Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

amatula
20. jún 2009

jezis to samé som mala pred dvoma rokmi..uz cakam kedy sa to zopakuje........... 😀 teraz mám chvilu pokoj dalibora to uz nebaví,,len obcas mi pomaha varit..a zboznuje piect..teda hrat sa s cestom 🙂 🙄

erikasadek
20. jún 2009

monkul aty mas ale podarene deti. 😀

monkula
20. jún 2009

erika, veru mám......
Ale Chiara je väčší lump, než bol Jarko v jej veku... 🙄

erikasadek
20. jún 2009

no mas sa naco tesit.. 😉 😀

je tiez ked pozeram na josha, a co ma za lupom stale to dieta. kazda zena je jeho..
este aj pred operaciou tam, zvadzal , vsetky sestricky a lekarov, normalne my to chodili bonzovat dve sestri oddial co mam za syna.. kazda ho hlaska, aa drzi za ruku a on spokojny.. kazde dieta plakalo ked odchadzalo len moj nie, spokojny v naruci neakej baby... pekne usmevy jej tam hazde.. no , super.;

naposledy mi nieco take spravil v metre.. bola tam od neho baba v minisukni a on na nu pozera ,od vrchu az dolu a ona sa na neho pzera, a so svojim praiatelom , cervena ako paprika no , kata. a len usmevy.; ja by som rada vediet co mu prechadz ahlavou.. 😀 drobec jeden..

monkula
20. jún 2009

eri, môj Jarko si v lete v IT zbalil čašníčku z reštiky 😀

erikasadek
20. jún 2009

srandujes je dobry... 😉 otec musi byt na neho velmi hrdy.. 😀

monkula
20. jún 2009

no, veď verná kópia 😀 😀

tá čašníčka tam nosila jedlo a malý sa na ňu stále pozerala usmieval, aj keď som objednávala, potom sme dojedli, a ona prišla po tanierea malý jej hovorí: gracie, pizza, bene... 😀 😀 tak k nemu priskočila achytila ho za ruku a odtiahla do kuchyne, tam mu dala lízatko, tak jej malý zase povedal grycie a objal ju no a tá nemohla, sa pri odchode objímali ako frajeri 😀 😀

monkula
20. jún 2009

dobre eri, idem ešte vyvešať prádlo, a idem spať...
dobrú noc...

erikasadek
20. jún 2009

zlaty.........; 😀 tak utekaj obru noc........; vsetkym............

lamada181
21. jún 2009

babi caute som hotova mali sme tazku noc deti nemohli spat lebo mladi sused si robil diskoteku tak sme chodili vyklopkavajuc a uz sme mali toho dost tak 2 krat za noc tu boli policajti chapete dali mu len pokutu a dost opity sfetovani a neviem co este a ta mlada svina si pockala a pekne o 6 rano pustil tak nahlas hudbu ze som vybuchla babi mna az od nervov klepalo musim si ist zabehat lebo ho asi zmalujem bola som narobit krik a on sa mo smial som ko babky neviete ako sa da zmenit domovy poriadok kukala som na nete v prave a zakonoch a nic som nenasla a neviete ako mam napisat trestne oznamenie nan ho mene celej bytovky neviem vobec taketo veci asi som blba alebo co poradte mi prosim nejako idem si zabehat tak zatial ahojte 😔

zuzka1.
21. jún 2009

dobre ranko zienky,

vcera sme po 100 rokoch sledovlai film na dvd z mm, hencock videli ste. paradna komedia, ci co to je. Will Smith tam hra.

maly dnes spinkal do 8, tak bol pokoj, me sa vyspali. Idem spravit ranajky mm, ked uz mame ten den otcov 😀

lamada skus napisat v paragrafoch, tam ti urcite poradia.

dzanka3
21. jún 2009

dobre ranko
aj my od 8.00 sme na nohach.... 😠 ...a uz aj sami gazdujeme - mm idiel s kamaradom na dom... 😢

lamada no asi len vystrielat 😉 ....ja by som ho asi rovno zabila!

pekny den vam...aspom ze neprsiiiiiiiiii 😵

erikasadek
21. jún 2009

dobre ranko.. vsetkym zuzka poznam super film.. 😉

lamada ako hovori dzanka, uz len vystrielat.... 😠 neporadim ti tu je uplne iny system.ja som svojich nahlasila v komisariate a a teraz mam pokoj.. mam od policajtou papier a tera zak by som ich zavolala tak im mozu napalit pokotu az 700 euro... a susedia to vedia, uz len keby naucili svoju dceru 2 rocnu aby neskakala do polnoci ako slon by bolo super.. ja neviem co su to za ludia... nebudem tu na nich nadavat lebo ked poviem co si myslim zase budem za rasistu, neviem kto nas cita.. poviem ze su ako coikolada... 😀

blau
21. jún 2009

ahojte, cakame na svokrikovcov, donesu pizzu. Maly spinka... No na tej fotke co sedi, to je celkom rarita a preto som ho odfotila, ale od dnes ho tam davam. Nevie z tadial tak rychlo zoskocit, tak sedi a ked mu dam fixky zo skatule od papierovych vreckoviek, tak sa hra a vytahuje to a naje sa v klude inak beha a ja za nim uteka. No lamada, to by som ja riesila cez znameho policajta nemas??? nech mu napalia pokutu riadnu az sa zazelena. Monkula ahooj si sa ozvala zlate deticky mas 🙂

zuzka1.
21. jún 2009

toto som chcela vediet, odkedy ste detom davali farbicky, fixky????
blau maleho to bavi, lebo moj maly zboznuje carbat perom, hlavne tam kde nemoze, tak som rozmyslala, ci uz nemoze aj take farbickovanie

amatula
21. jún 2009

prajem krasny prvy letny den 😎

tatinkom vsetko naj k ich sviatku 🙂

zuzka....fantazii sa medze nekladú....ak chces mat krasne steny 😉 aj hned 😀 len na fixi a voskovky pozor..hlavne na zelenou a modrou 😀 😀

erikasadek
21. jún 2009

amatulka aj tebe krasny den.. 😉

zuzka samozrejme ze mozu, ale skor take babatkosvke, su hrubsie a lepsie sa drzia malym detom...
a pozor na drzanie ceruzky a ceruzsky v ruke, ; davaj pozor aby bolo spravne ak sa teraz nauci zle drzat , tazko sa bude odnaucovat.. 😉

dzanka3
21. jún 2009

halooo
to moje decko stale spi - uz vyse dve hod - aj som buchotala a nic...zase bude vecer dlho vystrajat 😠

zuzka a vy uz malujete?
a ozaj uz davate detom do ruky aj lyzicku ked papaju nech si naklada?
lebo ja zatial nic...ja ho naladujem a hotovo......veru este ani pit z pohara som neskusala 😕

no a my sme pred tyzdnom dali ockovi velku cokoladku - Matko dal za mojej pomoci 😵 ...ved v kazdom kalendari onak pisu.....

lamada181
21. jún 2009

caute baby cely den pride domov pusti madonu len dve pesnicky dookola co najviac ja pridem ku isticom a vypinam no niesom sama tesim sa na jeho mamu mala by kazdu chvilu prist domov a to bude za bordel zvolala som kvoli tomu domovu schodzu suseda sa nasrala a cez dvere mu tam nastriekala slzak vysli od tial ako nic jaj drzte mi palce a policajti su slaby dali mu pokutu a nic najlepsie bolo na tom ze ten hajzlik si mysli ze on je nevinny a on nic viete aky je sfetovany, zhuleny a ozraty boze moj aj tak dik potom sa ozvem majte sa a drzkajte sa

blau
21. jún 2009

ahoj, no lamada mate to tam perne, hadam mu krk vykrutia 😠
zuzka my uz davno fixkujeme, ale len pod dozorom, a aj tak vyzera ako prasiatko. Drzat ho tom moc neviem naucit, lebo zanervaci ze co mu to preonacujem, tak si pise lavou vsetko lavou aj nohou len lavou.
dzani on by sa aj sam nakrmil, ale to by bolooooo, tak ho este ja krmim. Neboj nauci sa, ale asi treba nehavat a pripravit sa na ten bordel. Svokrovci odisli boli sme na vylete a maly uz spinka.

amatula
21. jún 2009

caute

uz dve deti doma a uz je humbug 😠 😝 😀

blau a preco by si ho ucila..ved on ja este malinky a sam sa naucí!!!len preboha nenutte deti ked drzia lavou..aby drzali pravou 😅
teraz som tu aka zla na vas 😕

amatula
21. jún 2009

ozaj chcela som sa spytat..robite niektora detickam krupicovu kasicku??taku s kravskeho mliecka ako nam robili nase maminky..
ci ste zasadne proti??!!
tu bude asi niekde o tom aj tema mozno ze..na MK 😕
mna to len tak napadlo ked som mu ju rano varila 😅 🙂

blau
21. jún 2009

vobec ho nepreucam vobec ja som si o tom nastuduvala a preco by som ho mala preucat, ale uz som pocula par reci od mami a svokra.
nie ama nedavam on jedava len tu ryzovu od nestle bez prichuti od 4mes. inu nechce. ked mu chuti, tak co by nie. ano je o tom tema citala som ju aj ako sa robi. Ja som krupicovu nenavidela a ani by som ju do ust nedala teraz a moj bracho sa za nou ide utlct aj teraz a to ma 40rokov.

amatula
21. jún 2009

a ake reci???kedysi preucali..preto som to pisala..
moja mama preucila bracha a teraz pise ako kocur no otras..vobec nevie pravou pisat!
ja krupickovu kasu milujem 😵 aj moje deti...Matkovi robim bez cukru...a ked nedopapa dam si skoricovy a dopapam ja 🙂
on zboznuje vsetky instantne..jemu je to jedno..no najviac kupujem nastle a hami

amatula
21. jún 2009

ale krupicovu robim az od roka..aby ma tu niekto nekarhal 😅 😀

amatula
21. jún 2009

boooooooooooze dala som prat uteraky..na 90°C a mm mi zrovna oznamil ze sa tam krutia dake hracky 🙄 ten Mato 😨

blau
21. jún 2009

no, ze to je naprd, ze bude lavak, ze nebude vediet prisrobovat srob na aute okolo kolesa___chapes a to mi povedal ked mal okolo roka a mama moja daj mu to do pravej aaaach jaj zase to lavou. Ano aj ja poznam vela ludi co ich preucali a dopadlo to kyptavo. Ved aj zuzka pisala, ze jej muza mama preucala a bolo to naprd. Ked to ma tak v hlavicke naprogramovane, tak co? ni? To je super, ze mu chuti ja by som ta nekarhala, lebo viem, ze o svoje deticky sa staras super vies im dobre navarit a tak, niekedy az zavidim aka si gazdina, ja som sa naucila varit az teraz a piect neviem vobec, ale ked chcem a ma mi kto ukazat spravim.
no aspon budete mat vydezifikuvane hracky nevadi nic sa im nestane. matko je sikulka mne teraz m povedal, ze som zavisla od pc- konecne to pochopil 😀

amatula
21. jún 2009

no hej ja mam neter lavacku..je prvacka a segra sa bala ze ako s nou bude pisat a tak..ale v pohode..v skole jej to ide super..a teraz vyrabaju vsetko vsetucko pre lavakov!!!!!

ja a ze gazdina to keby mm cital 😀 😀 😀 😀 co sa so mnou natrapil..mna mama teda asi fakt nic nenaucila len mm a zivot donutil 😀 ale uz ma obcas aj pochvali..ja nznasam varit..ked nemusim tak v ziadnom pripade nestracam cas...

no naposledy som kukala ze preco v pracke polavaju ocka,uska 😕 a to boli Matove papucky 😅 boli....

uz si si ju vypocula?????? 🙂 ze je dobraaaaaaaaaaaaaaa

blau
21. jún 2009

ano ano, ja ju ved poznam, len som nevedela a pozrela som si aj klip a M sa velmi pacila, ze kto to je ze to znie dobre tak taliansky a melancholicky 😀
aj ja mam neter lavacku a veru teraz je vela veci pre lavakov ved skoro vsetko a ti, ze su mudry, tak uvidime... mne to je jedno. Boze som sa narehotala, ze plavaju ocka a uska a to papucky 😀 😀 😀 😀

blau
21. jún 2009

bABULKY; vypinam ste tu neni, tak ja idem. Prajem pekny vecer a zas zajtra papa