Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
16. dec 2008

hej, uvarim az skoro do rozvarenia, potom rozmixujem (prilievam vodu alebo mlieko lebo je to hrooozne huste), pridam zeleninku a mäso a tak davam malemu...vcera spraskal plnu dvojdecovu salku...

norik1
16. dec 2008

ozaj Zuzi chces stranku na ktorej su tie ramceky a len vlozis fotku? a nemusis platit nejakej pani z mmb

norik1
16. dec 2008

tu prvu v albume som robila ja ale tych poslednych sest sa priznam ze som nasla super stranku - ziadna robota len vlozis fotku a samo to tam napasuje he he

zuzka1.
16. dec 2008

jasne norik daj daj daj 😝

norik1
16. dec 2008

http://www.loonapix.com/

nemusis sa registrovat, nic, len vytiahnes fotku, kliknes na ramcek a ideees

potom nahod dajake do albumu ze co si vykuzlila 🙂

zuzka1.
16. dec 2008

norik super vec, vecer sa s tym pohram trosku alebo manzel!!!!!!
idem asi zalahnut, maly uz spinka!!!!!
Inak dakujeeeeeeeeeeeem velmi, je to perfektna vec

dzanka3
16. dec 2008

ahojteee
ja uz po navstevach - doobeda moja mama s malym bratovym synom - ma tri roky a je ako maly cert 😠

a teraz odisli dve moje kolegyne......maly je vypestovanyyyyyy...a dostal aj krasne menzestracky a tricko a hrkalku od nich....ja som rada kazdej navsteve ale ma trochu mrzi ich volat - lebo hned takuto utrovu si urobia...a clovek nevie ako im to vratit ked uz oni deti velke maju.....snad aspomn kezdej kavu a dezert poslem 😔

ja som sa pytala moje Dr . na cestoviny - a ze nemam davat...ale asi dam ale o dva tyzdne tie bezlepkove a bezvajecne ... ved ten zemiak uz nechce 🤐

dzanka3
16. dec 2008

baby aj tu robim ja fotky
http://www.photofunia.com/

vyberiete si ktoru chcete a potom vas to navedie

dididi30
autor
16. dec 2008

cafte babulky, jaj vy pisete ako certice 😀 😀
ja nestiham, varim, vypekam, sem tam tuto kuk a tak..

a co mate nove/ zubatka nic? my nic, suchota 😀 ale papame fajne,

uz davate pribinacka? niektore baby uz davaju, my to tu nemame,tak nedavam 😀

zuzka1.
16. dec 2008

Didi vitaj medzi zivymi!!!!!
Dzanka akurat tam robim fotos, je to super, norik odporucam aj ja!!!!pridam a uvidis.
Pribinacik este nie!!!snad niekedy o mesiac uz hej!
Davam mu tie kukuricne chrumky nesolene a baby susienky

dididi30
autor
16. dec 2008

ZUZKA aj ja mu take davam a uz zuzle aj cholebovu korku 😀 a konecne ja vodu vypije...
no a som rada,ze papa kasu, lebo do teraz mu nesla, totizto mu ju davam do flase 🙂

zuzka1.
16. dec 2008

my dnes mame asi papkaci den, ranno 180, potom 160, potom 230g zleeninky, potom 200 kasicky a teraz 220 kasicky mliecnej!!!!!zeby zmena!!!

norik1
16. dec 2008

Dzanka sa nezdas.... 😀

My zubky des, teraz podvecer hrozne ho boleli, strasne plakal, ja uz na to nemozem pozerat...este place aj pomedzi susta ked je...a zuby furt nikdeee 😠

norik1
16. dec 2008

baby Pribinacik nie... to je tvarohove => strasne vela bielkovin = obrovska zataz na oblicky... tvaroh az od roka. Detvaky to zjedia, ani im nic nebude, ale vrati sa to v dospelosti....teda aspon ja este urcite nedam. Zacina sa bielym jogurtom, ten sa uz po 7.mesiaci moze... 😀

dididi30
autor
16. dec 2008

zuzka cooooo a to kde do neho ide 😀 😀 😀 inak aj my mame take dni, ale je ich malo,no neva staci, je akurat, faky fajny 😎
no a som zvedava ci mame konecne 7 kil 😀 😀 ale pojdem na vazenie az v januari, lebo ja chcem konecen vidiet tych 7 kil a kebyze viac, tak sa potesim 😀

norikus, sak aj my uz mam nervy, ked takto moze byt aj do roka, bez zubov 😲

zuzka1.
16. dec 2008

Kocky kuk nas novy album nasa Star Saminko!!!!!
my zuby nic, ale je kludny, takze to sa este nacakame, aj ked kopce mame, ale nic

dididi30
autor
16. dec 2008

zuzka ja som videla foto, zlatucke 😉 ja nemam na take veci nervy, ja radsej hodim foto jedno 😀

norik ano suhlasim, ....pribinacim mu dam ked budeme na slovesnku a to bude mat asi 9 mesiacov 😉 no ten biely jogur, neviem, mne sa samej sa hnusi a neviem co na to povie synator 😀 , ja ho nebudem triznit, ak nebude chciet, neda mu 🙂

zuzka1.
16. dec 2008

Biely jogurt normlany, alebo mozem dat aj aktiviu biela sladka?

dididi30
autor
16. dec 2008

ja neviem ja by som radsej dala cisto smotanovy, ta aktivia sa mi nezda, no ja neviem, ale tak si myslim 😅 skor je to pre nas dospelych...ale to je moj nazor 😉

zuzka1.
16. dec 2008

a tvarohacik ci neco podobne?

norik1
16. dec 2008

Zuzi, tu nejde o Pribinacik ale o tvaroh!!!! Neviem, sladka activia mozno ok.... ved ja vyskusam a uvidime, nechcem ho ucit na sladke...ked raz nevie co je to sladke tak mu to chybat nebude, nie?

Inac biely jogurt ani ja moc nemusim....

zuzka1.
16. dec 2008

ani ja nie, iba s jahodami a cukrom 😀 😀 😀
no uvidime, hadam mu bude chutit, ked nie, pockame

dididi30
autor
16. dec 2008

norik ja z teba odpadnem, moja mala ich jedla tusim od 4 mesiacov 😀 😀 😀 😀 nezabi ma 😀 😀 😀 no a syn ich len preto neje,ze sme v anglicku, ale dobre tak, nepapame cukor ani sol, co som rada, aspon jedno dieta budem mat slusne vychovane 😀 😀

zuzka, ja tak isto, mnamky 😀

norik1
16. dec 2008

Dididi preco by som ta mala zabit.... 😀 😀 na toto s tym tvarohom tiez neviem kedy prisli... pytala som sa pre istotu doktorky, potvrdila mi... 😉

norik1
16. dec 2008

Heeej Zuzka ale ste sa pobavkali s tymi fotkami, co? No maly je neskutocny na nich 😀

norik1
16. dec 2008

Inac ze do toho bieleho jogurtu mozes davat ovocie, s tym sa to da zjest....s takymi jahodkami he he, alebo len s jablkom rozždabkanym

dididi30
autor
16. dec 2008

norik ja o tom viem, noco ti povie lekarka, no jasne,ze sa nema, sak by bola blba kebyti povolila, este bybabu povolila a nieco by sa nedajboze stalo a ona by bola na vine, hehehe, sak aj prikmovat sa ma od ukonceneho piateho mesiaca a kedze ja kojim tak az od 6 ukonceneho a ja som skor zacala, ale mala som to povolene 😉 😀

norik1
16. dec 2008

no ved hej, aj ja vsetko beriem s rezervou... ale o tom tvarohu som citala lebo aj ja som uz chcela dat jogurt a pribinak a som sa normalne ze zlakla...

ale vy to mate tam v tom UK trochu benevolentnejsie,nie? Tu by ta doki ukamenovala ze opovazte sa!!