Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
23. apr 2009

ahojte, no asi to tak bude, ja budem cely den doma, musim ucit, etse som to nevidela, vzdy som pri tom zaspala 😝
norik paradny nakuop, ja chcem ist dnes trosku pobehat, len uvidim ci pojde mamina so mnou, nech moze byt s malym.
vecer idem cvicict, pojdeme na bicykle, na spinning, sa tesim, kamoska to otvorila

amatula
23. apr 2009

hojky 🙂

mi sme boli vcera celi den v meste.potom u babky,tam na ihrisku...tak drobci boli hotovy(u nas ihrisko nieje 😀 )tak si viete predstavit...

dnes makam,som si toho nejak vela naplanovala......som mala vstat min. tak skoro ako norik 😕
varim
upratat
prat
zehlit
potom ku kamoske pre strih.som si vcera kupila sexi latku na saty,tak teraz zohnat sexi strih a uz mi bude chybat len sexi telo 😀
a este musim prevesit zaclonu,lebo som dala Mata pod okno a on mi tu co tam je celu dotrhal 😠

pekny den 😉 aj ked zamraceny

erikasadek
23. apr 2009

ahojte, norik no ano oplati sa;

len jedna poznamka, nezabite ma zanu....
ak vsetci budete nakupovat v polsku a madarsku tak vasa ekonomika na slovensku sa polozi.. 😉
ale na druhej strane plne chapem..

dzanka3
23. apr 2009

ahojteeeeeeeeee 😵
idem uz konecne net!!!!
to bolo coo????????????

juj aj ja by som sla na nakupy hned aj do polska aj madarska len keby to bolo blizsie trosku......a neviem ako s Matkom cesta by bola....
stale sa stava a pada na ritku - mysli si ze ho idem zachytit(ja vela krat ani nestihnem - len pridem k nemu..) a on si sadne z vysky a uz aj plakal asi si prdku narazil 😅

veru aj tu sa nejak schladilo- skoda 😠 ...fuka ten sprosty VNV 🙄

norik1
23. apr 2009

Dzanka nechytaj ho, on sa musi sam naucit, ako si ma sadnut...par krat spadne ale potom to pojde...lebo nie vzdy ho budes moct chytat 😉

Eri mne je to uplne jasne ale mam slovensku ekonomiku vies kde - ona ma ma tiez vies kde. Nie je normalne, aby tie iste veci boli o polovicu lacnejsie o par kilometrov juznejsie...nech mi potom nikto nehovori, ze su take strasne vysoke naklady na vyrobu alebo na dovoz!!! Uz som pocula ze napr.pampersy maju celoposne zlacniet o 24% ci kolko - prave preto ze ich nikto nekupuje. Je to taky zacarovany kruh, ja viem, ale snad to prinesie vysledok - my mame zlacniet a madari vraj chcu udriet 15% spotrebnu dan navrch...

PS a by som chcela vidiet kolko penazi ide do statnej kasy z toho...alebo kam to vlastne idu. Co bola Pamperskaren najviac zarobkova z celeho sveta prave na Slovensku??? Eri, ved uz aj v Rakusku su potraviny lacnejsie ako u nas a to maju tiez euro a vyssie platy, tak na co sa furt bude nasa vlada vyhovarat???

Ale kazdy narod ma taku vladu aku si zasluzi... 😝

erikasadek
23. apr 2009

norik ja vas chapem, neboj.. ja to plne chapem......

len na druhej strane ked to takto pojde dalej na slovensku tak sa ekonomika bude rucat bude len viaca viac nezamestannych , ved vies je to zacarovany kruh, spotrebitel a , spotreba = pracovne prilezitosti..
ak je toopacne tak sa prepusta...

jasne , ja sa aj trochu bojim ist na slovensko co sa tyka cien.. pravdu Ti poviem... 🙂

erikasadek
23. apr 2009

http://picasaweb.google.fr/erikasadek/DossierBl...

hodim aj vam , fotky so vcerajska v parku.....

amatula
23. apr 2009

erika no rozkosny 😵 aj josh s tim ucesom 😵

ty chces na slovensko ze nech si deti uziju............ved vy máte viac zelene a kvietkov ako mi na dedine 🙂

ja som si tolko toho naplanovala a krpec nie a nie spat 😠 🙄

erikasadek
23. apr 2009

amatul amoja dakujem, no su to zbojnici.. vcera s nim tak treslo, ze si zahryzol az do jazyka

blau
23. apr 2009

Ahojte, hlasim stastny prichod na Sk. Cesta super maly spal. Bola som u zubarky, no nic zubky sa neposuvaju, tak ako sa maju. Do kelu 🙄 Bude to asi na dlhsie.

Ozaj Norik kupila som ten kocik. je super malemu sa strasne paci nechcel z neho zliezt dolu. Rano sme ho na kompletku rozobrali vyprali natreli. No ti poviem, keby ja idem predavat kocik tak ho riadne ocistim, ale Rakusaci su asi spinduri. Neviem mozno aj na Sk, ale mne to tak vadi, ked je babo v spinavom kociku a to vidim dost casto. Alebo ja prehanam,9medvedik cistotny0. Idem si dat kafco, kto si da so mnou?

amatula
23. apr 2009

ahojky blau ja uz po kaficku 🙂

ja som teraz predal jeden kocik.a tiez som ho na komletku rozobrala a vyprala!!!co sa dalo v pracke a ostatne v rukach.by mi svedomie nedovolilo ho predat aj ked nas bol cisty a to si fakt nefandim.ale ja neznasam ked deti v kociku jedia!!
som asi krkavcia matka 😀 ale moje deti nikdy vkociku nejedli 😅 max cajik aj ten ked nepije tak sup schovat 😝

blau
23. apr 2009

presne tak, na to som aj myslela. Lebo viem ,ze si pisala, ze si predala. No jasne, ze ani mne by svedomie nedovolilo. Vies co a ked som ten kocik uvidela, tak sa jej pytam, ci mozme spravit nieco s cenou. A ze nie, ze ma vela zaujemcov. Tak som si ho popozerala ci sa da rozobrat, da sa tak som ho vyprala a je ako novy.

zuzka1.
23. apr 2009

ahojte zienky, bola som v meste s mamou, nakup len take drobnosti, boli sme v sekaci, kupila som malemu kratase a teplaky do zahrady. za 60 cnetov nakup,no dobra som, potom len potraviny a zabky u cinana.
Aaaaaaaaaaaaaale chystam sa v pondelok nabehnut, tak sa tesim.
Varim obedik, kuriacie plnene sunkou a syrom as zemiaky opekane.
Nas maly papa v kociku a vzdy prideme domov jak cigani, potom nic ine nerobim, len kazdy den umyvam, nech sa nemusime hanbit. Vzdy vyfasuje po prichode do marketu rohlik a ideme nakupovat, alebo najnovsie kornutky na zmzlinu, tie miluje viac ako cokolvek ine.
menzes nic.den prvy 😀
dzanka nebol net?na stretavke ich bolo len 7, ja som nakoniec neobla
ozaj otvorili u nas nove cnetrum, kde je spinnig a indoor cycling, tak sme sa objednali na stredu o 9 rano, sme 4 maminy. takze plnim program, cvicim dalej a uz mi par ludi co ma dlhsie nevideli povedali, ze som schudla tak sa tesim a pokracujem. nie je to moc dokopy 5-6cm na pase, za mesiac, ale pokracujem. stehna po 7, z tych uz nechcem

erikasadek
23. apr 2009

ahojte, dzanka nesiel ti net...smola, no hlavne ze teraz uz ide....

blau takze si predsa kupila, tak blahozelam.. 😉

norik1
23. apr 2009

cafte, aj my jeme v kociku, ale len ked uz hori 😉 no a kornutky na zmrzlinu su uplne absolutny hit aj u nas. Zuzi nezalozime temu? nech sa pobavime 😀 😀 😀
Zmrzlinovy kornutok ano ci nie? 😀 😀 😀 😀

ericienka
23. apr 2009

ahojte zenicky my dnes oslavy v plnom prude maly z toho odkvecol 😀

erikasadek
23. apr 2009

norik.. 😀

no ja mojim som vzdy davala aj davam jest v kociku...

norik1
23. apr 2009

Ericienka Samkovi fseeeeeecko naj naj naj krasavcovi malemu!!! Nervy su v poriadku? 😀

ericienka
23. apr 2009

norik no dnes zatial ano 😀 😀 😀
kedy dame zase spolocne rannde? 😀

dzanka3
23. apr 2009

kupili sme dnes prve topanocky v deichmane 😵

baby ako to ma byt spravne? ma ich mat cez den obute? alebo je lepsie ked na bosu nozku sa stava?

a ako by mal sparvne padat? ja ho ucim si sadnut - alebo na kolenka radsej?

zuzka ako si dobre pokupila 😉

no my v kociku nepapame, ale aj tak je nejaky ufulany - skor z mm kufra - tam vselico roznasa(hlavne od oleja) a potom tam kocik davame....

erika krasne foto aj video - a s tym copikom... 😀

erikasadek
23. apr 2009

dzanka dakujem;;; 🙂

zuzka1.
23. apr 2009

dzanka nechaj maleho padat, spravne je, kedsa nauci padat pekne, tzn, na ritku akolienka, to je zaklad. nechytaj ho, lebo deti, ktore nevedia pekne padat, su take, ktore vedia a cakaju, ze ich niekto chyti, potom to bude robit stale a aj ked budes pri nom v miestnosti, chrbtom otocena, on to bude brat tak, ze si tam a chytis ho a hodi sa barskde. a bude plac, bolo to pekne vysvetlovane v mama a ja, myslim februar alebo marec.
topanocky na nozicke cez den, ale nie zase cely, nech si nozicka aj oddychne-povedlaa neurologicka

dzanka3
23. apr 2009

zuzka dakujem - aj mne tu na kocikovani baby tak hovorili ze aj cez den maju byt topanocky....
no veru je taky vychcany - ked uz nechce stat tak vresti a caka kym pridem - a ked uz sa idem naklonit sa spusti na ritku - a ja nestihnem sa ho ani dotknut ....veru ho necham nech si v ohradke vresti a nejak sa dostane dolu - ved tam sa neuderi - snad 😕

a Samko uz beha sam? ci ako?
norik a Filipko? a uz mate zubky?

my stale odsavame - ale nechce si dat kuk ci uz 1 a 2 horne prave zubatka rezu (na lavej strane ani naznak zubkov - to bude vyzerat 😀 )...

norik1
23. apr 2009

Dzanka ako pise Zuzka - on si sam najde sposob ako si sadnut...ja som Filipa vobec neucila, prisiel na to rychlo sam. Na kolena alebo na zadok 🙂 po case pride na to ze ked sa drzi, tak si najskor cupne a az tak sa pusti, uvidis.
Nas Filip predvcerom sam vyliezol hore do golfaca kvoli hracke co visela zo striesky 😉 stala som za nim a rehlila sa (a davala pozor) a uz je vidno ze ked citi, ze straca rovnovahu tak sebou cukne a dalej nepusti...takze sa uz nehadze hore dole 😉

Topanocky Dzanka ked sa zacne stavat, take co maju pätu trosku zvysenu - ako su tie klasicke papucky na doma. Mame aj take aj ortopedicke. Ked chodi/lozi/stavia sa tak obut, ked sa hra, spi tak vyzut...

Ericienka no pocko vonku des a hruza.... vyzera zasa na burku??? tak buduci tyzden? Zajtra idem kukuk kamosku co doma lezi s nohami vylozenymi 😉 trosku ju povzbudit 😵

zuzka1.
23. apr 2009

ericienka inak saminkovi vsetko najleeeepsieee!
dzanka nebeha este, za jendu ruku aj uteka, ale sam este nie. postoji, obcas prejde 1-2 kroky ale sam este uplne nie. na kratucku vzdialenost spravi krok, dva na vacsiu zohdnoti situaciu a sup ho na kolena a prleeze.

sabicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
norik1
23. apr 2009

Dzani neboj, povresti si a potom bude musiet pohnut rozumom 😀

Zuby nikde, ale uz mame take tie ranne a vecerne sople.... a cez den nic, nos cisty 😉

amatula
23. apr 2009

no musim sa priznat ze minule som aj ja dala malemu kornutok v kociku,ale uz nedostane 😠 lebo z neho ani nelizol len ho schvalne pomrvil a sedel v omrvinkach....

topanocky mi máme takmer celi den.teraz ked chodí,ale doma papucky a von topanocky...a má tri páry topanok,sandalky a papucky 😉 obcas vyzujem ked je v ohrade,nech si nozicka odychne 😉

erikasadek
23. apr 2009
dzanka3
23. apr 2009

ahojte
my uz zase z vonku doma - napapany a uz sa zhana o 106!!!
no mame take topanocky - sandalky - ale su viac uzatvorene ako otvorene (len po bokoch take dva male otvorky maju) baren schuhe sa volaju - som bola rada ze ich obul - lebo v lekarni ani jednu nenavliekol cez nard 😒

zuzka Samko aky sikulo ze uz aj sam prejde - je sikovny - taka vrtinozka ako ty bude 😵
norik a Filipko tiez hned vyhuta nejaku sprostost co? co nas ani nenapadne oni idu a uz aj vystrajaju 😀
aj tetno prave natahuje vysavac - ale ked ho nastartujem upaluje co vladze prec - place ked odsavame ☹

amatula a vas Matko uz asi sam beha ze?

ja tiez chcem aj cele uzatvorene topanocky kupit - ale asi az za mesiac za dva - ked uz aj behat po vonku aj do piesku bude moct....