Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

lamada181
8. júl 2009

dobre ranko jaj baby ja si myslim ze to trosku prehnali s tim pohrebom mohli to spravit trosku inak uz to bolo take take moc ale kazdeho osobny nazor ze jaj neviem co dneska ale idem do mesta makat tak zase pobede

lamada181
8. júl 2009

aha zase ja no toto kde ste damy ved vonka je skaredo chladno no ked nepisu baby co su na dovolenkach tak tu nikto neni zuzka a ti si kde

norik1
8. júl 2009

cafteee tak som tu, uz som pozehlila, popratala, aj tie pozehlene tricka,ktore som nechala na kraji stola a Filip ich nasiel....boze ide jeho oblubena relacia - pocasie, ani nedycha ked ide v telke 😀 😀 😀

lamada181
8. júl 2009

jaj norik pod aj ku mne pozehlit nechce sa mi brucho ma boli ako kona a tu zase leje tak uz som na nervy s tohoto pocasia

zuzka1.
8. júl 2009

norik deti su prepojene ako maminy, j nas samko ma rad cosapie 😀 😀 😀 😀

ädnessa konecne naucil certika-vyplazit jazyk.-)

asi pojdmee vecer s mm na pifco, alebo pojde sam???uvidime ako sa mi bude chciet.

co zajtra kocky??mm vymaloval balkon, konecne, ja som bola z drobcom vonku, teda viac u mm v dielni ako vonku.

norik1
8. júl 2009

fiha Zuzi a co ste tam robili? vy nezbednici!!!!

norik1
8. júl 2009

Nas fil sa vcera naucil "papam" ibaze to pouziva vsade he he... no a konecne uz vysukal aj "mama" uz som myslela, ze som nepodstatny rodinny clanok vhodny akurat na produkciu deti a jedla 😕

zuzka1.
8. júl 2009

aj u nas to tAk dlho bolo, som myslela, ze nezacne hovorit mam snad nikdy, uz sme zabehnuty, najnovsie je ziza, nie ziza ale ba, pec je pa. tak je vsetko co s amu podari zatvorit, alebo ke dnieco dokonci. celkom sa ucime tej jeho reci. podarnee to je, ze?

norik1
8. júl 2009

hej hej rozkosne ale niekedy mu fakt ani vlastna mat nerozumie che che ....Fil je navyse lenoch, ked sa mu nechce, tak sa mu nechce, ale vsetci hovoria ze na chlapcov nam tie deti nejak skoro kecaju... tak ja neviem 🙂

zuzka1.
9. júl 2009

heeej???tiez mi to niekto spominal, ze chlapci vsetko neskor, al myslim norik, ze na nasich zazracnych chlapoch to neplati 😀 😀 😀 😀 😀

blau
9. júl 2009

Ahoj , nemam cas Vas ani citat moje mile. Lebo: dedo a spol. odisli nahle predvcerom v noci kvoli pocasiu. Podareny turisti. Tak som ostala sama s malym, mala som gynekologa toho som stihla, postrazili mi ho asistentky za neskutocneho revu. Po ceste domov sme stratili topanky nove adidi, nasla som len 1. Rozbilo sa mi sklo na spatnom zrkadle na aute. Maly mal v noci 39,2 a v podstate horuckuje skoro stale. Vcera len spal. Zas ideme teraz k dr. Mario nebol doma v noci prisiel, dnes si zobral kvoli tomu volno. KEd sa j..e nieco, tak vsetko naraz. Vcera to na mna tak dolahlo, ze som si chcela poplakat a od zufalstva som nevyronila ani slzu. Este aby bolo malo sople a kasel vobec neustupuju a vcera ho do toho 2x fajn prehnalo. Stale len mamamamama a na ruky. Inak je culy aj pije papa, len mu vidno na ockach, ze je chory. Tak idem dalej citat opatrenia ked su horucky. Uvidim co povie zas dr. lebo z krvi mu nezisitili nic, takze antb. nemusi brat, len nech mi da nieco na tu horucku. Davala som mu cipok, ale ten moc nezabera. Uff 😉 😉 Nasa prva choroba je mi z toho na nic. Vam prajem krasny den papa

zuzka1.
9. júl 2009

ahojte kocky,
Jarka drzime palce, nech s amay cim ksor vylieci, vobec nevie dr co to moze byt???

a svata pravda, ked sa j.be tak sa j.be!!!to plati aj unas! pevne nervy moja!

my sme boli v zm s mamkou, na kafe, sex on the beach, na nakup bezny, maly s apohral v bowlingu, teraz spinka, ja idem vegetit, podriemat a ked sa zobudi pojdeme von

blau
9. júl 2009

Je to virusove, a nechce mu davat zbytocne antb. kedze to ``akoze`` nic nieje, musi sa s tym popasovat sam. A v takomto pocku. Raz horuco raz zima ako v riti.Joj taka som nastvana,ale teraz, ked som ho davala spinkat nebol horuci iba trosku tak uvidime aka bude noc. Dik zuzi hadam zajtra bude uz len lepsie 😵

norik1
9. júl 2009

ahojte mamuse

joooj blau mrzi ma ze sa na vas vsetko sype....ale zhodneme sa ze ked sa j.be tak sa j.be a niekedy dokonca poriadne... tak len dufam ze sa date co najskor dokopy 😉

my dnes lietacky v praci, poobede sme chceli ist vonku, len co sme vysli taaaaaaky mracisko prisiel ze sme aj trochen zmokli...

idem kus povysavat, nech je poraaaadek neeee?

blau
9. júl 2009

Len on aj ked je na nic a upistany, tak si ide pustit cedecko a tancuje a ja, alebo M musi s nim. Je to taka mala potvorka energik, ale dnes u dr sa tak ku mne tulil nechcel tam byt....No uvidime zatial sa od 18.30 nepohol, tak hadam dnes bude lepsie. On sice aj ked ma taku vysoku horucku skuci a skuhre velmi malo, No a ja mam zapalene hrdlo boli ma ucho. Mam teraz plienku s bravcovou mastou na krku. Dufam, ze aspon trosku zaberie, zatial ma nesklamala, lebo ani prehltat nemozem. Uff to je paradny zaciatok prazdnin. Zajtra ma byt zas hnusne az na vikend sa ma vycasit. No myslim, ze amatula bude nadavat na pocasie. Neviete kedy pride? Idem ja pomaly majte sa krasne, dakujem za povzbudenie hned mi je lepsie na dusi. Papa zajtra

lamada181
9. júl 2009

ahojte babky blau skore uzdravenie a pevne nervy co robkate jaj mi tu mame nenormalny hic vsetci sa potime jak prasce maly nechce ani zasvet zaspat furt je smadny jaj aspon ze mm je doma dnes mi prisla dcerka domov taka som rada zajtra nas caka ockovanie brrrrrr s obidvoma idem drzte palce

dzanka3
9. júl 2009

ahojteeeeeee
jooj tu mame aj marodkov? skore uzdravenie!!!!
blau veru vecna pravda ked uz tak poriadne ze?
ani matko este nebol marod - tiez si neviem predstavit co budeme robit ask to pride.... 🙄 ☹
my sme este len z vonku dosli....snad do hodiny pojde aj spat.....musim ho este unavit.....ale radsej vecer s nim potiahnem ako rano o 6.00 vstavat 😉

uz mi kradne mys...pomocnik moj najsamvacsi a ozaj mame malicek na rucicke uz bez nechtiku - snad mu v pohode naraste novy....privrel si do skrinky...

norik1
9. júl 2009

Dzanka he he maly vyskumnik, co?dufam ze neplakal velmi...

lamada my tu uz nemame hic, dnes normalne studeny vietor fukal, ked som sla domov tak z cistuckej modej oblohy prsalo... a svina duha nikde!!!!

blau jaj tak si to zeriete na zaciatok prazdnin....este si sprav bujon s vela vela plno cesnakom, mne raz mm spravil s osmimi strucikmi, skoro som sice mala zastavu srdca, ale na druhy den mi bolo lepsie...ale osemm je uz fakt vela fuj....alebo este mlieko s medom a cesnakom, to tiez dobre zabera... tak sa drzkajte, aby ste boli velmi skoro fit 😉

inac vas pozdravuje Erika, pisala mi sms, takze dosli v poriadku, su ok 😉

zuzka1.
9. júl 2009

ahojte zienky, my sme boli v nr s mm aj MJS na nakup, boli sme v asku a v tescu, nieco pokupili, maju vypredaje, kupila som si kristusky, som o nich snivala a nie a nie zohnat🙂kupila som aj neteri mojej, ma vacsiu nohu jak ja krpana, uz ma aj prerastla a to ma 13 rokov.

Takze erika je ok??
dzanka kriste, aj ste boli u dr??nas maly by pistal jak besny este teraz asi.

blau mne pomaha octan na hdlo, ked mam zdurene uzliny, bolave.

mne nadcha prechadza chvalabohu, maly zacal soplikovat a kycha, snad to zazenieme, a sople budu zubkove.
tu bolo tiez tak normalne, nie kosa, ale vietor studeny., bleee
idem vybalovat nakup, to lubim

blau
10. júl 2009

Ahoj hlasim super noc bez horucky, ALE. aby som si nemyslela, tak od 7mej do teraz 10tej len hucal pistal krical a vsetko mozne, len tak z nosa sople frkali. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Som myslela, ze ma porazi. Stale si pcha ruky do ust a uplne dozadu, takze zeby toto vsetko na svedomi mali zuby???? Aj to hovienko je gelovej konzinstencie a to mal ked mu isli zuby, no chybaju nam uz len tie posledne stolicky....Mast mi pomohlo ( nesklamala) 😵 , tak aspon ze mi je lepsie. No uvidime, co bude, ked sa zobudi. Jaj a este aby nebolo malo zas padol tak hrca na cele, mna z neho porazi 😒
zuzka kristusky si idem aj ja kupit, ale vzdy mi vyfuknu moje cislo, takze bud maju za dobru cenu , ale nie moje cislo, alebo moje cislo a 200euronov., No tento mesiac som to trosku prepiskla s rozpoctom, tak neviem....

zuzka1.
10. júl 2009

ahojte zienky, na kde ste vsetky??dzanka, jarka, lamada, norik pracuje, amatulka sa nam kedy vrati. idem jej napisat sms.

my sme boli u mamky mojej, maly teraz spinka.sestrine deti su na prazdninach, tak osm 2 hodky spala, mala behala s krpcom.
Vecer ideme kamosovi na chatu, mal 29, tak ideme gratulovat, ale nebudeme do rana, kedze mame zajtra povinnosti.
mna nadcha etse uplne nepresla, ale hlasia buduci tyzden pekne, tak dovtedy bude snad fuc a my budeme moct vyletovat o 106.

Jarka ja som tie kristusky v tom tescu kupila zlacnene na 7,50, stali nejak okolo 16E. Nie j to samozrjeme koza, ale ako modny vystrelok za 7 E staci, nie? mali hnede aj cierne.

norik1
10. júl 2009

cafte...no blau mne to vyzera na tie stolicky, tie su vraj dobry brutal...my sme dnes boli na ocnom a doki ma rovno pripravila na to, ze odchylka je moc velka v bude sa to riesit operacne... sice nie teraz, ale bez operacie nie je sanca na celkove vyliecenie....takze tak, oci...

boze to je des...oci, zuby, vlasy, nechty....co tie deti komu urobili?

lamada181
10. júl 2009

ahojt nie dnes nepracujem uzivam si deti obidve fakt radost velika b aby mame v baraku kiahne tak teraz sa modlim aby sme to neschytali aj mi aj ked by bolo fajn ale nie teraz pred dovolenkou maly chodi uz uplne sam bez problemov a brutalne kazdeho chce bozkavat hrozne

dzanka3
10. júl 2009

no servuste
prave som dohladala na nete co su to tie kristusky????ved to som v zivote nepocula...nieco taketo???:
http://www.pikosky.sk/2008/07/25/nenavidim-vas-...

aj my sme sa motali po vonku - pomedi dazd.......a s nechtikom sme neboli u dr.....snad sa mu pekne zahoji.....

norik a vy az na operaciu s ockom? a ved ked treba co uz - hlavne ze uz v dnesnej dobe vedia pomoct a bude vsetko naporiadku.,....

lamada a Patko uz beha sam???aky sikulo...nas matko veru nie - ani za ruky nechce - len sam sa mota sa pridrza a ide kde chce a ked sa nieje coho chytit stvornozky sa odnese.... 😵

norik1
10. júl 2009

jj dzanka hlavne ze je inteligentny a najde si sposob, ako sa dostat z bodu A do bodu B. A vlastne co riesis, maloktory chlapec chodi sam pred prvym rokom, chlapi su proste lenivejsi, co uz 🙂

no ved uvidime, ci to skonci operaciou, ja verim ze sa to da naspät same, ale asi som moc velky optimista... uvidime 😉

dnes ma zasa raz vytocila MJS..... povedala som, ze nechcem, aby ho ucila na nocnik, za prve si myslim ze je to moc skoro, za druhe ho chcem zacat ucit sama, uz mam pocit ze vsetko s nim robi MJS.... minule sedel na nocniku ale pipik ma este moc kratky na ten typ co doma mame, takze polovica tekutiny bola na plavajucej podlahe... dnes jej zasa raz mm nalozil na rozum, odviezla som ju domov a potom ked sme sa hrali na nasom novom koberci v obyvaku (ktory nam kupila moja mama pred mesiacom, taky chlpaty), som rukou smahla do vlhkeho miesta..... mozte si domysliet....ano presne tak, stalo sa to zas, ale na koberci....
Povedzte mi, co som komu urobila??? ked jej daco poviem, tvari sa ze nepocuje alebo sa urazi, aj tak si urobi po svojom... ked uz potom vybuchnem a nalozim jej tak sa rozreve.... ale takouto "pomocou" mi uz doj.bala novucicky rozkladaci stol v kuchyni (lebo ona zehli na stole, da si deku a zehli na nej, ved na prd mame zehliacu dosku), orypala jedalenskou stolickou stenu v kuchyni, dnes ten koberec... ked si to nevsimnem, tak to tam hnije cely tyzden, lebo ked jej mm volal co to bolo za tekutinu, tak joooo, ona "zabudla" nam to povedat...

inac dnes som jej povedala ze bola so mnou u lekara s malym posledny raz. Vysla som z ordinacie s jaciacim deckom v naruci a ona sedela v cakarni a revala tiez... zasa raz na prd pomoc, namiesto jedneho som zachranovala dvoch.....

dzanka3
10. júl 2009

juuj norik to mas teda pomoc ti poviem - za ten stol by som ju aj ja nakopala!!!!ved ta horucava zo zehlicky ti musela na nom riadne flaky urobit...to niekedy tak zehlili ...
a to co mas za serbel ked mu pipik ide odtial von?

inak ja ked mata nam posadim uz sa aj prace z neho dole.....tak kaslem na to...pockam ked bude rozumnejsi - zatial sa s nim hra - ja mu obcas poviem ze sa tam cika - aj tak nevie asi o com tocim 😉

veru aj nas mato reve ako besny u dr. - zacne ked ho posadim na tu jej postel a skonci ked odideme von.....medzi tym nieje ani vlastneho slova pocut........a ta tvoja S co revala??? mala si jej stuchnut nejaku injekciu nech ma dovod a hotovo 😀 😀 😀

norik1
10. júl 2009

jaaaaj Dzani....som s nervami v koncoch a to ja faaakt vydrzim vela....

na stole nenarobila flaky, ale sa rozislo to drevo na konci, kde je zakoncena ta doska, para zo zehlicky sa tam dostala, drevo navlhlo a teraz sa zdulo... takze v strede stola mam Vesuv...ale ona mohla zehlit na doske ale nie... jej sa dobre na stole, lebo tam pradlo netreba posuvat...prd!leniva je si ho posunut!!! ja si ho posuvam cely zivot a som tu 😠

ja neviem ako to cura, jemu sa postavi dohora a ide to kade tade... asi to nebude serblom, co? 😀 😀

blau
11. júl 2009

ahoj, norik veru aj ja si myslim, ze su to zuby vyzera to na to, aj dr. to nepoprel ach jaj a ked mjs povedala, ze M bol kazdy jeden zub takto chory, tak ma to mat po kom. Uz je nam lepsie, krasne spal a zas sa zobudil s usmevom, tak mam hned krajsi den. Vcera som bola sama na nakupe a isla som tadial kde sme stratili tie tenisky, ci som tu druhu nenasla??? nasla 🙂 🙂 🙂 , tak dnes idem vratit tie nove iste co som mu kupila. Lebo mame 2rovnake pary 23jky 🙂 idem lebo maly mi tu tuka. Norik 😉 😉 😉 😉 uzivaj si pokoja, este napisem, ked bude maly spinkat. Papa

blau
11. júl 2009

No ako to tak vyzera, tak si tu dnes budem dopisovat sama, ale nevadi, aspon budete 😀 mat co citat. Bola som vratit tie tenisky, vratili mi peniaze no problem, tak som rada. Potom som bola pozriet tie kristusky a samoska, ze ich uz nemali ani jedno cislo. Kto neskoro chodi, nezere... 😖
Pozriem ich este inde. Oprala som postelne, varim maly spinka. Dnes je ako predtym stary dobry NuskoLuca, tak sa tesim, ze uz mu je lepsie. M robi dnes cely den, tak ...no co idem sa trosku opalovat konecne svieti slnko ale teplo nieje. to je leto.
Norik tvoja S je fantasticka uplne do filmu, ja ju uznavam. To je typ!!! prototyp 😀 😀 By som ju chytila pod krk. Idem pa

zuzka1.
11. júl 2009

ahojte zienky,

my sme boli na tej chate, prisli sme rano o 5, sme tam predsa spali, lebo si ani jeden netrufol soferovat domov, teda ja a mm. tak sme pospali hodinu a isli.

od rana makame, vsetko uz bude hotove, idem este pred dom nieco porobit, nech to aj zvonka vyzera, dvor vyluxovany, ako pre prezidenta, ale neboli tu 3 roky, tak musi byt vsetko perfektne. maleho som dala teraz spikat, pomahl mne aj mm, podareny bol, ako keby vedel, ze nemoze vymyslat, lebo makame vsetci.
inak Belgicania su uz vo Viedni, tak a 2-3 hodky su tu. no osm zvedava 😒

norik S utopit ako maca, co s nou, a pridam jej aj moju, nech su spolu, spriaznene dusicky.

jarka som rada, ze ste uz ok, leto zacne, od pondelka, ic sa neboj,