Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
25. máj 2009

ahojte

dzanka moj muz nieje kuchar len ho to baví a ked je doma varí on!a ked je ticha domacnost musim ja!inak s tou kavou je to aj u nas tak,vzdy varim ja a ked je zle varím len sebe 😀 😝
norik hod tie fotky sa tesim a dufam ze su cierno biele 🙂

zuzka pekne to máte zariadene!len si pekne uzivajte aj samko sa má urcite obcas bez vas dobre 😉 máte moj plny obdiv!!!
ja som mala vcera prednasku z mm rodiny(uplne bez priciny),tak ma to stve az mam penu okolo ust..uz decko nikde nedam!!
idem zehlit,Mato v postielke má spat a on sa hra 😠 no uvidime ci to nebude zasa na rukach..a poobede ideme von

Matkovi vsetko naj k 10 mesiackom 😵

erikasadek
25. máj 2009

ahojte dzanka vsetko najlepdie tvojlu velkemu chlapovy matkovi k 10 mesiacikom amatula moja jezisi co sa zase niekemu nepacilo s jeho rodiny.. 🙄 musis byt oiriadne nastvana moja ze? Nestoja zato......

zuzka1.
25. máj 2009

ahojte zienky,

ako sa dari??aky dnes den?plany??

my sme boli v meste, kupila som si plavky, ale take obycko na zahradu len, slapky, take drevkaove, normalka nakup a este tricko pochopitelne, ked topky,tak aj tricko.

maly spinka, nejak soplikuje, snad uz tie ocne vidu.

idem do zahrady, po troske sa zacnem ucit na skusku co mam o 2 tyzdne, napisem jendu smeinarku, nech mam pokoj a nestresujem zas 3 dni pred.

idem aj trosku opalovat snad.

amatula ser na nich, neznasam take reci, aj ked to nie je myslene zle, mna to lezie na nervy.

amatula
25. máj 2009

no pekne

blau vcera karhala a dnes kasle na to!!

druha strana...jasne chapem ved je tak pekne 🙂 mi sme boli dlho vonku aj s mojou lepsou svagrovou,,dobre bolo aj som sa opiekla trochu..
idem este dozehlit nech mám zajtra pokoj

zuzka1.
25. máj 2009

ahojte, my sme boli vonku, maly zacal soplikov, tak sa kupanie nekonalo, takze budu ocne!!!!
konence!
Som sa opalovala, uz mam peknu farbu, etse zajtra dam.

Matuskovi malinkemu zelame vseeetko najlepsie, dzanka uz aj vam sa to krati!!!etse 2 mesiace a rooocik

blau
25. máj 2009

Matuskovi posielame pussuuuu 🙂 🙂 🙂 , jaaj 10mesiacov, dzani uzivaj si este je babatko od roku sa mi zda volaky kazdym dnom vacsi a vacsi.
no ama karhala a dnes mal este mm volno, tak sme boli vonku.
zuzik super ste si to uzili, tak to ma byt.
norik babka sa nevidi aj po porazke. Ved ked je maly furt hladny ja neviem co mu nedas najest! 😅 😅 😝
erika no do kelu, ze kurenie by som odpadla uz teraz rozmyslam nad klimou aby som si pred spankom vychladila izbu, lebo som spotena jak keby mam nocne mory...
dzani, no prisna som, lebo ste tu neboli....aj ja mam pedagogicke sice len minimum, tak zvrtnut mozem aj na znamky.haha
aj my sa opalujeme a mne volako nechyta neviem co je... 😎
ama a co ti povedali z mm rodiny? to by ma strasne zaujimalo co sa ti idu starat do teba?

erikasadek
25. máj 2009

blau ahoj aj mna by to to zaujimalo orepac alatula ale sme tu ore teba mo.a blau dnes uz sol nadavala ako nikdy kedy ju konecne vypnu to kurenie stale nic pidlaha horuca a vonku je cez 30 stupnov

blau
25. máj 2009

no ja by som mala tiez nerva uz teraz mam a nekuria 😠
zuzik pozeram na fejsi akurat tu vasu damsku jazdu verzus jeden manzel, dobre ste sa bavili. to je super. Mas tam krasne tricko to modre uplne som sa don zalubila, taky moj styl 😵
ama akurat sama osa pytal z kadial ta poznam 😉

zuzka1.
25. máj 2009

ahojter, seminarka napisana!!!vdaka Bohu za net!!!
blau dakujem, nooo aj Ivanka Surovcova ho mala oblecene len v sedom v markize v tleerane minuly tyzden

norik1
25. máj 2009

cafte cafte 😀

nooo byt vypratany, odovzdany, konecneeee mam pokoj a klud.... jeskove oci by som nikdy nepovedala kolko sa da suchat v jednoizbaku!!!!!!!! len linku som suchala 5 hodin, tie mastne stekance osemnastrocne fuuuuj, normalne rozmyslam ci babka bola ockovana proti zltacke ze tam nieco nechytila 😀 ale nasla som 2000 Sk poskladane a dooobre skryte v pribalovom letaku, ktory sa daval kedysi k farbam na vlasy, ked rukavice boli nalepene na tom letaku 🙂 ja by som to uz aj vyhodila, len som si chcela zobrat rukavice ze na suchanie linky ako stvorene..... 😀 zas musim ist do banky 😀 😀 😀 😀

dnes odpadnem a Fil ked bude rano vyvreskovat o pol siestej takto ze " uaaaa uaaaa uaaa" v preklade mama, vstavaj a urob mi narodeninove mlieko, tak ho asi ani pocut nebudem....

tak teda see you 😀

norik1
26. máj 2009

cawes maminy dobre ranko krasne nadherne

my sa dnes flakame, ideme na neurologiu, pre papier na prehliadku lekarsku a flakacka.... nejaky maly darcek Filipkovi kupit lebo velky bude v sobotu 😀

zuzka1.
26. máj 2009

ahojte, my sme boli na prechadzke, maly normlane odpadol v stolicke pcas paapnia, idem dat prat, nachystat malemu nejkau papanicu a pojdem sa ucit, alebo opalovat????uvidim co zvitazi🙂))

norik co dostane maly??ja neviem co mu kupit.
kupili sme autosedacku, slnecnik, este dokupim oblecko, nekaje hracky, ale chcem este nieco origos, tak radte. Bude oslava, torty, lebo s aneiveme dohodnut, ale co etse??

dzanka3
26. máj 2009

dobre ranko
vsetko najsamlepsie rocnemu Filipkovi 😲 😵 😵 nech ho vsetci posluchaju, lasku davaju a opatruju.... 😀 😀 😀

zuzka no potom uz len modre z neby asi...ine ma uz nenapada 😉

utekam zehlit...
cauteeeeeee

amatula
26. máj 2009

caute caute

FILIPKOVI vsetko naj naj k rocku!!!!!!!zdravicko a stasticko!!!!má isto super rodicov,tak ti sa mu o ostatne postaraju!!!! 😉 😵 😲

norik a super foto v pase!!!

amatula
26. máj 2009

zuzka ved som kuk na fejsi foto sak si uz cierna akoby si od mora prisla 😕 😉 mna to vobec nebavi na slnku

blau a ako si mu to vysvetlila???ze sa vlastne vobec nepozname 😀

zuzka1.
26. máj 2009

FILIPKOVI, zelame len ro najrajsie na svete!!!!

baby ide vam facebook dnes,??mne nejde ani face ani pokec

blau
26. máj 2009

🙂 🙂 🙂 🙂 HAPPY BIRTHDAY FILIPKO 🙂 🙂 🙂
Posielame Ti velky boztek na tvoj maly nostek,. aby sa ti dobre zilo a vsetko krasne vyplnilo 😉 😉 😲

Norik poznam aj my sme dnes vstavali o 5tej take nervy mam z toho posledne 3dni tak vstava o 5.30. Poraza ma... Si zbohatla co? Aspon mas tu mordovacku zaplatenu 😉
ama ja ani neviem normalne, ze cez net. Ale pocit mam akokeby ta poznam uz roky 😵 Aj Vas ostatne. Vcera sme tu mali najhorucejsi den v celom Rakusku a dnes je tak isto 😎 Goroncoooo
ozaj norik to je aktualna foto? kraaaasa vidim tam melir 😉

blau
26. máj 2009

A to co? posledna aj prva dnes vecer 🙂

monkula
26. máj 2009

Filipkovi všeeetko naj k prvému rôčiku... 😵 😵 😵

blau
26. máj 2009

ahoj moni, ze si sa tak ukazala? Ako sa mate? Kedy idete to IT?

amatula
26. máj 2009

pekny vecer prejem 🙂

no kríza tu je teda.....

mi sme boli vonku a potom som zehlilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....lebo pojdeme het...zajtra vysvetlim 😀

norik1
26. máj 2009

no cawes, sme boli dnes rozlietani jak dvaja dablici 🙂

Dakujeme za drakulacie 🙂 aj gratulacie, velmi sa tesime!!! maly ani nechapal co sa dnes dialo, kupila som v carrefouri ovocnu tortu a dovolila som mu do nej strcit ruku, vsetko ficalo - kamera, fotak.... my s mm jak dvaja maniaci he he... vsetko zadzabane, podlaha, okno, koberec a maly len kukal ze preco nekricim he he he

Zuzi my mu ideme kupit trojkolku, aby mal "velku" pamätnu vec, ale vy uz trojku mate.... musis menej minat na maleho lebo ti dojdu napady na hracky 🙂 Chcem mu kupit este toto:
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=... a este take prenosné Fisher price radio co hadze svetielka na stenu v noci a spieva to take uspavanky.... kamoska to ma a velmi sa mu to lubilo 🙂

Blau fotka je polocerstva - vlasy eeeee.... vtedy som bola na dovolenke a 4tt 😀

monkula
26. máj 2009

ahoj blau, máme sa fajn, pošlem Ti IP na Tvoju druhú otázku, dobre? 😉

amatula
26. máj 2009

norik zlatéé 🙂 s tou tortou...Fil mal urcite radost 😉

bru nocky dámy!

norik1
26. máj 2009
zuzka1.
26. máj 2009

kokos cely den mi nejde azet ani facebook. nechce mi to napicat, bol zapnuty firewall, tak osm vypla a este neviem co je proxy,?neviete co to je??
mm volal kamosovi, ze nejde, nainstalovlai sme operu aj tak to nejde.
co mam robit??

norik1
26. máj 2009

proxy je nastavenie tvojho servra ci co... proste ti to blokuje vsetko co sa da.... ja mam operu a FB mi cez nu nejde, stranku nacita ale vobec neberie klavesnicu... musim kukat cez normalny net, cez to modre e-cko... a este e-bay to iste..... ostatne stranky v pohode cez operu 😵

zuzka1.
26. máj 2009

no uz som na to prisla, prave mi prebieha hlbkova kontorla pc, svagor úposoelala take debilne maily a z toho mame asi ejaky virus, ktory hned nenalo. tkaze cistit bude celu noc.

mozila je lepsia ako opera, lebo mozes kukat vsetko, takto to treba prepinat.

ok, idem s aucit,zajtra uz budem v normanom rezime, tak sa tesim. teda dufam, ze to bude ok.

erikasadek
26. máj 2009

ahojte zuzka neviem ti pomoct operu som nikdy neistalovala ale aj cez mobil mi ide ok facebook ps. preto chcem ten p?ateny antivirak aby so¨ nemala take problemy i ked male ale predsa ic nepitrebujes cistit vsetko robi sam uz len par dni baby a uz budem ho mat znova moj pc.

norik1
26. máj 2009

he he eri skoncia ti abstaky 😀