Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

zuzka1.
17. júl 2009

ahojte kocky, tak mi sme konecne sami, dnes budeme oddychovat, cely den sa opalovat, kupkat, vegetit, nevarime, mame na tyzden.....dnes bude krasny den

budem aj ja kosit a zajtra bude zase vleke upratovanie, mame kopec roboty po tyzdni, dvor, dom, zahrada.....

amatulka pekna foto 😉

amatula
17. júl 2009

zuzka Dik 🙂

tak som povysavala,pokosila travicku a som vyflusnuta jak zuvacka na ceste 😝 hrozne teplo..chuda Mato nevedel zaspat..na stastie uz buva..som sa chvalila ze sa pretocil a zaspava sám a potiahne aj cez tri hodky 😵 😎
a este máme jednu novinku..vsade vylieza na stolicky,postel,gauc... vyleze na postel tam sa vzpriami a stoji akoze ja som chlap..kto je viac 😅
a to som zistila uplne nahodou sa hral v izbe a zrazu ho nebolo ja ze kde zmizol a on si z postele docahoval hracky z tej siete co sa vesa zo stropu 😨 krpec jeden

kde je ta blau?????????????????????
norik uz sa vratis?????????
uz nam to tu len dzanka obcas zachrani 😒
nemat zuzku tak sme v haji zelenom

amatula
17. júl 2009

a idem si dat kafco a nanuk 😵
sak si mozem aj sama popisat 😀 😝

dzanka3
17. júl 2009

servuste
no mne decko este nespi - ledva sa tmoli ale este funguje...dam ho do pistielky robi randal na cely barak...tak pockam - snad na neho pride unava....
boli sme v dm drogeria - 30 eur poslo....aj kik sme boli aj v taku.....jaj sak mala som v pondelok 100eur 😅
najlepsie nikde nechodit len co nutne potraviny a hotovo.....

zajtra ideme k mojej mame - snad bude takto teplo este a necham maleho sa cvachtat v nejakom lavori vonku....ved on sa tak rad krochni - len musim davat pozor aby nepil tu vodu - lebo aj tu kostuje.... 😝

amatula a matko aj vylezie aj zlezie z postele? ci kedy sa to deti ucia - lebo tento huncut uz natrca nohu ze by chcel vyliezt - ale este mu to nejde...nastastie 🙂

amatula
17. júl 2009

dzanka ja som vedela ze ty to zachranis 😉
no vylezie sám v pohode...zliest este moc nevie skor by spadol 😒 a zacal vyliezat asi pred tyzdnom

zuzka1.
17. júl 2009

ahojte kocky, my sme sa kupali a ja opalovala v zahrade, a teraz sme spai, mm este spi, maly si tu pobehuje, bordel jak v psini narobil, pokial osm spala.

idem mu dat papku a pojde sa este kupkat ved je horuco stale.

nas maly zlieza z postele sam, vyleiza na postel nie, je vysoko, nevysriabe sa, ale do pieskoviska a z neho, na gauc a tak normalne uz asi mesiac, mozno 3 tyzdne

amatula
17. júl 2009

no aj nas krpec uz dlhsie vylieza,ale az teraz ho to tak draplo....ze je furt na posteli,stolicke 😠
mm sestra má zadarmo listky na Bazant-Pohodu a nepovie 😠 ale ked mala pokazene auto bola ako maslo..tak ma to nastvalo..a vie dobre ze som chcela ist 😒

blau
17. júl 2009

Ahoj , my sme prisli v noci domov. Neviem ama ci by si mi otvorila o polnoci, ze som prisla na kafco? 🙂 🙂
Dnes som maleho ani poriadne nevidela, aj teraz je s dedom na vylete bicyklovom. Ale uz by mohli prist ogabem ho a pojdeme s kamoskou na pifco. Jaaj tak sa tesim konecne mam prazdniny.
Nnika to je super, ze si bola s Erikou, Tesime sa s tebou.

zuzka1.
17. júl 2009

my sme sa kup=kali zase, mm ospchoval maleho, dam ho hajat a pojdem sa chystat, ideme s kockami na latino party:_)

amatula
17. júl 2009

jarka huraaa 😵
doraz do tn prosim 🙂

my sme boli na jedno točené..decka odpadli ako gace..dnes celi den vonku,teplo,teraz na pivco..ledva som ich osprsila 😀

lamada181
17. júl 2009

caute som ko vsetko pripravene na zajtra decka odpadli tak pred pol hodkou jaj xzajtra uz ma liat som zvedava esate moze tak vam zavidim ze kavco nanucek sice mi sme boli tiez u prababky pooobede cvachtat sa na chvilu v bazene ale co s toho ked decka ma nepustili do bazena hrozne no nic uz tu asi nieste idem aj ja na kute
zajtra mi drzte palce

blau
18. júl 2009

Ahoj, mati velmi rada, ale maju prist moji JS a neviem kedy, tak tu cakam na sprostu sms. Mozno ani nepridu nemuseli by 😝
Potom musi ist ocino do dielne k mojmu brachovi nastriekat auto odspodu a porobit veci na nom, takze nebudem mat auto 😖 Ale keby fakt, tak by som prisla, ale vy tu keby idete do Bojnic, tak to mi dajte urcite vediet.
My sme vcera minuli len jednu plienku, aj tu co mal rano. Chodi a cika a kaka ako maly psik kade tade a stale sa drzi za sulina. Ma strasne vela roboty, aktivity, teraz odpadol a spinka. Bola tu kamoska na kafco a vecer ideme na pifko zas. Ama krasna fotka, mas tam ten melir?

zuzka1.
18. júl 2009

ahojte kocky,
ako?co porabate???

ja som spala do 11, prisla som o 4, tak ma mm nehcal spat, potom som pratovala jak zerava, vsetko vyupratovane, idem dat kavu a dieramt, kedze maly spinka tiez.

snad bude aj prsat konecne, mame tu put teraz, pojdeme pokukat po stankoch potm, a svokra doniesla kukuricu, tak si uvarime, mnam

zuzka1.
18. júl 2009

amatulka ste ok?
dufam, ze si na tej pohode potom uz nebola a ak hej, tak dufam, ze ste vsetci aj znami ok.
ja som volala brachovi, bol prave tam, vytahoval zranenych, je v prdeli.

blau
18. júl 2009

ani mi to nehovorte, ama okamzite sa ozvi. Zuzik a tvoj bracho tam co robil? Ci bol sa bavit a potom zachranoval? No hrozne az mi je z toho zle.
My ideme von aspon, ze uz tak neprsi a hrozne nehrmi brrrr.

dzanka3
18. júl 2009

zuzka cooooooo???este ze sa mu nic nestalo...ozaj to nestastie stale len po ludoch chodi....clovek sa ide zabavit a....
my sme dnes trcali doma - este ze sme nesli k mame taka burka - ako by sme aj domov isli....
decko zase vypilo mliecko a vrestalo - tak teraz tu sedi v stolicke na papanie a pozera smotanku - dokedy ho bude bavit??? 😅 😕

zuzka a to co aku put mate?boli ste na cukrovu vatu?
blau aj ty chodis flamovat?....treba ked sa da a je chut.....dobre sa zabav aj ty zuzka - urcite niekde vyrazas 😉

no uz vresti - co snim???

lamada181
18. júl 2009

caute predchvilou sa tu to rozpustilôo som unavena ako kon hrozne ziadne oslavy nerobim uz co mate nove mi sme tu mali krasne horuco a poom nadherny zlejvak

zuzka1.
18. júl 2009

ahojte kocky,

no brasko sa bol bavit, teraz osm s nim dovolala, uz 4 hodiny s asnazia dostat z trencina, ale je tam totalna zapcha.
Ale su ok, hovoril, ze to bolo horzne, ze oni stali v strede a padla na nich plachta, nic sa im nestalo, torsku zaoblelo aj to, potom hladali pod plachtami ci niekto nie je, nasli 3, podvihali, a spod tyci vyberali nejakych. Vela kriku, placu, krvi, chaos, hrozneeeeee.

Dnes nejdeme nikde, sme si davali kukuricu s mm, osm uvarila, ideme na cigu a vegetit.

amatula do prdele kde si!

amatula
18. júl 2009

caute

zuzka a bracho bol na festivale ci je zachranar ci co 😨 ???????????????????????
boze to je hroznééééé..ja som tak strasne chcela ist a sme si s mm povedali ze na rok 😔
a svagrina bola kratko pretim v tom stane...hrozne to je 😢 😢

my sme boli na oslave tete na 60 ale stale ma ta pohoda lakala este pred burkou sme pocuvali ze ako ssa krasne nesie vzdusne hudba 😔

lamada181
18. júl 2009

baby objavila som super stranku na veci pre deti neviem ci poznate vyskusajte ak www. eskrina.sk
amatula aj dobre ze si nesla

amatula
18. júl 2009

no cicky vy uz asi spíte..tak idem aj ja dopit tu vodku 😀 a spat..zajtra peciem kačku 😉 milujem a najviac s tou chlpatou nemeckou knedlou..jarka poznas ze 😉
mm tu chrní tak ho idem dotiahnut do postele...

zuzka1.
18. júl 2009

Mata ja ta obesim 😠 som s abala, ze si tam, ani si nepislaa!!!Dievicsko jedno!!!!ani na sms neodpovedas!!!

Brat sa bol bavit, ale ma "stastie" na zachrany ludi, ci uz opitych ranenych, po bitke, kolegu pred 2 meisacmi ozivoval po infarkte, neozivil a podobne zalezitosti.

matula kedy ta mozem cakat?

blau
19. júl 2009

Ahojte. no teeeda zuzka, tak tvoj brat ma stastie, ze on zachranuje a nie jeho. Chvalabohu sa im nic nestalo, a ame som pisala sms, ze sa o nu bojime a asi si myslela, ze som este na koniku a dam Vam vediet, ale ja som bola uz na pifce. Ale fakt je, ze som rada, ze si nesla. Ze kacicuuuuuuuuuuu mnaaaaaaaaaaam musim aj ja mamine povedat, nech spravi.
dzanka ale nechodim sa bavit (teda bavit) mi si chodime na 2-3 hodky posediet a pokecat. Kamoska sem kvoli mne chodi z BA, ked som doma.
a kde je norik?? nas ignorizuje 😀
erika si uziva slovensko. Baby ja si tu taaaak oddychujem, taka som spokojna.
lamada a co ides objednavat z tej stranky? Prajem Vam pekny den aj ked dnes je volaka zima a od pondelka moze zas vyprazat 😎

zuzka1.
19. júl 2009

dobre ranko,

my mame dnes tu put, tak podjeme do dediny, nie do kostola, to ma nebavi. pobehame radsej po stankoch my NEZNABOHOVIA!

co dnes? pocko na hovno, ale na chvilku schladenie nezaskodi.

pojdem kuk na tu stranku, JArka oddychuj, ved ams przdniny, nie???

blau
19. júl 2009

ano mam prazdniny oddychujem a je mi fajn. Tak put?? Len chodte pobehat. Veru aspon trosku vychladnu aj mury steny, lebo sa nedalo uz dychat. Ale myslim, ze dlho to trvat nebude. Hlasim, ze svokrovci teraz nepridu, lebo JS ma sracku 😀 , neviem ci si to vymysleli, alebo fakt? Aj tak dobre ja som len rada 😀

lamada181
19. júl 2009

ahojte blau objednala som malej ciapky podkolienkz no navleky atd a malemu do kocika deku z bambusu cez leto chladi a cez zimu hreje ale maju tam vsetko mozne a aj prijemne ceny no ved pozrite fakt stoji za to jaj vcera pekny den a nenormalne hrozna noc nespali sme zas kvoli susedovi ale nastastie nas treti krat ho uz odviedli len som svina volalala som statnych uz ho serinkam celeho sopliakajezis ja chcem dom co varite no amatulka kacku to aj ja rada ale to sa mi nechce tak co varikate

zuzka1.
19. júl 2009

my ame dnes rezne, salat, a poobede kura a ryza+salat.

Lamada dobre si spravila!§

v dedine sme neboli, maly spal o pol 10 do pol 1. Idem mu nachystat polievocku slizovu. A ja som spala s nim.

amatula
19. júl 2009

cafte
kacica bola mnam 😵
dopila som po nej pinky-vodku co teta kupila v Dubai--uz ste pili je ohromnáááááá 🙂
hodila som dake foto na FB..len par..z dovci...

zuzka no taka party by bola fajn..len neviem neviem si daleko 😒 sak snad ked sa(raz) stretneme..nieco spachame

nech uz sa krpec zobudí ideme na janacka-rezaneho 😎

lamada181
19. júl 2009

caute jaj mi tu mame blazinec uz som volala zase policiu ale statnych som svina ale co uz ja ho mozem srat sopliak ajedneho amatula mnam aj ja chcem hod kusok ja ti dam tortu a zakusky

zuzka1.
19. júl 2009

lamada to si s nim nevedia dat poriadok???

to je fetak, ktory bordel stale ci ako?