Mamičky, ktoré si vedia uľahčiť život

dididi30
1. dec 2008

tak sup sup mamicky, kecajme o vselicom 😵

norik1
2. aug 2009

ja varim polievku, celu kurcu som strcila do tlakoveho hrnca, potom to vyzera na rizoto z toho mäsa he he to mame radi, teda okrem MJS, lebo ona ryzu neje. Smola...

my sme vcera tiez odpadli okolo 22, a dnes som mala sviatok lebo mm vstal k malemu o pol siedmej so slovami pod,nechame mamku pospat a mamka potiahla do pol desiatej he he...fil teraz spi a my mame veget, poobede asi nejaky prechadzkus vymyslime 😉

danciacik
2. aug 2009

ahojte, trošičku som vás čítala. Môžem sa k vám pridať?

zuzka1.
2. aug 2009

ahojte kocky,

danciacik jasne, ze hej 😉

ked nas citas, vies ake sme, ako to tu medzi nami chodi, rozoberame v odstate nas ebezne dni, starosti, radosti 😉

amatula sa isla kupat, pisala na facebook, nam maly zaspal teraz, sa kupal a behal holy po dvore.
dzanka ty kde si???na dome?

my sme doobeda makali s mm, na dvore, on kosil, upratoval, ja tiez. svokrovci isli do kostola, tak sme dovarali obed, vsetko nachystlasi, tak pirsli na hotove.

pojdeme na prechadzku poobede, podla toho , ked s amaly zobudi sa bude este cvachtat.

jarka ty kde si?isli st ena kupko? kam chodievate? v PD je vraj dobre kupko, svagrova tam bola s kamoskami. Ozaj na priehradu na Uherce nechodite?

danciacik
2. aug 2009

jooj som rada, dnes je riadne horúco, jooj lenivá som dnes nič a mi nechce. To asi preto, že sme u rodičov a mi pomáhajú 😀

amatula
2. aug 2009

cafte uz sme doma super bolo.uz som ako mulatka 😎 😀

danciacik vitaj.....mas deti ako my staré 🙂 😉

jaj idem vybalovat 😝

blau
2. aug 2009

Hoj, no maly dnes kikirikal o piatej potom zaspal dedemu na bicykli poobede nechcel spat, tak som sa ja sProsta isla s nim odviezt na bicyku a prehrial sa mi a ma 37.9 horucku a spinka uz. Totalne bol vycerpany. Prehrial sa mu motor. co myslite, bude zajtra lepsie? Lebo to som mu merala teplotu uz po okupani vo vlaznej vode, nech mu to klesne odpadol v momente moje male chudatenko, zajtra nevytrcim z domu ani cumak.
boze furt nieco, ale dnes je fakt upek ak svina.
Zuzik ja po tych okuliaroch nejdem uz nikde ani do pd ani do novak a v uherciach som bola na posledy, ked som mala 16. 😉

amatula
2. aug 2009

jarka aj dalibor bol teraz nanic..teplota,ze ho brusko bolí a uz je lepsie...sa asntil povedat si neda a tiez to prehnal 😒

zajtra ideme ja s Bobom k zubnikovi na kontrolu..a potom dame niekde kafco..svgrova ide somnou postrazi Mata ked budeme dnu

ja by som sa svami stretla...len som sebec..pridite do Tn 😅 🙂 😀 😒

lamada181
2. aug 2009

ahojte tak neni zlomena len dobre narazena a natiahnute slachy atd
baby a ja byvam blizko co mate noveho mna mm zase hneva ale riadne dnes som mala upratovaci den a nic viac potom sme boli u svokrovcov velka sranda

danciacik
2. aug 2009

Jeeej Lamada ty máš Paťka aj ja mám Paťka. Aj tvoj je taký nezbedník? 😀 Lebo náš je strašne hyperaktívny. Dnes sme okolo neho lietali štyria dospelý a sme nevládali.

lamada181
2. aug 2009

no presne tak strasny neposed a vsetko hned hned ako zaacal behat tak to je konecna pre mna
fiha akurat kukam za si s pp nedavno sme tam boli tento tyzden fest bola zima

danciacik
2. aug 2009

no náš ešte sám nebežká tak sa nabehám s ním 😀 a v noci vôbec nespí a cez deň tak dve hodky takže o držku. A Paulínka ti už chodí do škôlky?
NO a dnes je v Poprade o držku - neskutočne horúco. A kde konkrétne ste boli?

lamada181
2. aug 2009

paulinka nastupuje v septembri az bola so mnou doma ale chodila do ms uz od 20 mesiacov no mali beha sam takze to je horsie v poprade sme boli skoro pri nemocnici mame tam babku mi ked sme boli akurat tak na lomnickom napad sneh bolo v noci -1 jaj no ani mi nehovor ze teraz je pekne mi sme prisli trosku poprechladany aloe nastastie oscillo zabralo inac chodime babke dost casto

zuzka1.
2. aug 2009

ahojte kocky,

tak my sme boli na dostihoch, dlai fajnovu cigansku a kofolku, chlapi pivo, boli sme so svokrovcami, potom sme isli na kulturu, dne sobl operny spevak Duriac, pochadza z tadialto aj s nejakou spevackou este. a nas maly sa bal, ale prisli sme nakoneic chvalabohu, potom etse poseidet na stricik a pifco, maleho osm okupala, mm dal kakavko a spinka.

ideme ugrilovat nejake stehna este, popijat vinko do zahrady a vegetit.

zajtr ana nakup, klasika pondelok, potom doma slnit a opalovat.

co vy??

danciacik hod fotky, nech vidime teba aj drobcov 😉

lamada181
2. aug 2009

cau zuzi alae ti zavidim pivecko grilovacka ja ledva cupim dnes som musela vydrhnut cely byt potom hore ku cvokrovcom ist na chirrurgiu a stale cupitam zajtra c hcem ist kdesi s detmi no uvidim neviem ako noha ale mozno bicykel zvladnem
danciacik fakt hod foto

danciacik
2. aug 2009

hodím fotky ale v počítači mám len jednu tak vám dám tu a ostatne potom lebo som u rodičov a nemám tu CD s fotkami 😉

danciacik
2. aug 2009

už som ju pridala 😉
rozlúčim sa na dnes, malý nejak často plače. ☹
Tak dobrú noc 😉

norik1
2. aug 2009

jaj cafteeee mamuse, tak my prechadzkus celkom statocny, 4,5 hodky mimo dom he he
kupili sme malemu papucky na doma lebo aj tie sa mu rozpadli a na sandalkach som dala vymenit suchy zpis, lebo uz nechcel suchozipsovat svinuch jeden, stalo ma to dve evry a pol hodky casu chi chi tak ma dalsie sandale do piesku na rozmlatenie...

Danciacik vitaj medzi nami, moooozem sa ta daco spytat? Ked si nas citavala (a este neprispievala), ako si nas vnimala? Myslim, preco si sa pridala prave k nam? Kludne nas mozes chvalit samozrejme 😀 😀 😀 ale vies co myslim, vsak?

norik1
2. aug 2009

asi uz vsetky spite, alebo coooo

monkula
2. aug 2009

DIEVčATá, IDEM SA ROZLúčIť, ZAJTRA IDEM K NAšIM, NA DEEDINU, DETI Už MAJú NAPUSTENý bazén....
tak sa tu majte....

zuzka1.
2. aug 2009

vidis dancicacik pekne nas poohovaraj 😉

monkula chvalim, prvy raz co si dala o sebe vediet 😉 pekne si to tam uzi, vasi budu pomahat, ak budu za tvojimi diviakmi vladat a ty mozes oddychovat 😉

my ideme spat uz, mm etse pozre ci sme zase lotto vyhrali

danciacik
3. aug 2009

Dobré ránko. 🙂
Ja som vás občas zbežne čítala. Zdali ste sa mi tu také uvoľnené a v pohode tak preto tu 🙂 . A v jednej diskusii som sa dosť sklamala a ja som zvyknutá písať si na nete a vykecávať sa lebo ja som s deťmi celé dni sama - manžel je v kuse v práci

zuzka1.
3. aug 2009

dobre ranko,

dnes bude zase raz krasne. Ideme s mm na nakup svokra je doma, ovaruje drobca(bude spinkat, tak ziadna robota), potom napustim malemu bazenik.

co vy dnes? co varite?ci dojedate?

zuzka1.
3. aug 2009

inak danciacik som sa cudovala, ze mamca s tolkymi prispevkami a odkrutenymi rokmi na koni pride do zabehnutej temy, ale vysvetlila si.

ak nevadi, do ktorej temy si chodila?

si jak na vysluchu,

danciacik
3. aug 2009

do Poprad babytuning. Nevadí, kľudne sa pýtaj. 😉 Ja rada odpoviem, aspoň budete o mne veľa vedieť. 😀 My máme obed zo včera- lenivosť je lenivosť 😀

zuzka1.
3. aug 2009

to som necitala
my tiez dojedame, maly bude mat polievku od vcera. zajtra asi hraskovu s parkom alebo rajcinou

danciacik
3. aug 2009

ja ešte neviem čo na zajtra, možno pirohy a paradajkovú polievku - tú deti zbožňujú

dzanka3
3. aug 2009

dobre ranko 😵 😵
mame novu babu???ahoj danciacik a vitaaaaaaaaaaaaaj 😎 😉

citam ze aj ty mas rocneho chlapceka co nechodi...ani nas matkoani za svet sa nechce pustit...a ved sa raz pustia ... 😝

my sme boli vcera s mm na dome - sice ja som len okolo maleho a ked spinkal som stormky okopala v tej horucave - tro vam bola sauna......dnes by sme sa mu tiez radi nadzgali - uvidim ci nas vezme.... 😕

lebo inak sme zase cely den sami - ako ty danciacik.....

zuzka a budu aj foto z tohto vikendu????

neviem co budem varit.... ☹

zuzka1.
3. aug 2009

nebudu ziadne foto, kedze sme nemali fotak. zase raz. Neboli kamosky tie 2 co s nimi chodime najcastejsie , tie vsewtko fotia, my sme s mm neporiadny.

Strasna skoda, iba tu mame s rytmusom, aj to je v mobile, hodim do pc, a potom dam apson tu.

dzanka, ze si sa vobec ozvala teda!!!!

danciacik
3. aug 2009

Dzanka ďakujem za privítanie. no pohodlný je ten môj Patrik ale zato začína byť bitkár - tak ho musím prevychovať. 😠 a čo robí tvoj manžel ak sa môžem spýtať?

dzanka3
3. aug 2009

😀 😀 😀 my mame tiez bitkara - taku mi capiii a smeje sa...ja mu vratim a on mne naspat....musime aj my ze nono...ale aj to mi povie naspat nono..nhorsie ze aj do starsich deti sa pusta krpec 😕