tak deti sa idu po...tesit. Dnes sme boli vonku spinavy ako prasiatko furt len periem. Musim ist vytiahnut volake veci stare po Filipovi( to je ten co maju chlpy vsade), nech tie znici.

amatula
10. apr 2009

caute......uz nerobim dnes nic 😖 😝 🙄

erika ozi ako vy slavite velku noc-????????

zajtra sa nneozvem mame tu humbug tak si uzivajte slniecka 😎 😵 a volne dni
dzanka dufam ze aj tvoj muz je svami a nie na chcalupe alebo v praci 😉

blau Matko je aj po maminke aj po tatinkovi(ja som Martina on Martin)))) 😀 😅 lebo bol predcasne a planovana bola Alica 😀 😒
tak ine chlapcenske meno sa nam nepacilo.....teraz banujem mala som si dat Alexa...................snad do tretice 😀 😀 😀

zuzka1.
10. apr 2009

blau, nemylsim, ahojte, ale nie je kedy, kezde je vonku krasne sme clee dni v zahrade, tam mame aj tv, may hracky, hojdacku, travu paradnu, tak sme cely den tam, aslebo na prechadzkach.
ale vzdy kuknem , ze co s adjee a tak.
norika sa ma urcite paradne, mozme len zavidiet, ze????
aj svagor buduci je tam!

amatula
10. apr 2009

no ja teda urcite zavidim.. norik!!!ten klud´,veget,,, 😎 😵 😉 a vsetko ostatnééé

ked si predstavim co ma caka nasledujuce dva dni 😝

erikasadek
10. apr 2009

norik pozdravuejem... 😉 vies tu to ani necitit ze je velka noc, oni to tak neoslavuju ako my... naozaj nie, stratili tie svoje hodnoty a urciet krestanske tradicie.. sa vytracaju co je na skodu... a idu ine , nabozenstva..

😠

baby je nestiham nic, ani vas, ani , domacnost doma nie je ani jedno vajce.. a nic pripravene... 😖 😢

amatula
10. apr 2009

erika treba prist pomoct 😉 ked som rozbehnutaaaa
u nas sa to teraz tiez trochu zmeni tim ze mame oslavu ale inak vsetko po straom...pondelok idu pekne oblievat...maju toho dost tak krpci budu zas bohatsí

😀
dnes sme teda makali....mm si vsetko na oslavu navaril...ja som len asistovala pomahala umyvala riad 😉
zajtra uz len dobru polievocku...ako svadobnu 😉 a mozme chlastat

len ja mám dostat mrchu a potom si musim nasadit antibiotika 😒 tak radsej pijem s mm uz od stredy 😀

blau mi narobila chut tak idem dnes dat pivo 🙂 😉

erikasadek
10. apr 2009

amaula moja to by si bola zlata ked uz si rozbehnuta......................................... 😉

erikasadek
11. apr 2009

dobre anko.....

pekne prezitie velkonocnych sviatkov Vam zelam... 🙂

dzanka3
11. apr 2009

Prijmite náš pozdrav krátky na tieto VEĽKONOČNÉ SVIATKY.
V dobrom zdraví ich prežite, pohody a radosti si užite.
Dobrú šibačku a kúpačku aj s výslužkou vo vačku Vám želam 😵 😵 😵

aj ja som prave posielala maily s vinsovanim......

co dnes porabate? ja uz varim sunku a zemiaky na salat....ked pojdeme o 11.00 von pojdeme "panbozka bozkat" - my sme tomu tak hovorili... 😉

zuzka1.
11. apr 2009

ahojte zirenkxy, dzanka dik za mail, ten martinko je celyyyyy po tebe. 😉
my sme boli v meste so svagrionu,k idem upratovat, maly spinka, dnes este nepsal, tak aspon teraz.
ja vegetim, nestresujem, na to tu mam svokru, v kostole sme neboli, ak asa anm bude chciet pojdeme dnes, vcera sme boli korculovat,
inak osm za mesiac mojho cvicenia a nezrania, teda cvicicm uz len 2-3x za tyzden, schudla 3kg a po 5cm na pase a stehnach. tak osm spokojnejsia. 😀

erikasadek
12. apr 2009

ahojte vsetky , oslavujuce.... 🙂 kde ste????
tak peknu velku noc Vam vsetkym prajem..

amatula
12. apr 2009

ahojte 🙂

tak uz po oslave.......................oslavenec mi tu chrááááááápe,,mne sa este nechce tak trochu pochatujem 😀

tu sa toho moc nepopisalo.....ste vsetky zmizli s norikou ci ako?

rano ked vstaneme a podaktorí vytriezveju 😉 pojdeme kupkat...musim ist ako doprovod,ked Matko este nieje samostatny,,,,ved co by som sa aj doma nudila 😉

Samkovi pusinku k zajtrasiemu vymesaciu 🙂 😵

mi máme za pááár dní rôcik 🙂 ..............a Bobo 4! 🙂

ozi dnes som aj zarobila.........predala som kocik tu cez kona 😉 🙂 😎

amatula
12. apr 2009

jeeeeeeeeeejj a este som vas chcela pobavit 😉

muz dostal tortu!!v trvare zeny.....krasne cipkove pradlo s krému...fakt nadherná..
a ked sme oslavovali na dve etapy som ho nahovorila ze ju nebudeme rozkrajovat,aby videli aj z mojej strany!!
tak bola torta v letnej kuchyny v chladnicke!!!

sobotu vecer sme pili vonku a pustili psa(máme takeho blazna polovnickeho!!)

ten sa dostal do tej kuchyne,,,otvoril si chladnicku a pol torty zozral 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak sme mali strasnu sou,,lebo nikto sa neudrzal a vsetci vybuch smiechu 😀
a tak ju dnes chrapac dojedol 😒 😀 😀

dzanka3
13. apr 2009

ahojte
amatula no ja by som asi zozrala toho psa - ja by som to asi tak dobre nerozdychala...sice s pol litra vina v sebe?? 😅 😅

my sme vcera uz obehli ujka..babky....a dnes ideme k mojej mame na cely den......
zajtra zase nabehujeme do starych kolaji......

erika a u vas ako oblievacka? ako u nas? ci ako tam?

erikasadek
13. apr 2009

amatula ale si ma pobavila;. ten pes je asi fajnsmeker.. ze?
ni elae vazne ja by som ho asi zabila ako s apoznam.. v prvom momente....

dzanka tu to neexistuje oblievacka ,a vobec clovek ani neciti ze je velka noc..
yba ja sa snazim zachovat doma , pocit slovenskej velkej noci..

norik1
13. apr 2009

No caute caute, idem vas citat dzifky moje 😉

blau
13. apr 2009

Ahoj aj ja vas 😉

blau
13. apr 2009

No veru vela ste nepopisali. Ja zacnem mojim svokrom, ktory ma neskutocne vytocil svojimi debilnymi recami. Az tak, ze som musela volat hned mame, nech ma ukludni. A naco mu davas ciapku( vonku na slnku 300stupnov ako v Afrike) Napil sa(Luca) vela vody a potom mu vybehlo. A svokor, to z toho materskeho mlieka. 🙄 🙄 🙄 A taketo reci hrozne a cely den. A ide na WC a neumyje si ruky a potom chyta flasku a vytahuje ten stupel s tymi neumytymi rukami a dava to malemu do ust!!! Baby viete ako ja penim!!! Potom si zoberu vankuse zo stoliciek z tych zahradnych daju si to na zem a opaluju sa. Je to dopotene mokre fuj a akoze je vsetko v pohode. Fuj. Babyyy ja som bola taka nas....a. Spali tu len 1den svokra fakt v pohode ale svokor 🙄

teraz sme tu mali zas navstevu, tak len riady a furt nieco chystat 😒 No ale zas mame na chvilu pokoj. Maly dostal kopec darcekov. Aj my sme dostali. tu sa davaju male darceky hladaju sa vajicka aj vo francii. Potom sa je masko od sedlakov( drahe ako keby to bolo zo zlata). A tak tu mam Velku Noc rada, ale doma moc nie. 😒
A vy ako?

amatula
13. apr 2009

ahojte

moji krpci zarobili eur 🙂 😉 😀

ja som sa s mm pohadala..tak isiel spat 😠 .....................ale tak mi treba....ja som drapkala!!nema sa stupat do hov...na lebo smrdí 😝 😒

tak dufam ze tu niekto bude,lebo panaka nemozem..mám lieky a ked tu budem takto v nude pustim sa do zrania 😖

norik1
13. apr 2009

No cafte!!!

Na Floride je ina Velka noc, co vam budem hovorit!!! Oblievcka bola teplou vodou, ved studena sa pomaly ani zohnat neda he he... vsetci dostali po vajci a boli spokojni 😀 😀 😀

amatula
13. apr 2009

norik ved ja len tisko zavidim celi vikend.......
tak hod potom foto...uz sa tesim 😵 😉

norik1
13. apr 2009

nahodim, ale az pozajtra, zajtra ma mm este dovolenku a potom ide na sluzobku, tak bude viac casu (nemusim varit 😀 😀 😀 )

erikasadek
13. apr 2009

ahojte no konecne, amatula moj a, len to nie.. dufam ze to nie je vazne vasa hadka..

Blau chapem ta a ja by som penila ako besna, pri niecom takomto... si silna;. 😉

norik ahoj.. 😉

ja zase mam rada slovensku velku noc chyba mi, ale snazim sa tu ju , neako vyrobit...

erikasadek
14. apr 2009

dobre ranko....
j aneviem kde napisem tak sa mi vyhybate.. ☹

zuzka1.
14. apr 2009

dobre ranko zienky,
tak nech sa vrati vsetko do starych zavislackych kolaji!!!!
ked maly zaspi napisem co sa dialo cez sviatky, bolo rodeo. taka som spokojna 😝 😝 😝

zuzka1.
14. apr 2009

no caute,
takze moja draha svokra bola ako cez kazdy sviatok nervozna jak pes, naplanuje si vzdy miion veci, piekla 8 druhov zakuskov a koacov +slnae, smaozrejme zbytocne, chcela pomay prestavat cely dom, upratovat a tak, ona si nevie absolutne zadelit cas, potom to tak aj vyzera.
V nedelu to vsetko vyvrcholilo, rano sme sli s mm a malym na prechadzku, pytala som sa ho ci ideme do kostola, povedal, ze nie, tak sme sa obliekli normalne, sortky tricko a tak.
potom sme maleho po prechadzke ostrihali, masinkou, boky vyholene, taky pas vlasov, maly frajer, mm potom vysaval v kuchyni, lebo tam boli vlasky, v tom s avratila svokra, zacala po nom skriekat, ze preco vysava v nedelu, ze to vsetci pocuju, pootm ked zbala maleh zacaa hystericit, ze sme mu ublizili, co sme mu to spravili, no jak j.bnuta!
ja som isla s malym za svokrom, ktoremu sa to smaozrejme pacilo(potom hodim fotky).
ked som ja bola s maym prec, svokra s apustila do mm, ze preco sme neboli v kostole a nakoniec, ze dobre ze sme neboli, keby idmee obleceni kao sme boli, no hanba, trubka!
mm jej povedal len nech prestane!
ALE, na nieco to bolo odbre, konecne si to uzil aj on, kooooonecne pochopil, ze ma mamicke povedat, nech s ado nas nestara a nesnazi nam planovat veci, cas a podobne, nech nam nezasahuje do veci co sa tyka maleho a tiez si kooonecne vsimol, ze jeho draha mamicka,ked ide k nam do spalne za malym rano, neklope.
Mne nevadi, ze ide za malym, vadi mi, ze sa vzdy doj.be, ked mozme byt vsetci 3 sami, narusa tu intimitu mama+otec+dieta. Kooonecne to pochopil, pretoze, ked som mu to len hovorila ja, mysel, ze zvelicujem, trvalo to vyse 4 mesiacov co do nho hucim, dlhe vedie , lae predasa.
takze som spokojna, spokojnejsia ako nikd ypredtym. svokra sa s nami nebavi a trapi sa jak trpitel. jej vec!!!!!

erikasadek
14. apr 2009

zuzka co ti mam nato povedat.. no dokonala svokra. 😠

ale nie vazne mozno je to zlo n anieco dobre ze si to tvoj muz uvedomuje pomaly.. a vidi veci inac....

nahod fotky maleho.. 😉

zuzka1.
14. apr 2009

no konecne, ved obo na case, uz som si myslea, ze ozaj zblbol, chapem, ze je to jehho matka a tazko si pripusta, ze je uderena, ale uvedomil si to v hoidne 12! m stastie. teraz uz budem len cakat, nech sa svokra ukludnoi a mm jej to vytmavi, dufam, ze budem pritom!