Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dididi30
autor
1. dec 2008
zuzka1.
1. dec 2008

zaujimave a ja davam veselo broko aj karfiol!!!!!

dzanka3
1. dec 2008

didi nekojim mala som malo mlieka vobec priberal....

no zase nic nespapal len cumloval dudel na flasi a dala som ho do postielky uvidim kedy spusti....

uz take bolo ze sa na flasi odychol a potom doi 23.30 bol hore a ja uz by som spalaaaaaaaaaaa

dzanka3
1. dec 2008

a viete co - mnohe mami tvrdia cim viac davali papat podla literatuty tym horsie to decko papalo...a ked tavali vsetko hned od zaciatku a aj vsetko jedlo..
aj mne to svagrina potvrdila - ma dvoch synov....ale zas prehanat to nechcem..
no uz reve 😠

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka, no ale je toho viac, vsade pisu inac, takze nebojaj 😉
ved broko davam aj ja a aj karfiol

dzanka , nevadi......tak co hovoris , aj dnes nieco drobcek spapal? teda prikm?

heje my tu mame samich chlapcekov 😀

zuzka1.
1. dec 2008

No ti nasi chlapi!!!Dzanka nic si z toh nerob!!bojujeme o kazdy mililiter mliecka, lae kase a prikrmy spapka kolko dam, aj 250-300g, aspon to!
Asi maju ti nasi chlapi take obdobie, aleob co, nie??
Ja si myslim, ze treba skusat vsleico, ziadne extremy, a ked to malym chuti, nic tym nemozme pokazit, nie??

dzanka3
1. dec 2008

ale ved on na noc pred spanim 240ml mliecka zmasti a teraz tu 120ml len dudluje a nic???? co drzi protestnu hladovku mesto mami??

zuzka1.
1. dec 2008

asi to tak bude, dzanka, pokial to bude trvat len par dni, ok"!!!hlavne aby neschudol, ale ked to je len 1-2 dnove, nic sa nedeje.

zuzka1.
1. dec 2008

ozaj baby nevsimli ste si, zeby vase deticky boli nejake nesvoje ked sa blizi a ked je spln???

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka , daznka veru , ach ti chlapi furt daco, sak to poznate 😀
moj muz este vola mamicke,ze je volaky chory, to ma vo zvyku a ona ho tak polutuje a je spokojny 😀

zuzi a kedy je spln?

zuzka1.
1. dec 2008

teraz niekeyx bude, nie, alebo oklo 15:????vy to v uk nemavate take vymozenosti???? 😝 😝 😝 😝

dididi30
autor
1. dec 2008

uzka hej? no kto vie, ked si dam toho 15 poharik,tak hadam aj nejaky spln bude 😀 😀 😀

erikasadek
1. dec 2008

ahoj dididi no mam toho vela moj muz je prec az do 15 decembra takze som sama, a problmov vela...

ty si strelec ako moj syn, vy ste zvlastne povahy..... 😉

osobne varim vsetko sama ako sprosta, a pre maleho vsetko babycook, len detske vyzivy kupujem, a jogurty, sojove, ako vies kvoli alergii...

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka ake vymozenosti?? to volame cez skype 😀

erikasadek
1. dec 2008

teda vy ste su tu uz upisali... 😕

zuzka1.
1. dec 2008

erika to my stale, sme si pisali na babatkach, sa cudujem, ze ans nezrusili!!!stale od veci, vsetko dokopy! 😀

dididi30
autor
1. dec 2008

erika hej ja by som povedala divoke povahy 😀 😀

erika niesi sprosta, len ta to mozno bavi, alebo chces to tak robit, no ja som sa malej navarila a nic nechcela, teraz mu dam to co chce a ked bude vacsi , mozno ked bude mat tych 8-9 mesiackovu bude aj nase papat, my nekorenim a davame minimum soli, takze to bude ok

dididi30
autor
1. dec 2008

zuzka veru 😀 😀 😀 no to bude asi tym,ze sme spomenuli aj papku 😀

erikasadek
1. dec 2008

zuzka nezrusia neboij, teraz som nas.... jedna kocka nebudem ju menovat, ma v teme, v babtka tak zrusila, v ked ide o zivot, a napisala mi aj do nasej temy, ako nadavam na slovneskych lekarov, pritiom ja neviem asi neviam citat, co pisem, hladam no nevidim jedno slovo, aby som nadavala; len som podala pomocnu ruku, tej nestastnej kocke.. precitajte si jej pribeh ak mate cas dididi povedz mi uprimne, mam pravdu alebo nie... 😒

https://www.modrykonik.sk./forum/show.php?vThre...

erikasadek
1. dec 2008

docerta dost mam blby den, za sebou, aby som este toto znasala...

diddidi ako ste na tom s alergiou, uz nepamatam presne, ako ste na tom boli ...

vidis , uz len kvoli nej nemozem vsetko pripravene kupovane, 😒 ☹

dididi30
autor
1. dec 2008

ok idem si to precitat 😉

jaj hej ta alergia, ach jaj ☹

dididi30
autor
1. dec 2008

no ci pana, ja nechapem, nietore baby, akoze chces pomoct a si mila a oni to uplne opacne otocia 😝 sak to je na nervy a treba sa povzniest, fakt, klidanek....
hoci si tu kazdy den, teda na koniku, toto nieje tvoj realny zivot,tak bude v poho 😉

zuzka1.
1. dec 2008

baby musim ist ucit, uz teraz to nestiham!!!zajtra som tu jak na koni!!!!!!! 😀

dididi30
autor
1. dec 2008

baby aj ja sa lucim, lebo drobec uz spi dlho a rano bude skoro hore ☹ ,

tak dobru nocku a dik ,ze ste prisli 😵

erikasadek
1. dec 2008

dididi, tak zajtra, dobru noc, aj vam kocky.......

ta alergia, to mi este popis ako ste na tom , aj zajtra... 😉

lucia31
1. dec 2008

no tak didi, zavolas ma, a utekas spat 😢 🙂
..ale skvela temicka 🙂

zuzka1.
1. dec 2008

u na sbude perna noc, zubky!!!!katastrofa!!!uz bol 7x hore, asi bude spat 1xmedzi nami!!!!!nech nemusi tolko vstavat k postielke!!!papa

erikasadek
1. dec 2008

zuzka, aj my moj ma len 2 zuby stale, a idu mu teraz 5 naraz, tak tiez si svoje uzivam, i ked homeo, zabera dobre, ale tiez nie je vsemozne....

a moj druhy syn, zas od vcera horucky skoro 40C takze to bude zase tuto noc perne...

a som sama az do 15 decembra.. ☹

dzanka3
1. dec 2008

halooo uz spite???
mna nejak slepak bantuje - to by mi tak chybalo - by ma v tej nemocnici porazilo bez maleho ☹

erikasadek aj tu je chripkove obdobie - snazima sa s malym moc nechodit tam kde je vela ludi...dokonca aj moj brat ma chrilku a 40 horucky - co ja ani nepametam kedy on bol chory naposledy...

zuzka ani ja nechcem mat maleho v postielke ved on ruky rozcapene..nohy na mne vylozene..no kto ho tam bude obchadzat a pozor davat - aj ked si ho niekedy nadranom pri sebe necham uz nic sa nevyspim...

erikasadek
1. dec 2008

dzanka, tak to je blbe, ze mate chripkove, no maly nema chripku, ma keby som vedela co , vlastne ma v slovencine.. ☹
ma nahmatala mu hrudku na krku, nie su to mandle, a ma infekciu, takze sme na atb.., a mna ide slak trafit, ste len pred tyzdnom dobral atb, na bronchitidu..

do troch rokov nebol chory a teraz, no hroza.....