Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
4. máj 2009

vitaj sinty....ty mas 18rocnu dceru??

sinty
4. máj 2009

ďakujem 🙂 áno máám 😀 😵

dzanka3
4. máj 2009

ahojteeeeee
erika ahoj - si sa nasla 😵 tak rychlo nejak urob antivirak nech mozes s nami t 😵 u sedavat 😀
boli sme u mojej mamy - a to som chcela dietovat od dnes 😨 🤐 ...tak snad od zajtra....ale ved ja uz dlho na to myslim a nic....uz ste si aj zvykli 😀

zuzka no Samko aky sikovny ze uz sam cupka - tak nech ho nozky pekne posluchaju a neutekaju od mamicky dalekooo 😉

sinty ahoj - to naozaj 18 rocnu dceru a este aj snz? len aby ta ta dcera neobehla 😝

amatula a ty co si to ake traktori vyrabala?

sinty
4. máj 2009

😀 😀 no ja mám 36 rokov dcéra má 18 a má 3 mesačnú dcérku Zoe 😅 rodinka úžasných čo? 😀 😀

amatula
4. máj 2009

sinty ja preto ze aak si to ty s dcerkou v albume..tak sakra dobre vyzeras,,ale zasa 36 nieje az tak vela 😉

dzanka z lineckeho cesta a kupili sme formicku traktor 😉

sinty
4. máj 2009

amatula áno som to ja🙂 ďakujem pekne 😉

norik1
4. máj 2009

ty brdo sinty prihod aj foto s dcerou a jej dcerou ved vy ste teraz ako kamosky my tu co chodime kocikovat, len vy sa oslovujete ze "mami pocuvaj..." 😀
preco rodinka uzasnych?? co ste prve co mali dieta v mladom veku??? a ani nie ste posledne... aspon mate pllllno spolocnych veci teraz, to matky s dcerami mavaju len malokedy 😉 ty prezrad ake to je 😉

sinty
4. máj 2009

😀 idem pozrieť či takú fotku vôbec máme 😅

dzanka3
4. máj 2009

sinty super - dcere ma kto poradit a vsetko z prvej ruky - aj vecicky pre dcerku aj vsetko - no nema sa dobre? ak ma aj super muzika ta ste ozaj rodinka uzasnych ale v dobrom 😵
a naozaj dobre vyzeras 😔 ja mam sice o dva roky menej ale na 25 nevyzeram ako ty 😅

amatula
4. máj 2009

nahodou ja ti zavidim fakt to musi byt super si mozete pokecat 😉

mne sa to stat nemoze lebo mám len chlapciskov 😠 😵

inak sinty na babicku fakt dobre vyzeras 😀 😀

sinty
4. máj 2009

Ďakujem pekne.Dcéra má aj vecí po Mel ale strašne to láka kupovať nové..a hlavne keď už kupujeme tak aj Melisske aj Zoe a rovnaké 😅 A na 25 určite nevyzerám 😔 🤐

sinty
4. máj 2009

😀 😀 amatula ja by som chcela do tretice chlapca..ďakujem pekneeeeee😀

amatula
4. máj 2009

baby asi budem koncit lebo mm prisiel z prace a frfle ze jeho karham a je sedim len pri PC 😅

sinty povinne odteraz prispievat 😉

papa este vas vecer kuk 😉

sinty
4. máj 2009

amatula budem sa snažiť pekný svyšok dňa pá pá

sinty
4. máj 2009

oprava:zvyšok 😀 😀

blau
4. máj 2009

Ahojte, tak vitam novu clenku co som chcela povedat bolo uz povedane. To je parada mlada mamicka a babicka pekne. Dnes nas tu obchadzal mrak a potom sme aj troska zmokli.
Ama, tak uz ste sa udobrili?

sinty
4. máj 2009

blau ďakujem 😉

blau
4. máj 2009

😵 😉 mala ti uz chodi? co varite zajtra dajte nejaky tip, prosim

sinty
4. máj 2009

áno už v 10 mesiacoch sa začala púštať..ja zajtra asi žemlovku 🙂

blau
4. máj 2009

hm, mnam dobry napad. ja som rozmyslala, nad spenatom no uvidime, co povie hlavna sefkucharka mamina, lebo teraz varieva ona 🙂

sinty
4. máj 2009

😀 ja som chcela robiť rezne ale zdá sa mi,že tie máme stále 😀 tak trošká zmena bude 🙂

sinty
4. máj 2009

Idem kukať panelák pápá

amatula
4. máj 2009

fuj ja som sa dnes tak prezrala ze nevarim zajtra nic len rajcinovu polievku 😝 asi.....

blau nooooo uz OK..mi sme ako male deti..ale mi sa nikdy nehnevame len si vytíkame...vytíkam 😅 co uz ....

zuzka1.
4. máj 2009

ahojte zienky,
sinty vitam ta, to ja som teda skoro ako tovja dcera(22)!
parada!!!
aj moja mam mala skoro deti a mam tak stare sestry ako si ty, jedna je mladsia.
nooo pekne to tu mame pestre, ze zienky!
tak nas dnes predsa ockovali, dr usudil, e prisvitny soplik bol zubkovy, teplota neobla, popocuval a bolo, pich pich.
maly sa nechcel dat pomerat a povazit, len hucaaaal, sranda! chuda, ale pichanie mu nevadilo.
spinkal potom 3 hodiny a ja s nim🙂)))))
ja zajtra robim raznici, zmeiaky , salat. tak osm to vymymslelal a v stredu bude zemlovka.
bola som sama so svokrou na aute, parada, potom sma, pre muza domov, lebo ten obl v hore s chalanmi, no uz hadam aj sama zacnem.

norik1
4. máj 2009

no ja som uz dokupala, dokrmila, doprezliekala.... byt na to sama vecer teda vooobec nie je ziadna sranda, ked je mm na sluzobke.... poobedny spanok sme mali dnes trochen posunuty, preto az teraz sme sa paradili do postele...
normalne som sa zmordovala uff uff

Zuzi no parada, dva krat pojdes sama autom a potom sup sup, nakazat muzikovi nech si kupi svoje auto, ved ty uz jedno mas he he

erikasadek
4. máj 2009

ahojte moje zlate vitam ta aj ja sinty

baby unas doma vsetci spia aj moj muz😀

zuzka1.
5. máj 2009

dobre ranko zienky,
norik ja som mu to vravela, ked som este len robila vodicak, nech si nieco zaobrstara 😝 😝
ake dnes plany?ja budem varit a potom pride kamoska-spoluziacka, tak budeme pisat take prace do soly. Je tehu, 38tt, tak sa modli, aby postihala vsetky skusky nech s apootm moze vytesovat.

blau
5. máj 2009

Bre ranko, prvy krat prva. Dnes sme skoro vstavali, tak preto tu strasim, lebo dede uz je s malym na prechadzke.
tak dnes ziadna zemlovka nebude, ale vysmazany karfiol a zemiakova kasa- aj tak mnam. Erika a uz Ti ide ten pc aj antivyrak?

zuzka1.
5. máj 2009

blau vdaka zatip, bude na piatok🙂
moi sa etse vlaju v posteli

blau
5. máj 2009

tesime sa. Aj ja sa idem valat asi do postele 😎