Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
3. jún 2009

aahojte 🙂
ja dnes normalka zienka domaca.....varila som kuraci vyvar,domace sliziky,bravcove na zeleninke s cestovinou a este aj bublaninu 😵
pozvala som segru s deckami...tak dame kafco a pojdem zehlit....mám tu pradla jak pre celu rotu 🙄

mm mi cestou z prace kupi 5kg jahôd..tak budem spracovavat.....a zasa bude daki mnam kolac cez vikend....
som minuli rok ovocie moc nejdla ked som kojila a tento rok sa z neho asi aj poserem 😀

skoda ze ste tak daleko uz by sme sedeli na dvore a cpali sa sladkim a kavou...aj aperitiv by som si dala 😕 😵

poručam sa 😉

blau
3. jún 2009

zuzik to je normalka, aj my mame pieskovisko skoro tyzden a piesok sa kupil az teraz.
jaj amatula ani mi nehovor, hned by som dala kafco s nejakym domacim kolacikom aj a aperitiv 😅
ja som sa tiez obmedzovala v jedeni, ale teraz jem vsetko aj pivko si dam a kojim..
by sme si tak pokecali, ja som vcera sa stretla s tymi mamickami som si tam tak divne pripadala, taka cudzia. Chapem to oni sa uz poznaju a tak...urcite to bude lepsie, ked ma uvidia 2x. Sa im predstavim ...Volam sa Jarka som zo Slovenska a dokazem toto 😀 😀 😀

blau
3. jún 2009

jaj a som zabudla, ze tie veci z USA nemaju v mojom cisle, teda oni su velmi male, tak som si objednala M_ko myslite, ze by mi mikina bola velmi mala keby ju objednam v S-ku , alebo si mam rovno L???? Ja tu mikinu totiz strasne chceeeem

http://www.abercrombie.com/webapp/wcs/stores/se...

amatula
3. jún 2009

blau ved ty si chuducka nie 😕 ked si objednas L tam vyzeraju byt dlhsie rukavi budes ich mat po zem 😀
L urcite nie!

a ten aperitiv si dam asi aj sama 🙂 od rana makam az mi oastalo dajak divne,toci sa mi hlava a klepe ma jak ozrana v abstaku 😒 😝

amatula
3. jún 2009

jeeezis ja by som si tu cervenu 😵 ja som s cervenej uplne mimo 😅

klirkad
3. jún 2009

ahojte. Amatula---Aj ja makam a este aj dlho budeme....Momentalne mame trochu klud a nejaky ten miesany by sa hodil , hmm tak len nealko... Zatim 😉

zuzka1.
3. jún 2009

kto je klirkad???dalsia do partie???
blau perfektna je, svagrina je zatazena na veci od abercombie.
Ako to objednavas??k niekomu v us a on ti to posle na svk, ci piramo z tade sem???
by som ebjednavala aj ja!!
amatula si sa rozbehla s tym varneim, ja dnes nevarim, idem sa ucit.

svokra uvari nieco snad ked pride z prace.

Boli sme s malmy vonku, teraz spinka, idem ja studovat, lebo je to bied aso mnou zatial.

amatula
3. jún 2009

a som v haji........Mato spal 20min. ho zobudili decka a teraz sa len pomne vesa 😝 aj zehlit by som sla,ale mi natahuje snuru...... 🙄 Bobo zaspal tak ked vstane pojdeme von......

to som aj ja zvedava kto je klirkad 😕 a ci sa este ozve ked tak pise...zatim

zuzka1.
3. jún 2009

ja mylsim, ze je to nejaka mamusa co nas dlhsie cita, lebo prispevok to bol ako keby nas uz pozna

klirkad
3. jún 2009

Mate pravdu trosku vas sem tak citam. Som mamusssa ale uz vacsich deticiek a momentalne do vecera v robote. 🙂

erikasadek
3. jún 2009

ahojte vitam , novu clenku.. blau asi tak kocur odisiel...a bude veselo... 🙂

zuzka, ale nie, prave som si odprevadila muza tak maj so mnou strpenie moja.. nestiham takto vsetko.. som nemozna co so mnou... 😀
ale teraz som tu stale to mi ver..

amatula
3. jún 2009

he he erika zrovna som ta sprdla a uz si tu 😀 prepac 😲

erikasadek
3. jún 2009

ja viem , ze si ma sprdla;. 😉

zuzka1.
3. jún 2009

jaaj ja sm zabudla , ze odchadza!!
takze budeme tvoje spojitko s dospelackym svetom???

erikasadek
3. jún 2009

no asi tak, bude to skor taka konikovska jazda.. 😀

zuzka1.
3. jún 2009

uz sa ti to krati a budes k nam uz aj fyzicky blizsie!!
vsetko naplanovane na prichod na SLovnesko????

klirkad
3. jún 2009

inak to sa mate super ako tak citam, jedna druhu povzbudite a ide sa dalej...kedze ste zienky domace, je skvele najst si cas... 🙂

erikasadek
3. jún 2009

no mamae , jadna mal s tem ked sa nikto nikdy nahada , nenadava ale ako pises , sme tu na vzajomne povzbudenie.. 😉 este zufalky , takto fungujeme, bez hadok.. len tam nas dost spehuju.. 😀

zuzka, skoro vsetko, teda uz len na malickosti.. ako napriklad este stale nemam pas.. teda rodny list slovensky ,pre josha aby ho zapisali mi do pasu..tik tak, tik cas leti.. uz sa zacinam bat..

amatula
3. jún 2009

booze budte radi ze máte pieskovisko a nemate piesok 🙄
sme boli teraz vonku a Mato plnu pusu az sa dusil..trulo 😒

zuzka1.
3. jún 2009

nas maly s adokaze pekne hrajkat v peisku tak pol hodinu, potom odstane hrozny hlad a zacina sa krmit 🙂 🙂 🙂 😠 😠 😠 😠

co je s dzankou??????ma jeduje!!!dostane pokarhanie!!!!

ale myslim, ze pislaa minule, ze nestiha ci co!!matko jej dava zabrat!

norik1
3. jún 2009

cafteeee tak treti pracovny den za mnou 🙂

zozrala som zmrzku, pred nou smazak s hranolkami a tatarkou a vravim mm hmmm co asi si kupim tie Kennedyovky a on dvihni zadok a utekaj 😀 no tak utekaaaaam 😀 😀 😀

erikasadek
3. jún 2009

norik;; 😀 clovece ty si normalne v siedmom neby , s tej roboty.. nakoniec si aj rada ze??? priznaj sa.. 😉

amatula
3. jún 2009

norik ty fakt az vyzarujes nadsenie....to by som nepovedala ze moze byt v robote tak dobre 😉 a ako sa ma Filipko?

mm kupil tie jahody,,,krasne sladke,,na slovensku vypestované 😵 sa idem napchavat 🙂

zuzka1.
3. jún 2009

my mavame jahody od jednej pani, zatial sme od nej kupili tentorok 25kg, dava nam ich po 1E/kilo.
A to sezona este neskoncila, vzdy skoncime tak na 50kg.

norik neubijal teba tak torsku zivot doma,???,nemyslim, ze kvoli malemu, ale celkovo!!!ved ty normlane zijeeees dievca!!

idem okupat maleho a ucit sa, som na dobrej ceste na zmaknutie poslednej skusky!

blau
3. jún 2009

Hojte, tak ta mikina existuje len v xs. Tak som si tmavomodru, tam maju vsetky cisla.
Objednavam to cez svagrininu naj kamosku zije v USA a ona mi to posiela sem. Inak hodim net adresu , lebo jedna kamoska si to ide objednavat priamo. Len za postovne sa plati. Musim sa jej opytat.
Ale aj na mimibazare baby objednavaju, tak kuk. Neni to az take hrozne s cenami. No, nasla som tu obchodik a maju tu tricka po 65-70euro za ks. Mna vide 20euro kus no nekupto. Naobjednavala som si aj M, tak som zvedava co pride. Keby to tak dlho netrvalo.
ama- tie veci su take ako pre 12rocne baby,tak preto ale s tymi rukavmi si uhadla, oni su totiz extra dlhe.
Norik super, ze sa ti takto paci tesim sa s tebou a v Kennedyovkach budes vyzerat ako pani prezidentova uvidis 😉

blau
3. jún 2009

Tato baba objednava:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=3&user...

tak a vizera to, ze si tu budem pisat sama a pritom ericenka ma dovolenku 😎

amatula
3. jún 2009

blau neboj ona da deti spat a pride 🙂

ja dam deti spat a idem.... a pojdem uspat to tretie 😀

idem este Bobovi docitat pampusika 😵

bru nocku

blau
3. jún 2009

No tak aj ja sa lucim, idem sa venuvat. pa zajtra 😵

erikasadek
3. jún 2009

aj ja som tu len davam deti do pucu ale okolo 9 som uz vasa len sa bojim ze tu nikto nebude...

inak az o 9 prileti konecne raafat tak som dost nervozna;..

dzanka3
3. jún 2009

ahojteeeeeee
veru Matko je mrzuty a jedovaty - stihnem aj precitat ale uz mi neda cas napisat.....da sa na styri a vresti - snad to tie vrchne zubky robia - hadam nebude nejaky vrestak - lebo remen vytiahnem! 😀
dnes sa ho snazi mm uspat - este mu vykrikuje v postielke 😅
kukam ze erika uz funguje - no sak sa priznaj ako ide chudnutie? a ci ide?....
zuzka aj ty stale chudnes?
..ja tak obden ako vzdy..... 😕