Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

erikasadek
21. júl 2009

ahojte babz moje len tak kratko pisem od kamosky len tak na rzchlo abz ste vedeli ze som na vas nezabudla precitam vsetko az sa vratim

norik cakam kedz sa stretneme ako sme s dohodli..... 🙂

lamada181
21. júl 2009

caute mm mi robi nervy asi ma picne s neho treba mi balit a nik nepomaha len caka odo mna mama daj mama daj
erika ahoj ako sa mas
blau jani je az 21 augusta viem lebo aj ja som jana aj svokra

amatula
21. júl 2009

blau no veru ty mas recht.....ja keby som mla kde tak uz zdrhám 😠 no ale kde...ked byvam u mami ze 😒

zuzka1.
21. júl 2009

ama vysvetli nam tovje absencie 😠 😠 😠 😠

vysvetli mm, ze mamicky na konovi su velmi agreisvne, ked im odopieraju tvoje komentare, postrehy, trapenia a podobne!!!! 😠 😠 😠

my sme boli vonku, bol tu moj byvaly s malym aj zo zenou(byvala mojho muza). Tak sme debatili, kecali, decka sa hrali, aj klbcili, no parada.

norik1
21. júl 2009

he he no tak to ste si teda pekne pomenili he he aspon mozte povedat ze skoro kazdy s kazdym 😀 Beverly Hills suviks.... 😀 😀 😀 😀

idem vas pocitat 😉

norik1
21. júl 2009

no tak uz som vas pocitala 🙂 dnes bol perny den, ze? 😀 😀 😀

Zuzi to akoze sranda, nechcela som urazit, jeskove oci to nie 😉

zuzka1.
21. júl 2009

som na smrt urazena, 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😝 😝 😝

s vies si predtsavit ako to tu v dedine ludia vidia, ked s aetse aj normlane bavime. Ke dosm s byvalym kocikovala v nedelu doobeda namiesto kostola. kazdy svoje dieta pochopitelne 😀 😀 😀

norik1
21. júl 2009

he he to muselo byt dobreeeeeeeee este ze ste sa za ruky nedrzali he heeeee

som sa zabudla pochvalit, ze mm mi zmajstroval policky v spajzi kym som bola prec, normalne ze prekvapko he he ....ved len tri roky som hucala ze policky tam trebaaaa
tak som chcela dnes vecer romantiku nahodit a jeho v krizoch seklo... no predstavte si to 😀 😀 😀

dzanka3
21. júl 2009

halooo
my sme zase boli na dome makat s matkom - teda ako kto...on sa hral so svokrou a ja menila dve tricka spotene a susila....ale aspom na jednom poschodi su uz okna z cementu poumyvane.....este vrchne asi pozajatra - zajtra nerobim nic...

ze si ulahcim a ugrilujem kura - no fuuuj - ako v peci tu mame - a nechce sa mi ventilator vytahovat - zajtra sa neobozenem - mato bude len na nom zaveseny....

zuzka ako ste sa dobre pomenili s byvalimi 😀 😀 😀 ...ale vidiet ze mate rovnaky vkus.......a to je super ze ste sa v dobrom rozisli...

lamada a kedy odchadzate? a aj ja som jana 😉

zuzka1.
22. júl 2009

Dobre rnako kocky,

ideme na kupko, idem este nohy oholit, a ideme k mojeje mamke, potm pojdeme,
dnes ma byt horuco, tak musim nachytat ejaku farrbu, lebo s anam ma pokazit pocko.

jj mame rovnaky vkus 😀

norik to ma asi z tych policiek, 😀 este je seknuty?

co dnes?

blau
22. júl 2009

Hojte dobre ranko, zuzik to s ex je dost dobre, uplne si viem predstavit tie reci. Vcera som isla s kamoskou 1 to odvolala (lebo ju seklo v krizoch) asi je to vo vzduchu. A nechcelo sa mi ist pesi a mala som na nohach ˇˇkristuskyˇˇ a pytam sa bracha ocuj asi si dam tenisky, lebo sak na bicykel sa to nehodi. On na mna kuka ci mi sibe, ze v tejto vydliarni je to uplne jedno aj keby idem hola. No tak mi poradil 😎
Aj ja sa budem dnes slnit sa normalne tesim. Potrebujem sa tiez oholit ( esteze nemame bradu a fuzy 😅 😅 )
Ja viem do kelu s tou JaNkou som bola trochu dopredu, ale vidite, ze mi 21tka nieco hovori 😉
Dede je uz s malym na prechadzke sused K...t uz zase pili na cinkulari mna porazi.

Baby ja viem, ze som to vyhrala,(s tym, ze mozem sa zobrat a odist) ale co bude, ked zacnem chodit do roboty to bude 100x horsie, ale zatial si nerobim zlu naladu, takymito myslienkami 😉

zuzka1.
22. júl 2009

jarka a kde chces chodit do prace?ty si kadenricka, ze??
tu na svk ci v At?
alebo si spravte este jedno baby a mas to, pokoj s rozmyslanim na 3 roky.
Ty mas matersku z At ci svk?kolko je v at materska/rodicovska?
citala sm v parasgrafoch, ze co a ako s tym zvysenim na 8900,-Sk, uvidi sa v septembri sa bude o tom rozhodovat//hlasovat. Tak si drzme palce.
My sme sa rozhosli, ze babo budeme plodit buduci rok na dovolenke, nech nie som tehu, tehu by som s ana dovolenku asi bala, a chceme ist aj s drobcom, tak to nejak psojime. v juni mam statnice, tak nam to akurat vide.

amatula
22. júl 2009

cafte 😵 😵
zuzka som sa nasmiala ako davno ee 😀 😀 😀 😀 noo s timi nasimi ex je to tazké 😀 ani nevies kde nanho natrafis ze...my sme boli na dovce a k nam sa pridal kamarat ktory má muzovu ex za zenu 😅 a moj ex nam vzdy poziciava navigaciu ked pootrebujeme....no musime si pomahat ne 😀
jarka kasli na robotu este si uzivaj ale vcera som aj ja mm povedala ze ked ma bude obmedzovat idem do roboty 😉 a je ako masielko..len natret 😀
noo a ked dozehlkim idem aj ja na slnko 😎
vcera Mata postipala osa..predstavte si v kociku 😠 dve hodky drzal vztyceny ukazovak a ochkal
a teraz vyraboval moju penazenku a muzovu fotku pozuval 😀 trulo

lamada181
22. júl 2009

caute dnes nestiham dnes mam kongres v za a nic nestiham najprv deti m ma prist o tretrej a letim asi na metle jaj boze toto je za cas dne sje nenormalny hic ze
dzanka tesima bud v piatok vecer alebo sobotu podvecer neviem ci mm ide do roboty este sonbotu takze podla toho mali mi lieta ani zasvet zaspat aspon ze pauli zaspala aspon cosi mozem prichystat si ved este neviem co idem obliect hrozne

amatula
22. júl 2009

baby sak ma nestvite ja ¨mám obmedzenia nie vy 😀 😀 😀 😀 sak kde ste...pride policajt a uz nepopisem 😀
napustila som dnes drobcom bazen..to bolo radosti 😵

zuzka1.
22. júl 2009

ahojte kocky,

my sme boli cely cely celucicky den na kupku u nas v zm, bolo asi 350 ludi, maly spokojny, vyskereny, lubi vodicku aj ke dobla studena. na zaver sa vykadil, apson, ze do plienky a nie do bazena. Doma zladoval na veceru 2 parky a 2 zemiaky, flasu vody, okupala som ho, a odpadol.

zajtra pojdeme zase, ma byt zas ekrasne a horuco, tak pojdeme, sa s mamou stiredame, lebo jedna sama na kupku cista hroza, unavena na smrt, ale ked sme 2, s astriedame pri nom ,tak je t lepsie.
co vy zajtra??

norik1
22. júl 2009

hmmm ja zajtra robotaaaaa.... ale sa tesim 😉 teraz je celkom sranda, toooolko sa narehlim ze ani na brucho cvicit nemusim he he

joooj dnes zasa mala MJS svoj den, odniesol si to vsak mm, hodinu tu penil a ratal dni, kedy pojde filip do jasli he he....uz straca nervy a ja sa mu nedivim....

norik1
22. júl 2009

stale ked pride domov z prace, JS zavesi ze je unavena a ze by sla domov. Ale ked ju posle, ze ved uz chod, tak babka zavesi - ale ved ty si chlap!!!! ja pockam na N.... inymi slovami - syn moj, si debil co sa o vlastne dieta nevie postarat.... no a dnes to uz asi prehnala 😅

zuzka1.
22. júl 2009

fiiiha norik, mate to perne, cudujem sa, ze ju nepriskrtil troska, len kyslika ubrat.

ked yide Fil do jaisel?od septembra?

norik1
22. júl 2009

v septembri na dovcu a po dovci bude chodit od deviatej do pol dvanastej, na zvykacku, od oktobra uz bude chodit na cely den.... baba len ked maly ochorie, tak dufam, ze bude hrozne zdravy!!!!

zuzka1.
22. júl 2009

a o tej 12 ho kto bude bravavt z jasli?

norik1
22. júl 2009

no hadaj....

norik1
22. júl 2009

len dufam ze do oktobra nezosediviem....

zuzka1.
22. júl 2009

myslela som si, no. ved to bude len na chcilu potom

norik1
22. júl 2009

hej.....ale aj chvila moze byt osudova he he

lamada181
22. júl 2009

caute ako citam sa mate uzasne uzivate si len ja som zarezavala do teraz v praci hrozne

norik1
22. júl 2009

to mas pravdu lamada...ja som si dnes v praci uzivala 😉

zuzka1.
22. júl 2009

najlepsia kombinacia praca=zabava 😉

lamada181
22. júl 2009

no to hej ja budem mat zabavu ked mi pridu peniaze na ucet v piatok za moju pradsu dneska jaj to bude zabava na dovolenke to bude minania
ale mate pravdu najlepsia zabava je praca

norik1
22. júl 2009

jeej lamada to je faaaakt super, vsetky ti to zelame....uzi si ich 😉