Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

dzanka3
13. júl 2009

nijeeee dakujem.... 😀 😀 😀
a tento nas chlapcisko len stvornozky sa odnese kde potrebuje - tam sa postavi a uz aj robi reviziu....
a ked natrcim ruky ze POD! tak on natiahne svoje rucky sa ma chyti za ruky a potom dokraca......ale nevadi - ved sa raz pusti aj sam chodit - skor ci neskor co uz s nim 😉

a tie problemi ti ozaj nezavidim....aj tehu si mala teda perne...a Paulinka sa narodila v termine? a preco tento mladenec spekuloval cely cas?

zuzka1.
14. júl 2009

ahojte kocky moje,
idem pobalit, a ideme do toho Sturovas, Matka brata ak stretnem, tak ho aspon kopnem, ze hello, ta poznam🙂

nieco pofotim, aj Belgicanov, nech mate na ilustraciu co to tu mame zac, ok?

pekny dnik, potom sa ozvem

lamada181
14. júl 2009

dzanka mala isla cs rodila som ju 36 hodin a isla 3 tt po termine no a ja som bola tehu len som potratila hned asi rok po paulinke potom o rok sa nam to podarilo ale tiez to dopadlo potratom no a nakoniec sa nam podaril patko najprv som schudla 18 kg aj som bola rada ale nie zase kvoli malemu a ja mam po paulinke strasne slabu maternicu a aj ta rana bola taka vseliaka no ved maleho som si statocne uzila a som povedala uz nikdy tehotna no mozno o 10 rokov ha ha ha zalezi ako bude stav ale urcite najblizsej dobe nie nemozem citit nemocnicu ved som si tam pekny cas odlezala a pocuvala dr ze si len vymyslam bolesti no a nakoniec ked prisiel 34 tt tak som uz bola aj rada ze je von 4 dny som ho rodila nakoiec som si vyziadala prednosztu nemocnice a povedala som mu nech mi spravia cs maly nechcel anni zasvet ist von normalne a to som sa komplet otvorila no nic no a nakoniec prisli na to ze na rane po cs som mala zapal a ten mi tlacil na maternicu a preto som mala bolesti ako som mala aj tie kontrakcie no a nakoniec mi napisali do prepustacej spravi pacientka si vyziadala cs aj podpisala ziadost o ukoncenie materstva a ich diagnoza znela v ludskom porozumeni ze na starej rane po cs sa nachcadzala 10 cm vrstva hnisu pozdlz celej rany a tiez aj na maternici takze mi zaroven odstanili staru jazvu a aj trochu maternice s bruchom no trocha tak zo 20 cm
aspon ze nemam taky previs teraz ale vies ked som im vravela mam bolesti nematevysetrenia aj magneticka rezonancia neukazali nic to si len vymyslate to mate sugerovane jaj
ja som povedala zavidim babam ktore po cs nemaju problemy ale inac ja stale hovorim aj stale si to myslim ved mi vieme presne s mm kedy sme syna splodili tak mi vychada ze maly bol v termine normalne lenze som vela schudla a on sa nevyvijal tak ako mal mali pokazene sona nie a ti si mala tehu v poriadku
no mi mame este horsieho sibala mama upratala kuchynsku linku nie ze ked bude ta oslava tak aby to vyzeralo no a ssamozrejme nas patko vsetko povyberat a varit halusky paulinka bola uplne inaksia fakt je rozdiel dieta a dieta a nie chlapec a dievca to je sto a jedno ved dneska som ho dala na serbel ked robil ccccc ccc tak ze ideme cikat sedel na serbli pol hdinu a nic postavil sa a nakobedrec to pustil ja som myslela ze ma picne no mam malo roboty tak treba este pridat mamine nie
jaj ako zuzke zavidim ze isla k vode musim aj ja zajtra kdesi s deckami vybehnut ke dje to na hovno ked auto mam doma ale nemam vodicsky no nic idem vonka tak sa zatial majte pekny den
tak vecer

amatula
14. júl 2009

ahojte

lamada to si mala zlé 😒 aj ja som prve v pohode a potom Abort..a s Matom rizikové 😒 uz asi fakt nic nevydrzime

jaj ani si neviete predstavit na co vsetko je dobra dovca 😀 Mato spáva doma ako zarezaní a Bobo s tatom zjedia vsetko co im predlozim(po tej chorvatskej kuchyni) 🙂 🙂 😀

idem tulat do mesta 😎 😎 pominat co sme (ne)usetrili 😀

adieu 🙂 😵

blau
14. júl 2009

Ahoj ja len tak narychlo, zajtra pridunasi( zuzi) tak v stvrtok alebo v piatok pojdeme hned domov. Nemohli ste ist do Bojnic cez vikend????!!!! By som ta rada videla aj maleho Samusinka.
Ama chlap je fakt len na jedno dobre inak..... 😖 😉
Akurt mi volali znamy, ze pridu. Oni tak fajn spomtanne a ja to neznasam, kaslem na nich neposerem sa ani neupracem narocky. Idem sa opaluvat maly spinka. zatial cauko a idem si dat v klude kafco kto si da???

amatula
14. júl 2009

tu zdochol pes.............

zuzka co nasla si??
ja som bola v meste a zajtra palim zasa tak budem off..mozno sa od MS oznem 😉
blau ides doom..tak sa doval do TN 🙂

lamada181
14. júl 2009

baby caute jaj mala zostala u svokry jaj taka zlata zarazu az som sa cudovala ozvem vecer

blau
14. júl 2009

Ahoj, ano tu zdochol pes. Belgicania Zuzicku zamestnavaju a nepatri sa pred pc vysedavat 😀 😀 Zuzi, a z kadial mate tych Belgicanov teda z kadial sa poznate?? Mne sa v Belgicku velmi pacilo, a rozpravaju flamsky? ci nemecky francuzsky?
My sme mali dnes navstecu dokonca 2. A zajtra rano pridu aj nasi. Ama ak sa najde cas ja sa dovalim uvidis!! 😎 😎
a co nakupujes? a ozvite sa mi tu niekto 😉

zuzka1.
14. júl 2009

ahojte kocky moje, mm opatruje maleho, sme pred pol hodkou prisli.

Bolo suepr, moja ebenova farba je spat, bola aj moja mm. Belgicnaom sa pacilo.

Jarka pojdeme tam aj s nimi, v sobotu odchadzaju, takze to musime stihnut cez tyzden este, ale zajtr amaju na plane len sex a kavu v meste 😀 😀 😀
Svokor robil 10 rookov v Belgii, tam s aspoznali a su kamarati dodnes, je to uz vyse 20 rokov co sem chodia.

dnes prisli dalsi 2, to bude, uz aj isli do hory, zeny sa pridu navecerat, tak nemam moc casu, sa im musim venovat aj s mm, kedze svokra nevie nemecky. Hovoria famsky, tatarsky, ale s nami nemecky, ale rozumieime aj Belgicky, kedze podla mna je to hatlanina nemciny a anglictiny. ako holandania.

idem do sprchy, nech postiham, kym pridu.

zuzka1.
14. júl 2009

ozaj Matka nenasla som.
inak lamada, matka, nezavidim, neviem si predsavit, co viac povedat. ☹

blau
14. júl 2009

aha, tak to su svokrovi znamy. Ano je im rozumiet aj holandanom , ale ved oni vedia, tak to je super. Jaj tak oni uz odchadzajuno skoda, ale ved my neprideme na 2 dni hada 😉 m sa uvidime 😉 Idem sa venuvat, dnes m poslucha ako neviem co uz mu prihara , lebo ideme domov a ja sa taaaak tesim zas ze si oddychnem, hadam 😵

zuzka1.
14. júl 2009

Len nech poslucha, Rakusacik, nasu Jarku srat nebude🙂

dzanka3
14. júl 2009

servuste
uz sedim - boli sme na dome - mm mal dnes volno venoval sa matkovi a ja som upratovala , zametala.....aj metlu som zlomila tak potom som to musela dorazit s 30cm ruckou - teraz si chrbat necitim.... 😨

lamada juuj ale si si teda uzila.......veru ani ja vam baby tie zle skusenosti a straty nezavidim......tfuj tfuj take nech nas zdaleka obchadza 😉

neviem ako vase deti ale tento moj ked je teplo velmi malo papa.....len sa cajom nalieva.....horsie ze uz dva dni nekakal - ked to zajtra nalozi aj susedia budu vediet 😀 😎

zuzka ty fungujes ako duracelka.....stale nieco robis, niekde si.......a ved si mlada vydrzis 😵 😝

lamada181
14. júl 2009

caute akurat mi svokra doniesla malu ze tam nechce spat ze sa skoro rozrevala idem jej spravit pelesok a hajdi na kute vcera boli hore do plo 11 mna islo picnut hotova tak dufam ze dnes sa to nezopakuje chcela som hodit video na net aby ste videli toho mojho sikovnika ako dnes chodil ale nejde mi to s kamery na net neviem preco musim sa este vela ucit

lamada181
14. júl 2009

baby mate niektora skusenosti s odrazatkami dnes sme boli von a susedka tam mala a maly sa s tim tak hral tak neviem ci mu to kupit alebo nie ci je to dobre alebo nie poradte mi
halo je tu niekto

zuzka1.
14. júl 2009

Belga uz odisla, chlapi etse v hore, rano ideme na kavu, maly bude spinkat, pojdeme len my s nimi, svokra povaruje.

ani nasmu malemu nechuti papat, spapkla trosku obeda, nektarinku, 3 marhule a tiez s aiba vodou nalieva, ale ani nam nechuti, takze je to asi normalne.

amatula
15. júl 2009

vau 😕 dnes prvá?? 😀

zmenil sa nam plan..tak do mesta az poobede..ale ani sa mi nechce v tom teple..

a kde ste vsetky co sa slnite? 😎
lamada odrazadlo urcite alebo take tie motorky co su..nas Dalibor sa na nej vozil do zblaznenia a keby mohol vozil by sa aj teraz 😉

zuzka1.
15. júl 2009

ahojte kocky, my sme prave dojedli, pred chvilou prisli z nakupov,. nrmalne mam toho plne zuby, idem dat sprchu a driemat, may sinka, kedsa zobudi bude sa kupkat zase, uz sa raz stiho l dnes .

zajtra ideme do tych bojnic.

lamada, my mame asi 3 odrazadla, super vec.
maly dostal od tych Belgicanov kopu darckeov, tak sa hra clee dni, podarenca male. horuco je vonku, na dvore bolo v chladku 36,

nnikka
15. júl 2009

hadajte s kym som dnes bola....,,,____?????? 😀

nnikka
15. júl 2009

s ERIKOU.... a bolo SUPER... je strasne zlata a Patrick aj Josh su uzasny taky zlatunky... ma hned sa so mnou skamaratili... juuj taku radost mam 😀

zuzka1.
15. júl 2009

nikkaaaaaaa 😉 ako sa jej odma paci???

kocky vy co??ja som uvarila veceru pre 10 ludi, idem do sprchy knecne, hladne krky pridu co nevidiet.

lamada181
15. júl 2009

ahojte baby ja som dnes prezila infarkt ale doslova malemu sme boli rano kupit odrazadlo auticko nech ma radost krpec maly behali sme po meste potom u nasich umyt auto a potom sme isli do turian sa previezt zivotet tam uz nepojdem ked sme isli od tial skoro do na snabural jeden k...t, a neviem co este by tomohlo byt aspon ze mm rychlo zareagoval a pohol sa mi sme totiz isli na hlavunu a on sa odniekal vyvalil ale minimalne 120 a to na dedine este zatrubil a zastavil a isiel nam vynadat mal take stastie ze som ratovala deti ze som mu nevenovval apozornost inak by som ho zabila svojimi rukami keby do na snarazil tak patko je mrtvy priamo do jeho dvei by to bolo som ko dala som si aj sedativa a hovno nic vobec mi to nepomaha maly ze aspon spia a ani to tak nezobrali ako ja oni sa len trosku zlakli ked sme tak zrazu pridali jaj by som takychto soferov najradsej .......................................... nnika pozdrav ericku a ze sa uz na nu tesime tunak

zuzka1.
16. júl 2009

dobre ranko,

lamada je mi luto co sa vam stalo, mna by to tiez rozhodilo, a este ako 😠 ☹

my vyrazame za chvilu do Bojnic, vsetko fertig, etse cakam na mlieko kym sa zohreje, ted akakako a ideme.

amatula
16. júl 2009

haloooooooo
kde ste kto ..co ste pokapali od tepla 😕 😀
jedina zuzka to tu zachranuje...
fuj ten hic uz nezvladam..dnes mam tlak proklate nizko.. 😝
blau kedy ides domov??ci uz cestujes...cakam ta v TN 🙂

dzanka3
16. júl 2009

ahojte
decko teraz zaspalo - ja som hlecha ako poleno - reval 45min!!!!!hotovy, nevladny, len revaaaaaal a oci zatvorene - uz som cakala kedy susedia zaklopaju ze ci je sam doma a place.....

lamada no to ti verim ze ste sa prelakli - ja by som asi vynadala a poriadne - mne ked niekto decko ohrozi tak veru nadavam ako besna!!!! ale nastastie sa vam nic nestalo.....
aj my mame take auticko - zatial je tam take kde si moze nozky vylozit a ja ho tlacim - taku dlhu rucku to ma.....a neskor to na nohy aj rucka sa daju dat dolu a bude sa odrazat......poobede uz len s tym chodime von.....

zuzka1.
16. júl 2009

ahojte,

no jasne, ja to tu zachranujem, kde sa vsetky flakate??
norik kedy pride??
v Bojniciach bolo sper, maly sa nevedel vynadivat, vsetko by chytal, hikal, vsetko bol havo, cica, kon, alebo jezko alebo pipa.

idem do sprchy, Belga je uz tu na veceru, tak sa pojdem vneovat, potom dam maleho spinkat a pokracovat. Dnes budeme hadam aj pit.
Zajtra idu domov, mali ist v sobotu, len jej dcera vypisuje kazdy den nech sa vratia, tak idu o den ksor, po pravde chvalabohu, lebo mam tych snobov uz dost. 😝

lamada181
16. júl 2009

caute dnes som piekla kolace chystala bola nanakupoch z autom v servise a dat tresne oznamenie na toho dementa jajeste mi policajti povedali ze co som nezavolala hned ked sme boli tam vravim co je vam prednejsie dieta alebo nejaky k..... takze sa na mna pozerali lebo vravim tu je telefonicky kontakt aj adresa na pani ina vam to dosveci tu je jeho znecka auta a rieste to jaj bola som este z deckami na bicykli mam dozivotny zazitok pauli isla na svojom a ja s patom na mojom to bola cesta konecna jaj v sobotu sa ma trochu ochladit normalnre mi to aj vyhovuje inac baby nedate si kolac mam puncovy 🙂 , cokoladovu roladu 😅 , orechove rezy 😲 , kavove zrna, parizske rozky a stuhany tvarohovy kolac mnam myslim si ze by to mohlo stacit no a samozrejme torta a este aj segra pecie tortu parada ze pridte na kostovku alebo poslem inac baby nechcete kiahne susedkyna dcera ma a to koniec to vsade kde len kuknete sama bodka predava ich a vraj posiela aj postou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😝

lamada181
16. júl 2009

no toto tu nikto neni

lamada181
16. júl 2009

amatulka ma novu fotku ze

amatula
17. júl 2009

ahojte
kde ste sa stratili?? 😨 😨 😢
co dnes porabate...ja idem povysavat a kosit travnik pred domom co som pondelok nestihla..ja milujem tu pracu 😵
zajtra ideme tete na oslavu 60....uz sa tesim 🙄