Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
14. jún 2009

caute caute nestihacka strasna rychlovka som rada ze stiham stlacat space bar aby ste mali oddelene slova 😀 😀
boli sme cely den u nasich na chalupe, naaadherne bolo, super pocko, trosku grilovacky, maly sa vylietal po zahrade, teraz len zaspal no a mne uz fici pracka, este ma caka sichta v kuchyni, sprchu som nevidela....a to si musim este popripravovat veci do prace he he lebo rano to bude zdrhacka o hubu, uz to vidim 😉

zuzka1.
15. jún 2009

Norik dobre ranko, ty si aj spala, ked o desiatej vecer este tolko roobty???

inaj vsetkym dobre ranko, idem sa skulturnit, vypit kafe. Co dnes, plany?
amatulka uz je lepsie?
z opalovania asi nic nebude, kedze je zatihnute 😠 ale pojdmee aspon von

Vcera ste pozerali lets dance, teda ty norik, amatula, dzanka??baby abroad asi nie. Ja s om velmi psokojna . ze vyhral duro!!prada to bola

amatula
15. jún 2009

ahojte

nesiel kôn 😕

zuzka lepsie ani nie,ale hlavne ze nieje horsie 😅 no nic asi budeme pracovat na tom co som pisala lebo toto bude na mrtvom bode...tu sa to nevyriesi len tak 😒

ja som nepozerala ani jednu cast,,len utrzkami a z bulvaru...a som spokojná ze je šašo králom!!!!!! 😉

u nas konecne teplo..trocha sme sa opaliovali....a umyla som na kuchyni okno..ked uz sa nove zaclony kupili tak nech to ladí od cesti 😝 😉
zajtra idem ku gyndosovi...ma slahne zas ma boli v podbrusku 🙄 uz tyzden,,ked ma nastve a nic sa nezlepsi tak ho zmenim 🤐

zuzka1.
15. jún 2009

ahojte, nesiel nesiel veru konik nas nesiel.

my sme boli na rocnej, iba ho odmerali ma 78cm a vaha asi 9,5, plakal jak besny, nechcel sa dat, len co ich zbadal pustil sa do revu.

ale inak ok, boli sme na nakuo trosku, napisala som tu 2.kapitolu bakaalrky, poprosim niekoho, nech mi to odovzda v piatok. My mame v piatok ladies night nr2, tak sa tesim a riesim, co si obleciem.

blau
15. jún 2009

hojte ama ja som ti odpisala, taky rychly prispevok a nic napisalo mi ze neexistujes
pockajte hned pridem musim nieco poriesit, ale ved vy ma tu pockate 😉

amatula
15. jún 2009

blau aj mne to robí 😕 chcem sa prihlasit a vsvieti mi ze este neexistuje taki nick..ci sa chcem pod nim zaregistrovat 😅 😕
uz aj ten net ma ignoruje 😀

erikasadek
15. jún 2009

ama tula moja , co sa deje...? povies aj mne???ako ti mozem pomoct??

blau
15. jún 2009

no vidis, tak treba zmenuuuuu. Ale ja myslim, ze norik ma pravdu uplne suhlasim.
co uz rodinu a susedov si nevyberieme, skoda, ze?

zuzka1.
15. jún 2009

skoda veru skoda zienky, bol tu kamarat na kavu, najklebetnejsi chlapo na svete, tak osm nabita infoskami!!!

aj mne to robilo, dne srano nesiel kon, ale uz je ok.

blau
15. jún 2009

babenky musim ist a asi tu moc nebudem az do svrtku ked tu bude dedo tak sa budeme flakat. Zajtra ideme do kinderguppe a ja sa idem dat zastepit 😎
pusku vam vsetkym ozvem sa 🙂

zuzka1.
15. jún 2009

ja idem rano k zubarovi, osm s adobrovolne objednala, kedze mam kaz, este neboli tak idem, lebo neznasam bolest zubov.

behnem si objednat plavky a pojdem nieco kupit na piatkovu akcosku.

v sobotu bude gulas u nas na zahrade , ocino bude mat meniny.

norik1
15. jún 2009

cafteeee my sme dnes mali naaadherne, chodila som sa na prestavky opalovat vonku he he mala som dnes na sebe tie kennedyovky zo svadby he he som dnes bola za peknu 🙂

my ideme zajtra na ocne lebo Filovi ubieha jedno ocko a uz sa na to nemozem pozerat... doobeda ho bude mat moja mama a poobede sa stretnu v meste so svokrusou a odovzdaju si dieta he he len dufam ze to nebude take bad to pocasie...predpoved nem dobra 😝

vcera som poprala, vyvesila, umyla riad(=nalozila do mycky), umyla vlasy.... teraz som pozbierala pradlo a idem na polhodku dat preprat Filove veci - ked som prisla z roboty sup sup vonku a rovno do piesku....moje dieta dnes objavilo caro rozhadzovania piesku, len neratalo so smerom vetra....ale ved nic, on sa nauci 🙂

a som si dnes objednala gps, mm uz ma vytlaceny aj farebny manual a studuje he he viete, mm je mapofil on moooooc lubi mapy

zuzka1.
15. jún 2009

norik pamatam na toho tvoja mapofila aj maleho Fila pamatame 😀 😀 😀 😀

takze pekny den🙂))
budem drzat palce, nech to ocko rychlo beha kam ma!! aj ked na fotos to veru nevidno, ale mam vie najlepsie.

norik1
15. jún 2009

ono mu to zacalo az teraz okolo 10. mesiaca.... pred tym to vobec nebolo. teraz to vidno az velmi, mozno mu budeme prelepovat ocko, lebo to vyzera len na slaby ocny sval, ale to je len moja diagnosis

zuzka1.
15. jún 2009

hlavne teda nech to vidi lekar a povie hned co treba, nech to ma cim ksor dobre, mylsim, ze sa to da do poriadku, ked sa to teraz podchyti

norik1
15. jún 2009

no ved toto, nechcem aby neskor nosil okuliare 😝

zuzi prave zmensujem fotos, o chvilu nahodim 😉

zuzka1.
15. jún 2009

iok tesim, tie zo svadby,????

norik1
15. jún 2009

no ano aj ale nie moc dobre vysli 😝

norik1
15. jún 2009

no, daco som hodila, ale mala som blbo nastaveny fotak, vsetky su rozmazane...aj tie z oslavy roka 😝

zuzka1.
15. jún 2009

norik dobre su, mame rovnake body to zelene, my mame modre.
maly je podarne,yj a si ho viem predtavit ako lekara, podoba sa na jendeho co tu mame pediatra 😎

norik1
15. jún 2009

hej hej uz v porodnici mu hovorili ze bude klavirista, zlodej alebo gynekolog 🙂 tak toho gyndosa by som brala ha ha

zuzka1.
15. jún 2009

gyndos je dobre zamestnanie 😀 😀 😀 😀

blau
16. jún 2009

Bryyy den, ocino je tu, tak maly sa strasne tesi. Boli sme v kindergruppe maly sa vysantil bolo fajn. Pokecali sme vypili kafco, kolacik. Teraz spinka. Poobede idem na to ockovanie a potom do H&M na velky nakup, co si nakazali svagrine pre deticky 😅
Norik ostala som vedla ako Jackie vyzeras fantasticky uplne si chuda v tych satach no parada. Kocka na jednotku. A maly Fil sa zacina total podobat na Teba! A ocko nevidim, ze by mu utekalo to, ale zas vidis ty.
Zelam krasny den moje mile a zas nieco napiste 🙂

zuzka1.
16. jún 2009

ahojte, uspesne som prezila zubnika, ani nebolelo, zubky uz ok, buduci tyzdne idem na dentalnu hygienu!!!sa tesim, ze mam zuby uz ok.

Pravda, Norik stiiihliunka, krasnucka, pri svojom muzovi o 20 rokov mladsia(viem, ze ty to vezmes ako komliment), lebo niektore zeny aj pri svojich muzoch yzeraju jak ich matky🙂

idem dat maleho hajat, s ahra so svagrinou, kupila som si pokracovanie knizky od evity, tak idem citat do zahrady a opalovat chrbat. 😎 😎

amatula
16. jún 2009

ahojte

norik kraaaaaaaaaaaasne fotecky..konecne zas dake..uz som zabudla ako vyzerate s Filom 😉 pekne ste boli zladení..aj Fil bol do zelena 🙂 😉
aaa máme ten istí vysavac 😀 😀 😀

joj babulky teraz som prisla domov 😝 ani nevarim ved to uz by sa neoplatilo..rano u gyndosa ,ten mi zobral ster a ze sup k obvodakovi,lebo to vyzera na nieco s mechurom 🙄 tam do 11.posudkova 😝 tak az po jedenastej..tam mi zistil krv v moci..tak zas antibiotika 😒 ma slahne...som si navarila vsemozne urologicke caje 😅 a idem sa liecit..pondelok na kontrolu..
Dalibor zabudol v meste v lekarni dazdnik 🙄 tak mal prednasku..este teraz isiel od lutosti za dazdnikom s placom buvat..tatino mu ho pojde z prace zobrat...to Bobo este nevie..tak nech sa trosku potrapi...som ja ale zla matka 😅

no a idem umyt riad 🙂

dzanka3
16. jún 2009

ahojte - prepacte ze tak po dlhom case... 😕
norik uzasneeeeeeeeeeeeee fotky - maly je zlatunkavy....no neviem mne sa podoba na tvojho manzela 😨 ...ale ty si naozaj bola krasna kocka naozaj 😉

maly spinka uz od pol 2 -parada - vsetko som porobila v klude....aj som sil pol hod polezala...teraz uz neviem co so sebou 😀

amatulka pekne sa liec - a kde si ponachladala?

zuzka pozor zeby ti chrbat nezhorel!!! 😀

blau a ty co???aky grupak????to aj s detmi??? 😎

tu v NR sa stale len o tych dvojickach hovori...urcite ste poculi...je to strasne... 😢

http://www.cas.sk/clanok/120737/foto-zachrany-d...

chudatka byvali tu kusok vyssie - ked ideme do obchodu vidime aj to okno.... ☹

amatula
16. jún 2009

ahoj dzanka 🙂 konecne...

s timi detickami to bolo hrozné ☹ 😔 ale na takom poschodí ma byt max.vetracka!a nie otvorene okno 😨
ja ked pridem k svokre...na piate...hned sa zatvaraju!!aj ked je hic 🤐

tak som sa nakoniec dala varit polievocku 🙂 hraskovu...ved zajtra nebude kedy..robim karfiol a idem ku kadernicke 🙂

erikasadek
16. jún 2009

ahoijte , este ma poznate.. 😉

dzanka citala som .. hrozne.. ja som to vyriesila uz davno , v detskej je bariera , sklenena, na okne...a mam pokoj.. klud na dusi...

inak , kedze uz ani nepachnete na , druhu temu,.. tak vam oficialne oznamujem, ze muz s apo navrate rozhodol , aby sme si urobili dievcatko.. 😉

takze sa uz na mojej dcerke pracuej vo velkom.. 😉

amatula
16. jún 2009

erika no gratulujem 😵 len aby to nebol zasa chlapcek 😀 😀 🤐
ale nie drzim palce!!!!
temu nestiham...uz asi az ked pojdu decka do skolky 😕 😅 😝 😀

erikasadek
16. jún 2009

amatulka moja dakujem.. neboj ani ja nic nestiham.. 😀 len lietam ako pes s prebitou nohou....

zajtra rano vstavame o 6 rano treba aby sme boli à 8 rano na klinike, josh ma obriezku takze zajtra uz vobec nebudem mat cas na kona.. 😉

neboj , budem makat , na tom hlavne za splnu a pred plodnimi dnami... 😉 ked nevyjde tak ma porazi, ale nevadi.. 😀