Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
26. apr 2009

blau vsetko najlepsie moja;. k meninkam pripajam sa... 😉

zuzka uz sa tesime, a ako ti je?

norik aj ty das neake foto alebo video dufam.. 😉

dzanka tak ako je.???

dzanka3
26. apr 2009

erika Matko papa okrem mliecka vsetko!!!
len mliecko nechce a aj cajik pije.....

no neviem co cvici 😠

zuzak super foto - aj s tou oringlou a aj Samko napapany 😀

a blau tiez sa pripajam ku gratulaciam 😵 - nech sa vsetko splniiiiiiiiiiiiiiiiiiii

amatula
26. apr 2009

norik no traktor sme kupili,,dal by sa aj ukradnut,ale mala som dobry den 😀 😀

ale nie to sme kupili Bobovi na dva roky a vdaka nemu sa rychlo naucil bez plienky 😉 lebo sme sa mu vyhrazali ze ho vratime 😅 ked sa pocika.........

zuzky super foto aj ta v pase.......ja ze máme novu clenku 🙂 a super trojkolku má Samko 😵
a ocko to vie s krmenim 🙂

co porabate? 🙂

norik1
26. apr 2009

ja stahujem foto z fotaku... poradte kde mam zavesit to video lebo neviem 😀

blau
26. apr 2009

Ahojte babenky moje dakujem pekne oslava ako sa patri az som rada, ze ta haved nasa odisla 😀

Baby ja som taka zhrozena, co tu citam, kvoli tomu ockovaniu. Je mi zle, ked vedome davam pichat malemu take srajdy. Akurat v pondelok mal to ockovanie MMR. Reakcia zatial nic , ale dr. povedal, ze po tyzdni moze dostat horucku a vyrazky. Mne je normalne zle. zas 25teho mame ist na ockovanie proti meningokokom, mam ho dat? Ale zas keby ho nedam a nieco.....tak sa zabijem a vycitam si to boze co mam robit?

zuzka1.
26. apr 2009

my ideme tiez na ockovanie, pivinnemu s anevyhneme a mimo sme dali prenumokoky.
ja enviem co si mam o tom mylsiet, ale myslim, ze keby je to tak veeeeeeeeeelmi zle to jednoducho zakazu, nemylsite?

erikasadek
26. apr 2009

😉
zuzka nechcem i brat nadeje , ale na tomto svete je tolko veci co konzumujeme, berieme ze uz davno mali byt zakazane;.. 😉

velmi zle, nie , ale taktiez , to nie je nutne.. 😉 nepotrebne k zivotu....; aj bez sa da prezit... 😉

tak ako to dokazali generacie pred nami..

ale toje uz o inom..

blau
26. apr 2009

Ja som z toho volaka hotova, lebo co to tu citam tie prispevky v teme vedlajsie ucinky ockovania.. 🙄

on je proti rotavirusu, pneumokokom, mmr, a dalsich milion...Uff, take male telicko.

norik1
26. apr 2009

ja toto mmr nechceeeem fuj fuj to je hrozny humus.... a dakd som citala ze vraj to ma spojitost s autizmom u niektorych deti ☹ ☹ ☹
blau to som ta nechcela teraz vydesit 😕

erikasadek
26. apr 2009

norik
pato na mmr aj doplatil a josh nedostal.. kvoli alergi.; aani nedosta,e tak skoro az ked bude mat 12 rokov tak mozno...

moje stastie je ze tu nie povinne ockovanie..
co myslis s coho ma josh taku silnu alergiu s ockovania na TBC a to mi povedala samotna lekarka tu!!

monkula
26. apr 2009

blau, dočítala som sa, že máš meninky, tak všetko naj, ja mám v rúre korpus číslo dva, zajtra majú meniny moji chlapi, tak im pečiem tortu, zajtra naplním a polejem čokoládkou... 😀
my sme boli v BA na 3D filme monsters versus aliens, aj Chiara mala okuliare a napchávala sa pukancami, potom mi všetko vrátila, prešplhala sa ku mne, pricucla sa a zaspala, výbuchy, nevýbuchy, ani sa nepohla 😀 😀

norik1
26. apr 2009

no baby video bude zajtra, musim tu daco poinstalovat tak sa s tym budem hrat az zajtra... inac dobre nam bolo v idno pod suknu, a ja som bola uuuuplne vpredu jaaaaaaaaaj ked som to videla az som sa zlakla 😕

dzanka3
26. apr 2009

ahoje
som dokuk letsdance 😎
a hlasim ze dnes Matko spapal vsetko mliecko - 240ml 😀 - taku radost mi urobil ako keby mne do bruska 😉
a dokonca mal vecer po kupani "len" 36,8 po odcitani 😉

no a ockovanie a nasledky ja radsej necitam - ako zuzka pise - keby bolo to take zle tak to davno zakazu......

dobru nocku 😔

norik1
27. apr 2009

kto vypadol? som nekukala lebo mm trpi silnou alergiou na Let´s dance 😀 😀

erikasadek
27. apr 2009

ahojte. dobre ranko; prajem vsetkym

dzanka to je super!!!!!!!!!!!!!!!

zuzka1.
27. apr 2009

ahojte, norik leiferova vypadla, bola na vypadnutie s Likacom a vybrali ju ako von.
My ideme cvicit na fitloptach s malym, pridem az poobede, povybavujem zopar mensich nakupov v meste a pridem.
Navarene, upratane(vcera o 20,00 mi preplo).
A budem s aucit smaozrejme, medzinarodne ekonomicke vztahy! parada!neviem s adockat!

norik1
27. apr 2009

he he zuzi no medzinarodne ekonomicke vztahy musia byt orgazmus uz len ked ich do ruky chytis 🙂 skoro ako vsetko co sa treba naucit 😀 😀
Laiferova von? no konecne...

my mame dnes poradnu, som zvedava co povie doki na to filipove utekajuce ocko...a na pipika 🙂 taku malicku dierku ma hrozne ked sa predkozka stiahne... 😖

dzanka3
27. apr 2009

ahojte
ja som to vcera prechvalila - rano uz nechcel mliecko - ale bola by som rada aj keby len vecer pil - lepsie ako nic 😉

norik fuha - s takymato vecami bojujete? pipika som tiez zvedava ako dopadneme - ja mu to len trosku potiahnem a umyjem ked kupame - inak nic...... 😨 a ty mu to uz stahujes normalne ci ako?

zuzka veru ked pride pracovny šabes treba ho vyuzit...dobre si zacviste a potom nech mas zase šabes ucenia chtivi 😀
ja idem nieco varit - asi francuzske krumple - ahoj Erika 😉

amatula
27. apr 2009

ahojte

Matoi staval dnes o siestej a taki je urevany 😖 idem ho hned aj uspat 😠

mi tiez ockovanie len povinne a Mato ma pevenar,keby sa to vratilo mu ho nedam,ale co uz.....
mi sme mali ist minuli tyzden,ale som nestihla.tak asi stredu,ale zasa drapol nadku 😒tak uvidime co sa z toho vykluje

norik ocka mozu trosku utekat takimto drobcom.pokial to nieje vázne nic sa nedeje aj s pipikom má este cas ale dokina poradí 😉

norik1
27. apr 2009

no jedno ocko mu dost uteka, dovonku, vyzera to hrozne.... a nemam pocit ze sa to zlepsuje, skor naopak... a pipika stahujeme pri kupani, ale ma tam taku malicku dierku ze toto nepretiahne dokina ani keby velmi chcela... tak uvidime

erikasadek
27. apr 2009

ahojte uz som doma, za chvilu znova utekam....

norik tak dufajme ze to nebude nic vazne to ocko sa netrap do tych 2 rokov to nei eje problem.;. ale je dobre ak s anato pozrie odbornik... 😉

na stahovanie predkozky ti velmi neporadim treba vidiet a ja som svojim nikdy nestahovala... uz ked sm epri tom na buduci tyzden idem k lekarovy s joshom ohladne toho.. bude obriezka.... 😖

dzanka tak nech chuti... 😉

co s atyka maleho netrap sa pokial papa ine veci tak to nevadi...
alebo mu zmen mliecko.. 😉 mozno mu nechuti..

amatula
27. apr 2009

tu nikto
tak ja len zachranim..........lebo uz ideme na druhu stranu 😀

erikasadek
27. apr 2009

ja som tu, ale nie na dlho utekam s patom znova do skolky............

norik1
27. apr 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2018970&i...

tak to video sa mi zatial nedari, pracujem na tom tak tu je aspon par fotiek z krojovanej minulosti 🙂

amatula
27. apr 2009

norik super 🙂
akurat ze ja nefrcim na facebooku 😒

blau
27. apr 2009

Babenky ja som taka znechutena , precitala som nieco o negativach ockovani. MMR mame uz za sebou.Keby som ja vedela. Prevenar tiez, rotavirus a dalsich inych sraciek v sebe tiez. Ja ho na tie meningokoky teda asi nedam. Co hovorite? Teraz ho stale sledujem ako sa sprava a tak, boze ze autista z ockovania!!!!!!!!! Ja som myslela, ze to je v mozgu, ze s tym sa deti rodia. Brrrrrrrrrrr jaj je mi do placu ako matka som zas zlyhala a nechala si napchat do vlastnej krvi sracky z celeho sveta.

Dakujem za drakulacie. Monkula pozdrav si chlapikov, torta musi byt fantasticka. Oslavte to.
Ericenka- obriezka:? moj maly ☹
Norik ocko sa mi tiez zdalo, ze Lucovi uteka, ale dr. ho pozrel a povedal, ze to sa mi zda lebo ma siroky nos. Ale diagnozu v rodine mame Mario ma okulky. No ale zatial vsetko ok. Co sa tyka pipika som sa mu ho do roka nechytala a na rocnej prehliadke mu ho doki stiahol a teraz pri kupani mu to robi mario a ja len tak mimochodom. Ja ani neviem ako to ma poriadne vyzerat, ked je to take male. Ale naramne sa mu to lubi, ked sa mu s nim naraba a sa mu aj postavi a to je najvacsi zazitok pre ocka. Cely je nanho pysny. No chlapi co Vam poviem. Zelam Vam krasny den moje mile.( Idem dalej studovat o tom ockovani) 🙄

amatula
27. apr 2009

blau ty si trubka 😀

ani ja Matovi nestahujem,len obcas...a Bobo si uz pekne sam......
norik potom napis co ti povedala dokina..lebo viem ze v kazdom kute to robia inak..tak som zvedava
mne nasa doktorka povedala ze sa to do roky vobec nemusi...ved je tu o tom aj tema......

a blau nestuduj tolko tie ockovania......co má v sebe uz nevratis a meningokoky teda nedavaj,alebo si to dobre prestuduj...nie co sposobuje ockovanie,ale meningokoky 😉

ja som tiez Bobovi prevenar nedala!pri Matovi to uz bol velky buum..tak teta je dokina! mi to zistovala....pytala sa jednoho uznavaneho detskeho lekara a ten mi odporucil ze pri dnesnych vyrozach to nieje zle...ale zasa nie nevyhnutne!
on ze svoje vnucata zaockoval.tak som dala aj ja Mata......
Bobo nema prevenar...je dost casto chori
Mato má mimo soplikov nemal nic...tak neviem

negativa z ockovania..klop klop ziadne 🤐

ja mám ist na poslednu davku prevenaru a priorix ci ako sa to vola.....a radsej to ani nestudujem...lebo by som ani nespala 😒 ako sa poznam

norik1
27. apr 2009

blau necitaj to ockovanie lebo sa zbytocne stresujes a najdes Lucovi aj to co nema... to co si mu uz dala uz nevyberies a zvysok mozes zamietnut... nie si preto zla matka, neboj, ved si chcela len to najlepsie pre svoje dieta a konala si v dobrej viere. Neboj, nic mu nebude!!!!!! 😵

dzanka3
27. apr 2009

norik aka kocka a ten osi pás 😵
sikula si v kroji - ti to pristane 😎

no obedik spapal Matko cely.....len to mliecko nepodarene...alebo ze by mu po 9 mesiacoch prestala Beba chutit? spekuluje asi betar 😠

blau a to z ktoreho povinneho ockovania moze byt autista? ved hadam by to nepchali do decka keby take nasledky ? ci ano? len nech biznis ide?

dzanka3
27. apr 2009

a ozaj ked chceme ist zajtra autom a nebudem mu mat kde obedik ohriat - a vzala by som ho este horuci - to sa mu asi zdusi za 2hod ze?
ci ako to riesite?