Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

blau
28. júl 2009

ja mam Quinny zapp, uz davam foto na fb, tak kuk 🙂

kikatko
28. júl 2009

a ten sa da otočit, teda ten Quinny zapp?

kikatko
28. júl 2009

blau,
ten kočiarik je 4- kolesový????

amatula
28. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2614977
zuzka ja mám toto...ten cerveny to bola kupa za 5 min dvanast.....vtedy som mala este stvorkombinaciu..co leteli pred 4 rokmi...uz by som ho nechcela...je dobry Mato sa v nom aj vyspí v pohode,ale uz sa mi nepaci...........ale uz mi je to jedno 😎 este par mesiacov a ide het.....uz dufam ze kupovat dalsi nebudem 😕 😀

blau to tie topanky co mal v zoo..na fotkach???neboli ho v tom nozka 😕 ja ich neznasam.....inak super foto ta s LILI??? 🙂

idem von...som to dostala je mi zle ako psovi 😝

blau
28. júl 2009

ano tie a ked mu ich dam dole tak place. Ja ich mam a su super pohodlne, vlastne v at ich ma kazdy. Perfektne pohodlne. No Lili davala nanho pozor, ale aj tak ten vylet stal za H..

zuzka1.
28. júl 2009

aj my ich mame cela rodina 😀

my sme boli u tej kamosky, zobrat veci na orchidee, niekedy ih pofotim, maly sa u nich aj vykupal, my sme klabosili s nou a jej mamkou a sestrou, mm sa dohadol s jej otcom, ide im robit dvere a pristresok.

maly zaspinkal, ja som vyvesila druhu pracku, teraz tlacim veternik a pojdem podriemat pokial maly spinka, potm vonka smaozrejme.

amatula
28. júl 2009

no ved to ze aj my ich máme a mne spravili odtlaky a od vtedy eee 😝 teda ale ked si ich tak chvalite asi to bude nohou 😕 😀
boli sme vonku uz len tak po dvore sa budeme motat.....lebo teda jedno dieta bike,druhe traktor,trete len chodit chce a len kde ono chce...mám dost 😝
co mám zajtra varit sakra poraddte 🙄
vecer striham Boba lebo kadernicka má dovcu a má to dlhe a sa strasne potí pod prilbou 😒

zuzka1.
28. júl 2009

no ahojte,

maly uz spinka, mm uz v hore aj so svokrom, pojdem do sprchy a budem citat knihu co osm dostala od kamaratiek k narodkam, zas eraz z evita press.

my dame maleho ostrihat na jar, podla mm. som zvedava ako sa podari.

zajtra mame ist na kupko, rano este skocim ku gyndosovi, nech predpise hak, uz mi konci, teda ona skoncila uz davno, vyberam si to po mesiacohc a raz mi zabudli, teda ten posledny raz zobrat recept a vyskrtnut treti raz a tak mam hak na 4 mesiace namiesto 3. no trubka magistra.

blau
28. júl 2009

Hoj my sme sa teraz vratili zo zmrzky, teda ja som nemala ja som si dala hranolky mala som strasnu chut. Ja totiz nemam hlas, chraptim no hrozne zajtra nebudem rozpravat asi vobec.
Ama aj mna otlacili, koza dala som si ich na prvu prechadzku co som ubehla 6km. No a potom len ponozky do nich ako sedlak som bola a teraz vobec, koza si zvykla.
Lili pojde zajtra na kupko my sme dnes boli ale hral sa len v piesku v Novakoch je totiz ladova voda a ked nesvieti slnko a vides z vody je zima.
Musim sa objednat ku kadernicke na melir, lebo uz mam odrastene, Zajtra my pride kamoska( co ma mm odbornika na podprdy) a budeme chodit na pivo, ale ja uz len na zohriate 😀
Ama nic nehovoris ako ti je? Dufam, ze som ta fakt nenakazila 😀 😨

norik1
28. júl 2009

cafte utekam do vane suchat kocik lebo yajtra ide y domu 😀 zajtra z domu hehe

este pridem 🙂 boli sme dllllllho vonku 🙂

dzanka3
28. júl 2009

serviste opice 😵
ako pekne pisete - musim vas poriadne docitat...decko konecne zaspalo - dnes sa riadne vyblaznil - nechala som ho smatrat sa v piesku a potom po travicke - vyzliekala som ho vo vani 😒 ...ale krasne foto nam sused nafotil - dala som na facebooka.....

kupujete nove vozy?ja asi az na rok nieco take 5kg...zatial mame tento nas pegperego centro dobry - aj ked neviem kolko vydrzi znadśat tie moje nakupy 😎

a tie topanocky co matusim daliborko na nozkach - podobne skecery (ci ako sa to pise) som kupily mojmu mm a za pol dna ich zahodil - ze mu robia odtlaku - ale doslova ich zahodil kubo.....

prave dosiel domov - idem chystat veceru 😝

zuzka1.
29. júl 2009

dobre ranko kocky,

dzanka tie foty su krasne, uplne profi, to je fotograf alebo ma taky dobry fotak.

pred chvilou mi doniesol us vonavku-robeto cavalli-just for her, nadherne vonia

na kupko pojdmee az ked sa maly vypsinka, mama ma este robotu, tak pojdmee neskor.

ja som tiez zatial s nasim kocom spokojna a velmi, nema jedinu chybu ani po roku pouzivania. Ale na jar by sm chcela uz golfac. mne sa pacil aj chicco, taky jeden, ani nebol drahy, nejakych 130E stal.
co vy dnes?

norik1
29. júl 2009

Zuzik Chicco Liteway? Ten idem asi dnes kupit, ked sa mi teta neozve co predava Jane energy. Vcera sme boli skusat, dobry bol, az do lahu sa da dat a chytila som u nas akcosku za 109E, tak este uvidim. A je aj s fusako-nanoznikom v tej cene....

Vcera som prala Maclaren, ani som uz netusila ze je original modry he he... dnes ho idem odniest tete co ho kupila🙂

ja si idem kupit rozmrazovac lebo mi zamrzol comp a tak cakam kym nabehne 🙂

zuzka1.
29. júl 2009

norik presne ten, je dobry, zeee??
teraz je za 109????

kikatko
29. júl 2009

ahojte,
tak my sme sa rozhodli pre Quinny buzz. da sa otočit a čo je hlavne pači sa moje babičke,ktorá chodí kočíkovat

amatula
29. júl 2009

cafte

joj vcera tatik prisiel tak uz som nemala na vas casa 😵 kupil drobcom auta drevenne!! no uzasne to robia rumuni..to je asi jedine co je tam pekné 😝 Bobovi tahač s 5autkami uplne dokonala podoba..a Matkovi vlacik fantasticky 🙂 a maminke nahrdelnik rucna praca 😎 to len tak s kosele vytiahol akoze na mna myslí 😵 uplne som bola mimo 😀 😀
fuj dnes varim hraskovu a plnena paprika uz je hotov..ale prisiel synovec 10r. ze ci sa s nimi moze chvilu hrat no uz asi pojde domov....furt sa hraju na kriminalky a ked zacali terminatora som musela zakrocit 😕 😅 nechapem preco mu to bracho dovoli pozerat 🙄 🤐 🤐
tak som povedala ze sa budu hrat normalne alebo konec 😠
idem trocha spratat a ked sa krpec vyspí von.......zuzka dnes je pek..super na kupko zajtra pojdeme asi aj my...je tu teta z Levic telocvikarka a povedala ze ide Boba ucit plavat..lebo s rukavnikmi vie a bez sa bojí...
idem kuk tie foto na fejs ..........a omrknem tie vase kociky lebo ani netusim co su zac 😉 a som zvedava

norik1
29. júl 2009

Hej, 109, skusim sa v obchode spytat, ci maju online obchod. Su spolu s All Toys v jednom priestore 🙂 Idem tam poobede asi kupit ten zeleny...

lamada181
29. júl 2009

aaaaaahhhhhhhhhhhhhojjjjjjjjjjjjjjjjjtttttttttttteeeeeeeeeeeee
najhorsia dovolenka mojho zivota baby v tatrach snezilo zima ako v carihrade a aj v poprade ale aspon som pominala prachy tam maju super akcie v obchodoch a tak mesiac to poride aj k nam do mt
inac dakujem dzanka, norik , zuzka a v pohode neda sa vsetko sledovat ale ste toho nejako malo popisali
zuzka ja som mala pri paulinke golfaca demu ale uz urcite nechcem ziaden mam velmi dobry kociar znacky gracco ak poznas a on je taky velky ze sa mi tam zmesti aj mala tak urcite nechcem a maly beha takze by to bolo zbytocne ani mala mi moc v nej nechcela byt takze ked som ju teraz predavala bola uplne nova
jaj inac ako sa mate baby mm posluchaju ja som dnes povedala mm nech ide do roboty bo ide nervy mi

zuzka1.
29. júl 2009

ahojte kocky, my sme boli na kupku, zajtra ideme zase, dobre bolo, maly smaozrejem ako anjel, vodicka a zeny, zmurkal na kazdu aj na taku staru k.rvu, co vam poviem, maly gigolo.

idem ho okupkat, a dat spinkat.

je tu svokrina segra a s muzom aj vnuckou, zili v cechach, idu sem zit natrvalo, takze ich tu bude mat dennodenne.

ale vypili sme liter vinka, ideme grilovat, tak zo zaciatku vydrzime, ted a 2 dni a staci 😀 😀 😀

blau
29. júl 2009

Ahojte my sme boli tiez na kupku, rano sme s maminou behli do tesca mali krasne orchidee po 6euronov.
Maly bol dnes dobry. prisla suseda a ma rocnu laru, tak sme sa boli kuk.
Neviem co bude zajtra, dnes mi uplne odisiel hlas, nikto ma nepocuje a ani maly. Poraza ma.Asi sa zacnem ucit posunkovu rec.
mm poslucha vyvolava, dnes je v udine koncert Lennyho Kravitza, ze by isiel aj s kolegom, ktoreho zena je tiez s deckom doma vo Wien. No uvidime ci to stihne lebo robi az do vecera.

norik1
29. júl 2009

Cafteeee tak Chicco je doma, hned som ho bola aj vyskusat v terene (ku kamoske na kavu), som veeeelmi spokojna....je trosku tazsi ako bol maclaren, ale vie sa v nom pohodlne vyspat, zodvihnut nozky, je ovela lepsiiii som fakticky spokojnucka....
Ja mam velky Jane sportak na prechadzky a spanie vonku, je to najpriestrannejsi sportak na trhu, maly ma plno miesta, golfac potrebujem na dovolenku a k doktorke, na behacky po meste, hlavne ked niekolko krat denne nakladam a vykladam kocik z/do kufra auta... vyuzivam naplno aj jeden, aj druhy, ja som taka akcna rozpoltena osobnost v tomto 🙂

norik1
29. júl 2009

blau len posunkova rec je naprd cez telefon... M nebude vidiet 😉

http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...
presne tento Wimbledon zeleno-modry som zakupila 🙂 ale povodne som chcela ten zeleno-sivy, len sa mi nechcelo cakat 3 tyzdne a riskovat ze by do dovolenky neprisiel.... 😉

monkula
29. júl 2009

baf 😀

norik1
29. júl 2009

Monkula.... ja odpadnem aku cool fotku si tam praskla.... dobreeeee 😉

monkula
29. júl 2009

to je čo? 😀 😀 😀
ešte si ju upravím vo Photoshope, odstránim tiene, vyrážky... 😀 😀 😀

norik1
29. júl 2009

jaaaj Photoshop je carodejnik, ani facelifting netreba 🙂

zuzka1.
30. júl 2009

dobre ranko zienky,

monkula sa zastav castejsie 😉

dobra foto, jj

co dnes?my kupko, klasika.

norik ja som chcela ten modry alebo tento zeleny. tak uvidime

pekny horuci letny den prajem

lamada vitaj naspat

lamada181
30. júl 2009

ahojte mi ideme do kremnice na kupko aspon trochu vody ôebo ma picne
zuzuka dakujem chybali ste mi nemala som s kym pokecat
norik pekny
prajem pekny teplucky den

zuzka1.
30. júl 2009

baby akoze toto co je???????????????????????????????? 😕 😠

kde ste cely den??
my sme boli cely den na kupku, maly je este so svokrou u susedy, okupem a pojde spinkat.

mm dnes rano strelil srnca, tak ho budu rozoberat vecer a ja vinkovat 😀 😀 😀 😀

zeny prve strelene 😀 😀 😀 😀 😀

tak kde ste?Jarka?mata? Norik ty mas ospraveldnenku pochopitelne,
co kocik?

monkula
30. júl 2009

ja som tu, ale mňa si nehľadala..... si zlá... 😠 😀

MM bol hodinu s deťmi preč, boli sa zahrať u jeho kamaráta, skákali na trampolíne, tak som tu bola sama, len som v okne visela 😅 😅 😀

zuzi, Tebe neprekáža jeho hobby? mne sa taak nepáčia tie jelenie parohy na stenách, fuj 😅 😅 😅